X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki melduję iż 6 miałam punkcję. Pobrali mi 12 dojrzałych komórek no ale wiadomo użyli tylko 6. Punkcję robiła dr Banach.
    Dziś jak dzwonili z gamety to dostałam info że zapłodniły się 4 więc teraz czekamy....
    Jutro mają dzwonić kiedy transfer czy w czwartek czy w sobotę...
    Oby w sobotę bo droga masakra....
    Mam nadzieję że te 4 zarodki już z nami zostaną

    A takie pytanko w jakich godzinach robią transfery ? Bo tak jak czytam to z reguły po popołudniu 13,14 i później

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 21:53

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Dziewuszki melduję iż 6 miałam punkcję. Pobrali mi 12 dojrzałych komórek no ale wiadomo użyli tylko 6. Punkcję robiła dr Banach.
    Dziś jak dzwonili z gamety to dostałam info że zapłodniły się 4 więc teraz czekamy....
    Jutro mają dzwonić kiedy transfer czy w czwartek czy w sobotę...
    Oby w sobotę bo droga masakra....
    Mam nadzieję że te 4 zarodki już z nami zostaną

    A takie pytanko w jakich godzinach robią transfery ? Bo tak jak czytam to z reguły po popołudniu 13,14 i później
    Jak już uporaja się z pacjentkami po punkcji to robią transfery. Więc tak właśnie od 13 do 16 mniej więcej.
    A w soboty to nie wiem w jakich godzinach.
    Najczęściej świeży transfer jest z 3 dniowym maluchem. Chyba, że są jakieś powody by czekać do 5 doby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2018, 00:26

    M&M
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę? Nie wiedziałam, że transferują też w weekend.
    Inna, super, że jest stabilnie, będzie dobrze, to silny maluch, po mamie ;)

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak robią w soboty
    U nas niby wstępnie plan na sobotę właśnie i tak dr proponuje ale mają czekać na ostateczne info od embriolog

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2018, 07:07

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • Inna_79 Ekspertka
    Postów: 195 67

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszla @. Zaczynamy.

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    endometrioza III stopień
    2008 laparotomia + 6 miesięcy Zoladex
    05.11.2008 pozytywny test
    09.07.2009 - urodził się upragniony synek
    2014 niespodzianka niestety ciąża zakończona poronieniem w 13 tc
    Maj 2018 ICSI :( brak mrozaczkow
    Wrzesień 2018 II ICSI transfer 2 z. 4AB 4BB :(
    2 blastki 4BB zamrożone
    przerwa
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniab2205 wrote:
    Czoko, ja mam świadomość, że moja walka już jest zakończona zwycięstwem i teraz dążymy tylko do tego, by było jeszcze lepiej. Jak patrzę na to, co przeszliśmy, to fakt, łatwo nie było, ale te moje 3 stymulacje i 3 transfery, to było wszystko w takim ekspresowym czasie, że jakoś mimo wszystko chyba mniej mnie to stłamsiło. Jak przyglądałam się walce Pauliny, Pragnącej, Belli, czy teraz Twojej, to zastanawiałam się skąd Wy miałyście siłę, żeby brnąć dalej i jeszcze momentami żartować na ten temat albo wykazać się empatią w stosunku do innych dziewczyn. Walka walką, ale w waszym prywatnym życiu, jak i u mnie, dookoła co rusz, to jakaś znajoma, koleżanka w ciąży i chociaż człowiek się cieszy, gratuluje, to jednocześnie przechodzi w sercu kolejne załamki. No a tu trzeba spiąć poślady i dążyć do swojego celu. Łatwe to nie jest. Jeszcze żeby tak chociaż ktoś obiecał, że na końcu tej drogi na 100% czeka ta upragniona nagroda... Mam nadzieję, że obie z Izą się wkrótce doczekacie. Coś mi mówi, że ten Twój BB, to będzie heros ;)
    A pamiętam jak dziś jak tu do Was przyszłam a to było już tak dawno temu :) Miło się walczy w waszym towarzystwie :* <3

    Ania, super to nazwałaś. Że walczycie o to aby było jeszcze lepiej :) Kiedy teraz podejście?

    Są raz wzloty, raz upadki a czasem nawet obojętność na to wszystko.. No ale znamy to wszystkie :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jomi81 wrote:
    4bb i 4cc to bardzo dobre zarodki :) Spójrz na moją stopkę ;) 3bc i 3cc dały radę :)
    <3 <3 <3 <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati000 wrote:
    Już po :) już maluszek jest ze mną :*
    Nati, powodzenia &&&

    Kiedy betujesz?

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna_79 wrote:
    Przyszla @. Zaczynamy.
    To super :) Kciuki i powiedz @ małpiszonowi, aby to był jej ostatni raz :*

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia :)

    Ale się dziś rozpisałam, jak szalona :P Ale miałam tak intensywny weekend, że musiałam to wszystko nadrobić :)

    Jak coś pominęłam, ajm soł sori :( Ale byłyście aktywne :D Lubię jak tu jest ruch :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Nati000 Autorytet
    Postów: 331 130

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Nati, powodzenia &&&

    Kiedy betujesz?

    Za 10 dni, ale mam dziwne bóle podbrzusza od rana...

    21 lat / 3 lata starań
    2017.12 - Gameta Rzgów /badanie nasienia bardzo słabe.
    2018.01 - stwierdzone OAT u męża.
    2018.05 - ICSI
    2018.06.04 - punkcja
    Mamy ❄️4AA ❄️4BB❄️4BB
    7.08.2018 FET :(
    12.09.2018 FET?
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati000 wrote:
    Za 10 dni, ale mam dziwne bóle podbrzusza od rana...
    To wspaniale :) powodzenia!

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Pola853 Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati000 wrote:
    Za 10 dni, ale mam dziwne bóle podbrzusza od rana...
    Weź sobie nospę - profilaktycznie

  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No spa i magnez wyciszają takie mikroskórcze.
    Czoko, my w tym momencie w zawieszeniu, u m.jeden wynik wyszedł źle i czekamy aż tu się coś zmieni.

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • Martynka83 Koleżanka
    Postów: 31 20

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuszki, wracam po przerwie z prośbą o radę. Miałam kolejne ICSI, ponownie mało komórek uzyskano - prawidłowe 3, 3 się zapłodniły i powstały ładne zarodki. Dostałam jeden świeży, reszta kolejny raz nie dotrwała do mrożenia - zatrzymały się. Od samego początku podejrzewany czynnik męski. Mąż miał podstawowe badania nasienia i kariotypy. Jego wyniki nie powalają ale tragedii nie ma, kariotypy OK. Przy poprzednim ICSI schemat był niemal identyczny - brak blastocyst, wszystkie zapłodnione, zarodki wtedy były niżej jakości. Jak sądzicie, co dalej? Pogubiłam się, nie wiem czy nie powinno się szukać przyczyny zatrzymania podziału zarodków. Czy w Gamecie jakkolwiek pogłębia się diagnostykę w takich przypadkach, czy zwyczajnie kolejne IV? Mąż przede mną miał partnerkę z którą też starał się o dziecko, też miał badania i niby wyniki zawsze były poniżej normy ale bez dramatu, też ciąży nie było. Dodam, że teraz szłam krótkim protokołem, podobnie słabo reagowałam na stymulację mimo zmiany leków. Miała któraś z Was podobnie lub znacie takie przypadki? Wiem, że inne kliniki robią jakieś pogłębione badania w takich przypadkach, jak jest w Gamecie? Beta oczywiście znów negatywna. Byłabym wdzięczna za informację, pozdrawiam Was serdecznie i trzymam mocno kciuki za każdą z osobna:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 13:41

    35 lat
    Czynnik męski
    O4.2018 ICSI- et pojedynczy, brak mrozaczków
    07.2018 ICSI -et pojedynczy, brak mrozaczków
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka83 wrote:
    Cześć dziewuszki, wracam po przerwie z prośbą o radę. Miałam kolejne ICSI, ponownie mało komórek uzyskano - prawidłowe 3, 3 się zapłodniły i powstały ładne zarodki. Dostałam jeden świeży, reszta kolejny raz nie dotrwała do mrożenia - zatrzymały się. Od samego początku podejrzewany czynnik męski. Mąż miał podstawowe badania nasienia i kariotypy. Jego wyniki nie powalają ale tragedii nie ma, kariotypy OK. Przy poprzednim ICSI schemat był niemal identyczny - brak blastocyst, wszystkie zapłodnione, zarodki wtedy były niżej jakości. Jak sądzicie, co dalej? Pogubiłam się, nie wiem czy nie powinno się szukać przyczyny zatrzymania podziału zarodków. Czy w Gamecie jakkolwiek pogłębia się diagnostykę w takich przypadkach, czy zwyczajnie kolejne IV? Mąż przede mną miał partnerkę z którą też starał się o dziecko, też miał badania i niby wyniki zawsze były poniżej normy ale bez dramatu, też ciąży nie było. Dodam, że teraz szłam krótkim protokołem, podobnie słabo reagowałam na stymulację mimo zmiany leków. Miała któraś z Was podobnie lub znacie takie przypadki? Wiem, że inne kliniki robią jakieś pogłębione badania w takich przypadkach, jak jest w Gamecie? Beta oczywiście znów negatywna. Byłabym wdzięczna za informację, pozdrawiam Was serdecznie i trzymam mocno kciuki za każdą z osobna:*
    Przykro mi, myslalam o Tobie ostatnio...Ja znam taki przypadek, u dr Banach. Po 3 takich procedurach, gdzie żaden z zarodków nie dotrwał do mrożenia a jeden podany był na świeżo, zaproponowała koleżance ivf z nasieniem dawcy. Mają córkę z tego ivf, a teraz niebawem wracają po rodzeństwo. Nie badal, jej mąż, jakichś dodatkowych parametrów. Miał prawidłowy kariotyp i średnie nasienie ale w 3 dobie zarodki w większości obumierały, w związku z czym skorzystali z nasienia dawcy. W dodatku zapładniali zamrożone oocyty. Tojest ewentualność, choć wiaodmo, że dyskusyjna. Powodzenia dla Ciebie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 13:58

  • Martynka83 Koleżanka
    Postów: 31 20

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly_love wrote:
    Przykro mi, myslalam o Tobie ostatnio...Ja znam taki przypadek, u dr Banach. Po 3 takich procedurach, gdzie żaden z zarodków nie dotrwał do mrożenia a jeden podany był na świeżo, zaproponowała koleżance ivf z nasieniem dawcy. Mają córkę z tego ivf, a teraz niebawem wracają po rodzeństwo. Nie badal, jej mąż, jakichś dodatkowych parametrów. Miał prawidłowy kariotyp i średnie nasienie ale w 3 dobie zarodki w większości obumierały, w związku z czym skorzystali z nasienia dawcy. W dodatku zapładniali zamrożone oocyty. Tojest ewentualność, choć wiaodmo, że dyskusyjna. Powodzenia dla Ciebie :*
    Dzięki Polly:) Rozważamy też taką ewentualność, zastanawiałam się jak lekarze do tego podchodzą kiedy badania podstawowe faceta nie są fatalne. Porozmawiam o tym z lekarzem. Nie udało mi się znaleźć wielu ingormacji o parach, ktore też w kilku procedurach nie miały mtozaczków a którym się jednak udało. Też jest to jakaś informacja. Cieszę się, że jest jeszcze jedno wyjście poza adopcją. A wiesz czemu in vitro a nie inseminacja? Warto w ogóle myśleć o inseminacji jeśli mrożonych oocytów brak?
    Ps jak się robi "stopkę"?! :*

    35 lat
    Czynnik męski
    O4.2018 ICSI- et pojedynczy, brak mrozaczków
    07.2018 ICSI -et pojedynczy, brak mrozaczków
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustawienia->społeczność -> twoj podpis na forum :))) (na samym dole w prostokącie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 15:46

    Martynka83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka83 wrote:
    Dzięki Polly:) Rozważamy też taką ewentualność, zastanawiałam się jak lekarze do tego podchodzą kiedy badania podstawowe faceta nie są fatalne. Porozmawiam o tym z lekarzem. Nie udało mi się znaleźć wielu ingormacji o parach, ktore też w kilku procedurach nie miały mtozaczków a którym się jednak udało. Też jest to jakaś informacja. Cieszę się, że jest jeszcze jedno wyjście poza adopcją. A wiesz czemu in vitro a nie inseminacja? Warto w ogóle myśleć o inseminacji jeśli mrożonych oocytów brak?
    Ps jak się robi "stopkę"?! :*
    Ustawiania—>obok napisu Ovufriend 3 poziome kreseczki, wchodzisz w nie—-> 3 zakładka-Społeczność—> Twój podpis na forum—> tam piszesz
    Myślę, że jeśli u Ciebie wszystko jest ok to jest szansa na IUI. U niej był problem z jajowodami,dlatego ivf.

  • Martynka83 Koleżanka
    Postów: 31 20

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za pomoc:*

    35 lat
    Czynnik męski
    O4.2018 ICSI- et pojedynczy, brak mrozaczków
    07.2018 ICSI -et pojedynczy, brak mrozaczków
‹‹ 907 908 909 910 911 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ