X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyłącznie błędy-progesteron, który biorę nazywa się Crinonze Żel
    Nie miałam plamienia implantacyjnego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    A wizyty dzis nie mialas? Chcialo Ci sie tak na sama bete gnac? No juz w drodze wyjątku mogl cie dr przyjac i wypisac leki. Spotkalas dra? Chwalilas sie?

    Te betę postanowiłam zrobić pierwszy raz w Gamecie. Ja weszłam jego już nie było. Napisałam mu SMS, odpisał "to super" :)
    Jutro mykam tam bo muszę oznaczyć progesteron i pogadać o lekach. Pierwszy raz widząc to miejsce usmeichnę się, bo szczerze jak tylko mijam wiadukt to już mi słabo :)

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwazniejsze ze sie udalo :-D

    A ja mam jakies hustawki nastroju. Nie ida mi te zastrzyki,a samego gonapeptylu jeszcze 24 uklucia plus menopur, chcialabym zeby juz byla punkcja, a najlepiej ciaza.

    Polly_love, Agniesia30, Serducho lubią tę wiadomość

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Moja beta w 11 dpt wynosi 277.75.... Pierwszy raz w życiu.
    Jestem w szoku. Dziewczyny- nie rezygnujcie ze swoich marzeń.. Spełniają się i spełnią i Wam!

    mrrrrrrrrrrrr a nie mówiłam :)
    Kochana gratulacje z całego serca<3 !!!!

    Na pewno trafiłas tutaj nie bez powodu tak jak napisała Ancoma :)
    Mi już dałas do myslenia....dziekuje ,a może los szykuje coś jeszcze i dla nas.

    Takasobieja gratulacje mgr:):) Pani Magister !

    Polly_love lubi tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly bardzo Ci gratuluje!!! Jak ja się boje piątku , nie wyobrażam sobie kolejnej procedury i niepowodzenia nawet nie chce do siebie dopuszczać takiej myśli. Odstąpię potrzebującym miejsce w zamian za 9mc spokojnej ciąży :D

    józefka, Polly_love lubią tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, oczekujące na bety- odpoczywajcie, śpijcie. A poza tym żyjcie pracujcie normalnie. Nie róbcie sikanie, nie wsłuchajcie się w swoje ciało zanadto. Bądźcie uważnie, ale na granicy normy :)
    TO się udaje, dziewczyny. U mnie jeszcze za wcześnie na euforię, ale ja bez ani jednej komórki jajowej dziś zobaczyłam najpierw betę wskazującą ciążę, a potem 2 kreski. O 21. Po kawie, herbatach, wodzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiamar wrote:
    Polly bardzo Ci gratuluje!!! Jak ja się boje piątku , nie wyobrażam sobie kolejnej procedury i niepowodzenia nawet nie chce do siebie dopuszczać takiej myśli. Odstąpię potrzebującym miejsce w zamian za 9mc spokojnej ciąży :D
    Nie bój się. Bądź spokojna, bierz leki na czas. Odpoczywaj.. Bądż dobrej myśli.. Głowa do góry. Jestem z Tobą. Z Wami

    asiamar lubi tę wiadomość

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Polly! ależ się cieszę!
    Co do mojej wizyty... wyobraźcie sobie, że pojechałam 250km na darmo! nie no nie na darmo bo zapłaiłam 150zł :D okazało się, że nie zrobili mojemu męzowi chlamydii więc nie mogłam podpisać umowy! dzwoniłam tydzień temu dwa razy!!!! z pytaniem czy na pewno męża wyniki są... i wyjeżdzając wczoraj z bydgoszczy! czy na pewno bo mam kawał drogi, tak są! na wizycie okazuje się, że są wszystkie prócz chlamydii! jestem na estrofemie dalej :/ dostałam miesiączkę i miałam wczoraj 2 dc... do wyników męża czekam z estrofemem, i stymulka będzie po odstawieniu estrofemu. :/ w poniedziałek mam wizytę i ciekawa jestem kto za nią zapłaci, bo na pewno nie ja...straciłam czas i pieniadze, bo na dojazd do łodzi poświęcam w dwie strony ok 8 godz :/ ...!!!!
    Chcialam podejśc po ludzku w 2 dc do stymulki. Za to IP widzac moje nerwy juz nie negocjował 2 grochów, mówił, że da, i ah postara się i klej :/ full wypas... rysa już czeka... brrr! myślałam, że zwariuje! Pamiętam jak chlamydia była u niego na liście wypisana, przeszła przez rejestracje i poszła do pielęgniarek... nie wiem gdzie się zagubiła.

    Polly_love lubi tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh u mnie z chlamydia było podobnie. Tylko nie wsadzili jej do teczki i RB dzwonila na dol, one szukaly i mowia ze nie ma. Pierwszy Raz wtedy widzialam RB wkurzona bo mowi jak to nie ma jak sama pobieralam, ja w miedzyczasie mowie ze nawet na maila wynik wysylali no i sie znalazla. Ale chociaz dzieki temuasz dwa grochy. Mnie udalo sie to tylko przeforsowac na papierku zgody ivf bo kazala nam wpisac jeden zarodek. Ja mowie jak to jeden, ostatnio pisalam ze dwa i jak bedzie takie wskazanie to chce dwa. Zgodzila sie to wpisac ale to i tak tylko na papierku bo wiem ze nie dostane dwoch.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielinka a powiesz jak załatwić by mieć wyniki na maila?

    M&M
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obawiam się trochę tego przedłużania stymulacji... na sztuczno :/ ostatnio też tak miałam... no ale nie wiem :/

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka.dzwonisz na rejestracje i prosisz o przeslanie. Tylko ja musialam wczesniej z mezem podpisac jakies swistki ze wyrazamy zgode ma wyniki droga elektroniczna ale to byli ponad rok temu, moze juz tego nie wymagaja

    Martoszka lubi tę wiadomość

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. Dziękuję.

    Zastanawiam się, bo w następnym cyklu będzie iui jak wyniki będą ok. Problem polega na, że mam mieć tą stymulacje, a przed okresem zawsze mam plamienia. I teraz zastanawiam się czy dzień okresu liczyć od plamienia( właściwie brudzenia na brązowo) czy od żywej krwi, takiej normalnej? Miała któraś z Was podobny problem u siebie? Bo nie wiem kiedy wtedy bym musiala zaczac brac te zastrzyki.
    Wiem, ze RB mi cos podpowie, ale to dopiero za 2 tygodnie, a Wy się dobrze na tym znacie.

    M&M
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak często mam. I zawsze miałam z tym problem, ale ktoś mi kiedyś powiedział (lekarz lub piguła), że okres jest wtedy, kiedy muszę założyć podpaskę, bo bez niej się nie da, czyli od faktycznego krwawienia, a nie od plamienia. Ja tak przynajmniej zawsze liczę.

    Martoszka lubi tę wiadomość

    Agniesia
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja wrote:
    super Polly! ależ się cieszę!
    Co do mojej wizyty... wyobraźcie sobie, że pojechałam 250km na darmo! nie no nie na darmo bo zapłaiłam 150zł :D okazało się, że nie zrobili mojemu męzowi chlamydii więc nie mogłam podpisać umowy! dzwoniłam tydzień temu dwa razy!!!! z pytaniem czy na pewno męża wyniki są... i wyjeżdzając wczoraj z bydgoszczy! czy na pewno bo mam kawał drogi, tak są! na wizycie okazuje się, że są wszystkie prócz chlamydii! jestem na estrofemie dalej :/ dostałam miesiączkę i miałam wczoraj 2 dc... do wyników męża czekam z estrofemem, i stymulka będzie po odstawieniu estrofemu. :/ w poniedziałek mam wizytę i ciekawa jestem kto za nią zapłaci, bo na pewno nie ja...straciłam czas i pieniadze, bo na dojazd do łodzi poświęcam w dwie strony ok 8 godz :/ ...!!!!
    Chcialam podejśc po ludzku w 2 dc do stymulki. Za to IP widzac moje nerwy juz nie negocjował 2 grochów, mówił, że da, i ah postara się i klej :/ full wypas... rysa już czeka... brrr! myślałam, że zwariuje! Pamiętam jak chlamydia była u niego na liście wypisana, przeszła przez rejestracje i poszła do pielęgniarek... nie wiem gdzie się zagubiła.

    Też bym się mega wkurzyła!
    A pamiętasz jakie badania miałaś na skierowaniu (Ty i mąż)? bo ja też muszę powtarzać badania, ale nie spojrzałam, tylko poleciałam od razy do lab. jak dostane wyniki na email, to chociaż sprawdzę czy wszystko zrobili, bo nie chciałabym mieć takiej niespodzianki ja Ty, zwłaszcza, że ja mam prawie 400 km do kliniki. Mój mąż spojrzał na swoje skierowanie, ale pamięta tylko tyle, że nie było tam badania na HIV, co jest dziwne.

    Już kiedyś pytałam, ale pewnie przeoczyłaś, możesz powiedzieć mi o ile Ci ten estrofem przedłużył cykl?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 22:09

    Agniesia
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Agniesia.
    Mi RB kazała w sumie liczyć od brudzenia,ale to pewnie dla tego by zalozyc, ze moj okres trwa 3-4 dni, a nie 1-2. Ale ja i tak liczę od momentu tego krawienia gdy muszę użyć podpasek. Z resztą mam nadzieję, ze moje tsh urośnie do min 0,8 i mój okres wróci do normy wreszcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 22:19

    Agniesia30 lubi tę wiadomość

    M&M
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Dziękuję Agniesia.
    Mi RB kazała w sumie liczyć od brudzenia,ale to pewnie dla tego by zalozyc, ze moj okres trwa 3-4 dni, a nie 1-2. Ale ja i tak liczę od momentu tego krawienia gdy muszę użyć podpasek. Z resztą mam nadzieję, ze moje tsh urośnie do min 0,8 i mój okres wróci do normy wreszcie.
    Mi tez zawsze mowił lekarz ze od dnia kiedy trzeba zalozyc podpaske

    Martoszka lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Teraz już nie denerwuję się kiedy zacząć stymulację. Jutro dzwonię i umawiam się na 8.02 na wizytę i może uda mi się zdobyć wyniki na maila.

    M&M
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matrioszka przypomni mi ktora to Twoja stymulacja ??

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza do iui.
    Wczesniej u swojego gina mialam 5 stymulacji z clo. Ale teraz próbujemy iui ze względu na niezbyt fajne nasienie.

    M&M
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ