Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
agatkaagatka wrote:Ostatnio rozmawiając z koleżankami radziły aby tak do 33 tc najbezpieczniej się wyrobić potem może już być poprostu brak sił wiadomo to też indywidualnie moja siostra przy trzecim dziecku dopiero koło 36 tc🙈(urodziła 5 dni po terminie ) wszystko prała, układała itd .U mnie już coraz większe postępy🙂
Przy kolejnym dziecku / dzieciach to już całkowicie inaczej🤣. Moja sis też powtarzała cały czas , że ma czas na wszystko i jakoś koło końcówki ogarnęła pranie ubranek 🤣 defakto to tyle reszta była po starszym bracie tylko podwójny wózek kupiła u niej ciąża fizjologiczna.Za tydzień mam równi 20 tc pomału coś zaczynam myśleć.
agatkaagatka lubi tę wiadomość
IVF 2024 .
4 ❄️❄️❄️❄️
1 transfer bhcg 0,2
2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
02.2025 jest ♥️
15.09.2025 Julianka -
Matołek wrote:Hej i gdzie Cię położyli?
U mnie dziś zapadła decyzja o cięciu w piątek 🫣
✊✊
Część .W niedzielę wieczorem dostałam skurczy i doc kazał od razu jechać nie czekać do poniedziałku stan po dwóch CC i trafiłam na obserwację oddział porodowy ale skurcze się nie rozkręciły macica już też nie jest tak napięte będę zjeżdżała na oddział tylko jeszcze nie wiem jaki dam znać .
2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
Chciałam się zameldować po ciężkim tygodniu równie ciężkim trzecim CC wczoraj zostałam mamą wszystko skończyło się dobrze 🙂
Powodzenia dziewczyny 🙂✊💪
agatkaagatka, AniaAniaAnia🙂🙂🙂, Mama_Hani, ZOSIA92, ZuzaMaruda, Ewelinamala, ewelina_30 lubią tę wiadomość
2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
AgnieszkaB wrote:Chciałam się zameldować po ciężkim tygodniu równie ciężkim trzecim CC wczoraj zostałam mamą wszystko skończyło się dobrze 🙂
Powodzenia dziewczyny 🙂✊💪
Gratulacje dla Was 😘20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
AgnieszkaB wrote:Chciałam się zameldować po ciężkim tygodniu równie ciężkim trzecim CC wczoraj zostałam mamą wszystko skończyło się dobrze 🙂
Powodzenia dziewczyny 🙂✊💪
Gratulacje 💐06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Cześć dziewczyny,
Mam pytanie o to czy wiecie coś na temat tego czy doc Brązert wykonuje na Polbej cc, czy jest możliwość aby kierował na cc i sam wykonywał czy jeśli już kieruje to ktoś inny to robi czy jak to wygląda? I przede wszystkim czy jest szansa aby skierował na cc. Aktualnie mam 18tc+5 bardzo się bohe porody naturalnego i szukam możliwości. Jestem pod opieką docenta już od dawna i to moje czwarte podejście in vitro nareszcie udane. Mam 41 lat. Aktualnie doc nie bardzo chce rozmawiać o porodzie mówi że to jeszcze za wcześnie. Ale wiecie jak to jest martwię się o to czy w ogóle jest szansa na cc. Czy miałyście u doc cc które sam przeprowadzał albo skierowanie na cc ze względu na wiek, duze obawy i stres ? Nie wiem na co mogę liczyć jak się przygotować do rozmowy o cc z doc... podpowiedzcie coś. -
MuminkAa wrote:Witaj .Doc B ma taką twardą zasadę , że najpierw skupiamy się na tym aby donosić ciążę a hak przyjdzie na to czas to będziemy rozmawiać o różnych formach porodu a to dlatego , że nigdy nie wiemy tak naprawdę co nas czeka przez te 9 miesięcy i czy nie będzie jakiegoś bezpośredniego położniczego wskazania do CC .Docent nie wykonuje CC już kiedyś robił ale jak któraś boi się porodu SN to w odpowiednim czasie kieruje do danego lekarza który będzie wykonywał jest taka możliwość docent wszystko rozumie tylko konsultacje itd są w odpowiednim momencie koło 33 /34 tygodnia bym rozmawiała wcześniej docenta nie złamiesz 🤣🤣
Dziękuję. To już mi dużo dało spokoju
czekam cierpliwie zatem
-
Marcinka wrote:Cześć dziewczyny,
Mam pytanie o to czy wiecie coś na temat tego czy doc Brązert wykonuje na Polbej cc, czy jest możliwość aby kierował na cc i sam wykonywał czy jeśli już kieruje to ktoś inny to robi czy jak to wygląda? I przede wszystkim czy jest szansa aby skierował na cc. Aktualnie mam 18tc+5 bardzo się bohe porody naturalnego i szukam możliwości. Jestem pod opieką docenta już od dawna i to moje czwarte podejście in vitro nareszcie udane. Mam 41 lat. Aktualnie doc nie bardzo chce rozmawiać o porodzie mówi że to jeszcze za wcześnie. Ale wiecie jak to jest martwię się o to czy w ogóle jest szansa na cc. Czy miałyście u doc cc które sam przeprowadzał albo skierowanie na cc ze względu na wiek, duze obawy i stres ? Nie wiem na co mogę liczyć jak się przygotować do rozmowy o cc z doc... podpowiedzcie coś.
Część.Jestesmy mniej więcej w podobnym wieku u mnie zaraz 39 lat też przeszliśmy długą drogę u mnie dopiero początek ciąży również boję się rodzić SN koleżanka miała taką sytuacje jest to wszystko do załatwienia tylko zdecydowanie na późniejszym etapie ciąży Pozdrawiam.Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2025, 10:32
Marcinka lubi tę wiadomość
Ona39 lat .On 40 lat
endometrium główny problem pomogły wlewy z osocza.
3 x ivf 3 transfer udany 🙂 -
Marcinka wrote:Cześć dziewczyny,
Mam pytanie o to czy wiecie coś na temat tego czy doc Brązert wykonuje na Polbej cc, czy jest możliwość aby kierował na cc i sam wykonywał czy jeśli już kieruje to ktoś inny to robi czy jak to wygląda? I przede wszystkim czy jest szansa aby skierował na cc. Aktualnie mam 18tc+5 bardzo się bohe porody naturalnego i szukam możliwości. Jestem pod opieką docenta już od dawna i to moje czwarte podejście in vitro nareszcie udane. Mam 41 lat. Aktualnie doc nie bardzo chce rozmawiać o porodzie mówi że to jeszcze za wcześnie. Ale wiecie jak to jest martwię się o to czy w ogóle jest szansa na cc. Czy miałyście u doc cc które sam przeprowadzał albo skierowanie na cc ze względu na wiek, duze obawy i stres ? Nie wiem na co mogę liczyć jak się przygotować do rozmowy o cc z doc... podpowiedzcie coś.
Część Tak jak dziewczyny napisały wyżej wszystko powtórzę jest taka możliwość aby wszystko z doc omówić i dogadać te sprawy tylko właśnie jak na to przyjdzie czas i na późniejszym etapie ciąży .Docent mi też powtarzał , że teraz skupiamy się aby ciążę donosić jaka forma porodu to jeszcze za wcześnie również chciałam wszystko wiedzieć nawet w pierwszym trymestrze 🙈
Życzę powodzenia 🙂
Marcinka lubi tę wiadomość
2021. synek💛
2023 córeczka 💙



