X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Dianka Przyjaciółka
    Postów: 91 105

    Wysłany: 2 lipca 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka87 wrote:
    dziś mój pierwszy i mam nadzieje że ostatni "ten" dzień.. godzina 15 - transfer..
    stres niewyobrażalny... Czy Wy też tak bardzo się bałyście?





    Dianka, dostałaś moja wiadomość?
    Oczywiście że tak. Odpisalam 30 czerwca i wczoraj ponownie i cisza🙈😜

    balbinka87 lubi tę wiadomość

  • balbinka87 Przyjaciółka
    Postów: 132 38

    Wysłany: 3 lipca 2020, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dianka wrote:
    Oczywiście że tak. Odpisalam 30 czerwca i wczoraj ponownie i cisza🙈😜

    Ehh zapomnijmy o tym 😝😝😝 ślepa jestem wiec ich nie widziałam 😅😅 już odpisałam. Dzięki!! 😘😘😘

    Aniołek 8tc (20.02.2015.)
    CB (05.04.2019)
  • balbinka87 Przyjaciółka
    Postów: 132 38

    Wysłany: 3 lipca 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jak duzo nospy mogę brać po transferze? Mam dość silne skurcze.. A z lekarzem dopiero w poniedziałek mogę sie skontaktować.
    Będę wdzięczna za podpowiedzi.. 😘

    Aniołek 8tc (20.02.2015.)
    CB (05.04.2019)
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 3 lipca 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka87 wrote:
    Kochane, jak duzo nospy mogę brać po transferze? Mam dość silne skurcze.. A z lekarzem dopiero w poniedziałek mogę sie skontaktować.
    Będę wdzięczna za podpowiedzi.. 😘

    Ja no-spę brałam max 3 na dobę

    M&M
  • balbinka87 Przyjaciółka
    Postów: 132 38

    Wysłany: 3 lipca 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Ja no-spę brałam max 3 na dobę

    Zastanawiam się czy mogę częściej.. Ale pewnie nie.. Wszędzie gdzie czytam jest właśnie 3 na dobę.

    Aniołek 8tc (20.02.2015.)
    CB (05.04.2019)
  • AANN Przyjaciółka
    Postów: 88 350

    Wysłany: 3 lipca 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Ja no-spę brałam max 3 na dobę

    Mnie lekarz pozwolił no spe max tylko 2 razy plus mogłam paracetamol doraźnie - bo miałam lekka hiperke

    31 lat
    1 procedura IVF protokół krótki
    19.06. transfer 3 dniowca
    ciąża - synek <3
    termin porodu 09.03.



  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 3 lipca 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka87 wrote:
    Zastanawiam się czy mogę częściej.. Ale pewnie nie.. Wszędzie gdzie czytam jest właśnie 3 na dobę.
    Zwykłej możesz do 6 na dzień. Możesz brać, ja brałam praktycznie całą ciążę

    balbinka87 lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 4 lipca 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim, po 1 nieudanym Ivf w Salve, rozważam nawet zmianę kliniki na Gametę. Ale to plan na za 3 miesiące dopiero. Do którego lekarza warto tam iść na konsultacje? Pozdrawiam 🌷

    zDmVp2.png
  • balbinka87 Przyjaciółka
    Postów: 132 38

    Wysłany: 4 lipca 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Hej wszystkim, po 1 nieudanym Ivf w Salve, rozważam nawet zmianę kliniki na Gametę. Ale to plan na za 3 miesiące dopiero. Do którego lekarza warto tam iść na konsultacje? Pozdrawiam 🌷

    Ja chodzę do dr Banach. Bardzo sympatyczna, z ogromną wiedzą, stosuje się do zaleceń immunologa i nie ma problemu z badaniami z poza Gamety.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    Aniołek 8tc (20.02.2015.)
    CB (05.04.2019)
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka87 wrote:
    Ja chodzę do dr Banach. Bardzo sympatyczna, z ogromną wiedzą, stosuje się do zaleceń immunologa i nie ma problemu z badaniami z poza Gamety.

    Ach, a czy masz może jakieś wlewy domaciczne zalecone przez immunologa? Czy ona się tego podejmuje? Bo ja mam i dr Połać widzę, że nie wierzy w immunologię i będę musiała sama na własną rękę szukać lekarza, który zrobi mi wlew... Myślałam, że Gameta respektuje jego zalecenia ;-(

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka87 wrote:
    Ja chodzę do dr Banach. Bardzo sympatyczna, z ogromną wiedzą, stosuje się do zaleceń immunologa i nie ma problemu z badaniami z poza Gamety.
    Dziękuje. Na razie czekam na okres po nieudanym transferze 😳potem wiadomo przerwa, ale nie będę w ciemno podchodzić do 2 Ivf. Lepiej spokojnie, iść na konsultacje itp, posłuchać, zrobić badania - może się znajdzie problem po drodze. A może inna klinika znajdzie lepsze rozwiązanie i podejdzie mniej taśmowo a bardziej indywidualnie do człowieka.

    balbinka87 lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Hej wszystkim, po 1 nieudanym Ivf w Salve, rozważam nawet zmianę kliniki na Gametę. Ale to plan na za 3 miesiące dopiero. Do którego lekarza warto tam iść na konsultacje? Pozdrawiam 🌷

    Nie mam jeszcze w pełni wyrobionej opinii. Na razie jest ok - dr Połać w porządku, podoba mi się, że próbuje rozładować napiętą atomosferę żartobliwością. Wizyta jest na prawdę długa, tyle ile wymaga tego problem. Na 2 wizytach na prawdę nie czułam ani presji czasowej ani pośpiechu.Na minus to, że lekarz nie chce przestrzegać zaleceń immunologa, ale jeszcze z nim będę w tej kwestii rozmawiać. Nie mam jeszcze w pełni wyrobionej opinii - w końcu 2 procedury za mną w Salve i teraz kolejna przede mną w Gamecie.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    Nie mam jeszcze w pełni wyrobionej opinii. Na razie jest ok - dr Połać w porządku, podoba mi się, że próbuje rozładować napiętą atomosferę żartobliwością. Wizyta jest na prawdę długa, tyle ile wymaga tego problem. Na 2 wizytach na prawdę nie czułam ani presji czasowej ani pośpiechu.Na minus to, że lekarz nie chce przestrzegać zaleceń immunologa, ale jeszcze z nim będę w tej kwestii rozmawiać. Nie mam jeszcze w pełni wyrobionej opinii - w końcu 2 procedury za mną w Salve i teraz kolejna przede mną w Gamecie.
    Czemu wybrałaś właśnie jego? A nie na przykład pana Michała czy Pawła? Podoba mi się ich strona, wszystko czytelnie napisane plus cennik itp.

    zDmVp2.png
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Dziękuje. Na razie czekam na okres po nieudanym transferze 😳potem wiadomo przerwa, ale nie będę w ciemno podchodzić do 2 Ivf. Lepiej spokojnie, iść na konsultacje itp, posłuchać, zrobić badania - może się znajdzie problem po drodze. A może inna klinika znajdzie lepsze rozwiązanie i podejdzie mniej taśmowo a bardziej indywidualnie do człowieka.

    Właśnie wiesz, w Salve mam wrażenie, że oni kurczowo trzymają się pewnego schematu i za chiny ludowe nie chcą go zmienić bez względu na przypadek. Tutaj w Gamecie zaproponowano mi inny rodzaj stymulacji i inny zestaw leków. Nie wiem czy dobrze robię, boję się cholernie, ale brnięcie w ten sam schemat też raczej nie jest dobre, jeśli u mnie nie przynosi to spektakularnych efektów.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 4 lipca 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Czemu wybrałaś właśnie jego? A nie na przykład pana Michała czy Pawła? Podoba mi się ich strona, wszystko czytelnie napisane plus cennik itp.

    Bardzo, bardzo poleciła mi go dziewczyna na forum. A skolei inna znajoma odradzała jednego z braci, ale nie wiem czy M czy P. Jakieś niedopatrzenie tam u niej wyszło ze strony lekarza i IVF się nie udało.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 4 lipca 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    Właśnie wiesz, w Salve mam wrażenie, że oni kurczowo trzymają się pewnego schematu i za chiny ludowe nie chcą go zmienić bez względu na przypadek. Tutaj w Gamecie zaproponowano mi inny rodzaj stymulacji i inny zestaw leków. Nie wiem czy dobrze robię, boję się cholernie, ale brnięcie w ten sam schemat też raczej nie jest dobre, jeśli u mnie nie przynosi to spektakularnych efektów.
    Salve rozczarowało mnie już w dniu punkcji. Serio. Naprawdę nie chodzi mi o to , ze się nie udało... to jakaś fabryka bez ind diagnozy i opieki nad pacjentka. 😳 nie stracę nic idąc na konsultacje do innej kliniki. Rozumiem twój strach, ale to normalne. Człowiek liczy na wsparcie i diagnozę od lekarza, bo sam lekarzem nie jest. Dużo daje forum i wymiana opinii. Bo czasem lekarze jakby nie mówią wszystkiego, tak to odebrałam w Salve.

    zDmVp2.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 4 lipca 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które były w Salve a potem w Gamecie, napiszcie proszę jakie widzicie różnice pomiędzy klinikami. 🙂

    zDmVp2.png
  • balbinka87 Przyjaciółka
    Postów: 132 38

    Wysłany: 4 lipca 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    Ach, a czy masz może jakieś wlewy domaciczne zalecone przez immunologa? Czy ona się tego podejmuje? Bo ja mam i dr Połać widzę, że nie wierzy w immunologię i będę musiała sama na własną rękę szukać lekarza, który zrobi mi wlew... Myślałam, że Gameta respektuje jego zalecenia ;-(

    Jak Paśnik usłyszał że lecze się w Gamecie a tam wlewów nie robią. Powiedział że da mi zastrzyki zamiast wlewów żebym nie musiała szukać innych klinik i sie zamartwiać. Mam nadzieję że ten Acofil bedzie tak samo pomocny jak wlewy.

    Sunray, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    Aniołek 8tc (20.02.2015.)
    CB (05.04.2019)
  • balbinka87 Przyjaciółka
    Postów: 132 38

    Wysłany: 4 lipca 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Dziewczyny, które były w Salve a potem w Gamecie, napiszcie proszę jakie widzicie różnice pomiędzy klinikami. 🙂

    Ja nie miałam procedury w salve ale leczylam sie u Stefanowicz.. Czekanie na nią pod gabinetem po 2 h mnie zniechęciło. A 2 lekarz bez dokładnych badań i sprawdzeniu mojej dokumentacji od razu namawiał mnie na IVF wiec też zrezygnowałam. W Gamecie nie czekam długo na wizyte, lekarz mi wszystko wytłumaczył i zrobił dodatkowe badania. Czuję sie tam dobrze nawet z paniami w rejestracji.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    Aniołek 8tc (20.02.2015.)
    CB (05.04.2019)
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 4 lipca 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbinka87 wrote:
    Jak Paśnik usłyszał że lecze się w Gamecie a tam wlewów nie robią. Powiedział że da mi zastrzyki zamiast wlewów żebym nie musiała szukać innych klinik i sie zamartwiać. Mam nadzieję że ten Acofil bedzie tak samo pomocny jak wlewy.

    Ja właśnie wiesz mam ten Accofil domacicznie zalecony przez dr P, a ptem zastrzyki z Accofilu, ale napiszę do niego. Może też zaleci mi jak u Ciebie.

    balbinka87 lubi tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
‹‹ 993 994 995 996 997 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ