Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancoma miałam TSH 2,12.ale jak zaczynalismy się starać mialam 2,80 i może tym się sugerowala.

    Agniesia
  • Azja Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde nie pamiętam by mówili kiedy mam transer, MR mówił tylko za będą dzwonić i teraz to już nie wiem co mam robić :/

    Azja
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    A czym Cie stymuluja i w jakiej dawce? Jak przebiegaly u Ciebie poprzednie procedury?
    Puregonem 350j/dobe
    I - protokół dlugi ,jedna komoreka dojrzala , 1 zarodek trensfer w 2 dobie
    II -protokół krótki , 3 dojrzale - 1 blastocysta , transfer w 5 dobie
    III - protokół krótki , 5 dojrzałych komorek , transfer w 3 dobie dwoch zarodkow + jedna blastocysta zamrozona

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azja wrote:
    Kurde nie pamiętam by mówili kiedy mam transer, MR mówił tylko za będą dzwonić i teraz to już nie wiem co mam robić :/
    mozesz do nich zadzwonic .ja jak nie wytrzymałam w 3 procedurze to zadzwoniłam sama . a oni tak jak pisałam dzwonia ok 15 , taki maja system moze zalezny od tego w jakich godzinach ogladaja zarodki

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    Puregonem 350j/dobe
    I - protokół dlugi ,jedna komoreka dojrzala , 1 zarodek trensfer w 2 dobie
    II -protokół krótki , 3 dojrzale - 1 blastocysta , transfer w 5 dobie
    III - protokół krótki , 5 dojrzałych komorek , transfer w 3 dobie dwoch zarodkow + jedna blastocysta zamrozona
    Ja tez mialam stymulacje puregonem. Troche przeszlas, a w jakich odstepach czasu mialas procedury? Kiedy wizyta kontrolna?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcesz do nich numer ??

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Ja tez mialam stymulacje puregonem. Troche przeszlas, a w jakich odstepach czasu mialas procedury? Kiedy wizyta kontrolna?
    wszystko w 2015 , kwiecien , lipiec/sierpien , listopad/grudzien

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pragnaca a jaka dawka Ciebie stymulowali ?? kontrole mam jutro , ale u mnie to w ciemno by mogl stymulowac przez 10 dni :)

  • Azja Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwonię tylko się teraz przejęłam że powinnam wiedzieć kiedy jest transfer, tak jak pisalyscie..czy ta informacja jest wpisywana na kartę stymulacji czy gdzieś indziej? Siedzę w pracy i rozkminiam..ale raczej jestem pewna że nic nie mówił odnośnie dnia transferu, w razie czego to do której godz można zadzwonić?

    Azja
  • Azja Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancoma możesz podać nr w razie co :) myślałam żeby zadzwonić do rejestracji żeby mnie przekierowali

    Azja
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    422790733

  • Azja Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

    Azja
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z ta wiedza o dniu transferu to bywa roznie , zwykle jest wczesniej ustalany , chyba ze decyzje maja podjac embriolodzy , co zaznaczyłas na zgodzie ?? kto ma podjac decyzje o dniu transferu ?/

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    Pragnaca a jaka dawka Ciebie stymulowali ?? kontrole mam jutro , ale u mnie to w ciemno by mogl stymulowac przez 10 dni :)
    Ja mialam rozne dawki bo mam wysokie amh, obraz wskazujacy na pcos na jednym jajniku i lekarz bal sie przestumulowania, 1 dzien -100j, 2-125j, 3-100j, 4-125j. 5,6,7 -150j. 8,9-200j. 10,11,12 -225 j. Pobrali 12 komorek z czego 6 bylo dojrzalych i z tych 6 zaplodnily sie 2. Jednej zarodek 8A podali w 3dobie, ale sie nie udalo :( i teraz mam miec transfer blastki 4CC

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi hiperstymulacja nie grozni ;) ja tez mam zawsze sporo niedojrzałych komorek :(
    No to masz ladna blastke :) A mieliscie ICSI ??

  • Azja Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie teraz mi przypomniałas i MR zaznaczal że chyba embriolog decyduje ale upewnie się jeszcze dzwoniąc do rejestracji

    Azja
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    mi hiperstymulacja nie grozni ;) ja tez mam zawsze sporo niedojrzałych komorek :(
    No to masz ladna blastke :) A mieliscie ICSI ??
    Tak. Daj znac jutro po usg ile jajeczek wychodowalas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2016, 14:18

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Azja Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra zadzwoniłam, pani powiedziała że na pewno się skontaktuja dzisiaj bo w systemie ma już info nt transferu w dniu jutrzejszym, uff

    Azja
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to sprawa wyjasniona :)

  • Azja Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancoma a Ty jesteś u MR tak? Pytam bo ostatnio ja z grubej rury do niego mówię czy jak się uprę to mogę dostać eg a on ze spokojnie będzie miała Pani podany.. A Ty dostaniesz?

    Azja
‹‹ 295 296 297 298 299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ