Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Mi kiedyś Dr mówił, że jak coś to mam dzwonić do dziewczyn tylko żeby to było tak jak on przyjmuje czyli albo poniedziałek albo środa. No i on o tym wiedział, że może być taka sytuacja. Lekarz rodzinny też może ciążowe wystawić, tak mi się wydaje. Przynajmniej tak było o sierpnia 2019 😉 I później tylko kontynuacja z Ułańskiej.


    Dziękuje 🙂to jutro chyba napisze do doktora, bo tak mnie wymioty męczą, że nie nadaje się do pracy 🙈, w piątek teraz też doktor przyjmuje to może się uda.

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Dziękuje 🙂to jutro chyba napisze do doktora, bo tak mnie wymioty męczą, że nie nadaje się do pracy 🙈, w piątek teraz też doktor przyjmuje to może się uda.

    Z Doktorem..... na luzie.... 😂

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Z Doktorem..... na luzie.... 😂


    A to to tak ☺️ już mi odpisał co i jak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2020, 10:26

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    O jejuu.. i to zapalenie przez to? :O
    A z operacją coś wiadomo?
    Ja naszczescie nie mam torbieli teraz będę brała na wyregulowanie a potem w nowym cyklu wlatuje closbegyt 🙈 bo u mnie brak owuu dzisiaj 12 DC a pęcherzyki nie rosną doktor stwierdził.


    Co do operacji czekamy aż wznowią planowe zabiegi 🙄a stan zapalny to już niestety kiedyś miałam i może nie został doleczony i zrobił się przewlekły stan zapalny no ale zobaczymy, za tydzień mam kontrolę po szpitalu.

    To trzymam kciuki, ✊✊

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    Co do operacji czekamy aż wznowią planowe zabiegi 🙄a stan zapalny to już niestety kiedyś miałam i może nie został doleczony i zrobił się przewlekły stan zapalny no ale zobaczymy, za tydzień mam kontrolę po szpitalu.

    To trzymam kciuki, ✊✊
    dziękuje bardzo !
    mam nadzieje że po kontroli bedzie już okej !

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka, gratulacje i kciuki ✊

    Oczywiście kciuki za stymulacje, transfery, wizyty te ciążowe i staraniowe 🙂

    Agata hop, hop, jesteś??? Mam pytanko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2020, 06:26

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tu nie bylo, gratulacje dla nowych ciężarówek i kciuki za te które jeszcze się starają ✊😘

    Ja123 - co tam u Różyczki?? Mi już się marzy kolejny szkrab, ciekawe co na to doktor 😂

    Niebieska -, a jak Twój Senek? 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2020, 16:39

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleszczescie Maleszczescie wrote:
    Dawno mnie tu nie bylo, gratulacje dla nowych ciężarówek i kciuki za te które jeszcze się starają ✊😘

    Ja123 - co tam u Różyczki?? Mi już się marzy kolejny szkrab, ciekawe co na to doktor 😂

    Niebieska -, a jak Twój Senek? 🙂

    A dziękujemy 😃 całkiem dobrze, mamy etap "co to???" I "oj oj bo Mikołaj patrzy" 😂 jesteśmy na odstawieniu małego mlekoholika i nawet małe sukcesy czyli bywają trzy cztery dni bez piersi 🙈 więc zobaczymy czy się nie trafi 😂 co Doktor na to? Hm.... 😁 najważniejsze, żeby wszystko było dobrze no i żeby bylo 😊

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Agnieszka, gratulacje i kciuki ✊

    Oczywiście kciuki za stymulacje, transfery, wizyty te ciążowe i staraniowe 🙂

    Agata hop, hop, jesteś??? Mam pytanko


    Jestem, jestem 🙂, chciałaś coś 😁

    U nas temat drugiego dziecka też robi się coraz bardziej realny , mąż już myśli o drugim 🙈, tylko to ja będę chodzić że szwem 🙈, Maleszczescie a ile Twoje szczęście ma?

    Ja123 - tak szacun, że tak długo karmisz piersia😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2020, 21:15

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Jestem, jestem 🙂, chciałaś coś 😁

    U nas temat drugiego dziecka też robi się coraz bardziej realny , mąż już myśli o drugim 🙈, tylko to ja będę chodzić że szwem 🙈, Maleszczescie a ile Twoje szczęście ma?

    Ja123 - tak szacun, że tak długo karmisz piersia😁

    No a jak takiemu wyczekanemu Maleństwu odmówić......? Spojrzy tymi swoimi wielkimi cudnymi oczami i twarda matka już taka twarda nie jest 😂😂😂 my temat drugiego mieliśmy zacząć poruszać po nowym roku..... I jakoś tak się składa, że luty marzec będzie kontrola i zobaczymy co z tego wyjdzie.... ja jak najbardziej na tak tylko mąż trochę kręcił nosem 🙈 ja wychodzę z założenia, że jeśli będzie drugie Maleństwo to będzie SUPER a jeśli się nie uda to najważniejsze, że mamy naszą Różyczke 🥰 chociaż nie ukrywam, że nie chce żeby była sama....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2020, 23:18

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Jestem, jestem 🙂, chciałaś coś 😁

    U nas temat drugiego dziecka też robi się coraz bardziej realny , mąż już myśli o drugim 🙈, tylko to ja będę chodzić że szwem 🙈, Maleszczescie a ile Twoje szczęście ma?

    Ja123 - tak szacun, że tak długo karmisz piersia😁


    Hehe, jak zawsze 😜, napisałam na priv🙂. U Nas wszystko dobrze, Olek ładnie nam przesypia noce, oczywiście uwielbia cycka 😁, także mama nadlugonie może wyjść z domu i staram się wprowadzić butle z moim mlekiem.

    My też będziemy myśleć o rodzeństwie no ale zobaczyny co los przyniesie, mój mąż ostatnio stwierdził, że jak drugi będzie syn, to jeszcze może pomyślimy o trzecim i będzie córeczka 😂,tak mu się marzy 😂


    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko, ile dni po odstawieniu duphastonu powinna pojawić się miesiączka?, zawsze miałam tak do 3 dni, a teraz 5 i nic🤔, wciazy nie jestem 🙂

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Dziewczyny mam pytanko, ile dni po odstawieniu duphastonu powinna pojawić się miesiączka?, zawsze miałam tak do 3 dni, a teraz 5 i nic🤔, wciazy nie jestem 🙂
    U mnie zawsze po 2-3 dniach.
    Ale do 7 dni to normalne akurat

  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Dziewczyny mam pytanko, ile dni po odstawieniu duphastonu powinna pojawić się miesiączka?, zawsze miałam tak do 3 dni, a teraz 5 i nic🤔, wciazy nie jestem 🙂


    Ja miałam raz po 11 dniach od odstawienia 🙈

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, no nic to jeszcze poczekam kilka dni.

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka - zobacz na priv, dopiero odpisuje 🙈

    Pięknych Mikołajek dziewczyny 🎅

    Nadzieja88, AgnieszkaB, Gabrysia89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Anka - zobacz na priv, dopiero odpisuje 🙈

    Pięknych Mikołajek dziewczyny 🎅
    Wzajemnie 🙈

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Anka - zobacz na priv, dopiero odpisuje 🙈

    Pięknych Mikołajek dziewczyny 🎅


    Również 🎅

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pod koniec przyszłego tygodnia wizytę 8 proszę o kciuki ☺️, ostatnio beta była okolo 1000 więc pęcherzyk ciążowy już powinien być, stres ogromny, ale dziś w ramach Mikołajek wypiłam to Piccolo 🙈😅

    Kwiatek 12, Starajaca28, Zaba90 lubią tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Ja mam pod koniec przyszłego tygodnia wizytę 8 proszę o kciuki ☺️, ostatnio beta była okolo 1000 więc pęcherzyk ciążowy już powinien być, stres ogromny, ale dziś w ramach Mikołajek wypiłam to Piccolo 🙈😅

    ✊✊✊ może mały Mikołaj rośnie 😉

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ