X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja dzwonilam jakiś miesiąc temu to mówili ze w tym roku środków nie ma ale Wy jesteście zapisani od września wiec moze będą srodki

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Kamiś Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym roku raczej nie beda. Jesli beda to po nowym roku. Ale z tego co ja wiem to pierwszenstwo w gamecie maja osoby ktore maja miec II lub III podejscie.
    Takasobieja wiem ze mamy duzo blastek 5 na 6 zaplodnionych komorek to prawie sukces, tylko dlaczego sie nie udaje??? Zarowno mowili mi ze komorki sa bardzo dobrej budowy a plemniki meza bardzo mocne wrecz rzadko spotykane tak dobre. A my juz 2 transfery nawet nie zaskoczylismy tylko bylo ponizej 0,1. Ten trzeci teraz ze wspomagaczami wszystkimi a i tak czuje ze dooopa z tego wyjdzie ;( No i zostaly nam dwa mrozaczki juz tylko. A tak bardzo nie chcialabym kolejnej punkcji bo mialam bardzo silny zespol hiperstymulacji ze robiono mi odciazanie bo mialam 1,5l plynu w otrzewnej i chyba drugi raz bym tego nie przezyla! Ehhh wolalabym miec 1 blastke ale zeby zaskoczyla na 9 miesiecy ;(

    *Starania 5lat, endometrioza- 8laparoskopii
    *01.2014 ciaza naturalna 9tc [*] brak ♡
    *06.2015 ICSI GAMETA 5 blastocyst, ostra hiperstymulacja
    *30.07, 04.09, 27.10- criotransfery [*] ;(
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 3 listopada 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, że pierwszeństwo mają pary z rozpoczętą procedurą to przecież oczywiste. Pozostaje mi tylko czekać.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Kamiś Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale raczej mysle ze w Gamecie masz szanse po nowym roku bo przeciez gameta zawsze dostaje 3 razy wiecej kasy niz inne kliniki wiec glowa do gory. Mysle ze jak zaplacisz za wizyte u samego prof to tez podniesie Twoje szanse. Takze mysl pozytywnie!

    *Starania 5lat, endometrioza- 8laparoskopii
    *01.2014 ciaza naturalna 9tc [*] brak ♡
    *06.2015 ICSI GAMETA 5 blastocyst, ostra hiperstymulacja
    *30.07, 04.09, 27.10- criotransfery [*] ;(
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiś wrote:
    Ale raczej mysle ze w Gamecie masz szanse po nowym roku bo przeciez gameta zawsze dostaje 3 razy wiecej kasy niz inne kliniki wiec glowa do gory. Mysle ze jak zaplacisz za wizyte u samego prof to tez podniesie Twoje szanse. Takze mysl pozytywnie!
    Myślę, myślę cóż innego zostało :)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 3 listopada 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe tylko co bedzie po zmianie rzadu :(

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 3 listopada 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja u prof byłam i średnio go oceniam. Hm. O co pytałam to dostałam dziwne odpowiedzi.
    Kamis też miałam płyn w jamie otrzewnej. Ból brzucha był straszny.
    Mi dopiero 3 transfer na chwilę zaskoczył. A już została mi jedną procedura. Uwierz, że nawet nie masz pojęcia jaki to komfort psychiczny jak masz 5 blatek. Czułam to jak mialam dwie. Boże co za radość.
    Przy drugiej punkcji już hiperki nie było. Pierwsza stymulacja jest zawsze najgorsza bo próbna. Jedna wielka niewiadoma. Druga to uczą się jakie Dac dawki by było lepiej a nie gorzej.

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 3 listopada 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszukuje etapu rozwoju zarodka po embriotransferze. Prosze o udostepnienie jesli ktoras z Was posiada

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 4 listopada 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2-3 dniowe:

    1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
    2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
    3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
    4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
    5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
    6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
    7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
    8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
    11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

    Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

    1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocysta wychodzi z otoczki
    2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
    3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
    4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
    5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
    6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
    9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

    Lonia lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja wrote:
    ...
    Mi dopiero 3 transfer na chwilę zaskoczył. A już została mi jedną procedura. Uwierz, że nawet nie masz pojęcia jaki to komfort psychiczny jak masz 5 blatek. Czułam to jak mialam dwie. Boże co za radość...
    Takasobieja kiedy rozpoczynasz IIIprocedure? Masz jakieś wiadomości z kliniki.
    Ja przeniosłam sie na III tutaj z invicty.
    Prawdopodobnie musze czekac do stycznia:-( byłam juz na wizycie u R.B. kazała mi zrobic histero i uaktualnic 2badania i byc w kontakcie...
    Niestety nigdy nie miałam śnieżynek,nie było co mrozić:-[
    Kiedy masz wizyte? Jak oceniasz Michała R?

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi proszę co jest bardziej skuteczniejsze: IVF czy ICSI?

  • Kamiś Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ICSI moim zdaniem. Wybieraja najlepszy plemnik i komorke w tedy i zapladniaja. Ale to tylko moje zdanie

    *Starania 5lat, endometrioza- 8laparoskopii
    *01.2014 ciaza naturalna 9tc [*] brak ♡
    *06.2015 ICSI GAMETA 5 blastocyst, ostra hiperstymulacja
    *30.07, 04.09, 27.10- criotransfery [*] ;(
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście ze icsi. Wybierają plemnik i wstrzykuja do komórki. Przy klasycznym ivf nie masz wpływu jaki plemnik wejdzie w komorke a no i czy w ogóle wejdzie.

    Sylvus... Nie byłam u Michała Ale niby jest najbardziej rozrywany w klinice. On Paweł i Renata.
    Ja muszę też zrobić histero. Chyba bede niestety robić w gamecie. Niestety bo nie wiem skąd kasę brać.
    Zacząć 3 procedurę muszę w styczniu bo nie może minąć więcej niż pół roku od poprzedniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 11:38

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny,jesteście kochane;)

  • Kamiś Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takasobieja a nie masz mozliwosci zeby Ci ktos zrobil histero na nfz? Moze jak masz swojego ginekologa do ktorego chodzisz i powiesz ze potrzebne Ci to do ivf to pojdzie Ci na reke??? No chyba ze chodzi Ci o ryse to wtedy chyba tylko gameta zostaje

    *Starania 5lat, endometrioza- 8laparoskopii
    *01.2014 ciaza naturalna 9tc [*] brak ♡
    *06.2015 ICSI GAMETA 5 blastocyst, ostra hiperstymulacja
    *30.07, 04.09, 27.10- criotransfery [*] ;(
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takasobieja nie rób w gamecie- szkoda kasy.
    Na wizycie u R.B.poprosiłam o skierowani,wypisała bez problemu i poszłam do szpitala-sama wybierasz ktorego -na nfz
    Jesli nie wybierasz sie teraz do gamety to idz di ginekologa u siebie i oni również mogą wypisywać skierowania na zabieg. Zadzwon do szpitala obok siebie albo jakiejś innej kliniki co robi na nfz i zapytaj czy i kiedy moga Cie przyjać.
    Trzymaj kaske dla bąbelka;-)

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuś a wypiszą skierowanie na nfz? Mi R.B. nie dala nawet skierowania do neurologa bo powiedziała ze ona moze tylko na prywatne wypisywać i żebym szla do rodzinnego. M.R. też jak wypisal mi skierowanie na rezonans to tylko prywatnie

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam skierowanie do Matki Polki,tam nie jest napisane czy na nfz,wszystko zależy od szpitala czy honoruje i czy zrobi na nfz.
    Ja do Matki Polki nie mogłam sie dostać masakra z dodzwonieniem sie na oddział a co dopiero z umowieniem wiec pojechałam do szpitala w Kutnie i bez problemow miałam zrobiona histeroskopie;-)
    Niestety nie wiem jak jest z innymi skierowaniami. Do neurologa chyba faktycznie od rodzinnego,ja np od rodzinnego musiałam mieć do genetyka.

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem w tym ze skierowanie mam. Ale nie ma nigdzie punktów na ten rok na histero w Bydgoszczy. :/ najgorsze jest to ze nie mam regularnych miesiaczek i dopóki nie dostanę teraz to nie wiem kiedy się umawiać. W jednym szpitalu mogłam zrobić Ale dają tylko znieczulenie w kręgosłup... Oj nie nie. świadoma bez nóg to ja nie chcę byc

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy 10dpt robiłyście krew w Gamecie czy w swoich placówkach i informowałyście klinikę o wyniku ?? Bo mam napisane aby zrobić u nich i iść na wizytę ( domyślam się ze płatną ) ??

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ