X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 3 listopada 2020, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dianka wrote:
    One muszę coś Ci powiedzieć....🙊🙉🙈
    Jesteś facetem?! Wiedziałam🤪
    😬tu czy in priv??

    18’córka❤️
  • Dianka Przyjaciółka
    Postów: 91 105

    Wysłany: 3 listopada 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Jesteś facetem?! Wiedziałam🤪
    😬tu czy in priv??

    Jesteś niemozliwa😂😂❤
    Możemy tu🙂
    Od trzech tygodni chce mi się jeść jakby mnie glodzili co najmniej rok. Zaczynam sprzątać chalupe mamie wiesz firaneczki, okna i takie tam. Czuje, że brak mi mocy. Cycki podejrzanie urosły na bank o rozmiar. Wkurw na maksa przez tydzień, że mąż i dziec po kontach porozstawiani A ja nie wiem co mi jest. Okres się spóźnia, ale po ostatnim transferze pojawiał się nawet w 40 dc więc nic nie podejrzewałam. Ale kiedy mój antyperspirant zaczął smierdziec z kilometra i zapach różnych rzeczy powodował odrzut więc zapodalam tescik.
    Dwie grube krechy!!!!!
    Wczoraj wizyta u gina. Jest pecherzyk ciazowy z echem zarodka🙉😳
    Za dwa tygodnie wizyta serduszkowa❤
    Chwilo trwaj😍
    Życie robi ze mną co chce🤔

    Martoszka, One, jaina_proudmoore, Bella93, ultraviolet, sylvuś lubią tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 3 listopada 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dianka wrote:
    Jesteś niemozliwa😂😂❤
    Możemy tu🙂
    Od trzech tygodni chce mi się jeść jakby mnie glodzili co najmniej rok. Zaczynam sprzątać chalupe mamie wiesz firaneczki, okna i takie tam. Czuje, że brak mi mocy. Cycki podejrzanie urosły na bank o rozmiar. Wkurw na maksa przez tydzień, że mąż i dziec po kontach porozstawiani A ja nie wiem co mi jest. Okres się spóźnia, ale po ostatnim transferze pojawiał się nawet w 40 dc więc nic nie podejrzewałam. Ale kiedy mój antyperspirant zaczął smierdziec z kilometra i zapach różnych rzeczy powodował odrzut więc zapodalam tescik.
    Dwie grube krechy!!!!!
    Wczoraj wizyta u gina. Jest pecherzyk ciazowy z echem zarodka🙉😳
    Za dwa tygodnie wizyta serduszkowa❤
    Chwilo trwaj😍
    Życie robi ze mną co chce🤔
    Gratulacje 🎊
    Ach te Cuda❤️

    Ja za to właśnie cycki miałam jakieś takie inne, okres nie przychodził, nie wyglądałam jak potwór i miałam dobry humor 🤭

    Dianka, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    M&M
  • Dianka Przyjaciółka
    Postów: 91 105

    Wysłany: 3 listopada 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka dziękuję bardzo❤
    Boję się jeszcze o tym głośno mówić. Wie mój mąż i teraz wy🤐🤐🙊

    Martoszka lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 3 listopada 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dianka wrote:
    Martoszka dziękuję bardzo❤
    Boję się jeszcze o tym głośno mówić. Wie mój mąż i teraz wy🤐🤐🙊
    O naszej takiej samej niespodziance, pierwsza wiedziała One, potem mój mąż i po wizycie jeszcze dwie osoby. Więc doskonale Cię rozumiem.

    Dianka, One, jaina_proudmoore, ultraviolet lubią tę wiadomość

    M&M
  • Agata86 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 3 listopada 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silnaja wrote:
    Do kogo idziesz?
    W mojej opinii jest tam dobrze, miło, jestem tam od kilku lat i uważam, że atmosfera jest ok. Wizyty są wyczerpujące - ja zwykle spędzam tam min. 20 minut, dla przykładu w mojej miejscowości u "renomowanego lekarza" wizyta trwała w porywach 7 minut. Nie marnujesz czasu w kolejkach. Przygotuj tylko worek pieniędzy, smutne to, ale niestety ważne przy tego rodzaju leczeniu. Zabierz swoją historię choroby i faceta. Daj znać jak było :)

    Lekarz Paweł Radwan... juz po wizycie. faktycznie wizyta wyczerpującą, wywiad dokladny, badanie delikatne... ale worek już faktycznie się przyda. mialam ze sobą wcześniejszą historię badań... dzieki temu części unikne i cysterny krwi nie zostawię. poki co badania kwalifikujace do drożności jajowodów i sama drożność plus badanie nasienia z chromatyna dla faceta... ciekawa jestem czy będą efekty.... jest strach, sa nerwy... jaka będzie diagnoza... czy się uda😢

    Dianka, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 3 listopada 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata86 wrote:
    Lekarz Paweł Radwan... juz po wizycie. faktycznie wizyta wyczerpującą, wywiad dokladny, badanie delikatne... ale worek już faktycznie się przyda. mialam ze sobą wcześniejszą historię badań... dzieki temu części unikne i cysterny krwi nie zostawię. poki co badania kwalifikujace do drożności jajowodów i sama drożność plus badanie nasienia z chromatyna dla faceta... ciekawa jestem czy będą efekty.... jest strach, sa nerwy... jaka będzie diagnoza... czy się uda😢
    Powodzenia.

    M&M
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 3 listopada 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dianka wrote:
    Jesteś niemozliwa😂😂❤
    Możemy tu🙂
    Od trzech tygodni chce mi się jeść jakby mnie glodzili co najmniej rok. Zaczynam sprzątać chalupe mamie wiesz firaneczki, okna i takie tam. Czuje, że brak mi mocy. Cycki podejrzanie urosły na bank o rozmiar. Wkurw na maksa przez tydzień, że mąż i dziec po kontach porozstawiani A ja nie wiem co mi jest. Okres się spóźnia, ale po ostatnim transferze pojawiał się nawet w 40 dc więc nic nie podejrzewałam. Ale kiedy mój antyperspirant zaczął smierdziec z kilometra i zapach różnych rzeczy powodował odrzut więc zapodalam tescik.
    Dwie grube krechy!!!!!
    Wczoraj wizyta u gina. Jest pecherzyk ciazowy z echem zarodka🙉😳
    Za dwa tygodnie wizyta serduszkowa❤
    Chwilo trwaj😍
    Życie robi ze mną co chce🤔
    Dianka❤️‼️Aaaaa‼️ Twoja historia przypomina mi właśnie tę Martoszki. I właśnie tak do cholery powinno to wyglądać😀niech Twoja nadzieja rośnie w siłę. Życzę Ci po prostu spokojnej, cudownej ciąży. Bez stresu, z happy endem❤️🍀bardzo, bardzo się cieszę😘

    18’córka❤️
  • Silnaja Autorytet
    Postów: 590 908

    Wysłany: 3 listopada 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki - cytokiny mnie przeraziły i mutacja Leiden też. W poniedziałek mam wizytę u prof. Wilczyńskiego😢

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
  • Dianka Przyjaciółka
    Postów: 91 105

    Wysłany: 3 listopada 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Dianka❤️‼️Aaaaa‼️ Twoja historia przypomina mi właśnie tę Martoszki. I właśnie tak do cholery powinno to wyglądać😀niech Twoja nadzieja rośnie w siłę. Życzę Ci po prostu spokojnej, cudownej ciąży. Bez stresu, z happy endem❤️🍀bardzo, bardzo się cieszę😘

    One❤ marzę o tym szczęśliwym zakończeniu🤱. Uwierzcie mi delektuje się nawet tymi piorunujacymi mdlosciami. One dziękuję ❤❤❤

    Zamelduje się za dwa tygodnie🙄

    One lubi tę wiadomość

  • Dorin123 Autorytet
    Postów: 661 613

    Wysłany: 11 listopada 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 19:45

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 12 listopada 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorin123 wrote:
    Czy miała któraś procedurę AZ w Gamecie Rzgów? Jak wygląda w tej klinice temat AZ? Ile czasu się czeka na zarodek?
    Ja. Czekałam krótko. Po nieudanym Kd zaproponował mi tę opcję mój lekarz ze Rzgowa. Et się nie udał, ale zarodek był średni. Wówczas odesłał mnie do Gamety w Gdyni. Reszta w stopce ;)

    Alicja83* lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Dorin123 Autorytet
    Postów: 661 613

    Wysłany: 12 listopada 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 19:45

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 13 listopada 2020, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorin123 wrote:
    Czyli najlepiej uderzać w kwestii AZ do Gamety w Gdyni? Ja jestem w Salve iboje się że długo nie znajdą dla nas zarodka. Nasienie dawcy mieli od reki. Dajemy sobie czas do końca tego roku. Jeśli nic nie znajdą to myślimy o uderzeniu do Gamety w Gdyni.
    Polecam Gdynię. Nie chcąc mulić o AZ tutaj, odp.na Twoje pytania in priv :)

    18’córka❤️
  • Ewelina..nowa Autorytet
    Postów: 348 219

    Wysłany: 15 listopada 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. 23.11 mam mieć transfer od 18.11 mam brać duphaston 3x1 oraz cyclogest 2x1 (rano i wieczorem) do tej pory cały czas 3 razy dziennie estrofem (wieczorem dowcipnie)... mogłybyście mi doradzić lub podzielić się doświadczeniami.... czy estrofem i cyclogest mogę brać razem tzn wieczorem przed snem zapodać sobie obie dopochwowo? Nie będzie to ze sobą kolidowało? Nie spytałam o to lekarza ... :(

    qb3c3e5enyarfwqw.png
  • niesprawiedliwa Autorytet
    Postów: 2026 3814

    Wysłany: 15 listopada 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wiecie może czy zabiegi typu histeroskopia wykonywane są również w soboty? Czy tylko w tygodniu?

    Naturals 2xCP, 2xCB

    1IVF - 4 blastki
    2xFET bhcg: 0
    kwiecien 21’ FET + encorton, zarzio, fraxiparine, acard, AH, embrioglue
    5dpt ⏸ bhcg 20,59
    18dpt pęcherzyk ciążowy
    24dpt zarodek i tętno
    38 tc 🧸🎀

    Czeka 1❄️
  • By_ann Autorytet
    Postów: 260 400

    Wysłany: 15 listopada 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Ile inseminacji max probowalyscie pod rząd?

    🤵Azospermia 👰niedoczynność
    Łódź Salve:
    3*IUI nieudane
    Gameta Rzgów
    2* IUI nieudane
    I IVF:
    Punkcja 07.05 - 8 komórek. Mamy 4 (❄️ 5, ❄️❄️❄️ 6). Przygotowania do FET (cykl sztuczny).
    Estrofem(3*2), Duphaston(3*1), Cyclogest(2*1), Euthyrox n75
    *04.06 FET (20dc), 5dniowy ❄️
    11.06 prog 8,37 beta <0,2 (7dpt)
    *06.07 FET (20dc), 6dniowy ❄️
    09.06 prog 11,2; beta <0,2 (3dpt), 13.07 prog 10,9; beta 57,4 (7dpt), 15.07 prog 10,9; beta 149 (9dpt), 17.07 prog 10,9; beta 275 (11dpt), 20.07 prog 9,56; beta 1118 (14dpt), 02.08 beta 40361 (27 dpt)
    03.08 (28 dpt) Jest zarodek i 🖤
  • Silnaja Autorytet
    Postów: 590 908

    Wysłany: 15 listopada 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina..nowa wrote:
    Hej dziewczyny. 23.11 mam mieć transfer od 18.11 mam brać duphaston 3x1 oraz cyclogest 2x1 (rano i wieczorem) do tej pory cały czas 3 razy dziennie estrofem (wieczorem dowcipnie)... mogłybyście mi doradzić lub podzielić się doświadczeniami.... czy estrofem i cyclogest mogę brać razem tzn wieczorem przed snem zapodać sobie obie dopochwowo? Nie będzie to ze sobą kolidowało? Nie spytałam o to lekarza ... :(
    Zadzwoń i zapytaj, bo będziesz się stresowała - estrofen miałam tylko doustnie

    Ewelina..nowa lubi tę wiadomość

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 listopada 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By_ann wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    Ile inseminacji max probowalyscie pod rząd?
    Dwie

    M&M
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina..nowa wrote:
    Hej dziewczyny. 23.11 mam mieć transfer od 18.11 mam brać duphaston 3x1 oraz cyclogest 2x1 (rano i wieczorem) do tej pory cały czas 3 razy dziennie estrofem (wieczorem dowcipnie)... mogłybyście mi doradzić lub podzielić się doświadczeniami.... czy estrofem i cyclogest mogę brać razem tzn wieczorem przed snem zapodać sobie obie dopochwowo? Nie będzie to ze sobą kolidowało? Nie spytałam o to lekarza ... :(
    Możesz wziąć obie. Masz tylko wieczorem aplikować Estrofem dopochwowo?

    18’córka❤️
‹‹ 1007 1008 1009 1010 1011 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ