Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Tak też u doc. prowadziłam i wtedy udało się dosyć szybko na samej stymulacji - nie udało się podejść w tamtym miesiacu do iui 😊GosiaK wrote:Wcześniejszą ciążę również u doc Brązerta prowadziłaś?
My wtedy mieliśmy stymulację owulacji i dość długo się staraliśmy. A teraz zaskoczenie… za tydzień w czwartek idę do Luxmedu na USG a do docenta dopiero 8 czerwca.
Teraz wróciłam i taka niespodzianka 🧡
O fajnie, że możesz sobie na zmianę z Luxmedem chodzić, zawsze częstsze wizyty i podglądanie Malucha 😁 ja mam teraz 18 wizytę, więc już wyczekuje 🫢 a Ty który już tc? 😊 -
U mnie na prawdę sam początek. 🫣 4+2. A do Docenta mam 130 km więc chce jechać już faktycznie jak będzie coś więcej widać a teraz na tą pierwszą pójdę sobie na miejscu.Akacjowa_ wrote:Tak też u doc. prowadziłam i wtedy udało się dosyć szybko na samej stymulacji - nie udało się podejść w tamtym miesiacu do iui 😊
Teraz wróciłam i taka niespodzianka 🧡
O fajnie, że możesz sobie na zmianę z Luxmedem chodzić, zawsze częstsze wizyty i podglądanie Malucha 😁 ja mam teraz 18 wizytę, więc już wyczekuje 🫢 a Ty który już tc? 😊Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
To faktycznie teraz jeszcze nie ma co, na spokojnie 😊 też mam dosyć daleko - 100 km i zastanawiałam się czy dojeżdżać czy poszukać dr na miejscu, bo już teraz z dzieckiem w domu wymaga to większej logistyki 🫢 ale jednak co doc to doc i nie wyobrażałam sobie prowadzić ciąży gdzie indziej 😊GosiaK wrote:U mnie na prawdę sam początek. 🫣 4+2. A do Docenta mam 130 km więc chce jechać już faktycznie jak będzie coś więcej widać a teraz na tą pierwszą pójdę sobie na miejscu.
W ogóle pamiętam Cię z wątku w pierwszej ciąży, tylko ja wtedy miałam inne konto tutaj 🙂 -
No ja też się zastanawiałam czy szukać kogoś w Kaliszu ale już mężowi mówiłam, że chyba nikomu tak bym nie zaufała..Akacjowa_ wrote:To faktycznie teraz jeszcze nie ma co, na spokojnie 😊 też mam dosyć daleko - 100 km i zastanawiałam się czy dojeżdżać czy poszukać dr na miejscu, bo już teraz z dzieckiem w domu wymaga to większej logistyki 🫢 ale jednak co doc to doc i nie wyobrażałam sobie prowadzić ciąży gdzie indziej 😊
W ogóle pamiętam Cię z wątku w pierwszej ciąży, tylko ja wtedy miałam inne konto tutaj 🙂
Ja pewnie Aleksandra będę zabierać ze sobą na wizyty. 8 czerwca na pewno będzie z Nami.
Jakie konto miałaś wtedy?
Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
Też tym się kierowałam, jednak z doc. zawsze czułam się zaopiekowana i jego intuicja i wiedza zawsze się sprawdzały 😊GosiaK wrote:No ja też się zastanawiałam czy szukać kogoś w Kaliszu ale już mężowi mówiłam, że chyba nikomu tak bym nie zaufała..
Ja pewnie Aleksandra będę zabierać ze sobą na wizyty. 8 czerwca na pewno będzie z Nami.
Jakie konto miałaś wtedy?
O to odważnie, ja to bym się bała, że mi syn powie przed samą wizytą - nie mama, tutaj nie 🤣 dlatego zostaje zawsze z tatą w domu 🤪
Priv 😊 -




