Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 1 listopada 2020, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka-nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, zależy od przypadku, i mutacji, wywiadu położniczego, ja też mam tylko acard🙂

    Ale tak jak napisała Lena, jak faktycznie jest kilka mutacji poloczonych to już dodatkowo dochodzi Clexana.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylko dwie :) więc pewnie tylko acard wystarczy tym bardziej że ja nigdy w ciąży nie byłam więc poronienia wykluczone.

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 2 listopada 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem, że każda z Nas jest indywidualnym przypadkiem, miałam jeszcze oznaczyć progesteron i wyszedł 270, czy jest szansa, że doktor zejdzie z jednego Prolutexu? 🙄 Bo już na serio nie ogarniam tych dwóch zastrzyków dziennie 🙈

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 2 listopada 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Dziewczyny wiem, że każda z Nas jest indywidualnym przypadkiem, miałam jeszcze oznaczyć progesteron i wyszedł 270, czy jest szansa, że doktor zejdzie z jednego Prolutexu? 🙄 Bo już na serio nie ogarniam tych dwóch zastrzyków dziennie 🙈
    A który to tydzień ciąży?
    Ja w 14 tygodniu miałam progesteron 125 i odstawiliśmy prolutex całkowicie.
    Od około 10-12 tc progesteron jest produkowany przez łożysko.

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 2 listopada 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    A który to tydzień ciąży?
    Ja w 14 tygodniu miałam progesteron 125 i odstawiliśmy prolutex całkowicie.
    Od około 10-12 tc progesteron jest produkowany przez łożysko.


    9 tydzień, dokyor już odpisał, że jeden Prolutex odstawić i zmniejszył pozostały progesteron🙂

    To może niedługo uda się odstawić te zastrzyki🙂, Dzięki 🙂

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 2 listopada 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    9 tydzień, dokyor już odpisał, że jeden Prolutex odstawić i zmniejszył pozostały progesteron🙂

    To może niedługo uda się odstawić te zastrzyki🙂, Dzięki 🙂

    To ładnie Ci podbiło progesteron 🙂

    Ja mam dwa Prolutexy, dopochwowo, doustnie i nie chce mi podbić utrzymujemy około 43, ale doktor mówi, że to jest ok wynik jak na pierwszy trymest, jakoś nie chce się podbić 🙈 a doktor mówi, że mam fuul progesteronu, ale ważne, że nie spada, za tydzień mam wizytę i też mam zbadać progesteron.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2020, 11:14

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 2 listopada 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Zbieram się żeby napisać dłuzszy czas ale póki co nie miałam po co :(.

    Wygląda na to, troszeczke, że jestem w ciąży. Beta 11 dpt to 720, to już trzeci przyrost. Procedure robiłam w Invimedzie, ale bardzo mocno rozważam prowadzenoe ciąży u dr Brązerta. Jest jeszcze mega wczesnie a wiem, że dłuuugo czeka się na termin wiec chciałabym się może na zapas umówić. Rozumiem, że dzwonicie normalnie na rejestrację do Centrum przy Ułańskiej? Już widzę, że dodzwonić się nie jest łatwo :(

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 2 listopada 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Hej dziewczyny.
    Zbieram się żeby napisać dłuzszy czas ale póki co nie miałam po co :(.

    Wygląda na to, troszeczke, że jestem w ciąży. Beta 11 dpt to 720, to już trzeci przyrost. Procedure robiłam w Invimedzie, ale bardzo mocno rozważam prowadzenoe ciąży u dr Brązerta. Jest jeszcze mega wczesnie a wiem, że dłuuugo czeka się na termin wiec chciałabym się może na zapas umówić. Rozumiem, że dzwonicie normalnie na rejestrację do Centrum przy Ułańskiej? Już widzę, że dodzwonić się nie jest łatwo :(


    Niestety do doktora można się umówić tylko przez rejestrację, tak na Ułańską, ja dzwonie na ten numer z końcówka 08, i powiem zależy od dnia, w piątek panie odbierały bardzo szybko, ake teraz mówią która jest się w kolejce oczekiwania.

    lukaszkowa lubi tę wiadomość

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 2 listopada 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja - wysłałam Ci zaproszenie🙂, mam pytanko o Encortolon a nie chce tu zaśmiecać 🙂

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 2 listopada 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby co nowe pacjentki maja terminy na styczeń. Ja mam 11 :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 2 listopada 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was miała krwawienia na początku ciazy i dobrze się to skończyło? Nic mnie nie boli, dziś koło czternastej nagle nie zalało, napisałam do doktora i mam przyjechać dziś wieczorem a do tego czasu leżeć 😪

    PCOS
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 2 listopada 2020, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was miała krwawienia na początku ciazy i dobrze się to skończyło? Nic mnie nie boli, dziś koło czternastej nagle nie zalało, napisałam do doktora i mam przyjechać dziś wieczorem a do tego czasu leżeć 😪


    Głębokie wdechy i wydechy😉, może Ci się zrobił jakoś krwiak, ja w poprzednich ciążach miałam u mnie to był potop, ale potem się wchlonely🙂, dużo odpoczynku, Le najczęściej wszystko kończy się dobrze.

    Trzymam kciuki aby to było to ✊🍀

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 2 listopada 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was miała krwawienia na początku ciazy i dobrze się to skończyło? Nic mnie nie boli, dziś koło czternastej nagle nie zalało, napisałam do doktora i mam przyjechać dziś wieczorem a do tego czasu leżeć 😪
    To może też być efekt parcia przy wypróżnianiu. Ja miałam plamienie nawet w 18 tc, więc spokojnie. Trzeba leżeć i nie wysilać się, nie widać, nie dźwigać. Może to też być krwiak

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 2 listopada 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, z maluszkiem wszystko dobrze, 🙂🙂ale są dwa krwiaki i doktor mówił, że to też dlatego to krwawienie moze być bardziej obfite, na razie mam leżeć, jak najmniej się stresowac 🙈 i czekamy na następna wizytę...

    Alicjaaa, Kwiatek 12 lubią tę wiadomość

    PCOS
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 2 listopada 2020, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Ufff, z maluszkiem wszystko dobrze, 🙂🙂ale są dwa krwiaki i doktor mówił, że to też dlatego to krwawienie moze być bardziej obfite, na razie mam leżeć, jak najmniej się stresowac 🙈 i czekamy na następna wizytę...

    Najważniejsze, że wszystko dobrze 😊 spokojności 🙂

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 3 listopada 2020, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Ufff, z maluszkiem wszystko dobrze, 🙂🙂ale są dwa krwiaki i doktor mówił, że to też dlatego to krwawienie moze być bardziej obfite, na razie mam leżeć, jak najmniej się stresowac 🙈 i czekamy na następna wizytę...


    Uf🙂 odpoczywajcie 🌺

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 3 listopada 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Alicja - wysłałam Ci zaproszenie🙂, mam pytanko o Encortolon a nie chce tu zaśmiecać 🙂


    Jasne 🙂ostatnio już na szczęście zeszliśmy z dawek...

    Olivka - super, że wszystko dobrze 🙂 jak ostatnio rozmawiam z koleżankami to krwiaki są dość częsta przypadłością w ciazy 😒

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 3 listopada 2020, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mam pytanie tak orientacyjnie o jeszcze dokładnie nie wiem w jakie dni ma doktor gabinet???

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 3 listopada 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Dziewczyny, ja mam pytanie tak orientacyjnie o jeszcze dokładnie nie wiem w jakie dni ma doktor gabinet???

    Poniedziałek, środa i piątek, sporadycznie kilka godzin we wtorek 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2020, 12:21

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 3 listopada 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Poniedziałek, środa i piątek, sporadycznie kilka godzin we wtorek 🙂


    Dziękuje ☺️

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ