X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, no ta opcję widziałam, ale zwątpiłam ... dziękuje :)

    Agniesia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja wrote:
    super Polly! ależ się cieszę!
    Co do mojej wizyty... wyobraźcie sobie, że pojechałam 250km na darmo! nie no nie na darmo bo zapłaiłam 150zł :D okazało się, że nie zrobili mojemu męzowi chlamydii więc nie mogłam podpisać umowy! dzwoniłam tydzień temu dwa razy!!!! z pytaniem czy na pewno męża wyniki są... i wyjeżdzając wczoraj z bydgoszczy! czy na pewno bo mam kawał drogi, tak są! na wizycie okazuje się, że są wszystkie prócz chlamydii! jestem na estrofemie dalej :/ dostałam miesiączkę i miałam wczoraj 2 dc... do wyników męża czekam z estrofemem, i stymulka będzie po odstawieniu estrofemu. :/ w poniedziałek mam wizytę i ciekawa jestem kto za nią zapłaci, bo na pewno nie ja...straciłam czas i pieniadze, bo na dojazd do łodzi poświęcam w dwie strony ok 8 godz :/ ...!!!!
    Chcialam podejśc po ludzku w 2 dc do stymulki. Za to IP widzac moje nerwy juz nie negocjował 2 grochów, mówił, że da, i ah postara się i klej :/ full wypas... rysa już czeka... brrr! myślałam, że zwariuje! Pamiętam jak chlamydia była u niego na liście wypisana, przeszła przez rejestracje i poszła do pielęgniarek... nie wiem gdzie się zagubiła.

    Miałam podobną sytuację. W listopadzie robiłam gbs'a. Wynik pozytywny. Dziewczyna z recepcji mówi,ze mam się umówić na wizytę. Jestem następnego dnia. Nie ma mnie w pracy, jadę z jednego na drugi koniec Łodzi. Wchodzę do lekarza i mowię "mam gbs'a" a on do mnie "no i co?". Okazało się, ze to leczy się przez podanie przed porodem antybiotyku i tyle... Przykład z wczoraj. Jadę na wizytę i po recepty. Rozmawiamy, po czym on mówi "mogła pani wysłać kogoś po te recepty a nie się tu tarananić specjalnie" odpowiadam, ze będę oznaczać dziś progesteron tutaj wiec nie ma sprawy. A on odpowiada pytaniem "która... Kazała pani zrobić progesteron?!" ( w miejscu kropek padło słowo, które opisuje pewne schorzenie umysłowe i jest obraźliwe). Odpowiadam, ze ta pani, która mi dzien wcześniej pobierała krew na hcg... Także uważajcie na recepcjonistki czy pielęgniarki bo ja mam do Gamety 30 minut, ale jakby się przejechała z Bydgoszczy, 8h, to bym chyba dostała szału...

    Martoszka. Wyniki pokaz lekarzowi, nie martw się na zapas. Wiem to z doświadczenie, bo sama spanikowałam raz, a lekarz powiedział, ze ten wynik to "nonsens" :)

    Moje hcg w 13dpt wynosi 522,2. Przesyłam Wam oczekującym na bety i przed procedurami POWODZENIA i byście NIE TRACIŁY WIARY. NIGDY!!!!

    Martoszka, freya, Agniesia30, sylvuś lubią tę wiadomość

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly a jakie leki utrzymali i w jakich dawkach? Co do progesteronu nadal masz ten cronin czy jeszcze cos dorzucili?

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Polly a jakie leki utrzymali i w jakich dawkach? Co do progesteronu nadal masz ten cronin czy jeszcze cos dorzucili?
    Leki utrzymuję w dawkach sprzed transferu. Niczego nie odstawiam. Niczego nie dodaję. Crinone żel cały czas. Ma taki strzał progesteronu, że wystarczy. Polecam-aplikacja raz na dobę. Wygodny aplikator, forma żelu lepsza od tępej tabletki. I nie wylatuje, zatem wchłania się w całości. Na wizycie 2 lutego po usg pewnie zaleci odstawienie Estrofemu.

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pytan ile ważne sa badania , wklejam wpis z najnowszej ustawy o in vitro

    6. W przypadku kandydata na dawcę komórek rozrodczych w celu dawstwa partnerskiego nie do bezpośredniego
    użycia badania laboratoryjne, o których mowa w ust. 1 pkt 4, przeprowadza się na próbkach krwi pobranych w okresie
    trzech miesięcy od pierwszego pobrania komórek rozrodczych. W przypadku ponownego pobierania komórek rozrodczych w celu dawstwa partnerskiego od tego samego dawcy kolejne próbki krwi muszą być pobrane nie później niż
    24 miesiące od wcześniejszego pobrania próbek

  • freya Ekspertka
    Postów: 224 158

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli na wizytę będę miała komplet badań, jest szansa, że dr rozpisze mi stymulację?

    nmbem08.png
    Aniołek (24.07.2013r.) 7 tc
    02/03.2015r.- I ICSI- Brak zarodków
    05.2015 r.- II ICSI- P8B :(
    12.02.2016r. III ICSI-ET 3-dniowego zarodka- CB :(
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love a ten Crinone żel to ile kosztuje za opakowanie i na ile takie opakowanie starcza ?? A lek był na zamowienie ?? Gdzie w Łodzi kupowałaś ?/
    Nie wiem co sie porobiło to juz 4 raz jak biore Luteine a po raz pierwszy mnie tak podraznia ze nie wiem co mam robic

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    freya wrote:
    Dziewczyny, jeśli na wizytę będę miała komplet badań, jest szansa, że dr rozpisze mi stymulację?
    jesli bedziesz w otpowiednim dniu cyklu i wszystko bedzie ok na USG to nie widze dlaczego miałby nie rozpisac

    freya lubi tę wiadomość

  • freya Ekspertka
    Postów: 224 158

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ancoma :) Dwa-trzy dni przed @ to odpowiedni dzień cyklu? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 23:14

    nmbem08.png
    Aniołek (24.07.2013r.) 7 tc
    02/03.2015r.- I ICSI- Brak zarodków
    05.2015 r.- II ICSI- P8B :(
    12.02.2016r. III ICSI-ET 3-dniowego zarodka- CB :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    Polly_love a ten Crinone żel to ile kosztuje za opakowanie i na ile takie opakowanie starcza ?? A lek był na zamowienie ?? Gdzie w Łodzi kupowałaś ?/
    Nie wiem co sie porobiło to juz 4 raz jak biore Luteine a po raz pierwszy mnie tak podraznia ze nie wiem co mam robic
    Żel kosztuje na miesiąc 400zł. Ogólne trudno go kupić bo jest drogi i ma wiele tańszych zamienników. W Łodzi jest tylko w 1 aptece- Rosa, ul. Tatrzańskiej. Zadzwoniłam i był na drugi dzien. Tylko tam go sprowadzją, ale to apteka, która ma umowę z Gametą wiec musza mieć dostęp do wszystkiego. Może być tak, ze osoby w programie rządowym mają na niego zniżkę, ale jak dobrze kojarzę jest to lek na 100% pełnopłatny

  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    freya wrote:
    Dzięki ancoma :) Dwa-trzy dni przed @ to odpowiedni dzień cyklu? :)
    Zależy jaki będziesz będziesz mieć proyokol.jak dlugi,to pewnie dodtaniesz tab antykoncepcyjne od 1dc a stymulację rozpisze na kolejnej wizycie.jak krotki,to peenie dostaniesz estrofem (ja mialam brać od 25dc),a potem w 2dc rozpisze stymulację.ja przynajmniej przy dlugim tak mialam i teraz przy krótkim tak mam.

    Agniesia
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za literowki-tel ze mna nie wspolpracuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 23:30

    Agniesia
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love sprawdziłam przed chwila i zel jest pełnopłatny . Widziałam ze on jest pakowany po 6 op w paczce - to starcza na miesiac ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anconma- ja mam 2 opakowania po 15szt. Każde po 200zl. Koszt miesięcznej kuracji dlatego zsumowałam do 400zl. Drogi, ale warto go sosowac, w porównaniu z luteina to bajka :) wchodzi lekko i szybko ;) a co najważniejsze cała dawka zostaje w organizmie. I odżywia zarodek :)

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Luteine Tez mam uczulenie. Poprzednie ivf bylo na utrogrstanie, naturalnym progesteronie kupionym w Czechach. Opakowanie wychodzi na pl jakies 30 zl. U nas jego odpowiednikiem jest lutinus ale cena juz rozwala bo kolo 200 zl za opakowanie. Teraz tez mam utrogestan na jakies 20 dpt. W razie pozytywu robie sobie wycieczke do Czech a od gamety wezme sam duphaston.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 08:04

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jak brałyście estrofem, to było Wam niedobrze? Bo odkąd zaczęłam go przyjmować, to mam nie wiem jak to nazwać, chyba nudności (po prostu codziennie jest mi niedobrze). Normalnie nie moge pracować przez to...

    Agniesia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielinka, w Łodzi na ul. Limanowskiego jest apteka całodobowa, w której są najtańsze leki w Łodzi. To jest tel, w razie gdybyś potrzebowała, 653/92/03. kierunkowy do Łodzi 42. Tam można naprawdę kupić leki sporo taniej.

    Agniesia30 lubi tę wiadomość

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy by lutinus mieli albo sprowadzili bo tez nie jest od reki dostepny. Tego cronin nie mogli sprowadzic? Bo pisalas ze na tatrzanskiej kupowalas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 10:13

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, Cronin tylko i wyłącznie sprowadzić może Rosa z Tatrzańskiej. a dlaczego-nie mam pojęcia. Farmaceuci w innych aptekach w ogóle nie słsyzeli o tym leku i nie widzą go w systemie zamówień z hurtowni

  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm Polly a ty zbadalas progesteron, nie? Powiedz jaki Ci wyszedl? Zastanawiam sie czy nie prosic o ten cronin bo u mnie zawsze progesteron lezy, na utrogestanie mam najwyzszy, ale tez nie za wysoki. I jeszcze mi powiedz jak to z tym cronin. Jak zamowilas w aptece to ile na niego czekalas? Bo recepte dostane po punkcji i nie wiem czy czasu starczy zeby dojechal do apteki na dzien przed transferem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 10:26

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ