X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gemata- Rzgów
Odpowiedz

Gemata- Rzgów

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was leczyła/ leczy się ww tej klinice? A może chociaż w Gamecie w Gdyni lub Kielcach?

    M&M
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeździłam do Gamedy w Rzgowie na monitoring do Kozarzewskiego. Chciałam tam iść na program invitro ale zrezygnowałam.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co o tym sądzisz?

    M&M
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozarzewski wspaniały specjalista, w kurzyłam się bo miałam komplet badań zrobionych ale Pani na infolinii Gamety stwierdziła, że i tak będe musiała zrobić komplet u nich, a nie to że każde badanie w innej przychodni.

    Teraz z perspektywy czasu może i miała rację, nie wiem?

    leczę się obecnie u dr. Bielaka tylko on nie wykonuje invitro, jestem po 2 próbie u niego IUI jak się nie uda, pomyślę jeszcze raz o Gamecie.

    Choć Salve mam nieco bliżej, a oni też realizują program rządowy invitro.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to jest obojętne, choć też mam bliżej do Łodzi. Jeszcze się zastanowię gdzie się udać.

    M&M
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że Gameta jest lepsza, napewno droższa z tego co pamiętam. Mam nadzieje, że IUI się uda.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki:)

    józefka lubi tę wiadomość

    M&M
  • ewa13 Ekspertka
    Postów: 157 134

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Czy któraś z Was leczyła/ leczy się ww tej klinice? A może chociaż w Gamecie w Gdyni lub Kielcach?
    Hej Ja się leczę w Gamecie Gdynia .

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    Będzie synek f2w3rjjg1dn3otbk.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak oceniasz?

    M&M
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem od niespełna trzech lat pacjentką Gamety w Gdyni.
    Bardzo sobie chwalę. Przeszliśmy 3 IUI, pełną diagnostykę, histeroskopię, i 3 procedury IVF w tym ostatnie 2-e z programu rządowego. No i się udało :)
    Myślę, że nie mogliśmy lepiej trafić.

    ewa13, Martoszka, józefka lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • ewa13 Ekspertka
    Postów: 157 134

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    I jak oceniasz?
    Ja jestem bardzo zadowolona leczę się u Dr.Śliwińskiego bardzo dobry z poczuciem humoru ja lecze się rok od stycznia w Gamecie . Za pierwszym podejsciem do IUI zaszłam w ciążę ale poroniłam w 2 miesiacu .Mialam druge podejscie nie udane .A do trzeciej IUI nie może dojsc bo mam po niedrożnej stronie któryś cykl z kolei Ale bardzo sobie Gamete chwale .

    Martoszka, MisiaMisia lubią tę wiadomość

    Będzie synek f2w3rjjg1dn3otbk.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli to znaczy by tam się udać:)

    M&M
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leczę się u dr Skweresa i nie zamieniłabym Go na nikogo :)
    Myślę, że w ramach jednej kliniki pomimo różnych lokalizacji powinny funkcjonować podobne standardy w tym kontakt z pacjentami. W Gdyni są super pielęgniarki i na prawdę jest przyjaźnie. Poza tym skutecznie :)

    Martoszka, ewa13 lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie, w poniedzialek się zapiszę do ginekologa,androloga i specjalisty leczenia niepłodnosci. Wy też do takiego się udałyście? Bo ja mam hashimoto i za wysoką prolaktynę.

    M&M
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Ja od siebie napiszę,że zaczęłam działania z gametą w Rzgowie. Wcześniej robiliśmy tam już dwukrotnie badania nasienia, ale nie miałam po co się tam leczyć przed laparoskopią bo mam endometriozę i musieli mi najpierw usunąć torbiele z jajników i wszystkie ogniska endo. Zabieg miałam 14 listopada w Matce Polce, a wczoraj byliśmy na pierwszej wizycie w Gamecie u Michała Radwana. Wizyta trwała prawie godzinę. Jechałam tam z myślą żeby już w tym cyklu podejść do IUI. Doktor przejrzał wszystkie badania, zebrał bardzo szczególowy wywiad ze mną i z mężem. Badań mieliśmy zrobionych bardzo dużo na własną rękę i wszystkie były aktualne, nie starsze niż rok. Nie zlecił żadnych dodatkowych bo nie było potrzeby. Jedynie nasienie do powtórki, ale dopiero w styczniu. Doktor wytłumaczył nam sensowność IUI a raczej jej brak na tą chwilę w naszym przypadku. Powiedział, że jeśli bardzo się upieramy to nam zrobi inseminację, ale po co mamy płacić za coś co możemy zrobić sami za darmo. Zaproponował swój plan działania (3 cykle naturalne po zabiegu z monitoringiem, który mogę robić u swojego gina i zbadać progesteron w tym cyklu po operacji. Jeżeli byłoby cos nie tak z owulacją na monitoringu to przyjechać do gamety wcześniej na stymulację, jeżeli będzie ok to na stymulacje przyjechać za 3 cykle jeżeli nie będę w ciąży). Nie powiem, z wizyty wyszliśmy uskrzydleni bo już jakoś bałam się czy kiedyś zajdę w ciążę, a doktor wlał w nas optymizm i dał siłę jeszcze na kilka cykli naturalnych. Więc nie naciąga na pewno na kasę bo mógł pójść na łatwiznę i skasować nas za insemkę jeżeli byliśmy tacy chętni, ale według niego mam bardzo duże szanse na naturalną ciążę w tych 3 cyklach i szkoda tego marnować. W razie czego będziemy martwić się po upływie 3 miesięcy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 09:17

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super. Trzymam kciuki:) ja chyba pójdę do dr Makowskiej albo Banaszczyk. Pogadam z mężem jeszcze o wyborze i w styczniu ruszamy. Ja nie chcę nic na siłę i nie chciałabym żadnych inwazyjnych badań.

    M&M
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mogę się wypowiedzieć to nie poszłabym do Makowskiej.

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gameta w Rzgowie - piękna klinika, marmury na podłogach, swietnie wyposażone gabinety, przemiła obsługa, mili lekarze, ale nastawieni TYLKO NA IN VITRO ( miedzy innymi dlatego nie doradzają inseminacja, bo po co?! Lepiej od razu z grubej rury! A nóż jakiejś dziewczynie uda sie inseminacja za 1 tys!) fakt taki mają styl, na początku proponują 3 miesiące jeszcze próbować, a moze uda sie Państwu naturalnie - w ten sposób budują zaufanie! Tez zaczęłam swoja przygodę właśnie od Gamety - bo jak sama nazwa wskazuje - klinika nieplodnosci, więc wierzyłam że przyjmują tam najlepsi specjaliści w tej dziedzinie i fakt, moze to i dobrzy lekarze ale zdecydowanie nie sa nastawieni zeby zdiagnozować pacjentkę, i zaczac ja leczyc tylko na wykonanie najlepiej po "tych 3 miesiącach " in vitro! Ja na drugiej wizycie na podstawie badania usg, Amh, i droznosci jajowodow (drożne) usłyszałam ze mam endometrioze 3 stopnia, co mozna stwierdzić tylko przez laparoskopie, ale tą lekarz odradzał, bo stwierdził ze to nie pomoże zajsc w ciążę, lepiej in vitro bo to "uleczy" moja chtobę. Powiedziałam wprost i stanowczo, ze nigdy nie zgodzę sie na in vitro, a on " to zapraszamy jak państwo dojrzejecie do tej decyzji" . Zostawiliśmy więc i pana dr i Gamete i zaczęliśmy szukać dalej, po drodze było jeszcze Salve ( totalna fabryka) i wiele innych, obecnie do Lekarza dojeżdzam 350 km i nareszcie wiem co mi jest! PCOS - ale zaczęłam to leczyc i głęboko wierze ze nam sie uda wygrać z choroba. A i jeszcze bardzo ważne robiliśmy badania nasienia w Gamecie ( wszystko w dolnych granicach nirmy, ogólnie bez rewelacji) a po dwóch tygodniach znowu powtórzyliśmy badania u obecnego lekarza i wyniki 5 razy lepsze!!!!! Czy to możliwe ze w ciagu 2 tys nastąpiła poprawa?!!!!! ...,.

    An lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielinka_97 wrote:
    Jeśli mogę się wypowiedzieć to nie poszłabym do Makowskiej.
    Dlaczego?

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiak wrote:
    Gameta w Rzgowie - piękna klinika, marmury na podłogach, swietnie wyposażone gabinety, przemiła obsługa, mili lekarze, ale nastawieni TYLKO NA IN VITRO ( miedzy innymi dlatego nie doradzają inseminacja, bo po co?! Lepiej od razu z grubej rury! A nóż jakiejś dziewczynie uda sie inseminacja za 1 tys!) fakt taki mają styl, na początku proponują 3 miesiące jeszcze próbować, a moze uda sie Państwu naturalnie - w ten sposób budują zaufanie! Tez zaczęłam swoja przygodę właśnie od Gamety - bo jak sama nazwa wskazuje - klinika nieplodnosci, więc wierzyłam że przyjmują tam najlepsi specjaliści w tej dziedzinie i fakt, moze to i dobrzy lekarze ale zdecydowanie nie sa nastawieni zeby zdiagnozować pacjentkę, i zaczac ja leczyc tylko na wykonanie najlepiej po "tych 3 miesiącach " in vitro! Ja na drugiej wizycie na podstawie badania usg, Amh, i droznosci jajowodow (drożne) usłyszałam ze mam endometrioze 3 stopnia, co mozna stwierdzić tylko przez laparoskopie, ale tą lekarz odradzał, bo stwierdził ze to nie pomoże zajsc w ciążę, lepiej in vitro bo to "uleczy" moja chtobę. Powiedziałam wprost i stanowczo, ze nigdy nie zgodzę sie na in vitro, a on " to zapraszamy jak państwo dojrzejecie do tej decyzji" . Zostawiliśmy więc i pana dr i Gamete i zaczęliśmy szukać dalej, po drodze było jeszcze Salve ( totalna fabryka) i wiele innych, obecnie do Lekarza dojeżdzam 350 km i nareszcie wiem co mi jest! PCOS - ale zaczęłam to leczyc i głęboko wierze ze nam sie uda wygrać z choroba. A i jeszcze bardzo ważne robiliśmy badania nasienia w Gamecie ( wszystko w dolnych granicach nirmy, ogólnie bez rewelacji) a po dwóch tygodniach znowu powtórzyliśmy badania u obecnego lekarza i wyniki 5 razy lepsze!!!!! Czy to możliwe ze w ciagu 2 tys nastąpiła poprawa?!!!!! ...,.
    no a gdzie teraz jeździsz jak można spytać? Ja jeszcze do Żyrardowa chcę spróbować albo do dr Nowaka na Jaracza. Ja też nie chcę in vitro i mój Mąż o tym wie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 10:23

    M&M
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ