Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Doremi Nowa

Wysłany: 23 września, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    One, nie wiem wlasnie jak to jest.... tylko niestety już na ten transfer pożyczaliśmy kasę i nawet nie miałabym kolejnych 2,5 tys żeby próbować od razu :( jeszcze czekam na maila z wytycznymi ... ale ogólnie CB to „dobry znak”? Czy któraś słyszała cos takiego od swojego lekarza? Podchodzimy komercyjnie i już jesteśmy na Maxa obciążeni :( dojeżdżamy do Łodzi ponad 200 km... dziś popłakuje trochę chociaż wiem ze zrobiłam wszystko co mogłam a to natura zdecydowała... jeszcze jedna blastka czeka na nas. Tym razem biorę urlop i będę leżeć... wiem ze może nie pomoc śle nie będę miała sobie nic do zarzucenia ...

• One Autorytet

Wysłany: 24 września, 00:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doremi wrote:
    One, nie wiem wlasnie jak to jest.... tylko niestety już na ten transfer pożyczaliśmy kasę i nawet nie miałabym kolejnych 2,5 tys żeby próbować od razu :( jeszcze czekam na maila z wytycznymi ... ale ogólnie CB to „dobry znak”? Czy któraś słyszała cos takiego od swojego lekarza? Podchodzimy komercyjnie i już jesteśmy na Maxa obciążeni :( dojeżdżamy do Łodzi ponad 200 km... dziś popłakuje trochę chociaż wiem ze zrobiłam wszystko co mogłam a to natura zdecydowała... jeszcze jedna blastka czeka na nas. Tym razem biorę urlop i będę leżeć... wiem ze może nie pomoc śle nie będę miała sobie nic do zarzucenia ...
    Rozumiem, w takim razie niech kolejny transfer będzie udany🍀wierz w to mocno

9 zarodków w ramach Kd-jedna ciąża zakończona w 8 tc
    11 transferowany zarodek córka (AZ)
    12 ciąża zakończona 10t
    Rodzeństwo in progress
  • Miśka_11 Autorytet

Wysłany: 27 września, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jestem po pierwszej, najprawdopodobniej nieudanej procedurze. Niestety mieliśmy tylko jeden zarodek... Jednak piszę w innej sprawie. Z uwagi na problemy z kirami jesteśmy pod opieką immunologa, którego zalecenia realizuje mój lekarz prowadzący jednak rozważam zmianę kliniki i widziałam, że w Gamecie przyjmuje prof. Wilczyński. Nie orientujecie się czy prof. jest też lekarzem prowadzącym całą procedurę IVF czy tylko immunologiem i konsultantem?

12.2017 - sono HSG Lublin - jajowody drożne
    05.2018 - histeroskopia operacyjna
    06.2018 - jestem w ciąży ❤️
    11.2018 - poród przedwczesny 25 tc - Marcelinka [*] - niewydolność szyjki macicy, łyżeczkowanie
    05.2019 - starania o drugie dziecko
    11.2019 - histeroskopia diagnostyczna z HSG
    03.2020 - inseminacja nieudana - morfologia nasienia 4%
    05.2020 - badania immunologiczne doc. Paśnik Łódź; KIR AA, HLA-C C2C2 -> IVF + Accofil, encorton, heparyna, acard
    06.2020 - wizyta w Invicta Warszawa: HBA 76%, DFI 13%
    05.09.2020 - start IVF - krótki protokół - > punkcja: 18 komórek - 11 MII -> 1 BL
    21.09.2020 - ET BL 4.1.1💕, beta 5dpt - 0,5 mlU/ml 😞, 9 dpt < 0,2😢
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 27 września, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_11 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Jestem po pierwszej, najprawdopodobniej nieudanej procedurze. Niestety mieliśmy tylko jeden zarodek... Jednak piszę w innej sprawie. Z uwagi na problemy z kirami jesteśmy pod opieką immunologa, którego zalecenia realizuje mój lekarz prowadzący jednak rozważam zmianę kliniki i widziałam, że w Gamecie przyjmuje prof. Wilczyński. Nie orientujecie się czy prof. jest też lekarzem prowadzącym całą procedurę IVF czy tylko immunologiem i konsultantem?
    On tylko jako immunolog tam przyjmuje.

28 lat, 2 Aniołki, długa walka i jest ❤️hyq6qz4.png
  • Miśka_11 Autorytet

Wysłany: 27 września, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    On tylko jako immunolog tam przyjmuje.

Dziękuję za odpowiedź 🙂

12.2017 - sono HSG Lublin - jajowody drożne
    05.2018 - histeroskopia operacyjna
    06.2018 - jestem w ciąży ❤️
    11.2018 - poród przedwczesny 25 tc - Marcelinka [*] - niewydolność szyjki macicy, łyżeczkowanie
    05.2019 - starania o drugie dziecko
    11.2019 - histeroskopia diagnostyczna z HSG
    03.2020 - inseminacja nieudana - morfologia nasienia 4%
    05.2020 - badania immunologiczne doc. Paśnik Łódź; KIR AA, HLA-C C2C2 -> IVF + Accofil, encorton, heparyna, acard
    06.2020 - wizyta w Invicta Warszawa: HBA 76%, DFI 13%
    05.09.2020 - start IVF - krótki protokół - > punkcja: 18 komórek - 11 MII -> 1 BL
    21.09.2020 - ET BL 4.1.1💕, beta 5dpt - 0,5 mlU/ml 😞, 9 dpt < 0,2😢
  • One Autorytet

Wysłany: 27 września, 23:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_11 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Wilku jest prof ginekologii i immunologii ale w Gamecie zajmuje się tylko kwestią immunologii. Bardzo Ci go polecam. Mam dzięki jego pomocy także, córkę.
    Dlaczego chcesz zmienić klinikę? Może lekarza?🤔

9 zarodków w ramach Kd-jedna ciąża zakończona w 8 tc
    11 transferowany zarodek córka (AZ)
    12 ciąża zakończona 10t
    Rodzeństwo in progress
  • Silnaja Debiutantka

Wysłany: 15 października, 23:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wyniki badań i też dostałam polecenie, aby iść do prof. Wilczyńskiego - z Waszych opinii widzę, że dość solidny lekarz

• By_ann Przyjaciółka

Wysłany: 18 października, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, idę w czwartek na 1 wizytę.
    Jakoś się przygotować?:)
    Jakieś rady?
    Będę wdzięczna:)

Anemia, bardzo niski poziom żelaza i czerwonych krwinek ⚠️
    Łódź Salve:
    I IUI AID 07.07.20 🍷
    9dpi 16.07 beta 2,58
    14 dpi 20.07 beta 0,28

05.08 HSG, oba jajowody drożne

II IUI - 31.08🍷
    10 dpi 09.09 - 1,58

III IUI - 28.09🍷
    11 dpi 08.10 - 0,71

Zmiana kliniki..

IN VITRO - 🤔
  • Martoszka Autorytet

Wysłany: 18 października, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    By_ann wrote:
    Cześć, idę w czwartek na 1 wizytę.
    Jakoś się przygotować?:)
    Jakieś rady?
    Będę wdzięczna:)
    Weź doczesną dokumentację i pozytywne myślenie😉

By_ann, Alicja83* lubią tę wiadomość

28 lat, 2 Aniołki, długa walka i jest ❤️hyq6qz4.png
  • Silnaja Debiutantka

Wysłany: 19 października, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie - czy badania robicie w Gamecie czy w innym laboratorium ? Dziś robiłam tam ATIII, CBA i IMK za co łącznie zapłaciłam 555 zł. Miałam zestaw 12 badań, w związku z tym, że mieszkam w małej miejscowości nie było opcji, żeby je wykonać w lokalnym laboratorium. Wysłałam cały zakres do innych punktów w Kaliszu i w Koninie , żeby je wycenić - w Kaliszu zrobiłam 9 w dość rozsądnych pieniądzach i tak dla przykładu ATIII wycenili mi w Kaliszu na 17 zł, a w Gamecie 35.... niestety akurat w ten dzień Kalisz nie robił tego badania i musiałam już finalnie zrobić w Gamecie

• Sunray Autorytet

Wysłany: 19 października, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silnaja wrote:
    Dziewczyny pytanie - czy badania robicie w Gamecie czy w innym laboratorium ? Dziś robiłam tam ATIII, CBA i IMK za co łącznie zapłaciłam 555 zł. Miałam zestaw 12 badań, w związku z tym, że mieszkam w małej miejscowości nie było opcji, żeby je wykonać w lokalnym laboratorium. Wysłałam cały zakres do innych punktów w Kaliszu i w Koninie , żeby je wycenić - w Kaliszu zrobiłam 9 w dość rozsądnych pieniądzach i tak dla przykładu ATIII wycenili mi w Kaliszu na 17 zł, a w Gamecie 35.... niestety akurat w ten dzień Kalisz nie robił tego badania i musiałam już finalnie zrobić w Gamecie

Staram się większość robić u mnie w mieście. Też zauważyłam, że tam jest drożej. Robię tam tylko wtedy kiedy nie mam wyjścia.

01.2016 początek starań
    09.2016 poronienie zatrzymane 8-9tydz - naturalsik
    02.2019 - in vitro I - brak blastocyst
    10.2019 - in vitro II - 2blastocysty = 2 transfery nieudane
‹‹ 1003 1004 1005 1006 1007
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego