Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
ZOSIA92 wrote:Część . Myślimy o tym dostaliśmy namiary na klinikę Femea od koleżanki zobaczymy mogę dać znać .
Również proszę o informację sami się zastanawiamy nad najlepszą formą antykoncepcji dla nas całkowity koniec z reprodukcją wkładki za bardzo nie chce już miałam,tabletki odpadają kwestia wątroby ,wpływu na żyły itd .20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
hej Dziewczyny!
Wracam po nawet sporym okresie czasu i chociaż czasami podczytywałam to odkąd pojawiło się dziecko wypadłam z forumowego obiegu 😅
Przede wszystkim gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mamuś 🧡 cudownie zapewne jak dla sporej części z Was ponownie tego doświadczyć 😊
Planuje wrócić do docenta w związku z planami kolejnej ciąży i chciałabym na pierwszą wizytę mieć już odświeżony komplet badań, jednak przejrzałam wszystko i nie mogę poszukać jakie doc. zlecił na wcześniejszej pierwszej wizycie 🫠 podpowie, któraś z Was co doc. zaleca wykonać ? -
Melka_ wrote:hej Dziewczyny!
Wracam po nawet sporym okresie czasu i chociaż czasami podczytywałam to odkąd pojawiło się dziecko wypadłam z forumowego obiegu 😅
Przede wszystkim gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mamuś 🧡 cudownie zapewne jak dla sporej części z Was ponownie tego doświadczyć 😊
Planuje wrócić do docenta w związku z planami kolejnej ciąży i chciałabym na pierwszą wizytę mieć już odświeżony komplet badań, jednak przejrzałam wszystko i nie mogę poszukać jakie doc. zlecił na wcześniejszej pierwszej wizycie 🫠 podpowie, któraś z Was co doc. zaleca wykonać ?
Część.Osobiście bym się wstrzymała do wizyty doc zmienił kierunek medyczny( na plus ) nie wiem jak to dokładnie nazwać porównując kilka lat wstecz jak jeszcze był z całą ekipą Polnej .Jedynie możesz zrobić ferrytyne,homocysteina ,witamina D3 ,badania hormonalne od 3 do 5 dnia cyklu plus zespół antyfosfolipidowy po ciąży u niektórych osób może się uaktywnić .Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2025, 08:48
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Możesz zobaczyć bo teraz jest taki program u lekarzy rodzinnych "moje zdrowie" jakoś tak. Za darmo można zrobić profil lipidowy, TSH I morfologie i cos tam jeszcze-zawsze kilka złotych w kieszeni (Grażynka biznesu ze mnie;))) Jak przygotowania pod IFV to hormony 2-3 dc. Możesz DHEA, 17-OH progesteron, ale myślę że Doc. ma Twoją historie i zleci co będzie potrzebował. Powodzenia:)
-
Dziękuje Dziewczyny 😊 z programu 'Moje Zdrowie' już właśnie korzystałam 😅 a Grażyna też u mnie troszke, bo już tyle kasy na badania poszło 🫠 dlatego jestem zapisana do gin na nfz i chciałam od razu załapać jakieś skierowanie przed wizytą u doc 🤭
Dzisiaj już się zapisałam na Ułańską, mam nadzieję, że jeszcze nam się coś uda zdziałać 🧡 -
Cześć dziewczyny, czy któraś może potrzebuje szybciej wizyty u docenta? Mam zaplanowaną wizytę na 29 września, a chciałabym ją ciut opóźnić, ponieważ miesiączka mi się rozregulowała i zależałoby mi na terminie w połowie października. Obecnie u docenta w rejestracji terminy na listopad.
-
Werka29 wrote:Cześć dziewczyny, czy któraś może potrzebuje szybciej wizyty u docenta? Mam zaplanowaną wizytę na 29 września, a chciałabym ją ciut opóźnić, ponieważ miesiączka mi się rozregulowała i zależałoby mi na terminie w połowie października. Obecnie u docenta w rejestracji terminy na listopad.

Witaj.Ostatecznie możesz pójść w trakcie miesiączki sama miałam taką sytuację ustaliliśmy plan i normalnie miałam USG .Chyba że masz określony dokładny dzień cyklu .2019 -32 tc synek 👼💔💔 (CC )
Ivf 2 transfery ❌
3 transfer 💙
2025 -Sanco Pro🌈 chłopiec
23.12.2025 trzecie badanie prenatalne 1700g
26.02.2026🌈 Julian CC 3600 g 38+4 -
Cześć. Czy możecie napisać jak przebiegało u Was cc na Polnej? Mam skierowanie na oddział ale nie wiem ile rzeczywiście się czeka na operację. Czy mąż może być przy operacji? Jakie macie wrażenia?
Boję się cc, pierwszy poród był siłami natury i niestety było sporo komplikacji zarówno u mnie jak i u małego, mimo wszystko mam obawy przed operacją...
Ps czy poradzicie coś odnośnie rany jak się nią najlepiej zaopiekować.? -
hej Dziewczyny!
jak u doc. wygląda kwestia stymulacji cyklu i oceny usg u innego lekarza?
Muszę się umówić do innego lekarza na Ułańskiej, bo doc. akurat nie przyjmuje w te dni, w które zalecił usg i jak to będzie wyglądało - to ten lekarz decyduje co dalej, czy konsultuję to z doc, czy to ja muszę później dopytać na podstawie info z monitoringu?
-
Akacjowa_ wrote:hej Dziewczyny!
jak u doc. wygląda kwestia stymulacji cyklu i oceny usg u innego lekarza?
Muszę się umówić do innego lekarza na Ułańskiej, bo doc. akurat nie przyjmuje w te dni, w które zalecił usg i jak to będzie wyglądało - to ten lekarz decyduje co dalej, czy konsultuję to z doc, czy to ja muszę później dopytać na podstawie info z monitoringu?
Napiszę tak wtorki ,czwartki najlepiej do prof B w razie w się konsultują jako ,że niepłodność jest Jego działką albo do Dr Trzcińskiego ,Joanny ( ciężej z terminem ) Aleksandry z centrum niepłodności mówią wszystko na bieżąco kiedy umówić kolejny podgląd jeśli wypada ostatni podgląd i akurat nie w dzień kiedy jest docent bym pisała smsWiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca, 15:38
👩🦰32 l 👨🦰32 l
Ivf
08.09.2025 ♥️♥️ 1k2o
27.01.2026 1306 g i 1280g
9.03.3026 ostatnia wizyta
11.03.2026 przyjęcie do szpitala
13.03.2026 Zosia 🐼2310 g Celina 🐼2402 g 36+0 -
Muszę jechać w czwartek, a najlepiej piątek i jestem zapisana do dr Szpiech akurat, próbowałam do dr Trzcińskiego, bo raz byłam w podobnej sytuacji u niego, ale podobno wtedy go nie ma 🫠 no i teraz mam mieszane odczucia co zrobić 🤔Paniwiosna wrote:Napiszę tak wtorki ,czwartki najlepiej do prof B w razie w się konsultują jako ,że niepłodność jest Jego działką albo do Dr Trzcińskiego ,Joanny ( ciężej z terminem ) Aleksandry z centrum niepłodności mówią wszystko na bieżąco kiedy umówić kolejny podgląd jeśli wypada ostatni podgląd i akurat nie w dzień kiedy jest docent bym pisała sms
-
Akacjowa_ wrote:Muszę jechać w czwartek, a najlepiej piątek i jestem zapisana do dr Szpiech akurat, próbowałam do dr Trzcińskiego, bo raz byłam w podobnej sytuacji u niego, ale podobno wtedy go nie ma 🫠 no i teraz mam mieszane odczucia co zrobić 🤔
Jeśli piątek to bym zostawiła dr S ( do dr T w zastępstwie najlepiej😊) kolejny pewnie pon 16 ( jeśli nie końcowy etap ) doc jest na 100% akurat znajoma ma wizyta ciążową👩🦰32 l 👨🦰32 l
Ivf
08.09.2025 ♥️♥️ 1k2o
27.01.2026 1306 g i 1280g
9.03.3026 ostatnia wizyta
11.03.2026 przyjęcie do szpitala
13.03.2026 Zosia 🐼2310 g Celina 🐼2402 g 36+0 -
Dzięki za pomoc ☺️ nie kombinuje i zostawiam tak jak jest 🫣 ja to ogólnie nie lubie zastępstw 😅 jak idę do doc jakoś tak mam zawsze bardziej spokojną głowę 🙂Paniwiosna wrote:Jeśli piątek to bym zostawiła dr S ( do dr T w zastępstwie najlepiej😊) kolejny pewnie pon 16 ( jeśli nie końcowy etap ) doc jest na 100% akurat znajoma ma wizyta ciążową
-
Akacjowa_ wrote:Dzięki za pomoc ☺️ nie kombinuje i zostawiam tak jak jest 🫣 ja to ogólnie nie lubie zastępstw 😅 jak idę do doc jakoś tak mam zawsze bardziej spokojną głowę 🙂
Powodzenia 🙂 Doskonałe rozumiem doc od października do połowy lutego nie prowadził ciąż musiał dojść do siebie u prof B I dr Mellera było dobrze na zastępstwach ale to nie to samo co u doc 😅 najważniejsze, że wrócił👩🦰32 l 👨🦰32 l
Ivf
08.09.2025 ♥️♥️ 1k2o
27.01.2026 1306 g i 1280g
9.03.3026 ostatnia wizyta
11.03.2026 przyjęcie do szpitala
13.03.2026 Zosia 🐼2310 g Celina 🐼2402 g 36+0 -
Dokładnie, najważniejsze, że już ok ☺️ sama miałam przekładane wizyty kilka razy podczas tej dłuższej nieobecności doc., ale zawsze świadomie potwierdzałam, że wolę zaczekać 😅 dzięki doc. mamy dziecko i jak spróbować ponownie to też nie wyobrażałam sobie iść do kogoś innego ☺️Paniwiosna wrote:Powodzenia 🙂 Doskonałe rozumiem doc od października do połowy lutego nie prowadził ciąż musiał dojść do siebie u prof B I dr Mellera było dobrze na zastępstwach ale to nie to samo co u doc 😅 najważniejsze, że wrócił
-
Ooo super.Akacjowa_ wrote:Hej Gosia! To mamy podobny etap - dziecko z 2023 i teraz druga ciąża 🧡 gratulacje!
U nas to dość spora niespodzianka. Podjęliśmy decyzję o staraniu ale bardzo szybko się udało i w sumie w cyklu w którym raczej bym się nie spodziewała bo do zbliżania doszło w 8dc a cykle 28-30 dniowe plus problem z niepękającymi pęcherzykami. A tu niespodzianka w 3+3 pozytywny test 🫣
Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
Ooo to faktycznie można było się nie nastawiać na ten cykl😊 ale tak jest najlepiej - nie ma zawodu i czekania z miesiąca na miesiąc 😁 też nie liczyłam na wiele, bo po iui lekarz wykonujący zasugerował, że w naszym przypadku powinniśmy iść w in vitro, bo nasienie nawet po preparatyce było na granicy dopuszczalności 🫣GosiaK wrote:Ooo super.
U nas to dość spora niespodzianka. Podjęliśmy decyzję o staraniu ale bardzo szybko się udało i w sumie w cyklu w którym raczej bym się nie spodziewała bo do zbliżania doszło w 8dc a cykle 28-30 dniowe plus problem z niepękającymi pęcherzykami. A tu niespodzianka w 3+3 pozytywny test 🫣 -
Wcześniejszą ciążę również u doc Brązerta prowadziłaś?Akacjowa_ wrote:Ooo to faktycznie można było się nie nastawiać na ten cykl😊 ale tak jest najlepiej - nie ma zawodu i czekania z miesiąca na miesiąc 😁 też nie liczyłam na wiele, bo po iui lekarz wykonujący zasugerował, że w naszym przypadku powinniśmy iść w in vitro, bo nasienie nawet po preparatyce było na granicy dopuszczalności 🫣
My wtedy mieliśmy stymulację owulacji i dość długo się staraliśmy. A teraz zaskoczenie… za tydzień w czwartek idę do Luxmedu na USG a do docenta dopiero 8 czerwca.
Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼




