X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 8 lutego 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Zielinka juz po prenatalnych?

    Deseo, jak tam u Ciebie?

    Tak tak już po. Wszystko ok, dzidzia zdrowa ale nie wiadomo czy jest chłopcem czy dziewczynka. 11+5 Kozarzewski widział chłopca dziś 13+0 mój prowadzący skłaniał się ku dziewczynce. Także jedną wielka zagadka. Na pewno jest dziecko

    Bella93, aniab2205, Lubię_czekoladę, sylvuś lubią tę wiadomość

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 8 lutego 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerąbane z tą beta bo powiem szczerze że jak miałam krwawienia to ta beta mnie uspokajała. Specjalnie potrafiłam tam pojechać bo wynik był szybko. Nawet kosztem paliwa i oplaty. Ale nic straconego chyba. Wydaje mi się że w diagnostyce jest wynik w 2h. Warto sprawdzić

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Progilaktyce i Zdrowiu bhcg jest po 3h, kosztuje 10zl
    Ania, czyli może jednak wyrównacie szanse na pokładzie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Profilaktyce*

  • BasiaKoto Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 8 lutego 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koliberek wrote:
    Tak,teraz wyniki po 15stej
    bez względu na to kiedy pójdzie się na bete?

  • BasiaKoto Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 8 lutego 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa ok doczytałam, czyli pewnie do jakiejś 9 trzeba oddać krew a wyniki po 15,
    Polly_love podasz adres tych dwóch miejs gdzie wyniki są tak szybko?

    Rok temu miałam pierwszą styczność z Gametą tzn może jednak trochę wcześneij i wtedy nie było problemów z dodzwonieniem się a teraz ciągle problem z tą HCG wiem ze też nie było problemu bo koleżanka i estradiol i HCG badała i wyniki po 2 godz, co tam się teraz porobiło ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaKoto wrote:
    aaa ok doczytałam, czyli pewnie do jakiejś 9 trzeba oddać krew a wyniki po 15,
    Polly_love podasz adres tych dwóch miejs gdzie wyniki są tak szybko?

    Rok temu miałam pierwszą styczność z Gametą tzn może jednak trochę wcześneij i wtedy nie było problemów z dodzwonieniem się a teraz ciągle problem z tą HCG wiem ze też nie było problemu bo koleżanka i estradiol i HCG badała i wyniki po 2 godz, co tam się teraz porobiło ?

    PiZ mieści się przy Kopernika 67/69 i Zgierskiej 2/8.
    W gamecie jest teraz taki burdel, że dodzwonić się graniczy z cudem. Badania też- mieli szybko wyniki ale wysyłają gdzieś teraz krew przez co żeby mieć bete o 15 trzeba oddać krew do 8:30. Jeśli o 12:00 jest pobranie to wynik następnego dnia. Do tego 45zl. Za to mają teraz fazę na zbieranie kasy za przechowywanie zarodków i podnieśli ceny. Dziwnie się tak robi, nie rozumiem tego. Może kwestia zarządu... patrząc chociażby po tym co spotkało obiecujące i chwalone pierwsze piętro (porodówkę)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście nie mam na myśli, pisząc, źe dziwnie się robi, że chcą kasę za przechowywanie. Chodzi o to, że np chcą 490zl za rozmrożenie zarodka przy fet z az. Nie licząc kosztów et i innych

  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 8 lutego 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka cena teraz za przechowywanie? Czy jak mam umowe wczesniej podpisana to cena tez mi sie zmieni ?

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 lutego 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natty85 wrote:
    A jaka cena teraz za przechowywanie? Czy jak mam umowe wczesniej podpisana to cena tez mi sie zmieni ?
    Placisz zgodnie z cennikiem, jest to napisane w umowie, ze maja prawo do zmiany oplat

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia- musisz być prze 9 na pobraniu krwi i ponoć od chwili gdy będą w laboratorium mają 2 godz na zrobienie badania. Ja wyniki bety miałam o 12, ale to drB zadzowniła mi z wynikiem. Ale ogólnie mówią nawet, że po 16 są wyniki.

    Bella- dzięki za pamięć ;) u mnie wszystko ok. Czekam z niecierpliwością na wizytę poniedziałkową. Optymistycznie podchodzę do sprawy i mam nadzieję, że usłyszymy ten cudowny dźwięk <3 i wtedy już chyba oszalejemy z radości ;)
    Dziś już 7tc ;)

    Bella93, Polly_love, Koliberek, aniab2205, sylvuś lubią tę wiadomość

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 10 lutego 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za szybko się ucieszyłam, dostałam plamienia... nie mogę się dostać dziś do żadnego lekarza i leżę i wyję...
    Jakieś rady? Co robić? Jestem załamana.

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deseo wrote:
    za szybko się ucieszyłam, dostałam plamienia... nie mogę się dostać dziś do żadnego lekarza i leżę i wyję...
    Jakieś rady? Co robić? Jestem załamana.
    Leżeć, naprawdę lepiej niż jeździć po lekarzach. Poleż, postaraj się wyciszyć. Bierzesz leki na rozgrzeszenie krwi pewnie, wiec to może być przez to. Dopóki nie ma skurczy i nie krwawisz mocno, leż. Jakie masz dawki prg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak napisała Paulina dopóki nie masz skurczy i nie krwawisz postaraj się wyciszyć,może to chwilowo. Wiem,że łatwo się pisze będąc po drugiej stronie,ale herbata z rumianku,koc i łóżko.nie denerwuj siebie i maleństwa:* a ja przesyłam garść fludidow...

  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 10 lutego 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza- maluszek jest na swoim miejscu, z bijącym serduchem. Uff
    Tak jak piszecie- mam leżeć, w razie czego mam skierowanie do szpitala gdyby się pogorszyło.
    Biorę spore dawki luteina 3x2 i duphaston 3x1.

    Oby do poniedziałku... do wizyty u drB.

    Dzięki dziewczyny :*

    Polly_love, Koliberek, zielinka_97, Bella93, natty85, aniab2205, sylvuś lubią tę wiadomość

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • Orbita Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 lutego 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny...starania ponad 3 lata. U mnie ok ..u męża parametry nasienia B.slabe -punkcja w poniedziałek dziś transfer...jakie to straszne czekać....

    Nadzieja
  • Orbita Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 lutego 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Sobkiewicz. Pobrano 17 kom z czego 13 dojrzałych. 6 poprawnie zaplodniono do 5 dnia dotrwaly 3 jeden jest dziś że mną.. dwa były na dziś w stadium.moruli i do obserwacji:( mieliśmy dodatkową metodę macs przy selekcji nasienia.

    Nadzieja
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deseo, kciuki!! Daj znać :*

    Deseo lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za dobre słowa i myśli :) Maluszek- okruszek ma się dobrze, ma piękne bijące serducho i nadal daje mi nadzieję, że to jednak się dzieje, że może tym razem się uda!
    Powiem Wam szczerze, że dziś już miałam rano myśli, że jest po wszystkim... Po całej nocy w toalecie wyleciała taka mala galaretka- byłam przekonana, że to nasz okruszek... A on znów nas zaskakuje i pokazuje, że tak łatwo się nie podda :D
    Z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej ;) i oby do kolejnej wizyty ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 19:25

    Polly_love, Koliberek, Bella93, zielinka_97, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie się dzielnie;)

    Deseo lubi tę wiadomość

‹‹ 827 828 829 830 831 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ