Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam HSG w gabinecie w grudniu 👌🏻O dziwo ustrzeliła się idealnie z wszystkim i posiew ok , i antybiotyki i przeciwbólowe i antybiotyk po tez miałam 👌🏻
    Ale powiem tak , jeżeli była by duża konieczność zgodziłabym się jeszcze raz ale z własnej woli nie ma opcji 🙈 próg bólu mam duży ale dla mnie to było za dużo 🙈 może dlatego ze byłam na 20:30 po całym dniu

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam drożność i histeroskopie diagnostyczna w gabinecie, dałam radę, a ja z tych panikująch 🙈 i próg bólowy prawie równy 0🙈

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Ja miałam HSG w gabinecie w grudniu 👌🏻O dziwo ustrzeliła się idealnie z wszystkim i posiew ok , i antybiotyki i przeciwbólowe i antybiotyk po tez miałam 👌🏻
    Ale powiem tak , jeżeli była by duża konieczność zgodziłabym się jeszcze raz ale z własnej woli nie ma opcji 🙈 próg bólu mam duży ale dla mnie to było za dużo 🙈 może dlatego ze byłam na 20:30 po całym dniu

    Jak rozmawialiśmy z Dr po badaniu, że całkiem spoko, że nawet nie bolało to był lekko zaskoczony 🙈 i że gorsze rzeczy mi robili 😂 później sam się śmiał z mężem, że ze mnie twarda sztuka 🙈

    Carolajn lubi tę wiadomość

  • Udało się Koleżanka
    Postów: 57 27

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Ja też miałam drożność i histeroskopie diagnostyczna w gabinecie, dałam radę, a ja z tych panikująch 🙈 i próg bólowy prawie równy 0🙈

    Jedno z "przyjemniejszych" badań 🙂

    Jak się czujesz?

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Ja już po 🙂, udało się, że robił doktor i teraz czekamy, muszę czymś głowę zająć 🙆‍♀️


    ✊✊✊✊

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CUM wspiera WOŚP ❤️ dostałyście smsa z licytacja wizyty u specjalisty ginekologa :)?
    Fajna inicjatywa 🙌

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2021, 17:47

    Ciri86, Muminka88 lubią tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    CUM wspiera WOŚP ❤️ dostałyście smsa z licytacja wizyty u specjalisty ginekologa :)?
    Fajna inicjatywa 🙌
    Tak dostałam :) inicjatywą super 🤩

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam ❤️

    Karina - dziękuję, że pytasz, ja czuje się dobrze 🙂, córeczka też 🙂, ogólnie początki były ciężkie, teraz moja ciąża stała się fizjologiczna, wczoraj byliśmy oglądać wózki, już nie mogę się doczekać 🙂

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Muminka88 Znajoma
    Postów: 25 18

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak Wysie klujecie tym zakich.... Prolutexem to jakoś naprzemiennie czy jak 🤔, ja normalnie nie mogę spodni nosić, brzuch mam taki obolaly w miejscy wkłucia , dziś to cały dzień w sukience chodzę, do tego dwa razy dziennie te zastrzyki 🙄🙄🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2021, 19:17

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muminka88 wrote:
    Dziewczyny jak Wysie klujecie tym zakich.... Prolutexem to jakoś naprzemiennie czy jak 🤔, ja normalnie nie mogę spodni nosić, brzuch mam taki obolaly w miejscy wkłucia , dziś to cały dzień w sukience chodzę, do tego dwa razy dziennie te zastrzyki 🙄🙄🙄

    Ja po transferze się ostrzykiwałam, to raz z prawej raz z lewej, tez 2 razy dziennie ale po kilku dniach miałam tak jak ty, że każdy zamek, szew, stan od spodni mnie uwierał :/ można spróbować z mniejszą i cieńsza igłą, wtedy chyba troszkę mniej skutków ubocznych, ale szczerze nie znosiłam tego prolutexu 😬

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Muminka88 Znajoma
    Postów: 25 18

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Ja po transferze się ostrzykiwałam, to raz z prawej raz z lewej, tez 2 razy dziennie ale po kilku dniach miałam tak jak ty, że każdy zamek, szew, stan od spodni mnie uwierał :/ można spróbować z mniejszą i cieńsza igłą, wtedy chyba troszkę mniej skutków ubocznych, ale szczerze nie znosiłam tego prolutexu 😬


    No nic dzięki, jutro sprawdzę przyrost bety i najwyżej w akcie desperacji napisze do doktora czy jest jakis zamiennik🙈, ale jeszcze zobaczę te inne igly gdzieś mi faktycznie mignęły na forum 🙂, albo na zwolnienie pójdę i będę leżeć do góry brzuchem 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2021, 22:08

  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka - wysłałam zaproszenie, też mam ocenę cyklu u tej Pani doktor 🙂

  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dostałam sms, fajny pomysł 🙂

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maladziewczynka wrote:
    Też dostałam sms, fajny pomysł 🙂

    Chyba wszystkie dostałyśmy z tego co tu widzę 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maladziewczynka wrote:
    Anka - wysłałam zaproszenie, też mam ocenę cyklu u tej Pani doktor 🙂
    Zaakceptowalsm :)

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 1 lutego 2021, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muminka88 wrote:
    Dziewczyny jak Wysie klujecie tym zakich.... Prolutexem to jakoś naprzemiennie czy jak 🤔, ja normalnie nie mogę spodni nosić, brzuch mam taki obolaly w miejscy wkłucia , dziś to cały dzień w sukience chodzę, do tego dwa razy dziennie te zastrzyki 🙄🙄🙄


    Ja kupiłam ta cieńsza igłę 30g i jest mniej bolesny🙂

    Ps :ja to bardziej nie "lubię" Cyclogestu, ale to przez tą forme globulek🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2021, 10:17

    Dżoni, Muminka88 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy jakim pęcherzyku Maciej zleca zastrzyk?

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 1 lutego 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Przy jakim pęcherzyku Maciej zleca zastrzyk?

    Ja dostałam jak miał 18 mm

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorenc podała mi ostatnio przy 15 a Milewska dzisiaj że musi być minimum 20 pęcherzyk więc już nic nie wiem cykl do zmarnowania...

  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 1 lutego 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Lorenc podała mi ostatnio przy 15 a Milewska dzisiaj że musi być minimum 20 pęcherzyk więc już nic nie wiem cykl do zmarnowania...


    18 /19 już można podawać zastrzyk ja miałam przy 19 mm.. znajoma miała przy 20 mm.

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ