X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Pretty123 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 13 listopada 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to będzie pierwszy transfer z zarzio.
    Właśnie kusi mnie trochę, żeby zmienić to dawkowanie... I na tym 14 dpt skończyłaś?

  • Dorin123 Autorytet
    Postów: 652 613

    Wysłany: 13 listopada 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pretty123 wrote:
    Tak to będzie pierwszy transfer z zarzio.
    Właśnie kusi mnie trochę, żeby zmienić to dawkowanie... I na tym 14 dpt skończyłaś?

    Tak. Tak się kończyło te 5 zastrzyków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2021, 20:15

  • Kociara_ Autorytet
    Postów: 1418 3236

    Wysłany: 13 listopada 2021, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One ❤️ dziękuję.

    Uspokajacie.

    Dorin, ja też mam właśnie połowę jak pisałam. To dobrze wiedzieć że u ciebie taka sytuacja też. Wnioskuję, że ten czwarty transfer udany z tego co piszesz :)

    A jak to jest z lekami po transferze? Ja mam od profesora zlecone właśnie Zarzio, Encorton, heparynę i acard. Jestem na sztucznym, więc Estrofem zaczęłam. Oprócz proga to relanium czy scopolan to standard?

    One lubi tę wiadomość

    36 cykli starań
    2 x IUI ❌
    Nieudana procedura IVF - imsi - 3 x FET - ❌
    💔 ciąża biochemiczna - naturals - 03.2022

    kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
    Naturalny cud ❤️ mamy syna!

    27.01.23 - 3390 g i 55 cm
    age.png
  • Limonka8 Autorytet
    Postów: 624 583

    Wysłany: 14 listopada 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara, ja myślałam, że pytasz o tel do prof.Radwana 🙈 jeśli chodzi o tel do prof.Wilczyńskiego to wejdź sobie na stronę Vita-Med i tam w zakładce kontakt jest nr do profesora :) odbiera, oddzwania, odpisuje na smsy.

    🙎‍♀️ 32 🧔 35 | Gameta Rzgów
    🏥 2xoperacja usunięcia mięśniaków (2017 i 2020)
    🙎‍♀️ Immunologia: ANA 1:320, cytokiny: IL2 - 1200 😱 TNF ALFA 2100 👉 Encorton, Fraxiparina, Acard
    🧔 oligospermia (ciężka) <1 mln/próba, morfologia 0-1%, żylaki powrózka nasiennego IIst.
    IVF-ICSI-IMSI - 11.2021 🎅 6.12.2021 punkcja - 7❄️
    31.01.2022 FET 4AA 7dpt beta 71,2 | 9dpt 191,2 | 11dpt 469 | 14dpt 2214 | 25.02.2022 mamy <3
    19.04.2022 Sanco - zdrowy chłopiec 💙
    17.08.2022 1815 g 31.08 2450 g 28.09 3100 g
    03.10.2022 Oliwier jest z nami ❤️ 3050 g. 53 cm, 10/10
  • zosiaaaa Autorytet
    Postów: 1285 1480

    Wysłany: 14 listopada 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem nowa na tym wątku 🙂

    Decyzja zapadła, na początku przyszłego roku ruszamy do Rzgowa🙂
    Mam odnośnie tego kilka pytań do Was dziewczyny 🙂

    Orientujecie się czy do dr Połacia jest długi czas oczekiwania na wizytę? Chyba na tego lekarza się zdecydujemy, sugerując się wieloma dobrymi opiniami na jego temat.

    Jak się przygotować na pierwszą wizytę?Musiałyście jechać w jakimś konkretnym dniu cyklu?
    Wymagają konkretnej dokumentacji medycznej od poprzednich lekarzy? Tak naprawdę nie jest jakoś super bogata ta nasza historia, wszystko tak naprawdę jestem im w stanie sama powiedzieć, co u którego lekarza się działo.

    Chcemy skorzystać z miejskiego dofinansowania.

    Z góry dziękuję!

    Starania od 2017r.
    01.2022r. pierwsza wizyta Gameta Rzgów
    05.2022r. FET: 4AB beta 0
    06.2022r. FET: 4CC beta 0
    10.2022r. histeroskopia: przewlekły stan zapalny endometrium
    03.2023r. FET: 4CC
    beta 10dpt: 253,8 mlU/ml
    beta 12dpt: 799,7 mlU/ml
    41+2 CC 4180g 60cm 10 pkt ♥️

    age.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 listopada 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem nowa na tym wątku 🙂

    Decyzja zapadła, na początku przyszłego roku ruszamy do Rzgowa🙂
    Mam odnośnie tego kilka pytań do Was dziewczyny 🙂

    Orientujecie się czy do dr Połacia jest długi czas oczekiwania na wizytę? Chyba na tego lekarza się zdecydujemy, sugerując się wieloma dobrymi opiniami na jego temat.

    Jak się przygotować na pierwszą wizytę?Musiałyście jechać w jakimś konkretnym dniu cyklu?
    Wymagają konkretnej dokumentacji medycznej od poprzednich lekarzy? Tak naprawdę nie jest jakoś super bogata ta nasza historia, wszystko tak naprawdę jestem im w stanie sama powiedzieć, co u którego lekarza się działo.

    Chcemy skorzystać z miejskiego dofinansowania.

    Z góry dziękuję!

    Do każdego z lekarzy znajdzie się termin w każdym tygodniu ich pracy. Jeśli ma być konretny dc i konkretna pora dnia to najlepiej tydzień/dwa wcześniej się umówić.
    Dc jest bez różnicy, choć moim zdaniem warto w pierwszej fazie cyklu, przed owulacją, lekarz oceni jak wygląda endometrium i pęcherzyk dominujący. A reszta zależy od waszej historii starań.

    M&M
  • roza Koleżanka
    Postów: 54 35

    Wysłany: 14 listopada 2021, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 2 razy zarzio w konfiguracji 5 przed w dzień 5.,5,10,15 po raz zlsie udało ale poronienie. Teraz zostawiamy tak samo, zastanawiam si w tylko nad relanium wcześniej nie braliśmy ale jestem coraz bardziej znerwicowana. To prawda Wilku oddzwania i odpisuje jak trzeba. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

  • magda_jaw8 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 14 listopada 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ma któraś z Was maila do doc. Paśnika? Ja byłam już na dwóch wizytach u niego, maila niestety nie dostałam - muszę się z nim pilnie skontaktować. Poratuje któraś? :)

    Pisałam na grupie związanej z tym lekarzem kilka dni temu ale niestety bez odzewu. Dodzwonienie się do APC graniczy z cudem, próbuję od tygodnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2021, 16:45

    2019 rok - początek starań
    03.2020 poronienie 7tc
    04.2020 operacja brzuszna usunięcia mięśniaków
    09.2020 oligoasthenoteratozoospermia
    09.2021 Gameta Rzgów
    11.2021 ICSI
  • Silnaja Autorytet
    Postów: 590 908

    Wysłany: 14 listopada 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem nowa na tym wątku 🙂

    Decyzja zapadła, na początku przyszłego roku ruszamy do Rzgowa🙂
    Mam odnośnie tego kilka pytań do Was dziewczyny 🙂

    Orientujecie się czy do dr Połacia jest długi czas oczekiwania na wizytę? Chyba na tego lekarza się zdecydujemy, sugerując się wieloma dobrymi opiniami na jego temat.

    Jak się przygotować na pierwszą wizytę?Musiałyście jechać w jakimś konkretnym dniu cyklu?
    Wymagają konkretnej dokumentacji medycznej od poprzednich lekarzy? Tak naprawdę nie jest jakoś super bogata ta nasza historia, wszystko tak naprawdę jestem im w stanie sama powiedzieć, co u którego lekarza się działo.

    Chcemy skorzystać z miejskiego dofinansowania.

    Z góry dziękuję!
    Hejka :-) myśle, że najrozsądniej to zernij na insta kliniki. Od jakiegoś czasu są aktywni i na fb i na insta, wrzucają posty, ostatnio właśnie na temat przygotowania do pierwszej wizyty. Z mojej strony to tak: weź faceta i wszystkie wasze wyniki badań, umów się w 1 fazie cyklu, nie będziesz długo czekała na wizytę. Ja lubię tam jeździć na koniec dnia, zawsze umawiam się na 19.40 jako ostatnia, nie ma wtedy już dużego zamieszania, tylko wtedy już ewentualnie pobranie krwi nie wchodzi w grę. Powodzenia i trzymam kciuki. Właśnie, takie pytanko - czy w social mediach jest jakaś grupa w stylu pacjentki kliniki Gameta ?

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
  • Limonka8 Autorytet
    Postów: 624 583

    Wysłany: 15 listopada 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj mam prawdziwą rozterkę - pomóżcie !!!

    Mam zaleconą Fraxiparinę 0,4 ml od Wilka (brać od dnia transferu).
    Miałam na dziś umówioną i już dawno opłaconą telewizytę u doc P. więc postanowiłam jej nie odwoływać i zwyczajnie skonsultować swoje wyniki nie mówiąc, że mam już zalecenia od innego lekarza. Ku mojemu zdziwieniu, zgodność 100% co do postępowania w moim przypadku (encorton, heparyna, acard). Ale...

    Doc P zalecił mi Neoparin 0,4 ml. Zapytałam czy mogę stosować Fraxiparinę zamiast tego i powiedział, że absolutnie nie i zaleca wyłącznie Neoparin.
    Wilku natomiast mówił na wizycie, że Fraxiparina to jedyna dopuszczalna przez niego heparyna.

    Wiem, że nie mogę stosować ich zamiennie, bo zawierają zupełnie inne substancje czynne, ale pomóżcie mi proszę, kompletnie zgłupiałam i nie wiem którą receptę wykupić. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy to jest naprawdę takie ważne, którą heparynę wybiorę?

    🙎‍♀️ 32 🧔 35 | Gameta Rzgów
    🏥 2xoperacja usunięcia mięśniaków (2017 i 2020)
    🙎‍♀️ Immunologia: ANA 1:320, cytokiny: IL2 - 1200 😱 TNF ALFA 2100 👉 Encorton, Fraxiparina, Acard
    🧔 oligospermia (ciężka) <1 mln/próba, morfologia 0-1%, żylaki powrózka nasiennego IIst.
    IVF-ICSI-IMSI - 11.2021 🎅 6.12.2021 punkcja - 7❄️
    31.01.2022 FET 4AA 7dpt beta 71,2 | 9dpt 191,2 | 11dpt 469 | 14dpt 2214 | 25.02.2022 mamy <3
    19.04.2022 Sanco - zdrowy chłopiec 💙
    17.08.2022 1815 g 31.08 2450 g 28.09 3100 g
    03.10.2022 Oliwier jest z nami ❤️ 3050 g. 53 cm, 10/10
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 listopada 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka8 wrote:
    Dziewczyny, dzisiaj mam prawdziwą rozterkę - pomóżcie !!!

    Mam zaleconą Fraxiparinę 0,4 ml od Wilka (brać od dnia transferu).
    Miałam na dziś umówioną i już dawno opłaconą telewizytę u doc P. więc postanowiłam jej nie odwoływać i zwyczajnie skonsultować swoje wyniki nie mówiąc, że mam już zalecenia od innego lekarza. Ku mojemu zdziwieniu, zgodność 100% co do postępowania w moim przypadku (encorton, heparyna, acard). Ale...

    Doc P zalecił mi Neoparin 0,4 ml. Zapytałam czy mogę stosować Fraxiparinę zamiast tego i powiedział, że absolutnie nie i zaleca wyłącznie Neoparin.
    Wilku natomiast mówił na wizycie, że Fraxiparina to jedyna dopuszczalna przez niego heparyna.

    Wiem, że nie mogę stosować ich zamiennie, bo zawierają zupełnie inne substancje czynne, ale pomóżcie mi proszę, kompletnie zgłupiałam i nie wiem którą receptę wykupić. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy to jest naprawdę takie ważne, którą heparynę wybiorę?
    Gdybyś odbyła jedną wizytę to byś problemu nie miała.
    To jest tak samo jak z innymi lekami. Każdy lekarz stosuje jaki chce.
    Są tu pacjentki jednego i drugiego lekarza, obaj odnoszą sukcesy ciążowe, więc to Twoja decyzja, którego będziesz słuchała.

    M&M
  • Silnaja Autorytet
    Postów: 590 908

    Wysłany: 15 listopada 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka8 wrote:
    Dziewczyny, dzisiaj mam prawdziwą rozterkę - pomóżcie !!!

    Mam zaleconą Fraxiparinę 0,4 ml od Wilka (brać od dnia transferu).
    Miałam na dziś umówioną i już dawno opłaconą telewizytę u doc P. więc postanowiłam jej nie odwoływać i zwyczajnie skonsultować swoje wyniki nie mówiąc, że mam już zalecenia od innego lekarza. Ku mojemu zdziwieniu, zgodność 100% co do postępowania w moim przypadku (encorton, heparyna, acard). Ale...

    Doc P zalecił mi Neoparin 0,4 ml. Zapytałam czy mogę stosować Fraxiparinę zamiast tego i powiedział, że absolutnie nie i zaleca wyłącznie Neoparin.
    Wilku natomiast mówił na wizycie, że Fraxiparina to jedyna dopuszczalna przez niego heparyna.

    Wiem, że nie mogę stosować ich zamiennie, bo zawierają zupełnie inne substancje czynne, ale pomóżcie mi proszę, kompletnie zgłupiałam i nie wiem którą receptę wykupić. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy to jest naprawdę takie ważne, którą heparynę wybiorę?

    Fajnie zrobiłaś, że skonsultowałaś się z dwoma lekarzami. Akurat mi pomógł prof Wilczynski więc szla bym za nim:-) mi jego zestaw pomógł. Ale to tylko moje zdanie, całkowicie indywidualne i bardziej emocjonalne niż racjonalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2021, 20:41

    Limonka8 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 16 listopada 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pretty123 wrote:
    Dziewczyny jakie macie dawkowanie zarzio od wilczyńskiego?
    Do kolejnego transferu mam podejść z zarzio i doktor ustalił, ze 7 i 4 dnia
    przed transferem po pół ampułki zarzio, a po transferze w dniu transferu, 5, 10, 15 dobie po 1 ampułce i koniec.
    Zarzio dostałam na kir aa, u męża hla-cc2c2.

    Przez forum przemknęło mi, ze zarzio w dawkowaniu po pół ampułki co 2 dzień, czy wtedy bierzecie przed transferem też?
    I co mnie bardzo zaskoczyło jeszcze jedno zalecenie dotyczące współżycia do transferu w prezerwatywie żeby jeszcze bardziej nie pobudzać mojego układu immunologicznego.. . 🤔
    Przy córce, w 2018r, brałam Zarzio dzień po et tylko. W ub roku, przy jej rodzeństwie, w dniu et, później tydzień i 2 tygodnie po. Nie zmieniaj dawki ustalonej przez lekarza. Każdy ma zalecenia wg swojej historii ze staraniami i biorąc pod uwagę to, jakie ma problemy. Powodzenia🍀

    18’córka❤️
  • Kociara_ Autorytet
    Postów: 1418 3236

    Wysłany: 16 listopada 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka8 wrote:
    Dziewczyny, dzisiaj mam prawdziwą rozterkę - pomóżcie !!!

    Mam zaleconą Fraxiparinę 0,4 ml od Wilka (brać od dnia transferu).
    Miałam na dziś umówioną i już dawno opłaconą telewizytę u doc P. więc postanowiłam jej nie odwoływać i zwyczajnie skonsultować swoje wyniki nie mówiąc, że mam już zalecenia od innego lekarza. Ku mojemu zdziwieniu, zgodność 100% co do postępowania w moim przypadku (encorton, heparyna, acard). Ale...

    Doc P zalecił mi Neoparin 0,4 ml. Zapytałam czy mogę stosować Fraxiparinę zamiast tego i powiedział, że absolutnie nie i zaleca wyłącznie Neoparin.
    Wilku natomiast mówił na wizycie, że Fraxiparina to jedyna dopuszczalna przez niego heparyna.

    Wiem, że nie mogę stosować ich zamiennie, bo zawierają zupełnie inne substancje czynne, ale pomóżcie mi proszę, kompletnie zgłupiałam i nie wiem którą receptę wykupić. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy to jest naprawdę takie ważne, którą heparynę wybiorę?
    Mocno intrygująco to brzmi, ale trzeba się zdecydować na leczenie od jednego i tyle :) To podobnie jak z Accofilem, który przepisuje doc P, a Wilczyński tylko Zarzio. A to nawet jedna substancja czynna. Ja akurat też po wizytach u obu, ale akurat heparynę dał mi tylko Wilku, więc nie mam się co tu zastanawiać :)

    Limonka8 lubi tę wiadomość

    36 cykli starań
    2 x IUI ❌
    Nieudana procedura IVF - imsi - 3 x FET - ❌
    💔 ciąża biochemiczna - naturals - 03.2022

    kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
    Naturalny cud ❤️ mamy syna!

    27.01.23 - 3390 g i 55 cm
    age.png
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 16 listopada 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka8 wrote:
    Dziewczyny, dzisiaj mam prawdziwą rozterkę - pomóżcie !!!

    Mam zaleconą Fraxiparinę 0,4 ml od Wilka (brać od dnia transferu).
    Miałam na dziś umówioną i już dawno opłaconą telewizytę u doc P. więc postanowiłam jej nie odwoływać i zwyczajnie skonsultować swoje wyniki nie mówiąc, że mam już zalecenia od innego lekarza. Ku mojemu zdziwieniu, zgodność 100% co do postępowania w moim przypadku (encorton, heparyna, acard). Ale...

    Doc P zalecił mi Neoparin 0,4 ml. Zapytałam czy mogę stosować Fraxiparinę zamiast tego i powiedział, że absolutnie nie i zaleca wyłącznie Neoparin.
    Wilku natomiast mówił na wizycie, że Fraxiparina to jedyna dopuszczalna przez niego heparyna.

    Wiem, że nie mogę stosować ich zamiennie, bo zawierają zupełnie inne substancje czynne, ale pomóżcie mi proszę, kompletnie zgłupiałam i nie wiem którą receptę wykupić. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy to jest naprawdę takie ważne, którą heparynę wybiorę?
    To wszystko jest wręcz niepojęte, jakie oni żenią kity😀Tobie wilku powiedział, że Fraxipryna to jedyna heparyna jaką dopuszcza, a mnie zawsze mówił, że najbardziej z tych 3 (Fraxi, Clexane, Neoparin) zleca ten ostatni bo to polski lek i najnowszy na rynku. Zaś o Fraxi, nie zapomnę, jak mi powiedział, że ma tępe igły i jest droga😉
    Powiem Ci jak to było u mnie. Zdiagnozował mnie Wilku, zaszłam na jego lekach w pierwszą ciążę. Później przeszłam do Paśnika, miałam u niego 5 transferów na Accofilu, intralipidzie i takich cudach jak Equoral🙈 nie zaszłam w ciążę ani razu na tej mieszance. Gdy jechałam po 11 zarodek wróciłam do Wilka. Wtedy pierwszy raz wzięłam Zarzio, które łączy z Accofilem to, że to leki z grupy neupogenów ale nic poza tym. Zarzio to strzał limfocytów. Mnie pomógł, dwukrotnie zaszłam na nim w ciążę. Także zaufaj Wilkowi, nie idź już do Paśnika. Mimo, że to doc Paśnik jest przemiłym, ujmującym lekarzem, za moją znajomą mogę zacytować, że trochę strzela lekami i wciąż uparcie przepisuje przestarzały już Accofil. I oczywiście Intralipid, który „działa” chyba podobnie na kwestie et jak wypicie szklanki wody-na pewno nie zaszkodzi ale raczej nie pomoże. Wilku przy nim jest chłodny i nieco mniej sympatyczny ale patrząc po forach i historiach wydaje mi się, że nieco szybciej zachodzi się u niego w ciążę i jest finalnie bardzo skuteczny. Szanuję obu, cieplejszy i bardziej życzliwy jest Paśnik ale jednak dziecko zawdzięczam temu drugiemu, choć wszystkie nadzieje już dawno wygasły i miało to nie nastąpić nigdy.
    Powodzenia🍀🌷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 13:52

    Limonka8 lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Limonka8 Autorytet
    Postów: 624 583

    Wysłany: 16 listopada 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję z całego serca za Wasze odpowiedzi :)

    Może i konsultowanie wyników u więcej niż jednego lekarza nie jest dla wszystkich zrozumiałe, ale wynika z moich przykrych doświadczeń (a trochę już niestety pochorować w życiu zdążyłam mniej i bardziej poważnie) i raczej zawsze już tak zostanie.

    One - <3 dziękuję, że podzieliłaś się swoją historią. Gratuluję córeczki! Dużo przeszłaś, choć te kilkanaście linijek tekstu nie odda bólu, rozczarowań i wreszcie ogromu szczęścia na koniec :)
    Prof. Wilczyński od początku wzbudził moje zaufanie i zostanę przy jego zaleceniach, tylko mnie w tym wyborze wszystkie upewniłyście. Jest specyficzny to prawda, ale po 3 latach różnych badań i skierowań, dał mi w Gamecie skierowanie na 4 konkretne badania i tym samym znalazł przyczynę. Wierzę głęboko w to, że z jego pomocą uda mi się, teraz czy później.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 14:37

    One lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 32 🧔 35 | Gameta Rzgów
    🏥 2xoperacja usunięcia mięśniaków (2017 i 2020)
    🙎‍♀️ Immunologia: ANA 1:320, cytokiny: IL2 - 1200 😱 TNF ALFA 2100 👉 Encorton, Fraxiparina, Acard
    🧔 oligospermia (ciężka) <1 mln/próba, morfologia 0-1%, żylaki powrózka nasiennego IIst.
    IVF-ICSI-IMSI - 11.2021 🎅 6.12.2021 punkcja - 7❄️
    31.01.2022 FET 4AA 7dpt beta 71,2 | 9dpt 191,2 | 11dpt 469 | 14dpt 2214 | 25.02.2022 mamy <3
    19.04.2022 Sanco - zdrowy chłopiec 💙
    17.08.2022 1815 g 31.08 2450 g 28.09 3100 g
    03.10.2022 Oliwier jest z nami ❤️ 3050 g. 53 cm, 10/10
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 16 listopada 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka-🍀❤️Powodzenia. Mocno trzymam✊️✊️

    Limonka8 lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Eli38 Debiutantka
    Postów: 11 14

    Wysłany: 16 listopada 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!😃

    Wpadłam na ten wątek przypadkowo, ale stwierdizłam, że podzilę się swoimi przeżyciami. A więc....
    Razem z moim mężem zdecydowaliśmy się na zabieg in vitro z komórek dawstwa. Nie była to łatwa decyzja, ale nasze pragnienie bycia rodzicami po tylu nieudanych próbach, było silniejsze. Wybraliśmy właśnie klinikę Gameta Rzgów. Korzystają oni z banku mrożonych komórek z Hiszpanii, tak więc wybór dawczyń był bardzo szeroki. Razem z lekarzem prowadzącym wybraliśmy z listy dawczynie, która najbardziej była podobna do mnie fenotypowo. Biorąc pod uwagę, że korzystaliśmy z nasienia mojego męża bardzo mi zależało, aby dziecko posiadało też jakieś moje cechy. Przy wyborze patrzeliśmy oczywiście na grupę krwi i rasę, ale także na kolor oczu i włosów. Klinika, dzięki współpracy z hiszpańskim bankiem miała do dyspozycji niesamowitą i nowoczesną aplikację, która czytając punkty odniesienia twarzy ze zdjęcia (oczywiście użyliśmy mojego zdjęcia) znajdowała dawczynie najbardziej podobną do mnie nie tylko fenotypowo, ale i z wyglądu. Jeśli, jesteś zainteresowana moim przebiegiem leczenia, chętnie się podzielę doświadczeniami, ale na ten moment chcę tylko powiedzieć, że skorzystanie z programu kd, to była najlepsza decyzja w naszym życiu. Bez tego nie bylibyśmy teraz szczęśliwymi rodzicami naszej wymarzonej córeczki.
    Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z programu kd i masz jakieś dodatkowe pytania, chętnie mogę podzielić się szczegółami z mojego doświadczenia, bo dobrze rozumiem, jak to jest po wielu latach, w końcu zostać upragnioną mamą. 💕💕😊

    Silnaja, Limonka8 lubią tę wiadomość

  • roza Koleżanka
    Postów: 54 35

    Wysłany: 16 listopada 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję 😍

  • Silnaja Autorytet
    Postów: 590 908

    Wysłany: 17 listopada 2021, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, jestem po wizycie :-) dziwnie się czułam, siedziałam przed gabinetem i nie mogłam uwierzyć, że cel został zrealizowany, że być może jestem tam ostatni raz. Przez te wszystkie lata przywiązałam się do tych wyjazdów. Wnioski są takie: za rok możemy zacząć myśleć o drugim dziecku, ale wykonanie cięcia będzie ekstremalnie trudne. Odniosłam wrażenie, że chciał mi powiedzieć „zamykaj warsztat i ciesz się z tego co masz”. Niepłodność zmieszała mnie z błotem i wiele nauczyła, przez te 4 lata stałam się dojrzalsza i silniejsza. Czy chce drugiego dziecka ? Tak, ale nie będzie już presji. Mojemu doktorowi jestem winna mega podziękowania, pewnie na nim nie zrobi to wrażenia, ale ja muszę coś zrobić w tym kierunku - chyba wyślę mu zdjęcie Iguni z sesji :-) nie mogę uwierzyć, że to piekło się skończyło

    jane789 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
‹‹ 1088 1089 1090 1091 1092 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ