X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana-pamiętam i czekam🍀❤️

    18’córka❤️
  • Ewelina..nowa Autorytet
    Postów: 348 219

    Wysłany: 16 listopada 2020, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Możesz wziąć obie. Masz tylko wieczorem aplikować Estrofem dopochwowo?

    Nie, estrofem 3x dziennie ostatnia na wieczór dopochwowo + cyclogest 2x dziennie dopochwowo oraz 2x dziennie duphaston

    qb3c3e5enyarfwqw.png
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 16 listopada 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina..nowa wrote:
    Nie, estrofem 3x dziennie ostatnia na wieczór dopochwowo + cyclogest 2x dziennie dopochwowo oraz 2x dziennie duphaston
    Standard zatem. Ostatnie dwie (Estrofem i Cyclogest razem)😌🍀🍀🍀

    Ewelina..nowa lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Dianka Przyjaciółka
    Postów: 91 105

    Wysłany: 16 listopada 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Diana-pamiętam i czekam🍀❤️

    Jupi jest ❤!!!! 8 tydzień🥰

    Martoszka, One, Bella93 lubią tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 16 listopada 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ❤️

    M&M
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 16 listopada 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dianka wrote:
    Jupi jest ❤!!!! 8 tydzień🥰
    ❤️‼️gratuluję Ci😘spokojnej ciąży🍀

    18’córka❤️
  • Dianka Przyjaciółka
    Postów: 91 105

    Wysłany: 17 listopada 2020, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Gratulacje ❤️

    Dziękuję 😊❤

  • Dianka Przyjaciółka
    Postów: 91 105

    Wysłany: 17 listopada 2020, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    ❤️‼️gratuluję Ci😘spokojnej ciąży🍀

    Dziękuję 😊❤

    One wczorajsza wizyta o 18 to poprostu zawał. Ja nigdy ale to przenigdy nie miałam jeszcze takiego stracha. Serce tak waliło, że czułam leżac na usg ,że cala leżanka ze mną dygocze. Co sie ze mna dzieje to ja sama nie wiem. Emocje zawsze były ogromne, ale potrafiłam jakoś nad sobą zapanować A teraz moje ciało robi co chce.

    Niech nam wszystkim przydarzy się coś dobrego.

    Chwilo trwaj❤

    One lubi tę wiadomość

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 17 listopada 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dianka wrote:
    Dziękuję 😊❤

    One wczorajsza wizyta o 18 to poprostu zawał. Ja nigdy ale to przenigdy nie miałam jeszcze takiego stracha. Serce tak waliło, że czułam leżac na usg ,że cala leżanka ze mną dygocze. Co sie ze mna dzieje to ja sama nie wiem. Emocje zawsze były ogromne, ale potrafiłam jakoś nad sobą zapanować A teraz moje ciało robi co chce.

    Niech nam wszystkim przydarzy się coś dobrego.

    Chwilo trwaj❤
    Niech trwa❤️Tak, znam to. To jest zawał za zawałem😌trzymaj się i odzywaj proszę

    18’córka❤️
  • Dianka Przyjaciółka
    Postów: 91 105

    Wysłany: 17 listopada 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Niech trwa❤️Tak, znam to. To jest zawał za zawałem😌trzymaj się i odzywaj proszę

    Oczywiście, będę zaglądać 😊

  • Yuki Autorytet
    Postów: 1270 1054

    Wysłany: 19 listopada 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    też jestem pacjentką Gamety w Rzgowie, już od dłuższego czasu. Jednak na ostatniej wizycie dostałam informację, że nadajemy się tylko do in vitro, i im szybciej tym lepiej, bo moje AMH jest poniżej średniej i wielką radością będzie jak uda się otrzymać chociaż jeden dobry zarodek... załamanie totalne... Czeka nasz podjęcie cholernie ważnej decyzji... przede wszystkim czy można in zaufać?
    Stąd moje pytanie, bo wiele z Was przeszło tam in vitro. Czy jesteście zadowolone z leczenia? Na co mamy zwrócić uwagę? Co jest ważne? Czy konsultowałyście się w innych klinikach?
    Chodzimy do M. Radwana.

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 listopada 2020, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    też jestem pacjentką Gamety w Rzgowie, już od dłuższego czasu. Jednak na ostatniej wizycie dostałam informację, że nadajemy się tylko do in vitro, i im szybciej tym lepiej, bo moje AMH jest poniżej średniej i wielką radością będzie jak uda się otrzymać chociaż jeden dobry zarodek... załamanie totalne... Czeka nasz podjęcie cholernie ważnej decyzji... przede wszystkim czy można in zaufać?
    Stąd moje pytanie, bo wiele z Was przeszło tam in vitro. Czy jesteście zadowolone z leczenia? Na co mamy zwrócić uwagę? Co jest ważne? Czy konsultowałyście się w innych klinikach?
    Chodzimy do M. Radwana.

    Jeżeli masz obawy czy im zaufać to radzę zmienić klinikę, bo jak teraz masz dylemat to potem możesz być zła jak coś nie wyjdzie.
    Pamiętaj, że ivf to nie gwarancja ciąży i dziecka. Trzeba być gotowym na wszystko.

    M&M
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 19 listopada 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    też jestem pacjentką Gamety w Rzgowie, już od dłuższego czasu. Jednak na ostatniej wizycie dostałam informację, że nadajemy się tylko do in vitro, i im szybciej tym lepiej, bo moje AMH jest poniżej średniej i wielką radością będzie jak uda się otrzymać chociaż jeden dobry zarodek... załamanie totalne... Czeka nasz podjęcie cholernie ważnej decyzji... przede wszystkim czy można in zaufać?
    Stąd moje pytanie, bo wiele z Was przeszło tam in vitro. Czy jesteście zadowolone z leczenia? Na co mamy zwrócić uwagę? Co jest ważne? Czy konsultowałyście się w innych klinikach?
    Chodzimy do M. Radwana.
    Klinika ok. A z lekarza jesteś zadowolona?

    18’córka❤️
  • Ewelina..nowa Autorytet
    Postów: 348 219

    Wysłany: 19 listopada 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie, czy podczas badania bety HCG ważne jest robienie takze badan na estradiol i progesteron? Do tej pory dr Połać nic mi o tym nie wspominał... Czy to ma duze znaczenie? Mogłaby mi to któraś wytłumaczyć?

    qb3c3e5enyarfwqw.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 listopada 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina..nowa wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie, czy podczas badania bety HCG ważne jest robienie takze badan na estradiol i progesteron? Do tej pory dr Połać nic mi o tym nie wspominał... Czy to ma duze znaczenie? Mogłaby mi to któraś wytłumaczyć?
    Ja nigdy nie robiłam tych hormonów.

    M&M
  • Silnaja Autorytet
    Postów: 590 908

    Wysłany: 19 listopada 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina..nowa wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie, czy podczas badania bety HCG ważne jest robienie takze badan na estradiol i progesteron? Do tej pory dr Połać nic mi o tym nie wspominał... Czy to ma duze znaczenie? Mogłaby mi to któraś wytłumaczyć?
    Po transferach robiłam tylko betę

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1270 1054

    Wysłany: 19 listopada 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Jeżeli masz obawy czy im zaufać to radzę zmienić klinikę, bo jak teraz masz dylemat to potem możesz być zła jak coś nie wyjdzie.
    Pamiętaj, że ivf to nie gwarancja ciąży i dziecka. Trzeba być gotowym na wszystko.



    Martoszka masz zdecydowaną rację, że ivf nie gwarantuje niczego. Nigdy nie można być pewnym jaki będzie rezultat. Dlatego zapewne te obawy. No i zastanawia mnie czy nie traktują pacjentek w sposób szablonowy, co ciężko stwierdzić tylko po swoich odczuciach i własnych wizytach.
    Zmiana kliniki wiąże się z wykonywaniem wszystkich procedur od początku i upływie dodatkowego czasu.

    One, tak. Raczej jestem zadowolona. Jako jedyny od razu zauważył w jak fatalnym stanie jest moje endometrium i natychmiast zaczął działać.

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 listopada 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki wrote:
    Martoszka masz zdecydowaną rację, że ivf nie gwarantuje niczego. Nigdy nie można być pewnym jaki będzie rezultat. Dlatego zapewne te obawy. No i zastanawia mnie czy nie traktują pacjentek w sposób szablonowy, co ciężko stwierdzić tylko po swoich odczuciach i własnych wizytach.
    Zmiana kliniki wiąże się z wykonywaniem wszystkich procedur od początku i upływie dodatkowego czasu.

    One, tak. Raczej jestem zadowolona. Jako jedyny od razu zauważył w jak fatalnym stanie jest moje endometrium i natychmiast zaczął działać.
    Myślę, że tu nie lecą taśmowo.
    Ja czułam się zaopiekowana i lekarze z którymi miałam styczność, zawsze wyczerpująco odpowiadali na pytania i nasze wątpliwości.

    M&M
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1270 1054

    Wysłany: 20 listopada 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Martoszka mam taką nadzieję. Chociaż jak patrzę na ilość pacjentek to nie wiem jak oni to robią ...
    Trochę ogarnęła mnie panika jak usłyszałam, że nasz lekarz będzie zadowolony jak uda mu się pozyskać jeden dobry zarodek do transferu. :( Nie chciałabym tego zmarnować.

    A robiłyście ifv normalne, czy z mikroiniekcją plemnika?

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 20 listopada 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki wrote:
    Martoszka mam taką nadzieję. Chociaż jak patrzę na ilość pacjentek to nie wiem jak oni to robią ...
    Trochę ogarnęła mnie panika jak usłyszałam, że nasz lekarz będzie zadowolony jak uda mu się pozyskać jeden dobry zarodek do transferu. :( Nie chciałabym tego zmarnować.

    A robiłyście ifv normalne, czy z mikroiniekcją plemnika?
    Teraz już u każdej pary robią icsi. Chyba, że macie super ekstra plemniki to można się bawić w zwykle ivf. Tylko czy nie szkoda kasy na to.
    To że powiedział tak, to po prostu nie chciał oszukiwać, że będzie łatwo.

    M&M
‹‹ 1008 1009 1010 1011 1012 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ