X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 10 lipca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 nie czytaj internetów, wyjdź na spacer i korzystaj z pogody. Fasolka na pewno ma się dobrze. Myśl pozytywnie, będzie dobrze :) :*

    Asia87 lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 10 lipca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 trzymam kciuki żeby było wszystko ok :)
    na pewno dr Ś na to coś poradzi :)
    chorujesz na niedoczynność tarczycy?
    a powiedz mi to ode mnie słyszałaś że dr Ś jest świetny czy inne osoby tez Ci mówiły?
    Nie bądź zła ale jak byłam to mówię do dr Ś a ostatnio zaszła w ciąże dziewczyna która do Pana chodzi i brała aromek :) i że się bardzo cieszę a on mówi "Ja też bardzo się cieszę", ale że aromek u mnie jest niepotrzebny :P
    troche głupotę palnęłam, ale się zasmiał mega :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2017, 15:53

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 10 lipca 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia wiem co czujesz, mam dokladnie takie same odczucia, jutro mam tez wizyte i boje sie okropnie!

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 10 lipca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny tarczyca wyszla mi bardzo niska ( 0,066 przy normie 0,27-4.20), biore steryd, a ide do Wójcika, bo mojego nie ma, boje sie ze kaze mi odstawic, z drugiej str. czytam ze we wczesnej ciazy tsh moze byc bardzo niskie...w googlach zalecaja przy niskim tsh oznaczyc ft3 i ft4, jutro chyba to zrobie razem z beta i prg.

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomocy...własnie byłam w toalecie i na papierze była czerwona ( zywo czerwona) plamka krwi ( wielkosci grochu). czy to plamienie implantacyjne? czy coś nie tak??
    czytalam o tym wcześniej że to może byc to ale się boję teraz...
    inseminacja byla 04.07 więc dziś jest 7 dzień po IUI

    kotek87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    dziewczyny pomocy...własnie byłam w toalecie i na papierze była czerwona ( zywo czerwona) plamka krwi ( wielkosci grochu). czy to plamienie implantacyjne? czy coś nie tak??
    czytalam o tym wcześniej że to może byc to ale się boję teraz...
    inseminacja byla 04.07 więc dziś jest 7 dzień po IUI
    nie znam się na tym ale też czytałam ze w takim czasie może wystąpić plamienie implantacyjne

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    dziewczyny pomocy...własnie byłam w toalecie i na papierze była czerwona ( zywo czerwona) plamka krwi ( wielkosci grochu). czy to plamienie implantacyjne? czy coś nie tak??
    czytalam o tym wcześniej że to może byc to ale się boję teraz...
    inseminacja byla 04.07 więc dziś jest 7 dzień po IUI
    jak najbardziej mogło to być plamienie implantacyjne :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    jak najbardziej mogło to być plamienie implantacyjne :)
    No właśnie czytam o tym i tu też tak piszą:
    Plamienie implantacyjne jest to lekkie krwawienie lub plamienie, które występuje w wyniku zagnieżdżenia się zarodka w macicy. Plamienie implantacyjne jest słabe, jasno czerwone bądź brązowe i zazwyczaj występuje około 7-10 dni od owulacji, czyli około tydzień przed termin spodziewanej miesiączki. Plamienie implantacyjne występuje u około 20 – 30% kobiet w ciąży.
    Objawy, które mogą być znakiem zagnieżdżenia to:

    lekki ból implantacyjny – czasami kobiety w tym czasie odczuwają lekki ból / skurcze w macicy;
    plamienie implantacyjne – mała ilość krwi (zazwyczaj bardzo jasnej) widoczna około 7-10 dni po owulacji;


    O Boże tak się boje teraz...
    albo sobie też wkręcam albo delikatnie mnie pobolewa w srodku..tak ćmi...

    kotek87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elinkagd wrote:
    nie znam się na tym ale też czytałam ze w takim czasie może wystąpić plamienie implantacyjne
    teraz ma stres ;) eh..

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    No właśnie czytam o tym i tu też tak piszą:
    Plamienie implantacyjne jest to lekkie krwawienie lub plamienie, które występuje w wyniku zagnieżdżenia się zarodka w macicy. Plamienie implantacyjne jest słabe, jasno czerwone bądź brązowe i zazwyczaj występuje około 7-10 dni od owulacji, czyli około tydzień przed termin spodziewanej miesiączki. Plamienie implantacyjne występuje u około 20 – 30% kobiet w ciąży.
    Objawy, które mogą być znakiem zagnieżdżenia to:

    lekki ból implantacyjny – czasami kobiety w tym czasie odczuwają lekki ból / skurcze w macicy;
    plamienie implantacyjne – mała ilość krwi (zazwyczaj bardzo jasnej) widoczna około 7-10 dni po owulacji;3







    O Boże tak się boje teraz...
    albo sobie też wkręcam albo delikatnie mnie pobolewa w srodku..tak ćmi...

    no ale to chyba dobrze no nie?
    do którego lekarza chodzisz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 10:26

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    no ale to chyba dobrze no nie?
    do którego lekarza chodzisz?
    No dobrze by było aby to było to;)!!
    Ja chodze do Śliwki ale nie było go teraz i inseminacje robił mi Wójcik
    Nie miałabym do kogo napisać nawet teraz bo Ś chyba nie ma a Wójcik kazał i zrobic to badanie progesteronu w piatek i wyslac mu wyniki i do dnia dzisiejszego mi nie odpisal;)

    Chyba że mu wyslę smsa że mam to plamienie i co teraz?:) czy to bez sensu?

    kotek87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    No dobrze by było aby to było to;)!!
    Ja chodze do Śliwki ale nie było go teraz i inseminacje robił mi Wójcik
    Nie miałabym do kogo napisać nawet teraz bo Ś chyba nie ma a Wójcik kazał i zrobic to badanie progesteronu w piatek i wyslac mu wyniki i do dnia dzisiejszego mi nie odpisal;)

    Chyba że mu wyslę smsa że mam to plamienie i co teraz?:) czy to bez sensu?
    ja byłam teraz w sobotę u dr Ś wiec już wrócił :)możesz do niego napisac :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    ja byłam teraz w sobotę u dr Ś wiec już wrócił :)możesz do niego napisac :)
    ooo super;) dobrze wiedzieć to zaraz mu napiszę

    kotek87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    ooo super;) dobrze wiedzieć to zaraz mu napiszę
    daj znać co Ci odpowiedział :)

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Bazylku, jest lepiej, mam nadzieje,że po dzisiejszej wizycię będzie jeszcze lepiej! Musze wierzyć w mój Skarb.

    Tak mam niedoczynność. O nim wiem od Ciebie, zastanawiałam się nad pójściem do kliniki, i wiedziałam,że jeżeli się zdecyduje to na pewno będzie Gameta, a jak pow. Mi o Ś to poszłam od razu do niego. Potem czytałam dobre opinie o Skweresie, ale nie żałuje :)
    Hehe, ja tam się powstrzymałam i nic mu nie zasugerowałam w moim leczeniu, choć miałam ochotę :p ale jak widać nie obraziłby się na mnie.

    Lena w kupie raźniej, mam nadzieje,że trzęsące się ze strachu przed wizytą, po wyjdziemy mega szczęśliwe. Kciuki! A Ty na którą idziesz?

    Hałasianka no niestety tak to jest, że teraz już wszystkim będziemy się martwić. Ale póki co nie masz czym, jeśli to faktycznie implantacja to tylko się cieszyć :) mam nadzieje,że plamienie się nie powtórzy i wytrzymasz jeszcze te pare dni we względnym ;) spokoju. Mega kciuki!! A Ś jest, dziś do niego idę. I o plamieniu nie pisz, chyba że faktycznie się powtórzy, bo póki co to było jednorazowo. Jeśli Cię to męczy to napisz Ś ten progesteron, ale myślę, że wynik jest ok.
    O już Ci Kotek dobrze poradził :p

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Asiu, tak, to była prawdopodobnie ciąża pozamaciczna. Prawdopodobnie, bo coś było w jajowodzie i bardzo długo spadająca beta na to wskazywała.
    Beta hcg rosła bardzo powoli. W 19 dniu po owulacji wynosiła... 49. Z tego co czytałam to za mało jak na ten dzień. Potem przyrastała, po prawie tygodniu powtórzyłam i był spadek. W międzyczasie miałam OGROMNY ból z krzyżu. Ale taki, że nie mogłam ani leżeć, ani siedzieć. Na maksa bolała mnie głowa - ciśnienie było tak wysokie, że mi ją rozsadzało. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam i jakoś nie wierzyłam, że to zdrowy objaw ciąży...

    Ja jutro też idę na wizytę :)

    Dziękuje Ci za odpowiedź. No u mnie beta od razu wysoka i przyrost też ok.
    Dziś wszystko sie okaże. No i bardzo licze na bliźniaki!! a mój M się boi i liczy,że jednak nie :P
    A Ty o której idziesz? Znowu forumki w jednym dniu będą ;)

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje ze jestem po wizycie! u mnie wszystko ok..czekam na wiesci od Was! :)

    Asia87, kotek87 lubią tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Dzięki Bazylku, jest lepiej, mam nadzieje,że po dzisiejszej wizycię będzie jeszcze lepiej! Musze wierzyć w mój Skarb.

    Tak mam niedoczynność. O nim wiem od Ciebie, zastanawiałam się nad pójściem do kliniki, i wiedziałam,że jeżeli się zdecyduje to na pewno będzie Gameta, a jak pow. Mi o Ś to poszłam od razu do niego. Potem czytałam dobre opinie o Skweresie, ale nie żałuje :)
    Hehe, ja tam się powstrzymałam i nic mu nie zasugerowałam w moim leczeniu, choć miałam ochotę :p ale jak widać nie obraziłby się na mnie.

    Lena w kupie raźniej, mam nadzieje,że trzęsące się ze strachu przed wizytą, po wyjdziemy mega szczęśliwe. Kciuki! A Ty na którą idziesz?

    Hałasianka no niestety tak to jest, że teraz już wszystkim będziemy się martwić. Ale póki co nie masz czym, jeśli to faktycznie implantacja to tylko się cieszyć :) mam nadzieje,że plamienie się nie powtórzy i wytrzymasz jeszcze te pare dni we względnym ;) spokoju. Mega kciuki!! A Ś jest, dziś do niego idę. I o plamieniu nie pisz, chyba że faktycznie się powtórzy, bo póki co to było jednorazowo. Jeśli Cię to męczy to napisz Ś ten progesteron, ale myślę, że wynik jest ok.
    O już Ci Kotek dobrze poradził :p
    Tzn nie chciałam mu niczego sugerować tylko tak powiedziałam, ale on chyba tak zrozumiał ze u mnie tez ma to zastosować, no ale potraktował to uśmiechem :)
    umieram z ciekawości, pisz nam tu zaraz po wizycie :)

    mój M się wczoraj upił i nie miał siły na seksy dopiero dziś rano a lekarz mówił ze od sb-pn mamy działac a my działaliśmy pt,sb, ndz i dziś rano mam nadzieje że wystarczy.

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w drodze, po drodze zahacze i invimed by odebrać wyniki męża. W brzuchu mnie skręca z nerwów.

    kotek87 lubi tę wiadomość

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Melduje ze jestem po wizycie! u mnie wszystko ok..czekam na wiesci od Was! :)
    jesteś w ciązy tak? który tydz?

    lprkgu9rfbd20u5x.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ