X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Kamiś Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze robilam u siebie a wynik skan dokumentu wysylalam na tego maila co jest na karcie po transferze. I nigdy nie szlam na wizyte po becie- bo zawsze byla negatywna tylko wczesniej zaopatrzalam sie w estrofem i standardowo bralam od 2-go dnia cyklu 1x3 potem miedzy 10-14dniem cyklu umawialam sie na wizyte zaznaczajac ze to wizyta przed transferem czyli nieplatna no i umawiano mnie na transfer. Nic wiecej nie powiedza Ci na tej wizycie jesli beta negstywna by byla. Natomiast jesli pozytywna no to mozna mysle pojsc zeby chociaz dowiedziec sie co z lekami czego badzo mocno Ci zycze!

    asiamar lubi tę wiadomość

    *Starania 5lat, endometrioza- 8laparoskopii
    *01.2014 ciaza naturalna 9tc [*] brak ♡
    *06.2015 ICSI GAMETA 5 blastocyst, ostra hiperstymulacja
    *30.07, 04.09, 27.10- criotransfery [*] ;(
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Dziewczyny ta klinika mnie zniszczy zanim zajdę w ciążę. Co lekarz to inne zdanie. We wrześniu zostałam zarejestrowana do programu po wnikliwym wywiadzie i lekarz który mnie do niego zapisał uznał, że spełniam warunki. A wczoraj od innego lekarza usłyszałam, że nie spełniam i mam jeszcze 2 lata czekać!
    Po dłuższej wymianie zdań (bo nerwy już mi puściły) lekarz uznał, że ok niech będzie skoro jestem tak zdeterminowana.
    Tam panuje taki bałagan jak w normalnym szpitalu, nie potrafię się tam odnaleźć.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja wrote:
    Problem w tym ze skierowanie mam. Ale nie ma nigdzie punktów na ten rok na histero w Bydgoszczy. :/ najgorsze jest to ze nie mam regularnych miesiaczek i dopóki nie dostanę teraz to nie wiem kiedy się umawiać. W jednym szpitalu mogłam zrobić Ale dają tylko znieczulenie w kręgosłup... Oj nie nie. świadoma bez nóg to ja nie chcę byc
    Takasobieja ja też miałam skierowanie na histeroskopię i miałam problem ze znalezieniem miejsca w szpitalach w swoim województwie (były wolne odległe terminy, a mi się śpieszyło, bo u mnie warunkiem kwalifikacji do in vitro było zrobienie m.in. histeroskopii). Ale w sąsiednim województwie nie było problemu - można było z wyprzedzeniem kilkudniowym się zapisać. Obdzwoniłam wiele szpitali i wiem, że każdy podchodzi do tego inaczej: niektórzy od razu przyjmują, inni robią kwalifikację, jeszcze inni nie uznają skierowania. Ale warto szukać, bo można trochę zaoszczędzić.

    Agniesia
  • Kamiś Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Kurcze Dziewczyny ta klinika mnie zniszczy zanim zajdę w ciążę. Co lekarz to inne zdanie. We wrześniu zostałam zarejestrowana do programu po wnikliwym wywiadzie i lekarz który mnie do niego zapisał uznał, że spełniam warunki. A wczoraj od innego lekarza usłyszałam, że nie spełniam i mam jeszcze 2 lata czekać!
    Po dłuższej wymianie zdań (bo nerwy już mi puściły) lekarz uznał, że ok niech będzie skoro jestem tak zdeterminowana.
    Tam panuje taki bałagan jak w normalnym szpitalu, nie potrafię się tam odnaleźć.
    Hmmm no niestety cala Gameta... Wybierz jednego lekarza i chodz do niego w miare mozliwosci. Jesli jestes zde ydowana na in vitro to nie popuszczaj i tyle. Niestety te kliniki juz tak maja... kazda prawie narzeka na lekarzy i traktowanie jak na produkcji tasmowej o czym sie przekonasz jak rozpoczniesz procedure... wtedy to Cie dopiero zaczna rzucac mniedzy lekarzami podczas stymulacji. Co wizyta bedzie inny. No chyba ze jakos trafisz tak ze tylko do swojego bedziesz chodzic. Niestety trzeba przecierpiec i walczyc o swoje. A latwo nie bedzie jak transfery sie nie udaja... :( z sil opada sie bardzo szybko ale tez sie podnosi choc zawsze czastka nas umiera z naszymi zarodeczkami :/ Powodzenia zycze!

    *Starania 5lat, endometrioza- 8laparoskopii
    *01.2014 ciaza naturalna 9tc [*] brak ♡
    *06.2015 ICSI GAMETA 5 blastocyst, ostra hiperstymulacja
    *30.07, 04.09, 27.10- criotransfery [*] ;(
  • Kamiś Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis zrobilam sikanego 9dpt no i znow NIC ;( Jutro beta ale nie mam zadnych nadziei... Wyc mi sie chce! ;(

    *Starania 5lat, endometrioza- 8laparoskopii
    *01.2014 ciaza naturalna 9tc [*] brak ♡
    *06.2015 ICSI GAMETA 5 blastocyst, ostra hiperstymulacja
    *30.07, 04.09, 27.10- criotransfery [*] ;(
  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w którym dniu po przyjmowaniu zastrzyków GONAPEPTYL, dostałyście krwawienia?

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiś wrote:
    A ja dzis zrobilam sikanego 9dpt no i znow NIC ;( Jutro beta ale nie mam zadnych nadziei... Wyc mi sie chce! ;(
    Kurde :( strasznie mi przykro. Ale bete musisz zrobić, musi być 100% pewności.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Was, kiedy piszecie o RB to macie na myśli Banach czy Banaszczyk?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Kamiś Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Mam pytanie do Was, kiedy piszecie o RB to macie na myśli Banach czy Banaszczyk?
    Banach bo ma na imię Renata :)

    *Starania 5lat, endometrioza- 8laparoskopii
    *01.2014 ciaza naturalna 9tc [*] brak ♡
    *06.2015 ICSI GAMETA 5 blastocyst, ostra hiperstymulacja
    *30.07, 04.09, 27.10- criotransfery [*] ;(
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Banaszczyk to też nie Renata?

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obie są Renaty, dlatego pytałam;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się zawsze zastanawiałam, o którą z nich chodzi. Jedna ma chyba dwuczłonowe nazwisko, więc można tak je w opisach rozróżniać.

    Agniesia
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na str Gamety obie mają jednoczłonowe. Jestem zapisana do jednej z nich, dlatego podczytuję opinie:D

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Kamiś Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja nie wiedzialam ze Banaszczyk to tez Renata ;)

    Bella93 lubi tę wiadomość

    *Starania 5lat, endometrioza- 8laparoskopii
    *01.2014 ciaza naturalna 9tc [*] brak ♡
    *06.2015 ICSI GAMETA 5 blastocyst, ostra hiperstymulacja
    *30.07, 04.09, 27.10- criotransfery [*] ;(
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my tu o banach pisałyśmy raczej :).
    Kamiś przykro mi :/ wiesz... są przypadki że sikacz negatywny a beta wysoka, ale ja niestety nie jestem optymistką i jeśli widze jedną kreskę to już wiem jak jest :/. Więc wiem co czujesz... musimy walczyć! w końcu się uda! Mam jednak cichą nadzieję, że jeszcze się możesz mile zaskoczyć. :)

    Mallina jeśli podpisałaś umowę kwalifikacyjną to już mogą Cię "w pompkę cmoknąć" :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 22:41

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 5 listopada 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do dr Banaszczyk i jestem naprawde bardzo zadowolona, zawsze byla dla nas mila i usmiechnieta , moze malo wylewna , ale konkretna. Wszystkie wizyty mialam u niej wychodzila zemna i gabinetu i mowila na kiedy maja mnie w rejestracji przyjadz . Mam porownanie z Salve i powiem wam ze Gameta jest super zorganizowana w porownaniu do Salve. W pn testuje , bole jajnika czasem mnie lapia oraz uderzenia goraca i zimna poza tym dziwnych objawow brak :-)

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 6 listopada 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam u Banaszczyk i niestety takiego dobrego zdania nie mam :/

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Na str Gamety obie mają jednoczłonowe. Jestem zapisana do jednej z nich, dlatego podczytuję opinie:D
    A w gabinecie 01 widziałam wizytówki dr Banach z dwuczłonowym nazwiskiem (pytałam męża, bo on ma świetną pamięć i potwierdził, ale niestety nie pamięta tego drugiego członu).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2015, 08:39

    Agniesia
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:)
    Powodzenia.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiamar wrote:
    Ja chodze do dr Banaszczyk i jestem naprawde bardzo zadowolona, zawsze byla dla nas mila i usmiechnieta , moze malo wylewna , ale konkretna. Wszystkie wizyty mialam u niej wychodzila zemna i gabinetu i mowila na kiedy maja mnie w rejestracji przyjadz . Mam porownanie z Salve i powiem wam ze Gameta jest super zorganizowana w porownaniu do Salve. W pn testuje , bole jajnika czasem mnie lapia oraz uderzenia goraca i zimna poza tym dziwnych objawow brak :-)
    Miałam uderzenia gorąca :) i dwie kreski na teście.

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ