Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Matołek Autorytet
    Postów: 265 343

    Wysłany: 10 maja 2025, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dzięki za wyjaśnienie! 😀 bo już sama się pogubiłam 🤣
    Trzymam kciuki za Was i czekam na dobre wieści nie szybciej niż za 2 tygodnie 🙃😉

    🥰

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

  • Matołek Autorytet
    Postów: 265 343

    Wysłany: 10 maja 2025, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    U mnie w poniedziałek równo 36 tc i już też mam zostać do rozwiązania przez różne problemy dla bezpieczeństwa 🙂

    No to tak jak u mnie. Dziś 36+1 i do końca all inclusive na Polnej 😉

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 10 maja 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matołek wrote:
    No to tak jak u mnie. Dziś 36+1 i do końca all inclusive na Polnej 😉


    Oooo🙂 zobaczymy ile poleżę ( do trzech tygodni )będzie trzecie CC docent ostatnio badał blizne jeszcze się trzyma to wszystko .

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 12 maja 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka wrote:
    Ostatnio rozmawiając z koleżankami radziły aby tak do 33 tc najbezpieczniej się wyrobić potem może już być poprostu brak sił wiadomo to też indywidualnie moja siostra przy trzecim dziecku dopiero koło 36 tc🙈(urodziła 5 dni po terminie ) wszystko prała, układała itd .U mnie już coraz większe postępy🙂


    Przy kolejnym dziecku / dzieciach to już całkowicie inaczej🤣. Moja sis też powtarzała cały czas , że ma czas na wszystko i jakoś koło końcówki ogarnęła pranie ubranek 🤣 defakto to tyle reszta była po starszym bracie tylko podwójny wózek kupiła u niej ciąża fizjologiczna.Za tydzień mam równi 20 tc pomału coś zaczynam myśleć.

    agatkaagatka lubi tę wiadomość

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Matołek Autorytet
    Postów: 265 343

    Wysłany: 13 maja 2025, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Oooo🙂 zobaczymy ile poleżę ( do trzech tygodni )będzie trzecie CC docent ostatnio badał blizne jeszcze się trzyma to wszystko .

    Hej i gdzie Cię położyli?
    U mnie dziś zapadła decyzja o cięciu w piątek 🫣

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 14 maja 2025, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matołek wrote:
    Hej i gdzie Cię położyli?
    U mnie dziś zapadła decyzja o cięciu w piątek 🫣

    ✊✊
    Część .W niedzielę wieczorem dostałam skurczy i doc kazał od razu jechać nie czekać do poniedziałku stan po dwóch CC i trafiłam na obserwację oddział porodowy ale skurcze się nie rozkręciły macica już też nie jest tak napięte będę zjeżdżała na oddział tylko jeszcze nie wiem jaki dam znać .

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 14 maja 2025, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matołek dodalam Ciebie do przyjaciółek.

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Matołek Autorytet
    Postów: 265 343

    Wysłany: 14 maja 2025, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Matołek dodalam Ciebie do przyjaciółek.

    Przyjęłam. Tylko nie wiem czy dobrze i co dalej, bo nigdy z tego nie korzystałam 🫣😆

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 15 maja 2025, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matołek wrote:
    Przyjęłam. Tylko nie wiem czy dobrze i co dalej, bo nigdy z tego nie korzystałam 🫣😆


    Wszystko ok 🙂 Napisałam wiadomość prywatną .

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 15 maja 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spokojnego i szczęśliwego rozwiązania!
    Trzymam za Was mocno kciuki!🙃😉

    Matołek lubi tę wiadomość

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 22 maja 2025, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się zameldować po ciężkim tygodniu równie ciężkim trzecim CC wczoraj zostałam mamą wszystko skończyło się dobrze 🙂

    Powodzenia dziewczyny 🙂✊💪

    agatkaagatka, AniaAniaAnia🙂🙂🙂, Mama_Hani, ZOSIA92, ZuzaMaruda, Ewelinamala, ewelina_30 lubią tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 22 maja 2025, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Chciałam się zameldować po ciężkim tygodniu równie ciężkim trzecim CC wczoraj zostałam mamą wszystko skończyło się dobrze 🙂

    Powodzenia dziewczyny 🙂✊💪

    Gratulacje! Szybkiego powrotu do sił!
    Zdrówka dla Maluszka!😉

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 23 maja 2025, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Chciałam się zameldować po ciężkim tygodniu równie ciężkim trzecim CC wczoraj zostałam mamą wszystko skończyło się dobrze 🙂

    Powodzenia dziewczyny 🙂✊💪


    Gratulacje dla Was 😘

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 24 maja 2025, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Chciałam się zameldować po ciężkim tygodniu równie ciężkim trzecim CC wczoraj zostałam mamą wszystko skończyło się dobrze 🙂

    Powodzenia dziewczyny 🙂✊💪

    Gratulacje 💐

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Marcinka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Mam pytanie o to czy wiecie coś na temat tego czy doc Brązert wykonuje na Polbej cc, czy jest możliwość aby kierował na cc i sam wykonywał czy jeśli już kieruje to ktoś inny to robi czy jak to wygląda? I przede wszystkim czy jest szansa aby skierował na cc. Aktualnie mam 18tc+5 bardzo się bohe porody naturalnego i szukam możliwości. Jestem pod opieką docenta już od dawna i to moje czwarte podejście in vitro nareszcie udane. Mam 41 lat. Aktualnie doc nie bardzo chce rozmawiać o porodzie mówi że to jeszcze za wcześnie. Ale wiecie jak to jest martwię się o to czy w ogóle jest szansa na cc. Czy miałyście u doc cc które sam przeprowadzał albo skierowanie na cc ze względu na wiek, duze obawy i stres ? Nie wiem na co mogę liczyć jak się przygotować do rozmowy o cc z doc... podpowiedzcie coś.

  • Marcinka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 czerwca 2025, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Witaj .Doc B ma taką twardą zasadę , że najpierw skupiamy się na tym aby donosić ciążę a hak przyjdzie na to czas to będziemy rozmawiać o różnych formach porodu a to dlatego , że nigdy nie wiemy tak naprawdę co nas czeka przez te 9 miesięcy i czy nie będzie jakiegoś bezpośredniego położniczego wskazania do CC .Docent nie wykonuje CC już kiedyś robił ale jak któraś boi się porodu SN to w odpowiednim czasie kieruje do danego lekarza który będzie wykonywał jest taka możliwość docent wszystko rozumie tylko konsultacje itd są w odpowiednim momencie koło 33 /34 tygodnia bym rozmawiała wcześniej docenta nie złamiesz 🤣🤣

    Dziękuję. To już mi dużo dało spokoju :) czekam cierpliwie zatem :)

  • Michasia🌸 Ekspertka
    Postów: 167 133

    Wysłany: 4 czerwca 2025, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcinka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Mam pytanie o to czy wiecie coś na temat tego czy doc Brązert wykonuje na Polbej cc, czy jest możliwość aby kierował na cc i sam wykonywał czy jeśli już kieruje to ktoś inny to robi czy jak to wygląda? I przede wszystkim czy jest szansa aby skierował na cc. Aktualnie mam 18tc+5 bardzo się bohe porody naturalnego i szukam możliwości. Jestem pod opieką docenta już od dawna i to moje czwarte podejście in vitro nareszcie udane. Mam 41 lat. Aktualnie doc nie bardzo chce rozmawiać o porodzie mówi że to jeszcze za wcześnie. Ale wiecie jak to jest martwię się o to czy w ogóle jest szansa na cc. Czy miałyście u doc cc które sam przeprowadzał albo skierowanie na cc ze względu na wiek, duze obawy i stres ? Nie wiem na co mogę liczyć jak się przygotować do rozmowy o cc z doc... podpowiedzcie coś.


    Część.Jestesmy mniej więcej w podobnym wieku u mnie zaraz 39 lat też przeszliśmy długą drogę u mnie dopiero początek ciąży również boję się rodzić SN koleżanka miała taką sytuacje jest to wszystko do załatwienia tylko zdecydowanie na późniejszym etapie ciąży Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2025, 10:32

    Marcinka lubi tę wiadomość

    Ona39 lat .On 40 lat
    endometrium główny problem pomogły wlewy z osocza.
    3 x ivf 3 transfer udany 🙂
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 7 czerwca 2025, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcinka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Mam pytanie o to czy wiecie coś na temat tego czy doc Brązert wykonuje na Polbej cc, czy jest możliwość aby kierował na cc i sam wykonywał czy jeśli już kieruje to ktoś inny to robi czy jak to wygląda? I przede wszystkim czy jest szansa aby skierował na cc. Aktualnie mam 18tc+5 bardzo się bohe porody naturalnego i szukam możliwości. Jestem pod opieką docenta już od dawna i to moje czwarte podejście in vitro nareszcie udane. Mam 41 lat. Aktualnie doc nie bardzo chce rozmawiać o porodzie mówi że to jeszcze za wcześnie. Ale wiecie jak to jest martwię się o to czy w ogóle jest szansa na cc. Czy miałyście u doc cc które sam przeprowadzał albo skierowanie na cc ze względu na wiek, duze obawy i stres ? Nie wiem na co mogę liczyć jak się przygotować do rozmowy o cc z doc... podpowiedzcie coś.


    Część Tak jak dziewczyny napisały wyżej wszystko powtórzę jest taka możliwość aby wszystko z doc omówić i dogadać te sprawy tylko właśnie jak na to przyjdzie czas i na późniejszym etapie ciąży .Docent mi też powtarzał , że teraz skupiamy się aby ciążę donosić jaka forma porodu to jeszcze za wcześnie również chciałam wszystko wiedzieć nawet w pierwszym trymestrze 🙈

    Życzę powodzenia 🙂

    Marcinka lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 12 czerwca 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Dziewczyny pytanie z innej beczki.
    Czy któryś z waszych partnerów robiła wazektomie o możecie polecić osobę/placówkę?

  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 12 czerwca 2025, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Hejka! Dziewczyny pytanie z innej beczki.
    Czy któryś z waszych partnerów robiła wazektomie o możecie polecić osobę/placówkę?


    Część . Myślimy o tym dostaliśmy namiary na klinikę Femea od koleżanki zobaczymy mogę dać znać .

‹‹ 543 544 545 546 547
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ