X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 27 października 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W GAMECIE w Rzgowie .Najgorszy okres to pomiedzy 1 a 7 listopada na punkcje- oni nie moga przeprowadzic "działan na komórkach rozrodczych " bez akceptacji planu przejsciowego przez ministerstwo zdrowia , a skoro przepisy wchodza w zycie 1 listopada to oficjalnie moga ten plan przesłać dopiero po 1 ,ministerstwo musi tez miec czas na przejrzenie tych planow i zaakceptowanie jak wszystko bedzie ok a to potrwa przynajmniej kilka dni .
    jeśli masz dopiero wizyte w listopadzie do rozpoczecia stymulacji to nie bedzie problemow .

  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 27 października 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzwoniła do mnie Pani z GAMETY, jak widzę na wyświetlaczu ich numer telefonu,to myślę o najgorszym...

    Pani chciała zmienić godzinę wizyty bo dr RB bedzie pozniej.

    Pytala na jakim etapie jestem. Pytalam czy wszystko jest nadal aktualne,otrzymalam informacje ze tak.

    Zobaczymy, okaze sie jak pojade na wizyte...

  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 27 października 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a idziesz długim protokołem ?/

  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 27 października 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TAK, długim.

  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 27 października 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki w czwartek mam transfer podpytam jak to będzie wyglądać po 1 listopada i dam znać. Proszę trzymać za mnie kciuki.

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 28 października 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok,dzięki asiamar;)

    Trzymamy kciuki za Ciebie mocno;)

    Trzymaj się i myśl pozytywnie;)

  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 29 października 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już w dwójkę ;) Pytałam Pani dr i mówi , ze do końca to oni sami nie wiedza jak to będzie wyglądać bo niby z rozporządzeniem mają czas na zastosowanie się do wszystkich zmian , ale mimo wszystko klinika już 2 listopada wystosuje pismo do MZ o wszelkie pozwolenia. Czyli jest tak , że nikt nic nie wie wyjdzie w praniu

    Martoszka, Lonia lubią tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 30 października 2015, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jakie bierzecie leki od dnia punkcji i po transferze?pozdrawiam

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 30 października 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia encorton, estrofem , kwas foliowy oraz zastrzyki clexane

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 30 października 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiamar wrote:
    Lonia encorton, estrofem , kwas foliowy oraz zastrzyki clexane
    Dziękuję, mam dużo leków i zastanawiam się czy wszystkie tak macie. Jestem dopiero po punkcji a dziś maja mi zadzwonić kiedy odbędzie się transfer. Teraz po punkcji biorę 3 razy dziennie Luteine dopochwowo, duphaston 3 razy dziennie, unidox 2 razy dziennie, encorton 2 razy dziennie, eutyrox rano, kwas foliowy, magnez, wit.D 2000. A po transferze mam brać:luteina tak jak wczesniej, duphaston, encorton,estrofem,clexane przez 10 dni, w 2 i 6vdobie Gonapeptyl.

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Kamiś Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 30 października 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jestem tu nowa. Przygode z gameta zaczelam w czerwcu. To moje pierwsze podejscie w programie rzadowym. Po punkcji uzyskalam 5 blastocyst na 6 zaplodnionych komorek. Wystapila silna hiperka bo pobrano mi az 28 komorek i nie mialam "świerzego" transferu. Dwa transfery crio za nami zakonczone niepowodzeniem :( we wtorek 27 pazdziernika mialam trzeci transfer i oczekuje... Robilam miesiac temu histeroskopie i wszystko gra. Zrobiono mi ryse endometrium, przy tym transferze mielismy rowniez ah i embryoglue. Czyli tym razem pelen pakiet. Powodem nieplodnosci jest u mnie endometrioza, maz ma bardzo dobre nasienie. Staramy sie dlugo i raz zaszlam w ciaze naturalnie ale nie bylo serduszka ;( i mialam lyzeczkowanie od tego czasu wielkie nic... a teraz od transferu leżakuje codziennie. Zostaly nam jeszcze 2 blastocysty do wykorzystania a sił coraz mniej i czarne mysli wciaz mjie nachodza...

    *Starania 5lat, endometrioza- 8laparoskopii
    *01.2014 ciaza naturalna 9tc [*] brak ♡
    *06.2015 ICSI GAMETA 5 blastocyst, ostra hiperstymulacja
    *30.07, 04.09, 27.10- criotransfery [*] ;(
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 30 października 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu się doczekalam telefonu od embriologa z naszych 4 zarodków zrobiły się 4 morule, jutro o 11.30 mam się stać podwójna :)jupi dziś w nocy wyjazd do Krakowa :)

    Martoszka, asiamar lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • freya Ekspertka
    Postów: 224 158

    Wysłany: 30 października 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja mam do Ciebie pytanko :) Wy nie mieliście przypadkiem niedawno wizyty u genetyka? My mamy wizytę w poniedziałek. O co pytał Was lekarz? O jakieś choroby w rodzinie? Musimy się jakoś przygotować do wizyty.

    nmbem08.png
    Aniołek (24.07.2013r.) 7 tc
    02/03.2015r.- I ICSI- Brak zarodków
    05.2015 r.- II ICSI- P8B :(
    12.02.2016r. III ICSI-ET 3-dniowego zarodka- CB :(
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 31 października 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem, byłam w Genesis w Poznaniu na nfz. Pani na początku pyta o Wszystkie Twoje choroby stwierdzone, czy roniłaś itd. Potem robi krzyżówkę :) i pyta o rodziców, dziadków, ciocie, wujków, kuzynki... czy ktoś ronił, czy miał problemy z zajściem w ciążę, jakie macie choroby genetyczne i nie tylko genetyczne. No i potem to samo u męża. Weź ze sobą badania nasienia, bo jeśli jest słabe to na podstawie tego dają na nfz mutacje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 19:35

    freya lubi tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 31 października 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiś wrote:
    Cześć. Jestem tu nowa. Przygode z gameta zaczelam w czerwcu. To moje pierwsze podejscie w programie rzadowym. Po punkcji uzyskalam 5 blastocyst na 6 zaplodnionych komorek. Wystapila silna hiperka bo pobrano mi az 28 komorek i nie mialam "świerzego" transferu. Dwa transfery crio za nami zakonczone niepowodzeniem :( we wtorek 27 pazdziernika mialam trzeci transfer i oczekuje... Robilam miesiac temu histeroskopie i wszystko gra. Zrobiono mi ryse endometrium, przy tym transferze mielismy rowniez ah i embryoglue. Czyli tym razem pelen pakiet. Powodem nieplodnosci jest u mnie endometrioza, maz ma bardzo dobre nasienie. Staramy sie dlugo i raz zaszlam w ciaze naturalnie ale nie bylo serduszka ;( i mialam lyzeczkowanie od tego czasu wielkie nic... a teraz od transferu leżakuje codziennie. Zostaly nam jeszcze 2 blastocysty do wykorzystania a sił coraz mniej i czarne mysli wciaz mjie nachodza...
    Piękny wynik. A powiedz mi u kogo jestes? Ah i eg dostałaś za free czy dopłacałaś? Histero robiłaś w gamecie?? :) czeka mnie histeroskopia i podpytuje.

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • freya Ekspertka
    Postów: 224 158

    Wysłany: 31 października 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo!! U nas nasienie ok, jedynie fragmentacja DNA na poziomie 16%. Większy problem po mojej stronie...

    nmbem08.png
    Aniołek (24.07.2013r.) 7 tc
    02/03.2015r.- I ICSI- Brak zarodków
    05.2015 r.- II ICSI- P8B :(
    12.02.2016r. III ICSI-ET 3-dniowego zarodka- CB :(
  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 31 października 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko.

    Czy każda musi mieć histeroskopie? Mi na początku coś lekarz wspominał,ale od ostatniej wizyty nic nie mowil...

    Jestem w trakcie brania anty.

    Mam jeszcze pytanko o dr RB z Gameta, jakie macie o niej zdanie?
    Z góry dziękuje za odpowiedz.

    Miłego wieczorku dla Was.

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 31 października 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Histero ode mnie nie wymagano, no ale żałuje, że nie zrobiłam tego od razu tylko dałam się namówić na sis, który gówno powiedział, a wydałam 500zł. Histero to zaglądają od środka, a sis przez usg :/ jak hsg. Bez sensu, i tak teraz histero mnie czeka.
    Jestem u RB, pierwsza wizyta wydawała mi się bardzo zamknięta, już z każdą następną coraz bardziej jej ufałam, ale uważam, że za szybko zleciła mi punkcję przez co pęcherzyki nie dojrzały... na 14 tylko 6 było dojrzałych komórek. No a na dobitkę kazała zapłacić za klej. Gdyby nie to, to pewnie dalej bym o niej poważnie myślała, a w tej chwili mam mieszane uczucia.

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 31 października 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVa ja nie miałam histeroskopii .

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • Kamiś Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 31 października 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Histeroskopie warto zrobic dla wlasnego spokoju. Zawsze ma sie pewnosc ze tam wszystko gra. Przy okazji histeroskopii robia w Gamecie ryse endometrium, ja od razu o tym powiedzialam jak mialam miec histero i mi zrobili bez problemow i doplat.
    Co do RB to uwazam ze jest ona dobra w roznych zabiegach typu punkcja, histeroskopia, transfer ale ciezko u niej wynegocjowac klej ah za darmo. Raczej broni interesow kliniki. Jako ginekolog uwazam ze jest ok jesli ma sie sprecyzowane pytania do niej bo sama rzadko cos od siebie doda, i jest bardzo "wyszczekana" jak sie jej cos nie spodoba. Takie jest moje zdanie. Osobiscie nie chodze juz do niej bo wizyty jeszcze bardziej mnie rozbijaja a sama sytuacja walki o dziecko jest trudna.

    *Starania 5lat, endometrioza- 8laparoskopii
    *01.2014 ciaza naturalna 9tc [*] brak ♡
    *06.2015 ICSI GAMETA 5 blastocyst, ostra hiperstymulacja
    *30.07, 04.09, 27.10- criotransfery [*] ;(
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ