X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa91 wrote:
    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, mogę opisać na priv dokładnie, ostatnio były takie video rozmowy łączone z gabinetem z doktorem aby na wszystkie pytania i wątpliwości opowiedzieć, teraz wizytę mam w tym tygodniu zobaczymy jak będzie 😏
    zakceptowalam :)

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 10 maja 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa91 - też wysłałam zaproszenie, czeka mnie wizyta po chwili przerwy przez wirusa, jak to teraz wygląda 🙂

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 10 maja 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena podeślij mi proszę też :)
    Ja bylam w zeszłym tygodniu na wizycie, w poczekalni oprócz mnie była tylko jedna pacjentka. Trzeba mieć maseczkę i wszędzie są środki do dezynfekcji. Dr też zabezpieczony odpowiednim strojem i plexi.
    Jeśli chodzi o zabiegi na Polnej - ja pytalam akurat o transfer ale myślę że inseminacji też się to tyczy to DR mówił że dopiero ruszają na Polnej i w tym cyklu nie ma szans. Mamy być w kontakcie czy w kolejnym już będzie można działać.

    Starajaca28 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 11 maja 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po operacji jestem na visane więc na szczęście aż tak czas mnie nie goni , ale ważne że już bliżej do wznowienia działań niż dalej. 🙂

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • miedzianna Ekspertka
    Postów: 147 75

    Wysłany: 14 maja 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny które mają in vitro na Polnej, czy oprócz wizyt w klinice macie możliwość konsultacji ze swoim lekarzem? ja jestem u Spaczyńskiego, będę teraz podchodzić drugi raz (pierwszy w Kriobanku)boję się,że prof nie będzie miał wpływu na wszystko i kontroli, jeśli piszecie,że za każdym razem jest inny lekarz :(

    IVF #1 10/19 Kriobank
    12 pęcherzyków, zapłodniony 1 :(
    brak mrozaków.
    06/2020 Ciąża - Naturalny Cud !!!❤️❤️❤️ p19udqk34m90fk7z.png
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 14 maja 2020, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W klinice jest tak jak pisałam - na jakiego lekarza trafisz ten robi usg/punkcje/transfer. Jeśli chodzi o konsultacje to w moim przypadku jest taka możliwość prywatnie w miejscu gdzie dr przyjmuje poza szpitalem, no i kontakt telefoniczny. Nie wiem jak jest w przypadku prof S. Z moich doświadczeń na Polnej raczej często był i badał swoje pacjentki oraz raz mnie (kiedy nie było mojego dr) :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • miedzianna Ekspertka
    Postów: 147 75

    Wysłany: 15 maja 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    W klinice jest tak jak pisałam - na jakiego lekarza trafisz ten robi usg/punkcje/transfer. Jeśli chodzi o konsultacje to w moim przypadku jest taka możliwość prywatnie w miejscu gdzie dr przyjmuje poza szpitalem, no i kontakt telefoniczny. Nie wiem jak jest w przypadku prof S. Z moich doświadczeń na Polnej raczej często był i badał swoje pacjentki oraz raz mnie (kiedy nie było mojego dr) :)
    Dziękuje 😘wysłałam Tobie zaproszenie zaakaceptuj proszę ?😁 a jakie miałaś leki podawane i ile pobrali komórek ?masz 5 mrozaczkow ?to piękny wynik,u mnie w pierwszym podejściu zapłodniła się tylko 1 z 12 i nic więcej 😕

    Dżoni lubi tę wiadomość

    IVF #1 10/19 Kriobank
    12 pęcherzyków, zapłodniony 1 :(
    brak mrozaków.
    06/2020 Ciąża - Naturalny Cud !!!❤️❤️❤️ p19udqk34m90fk7z.png
  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 51

    Wysłany: 15 maja 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobnie jak Dzoni, jak nie było mojego doktora to badał inny, kontakt telefoniczny był zawsze, ogólnie sama stymulacja i punkcja przeszła u mnie dość sprawnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 13:08

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 16 maja 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna wrote:
    Dziękuje 😘wysłałam Tobie zaproszenie zaakaceptuj proszę ?😁 a jakie miałaś leki podawane i ile pobrali komórek ?masz 5 mrozaczkow ?to piękny wynik,u mnie w pierwszym podejściu zapłodniła się tylko 1 z 12 i nic więcej 😕

    U mnie było 9 komórek, zostawili ustawowe 6, 6 się zapłodniło, 1 niestety przestał się rozwijać i zostało nam 5 blastocyst (w zasadzie 4, bo jeden transfer za nami). Stymulowana byłam Gonalem, menopurem i cetrotide. U mnie stymulacja przeszla pomyślnie, tylko oprócz komórek powstał też polip, więc po punkcji nie było transferu. Jak na moje niskie amh myślę że całkiem spoko wyszło :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • jasminowa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 17 maja 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy mając porównanie z innymi lekarzami możecie polecić dr Macieja Brązerta? Zastanawiam się nad wizytą u niego. Wiecie może jak długo mniej więcej czeka się na wizytę i czy przyjmuje popołudniami/wieczorami? :)

  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 51

    Wysłany: 17 maja 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam porównanie z innymi lekarzami , wcześniej lekarze mówili, że nie wiedzą czy w ogóle będziemy mogli mieć dzieci, tak chodziłam od lekarza do lekarza, trafiłam do gabinetu doktora bez większych nadzieję już , ale zaufalismy, lekarz polecał badania, konkretne działania, oczywiście to nie było na psteykmievie palca wszystko, najpierw inseminacje, potem ivf, aż po udany transfer, ale mając porównanie doktor Brazert spełnia moje wszelkie oczekiwania, wiadomo nie ma lekarza idealnego, ciąża też super prowadzona

    Co do wizyt do głównie doktor przyjmuje popołudniami, wieczorami, ja czasem miałam wizyty po 23 jak nie było miejsc a była potrzeba pilna konsultacja, z terminami to jest różnie, najlepiej zadzwonić i się dopytać.

    jasminowa lubi tę wiadomość

  • jasminowa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 17 maja 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa91 wrote:
    Mam porównanie z innymi lekarzami , wcześniej lekarze mówili, że nie wiedzą czy w ogóle będziemy mogli mieć dzieci, tak chodziłam od lekarza do lekarza, trafiłam do gabinetu doktora bez większych nadzieję już , ale zaufalismy, lekarz polecał badania, konkretne działania, oczywiście to nie było na psteykmievie palca wszystko, najpierw inseminacje, potem ivf, aż po udany transfer, ale mając porównanie doktor Brazert spełnia moje wszelkie oczekiwania, wiadomo nie ma lekarza idealnego, ciąża też super prowadzona

    Co do wizyt do głównie doktor przyjmuje popołudniami, wieczorami, ja czasem miałam wizyty po 23 jak nie było miejsc a była potrzeba pilna konsultacja, z terminami to jest różnie, najlepiej zadzwonić i się dopytać.

    Dajesz nadzieję, dziękuję! :) zadzwonię i zapiszę się na wizytę, może akurat to będzie "ten" lekarz, który w końcu podejmie jakieś konkretne kroki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasminowa wrote:
    Dziewczyny czy mając porównanie z innymi lekarzami możecie polecić dr Macieja Brązerta? Zastanawiam się nad wizytą u niego. Wiecie może jak długo mniej więcej czeka się na wizytę i czy przyjmuje popołudniami/wieczorami? :)

    Ja czekałam około 3 tygodni i w pon mam pierwszą wizytę :) dużo dziewczyn go poleca i też liczę że to już będzie ten .

    jasminowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasminowa wrote:
    Dziewczyny czy mając porównanie z innymi lekarzami możecie polecić dr Macieja Brązerta? Zastanawiam się nad wizytą u niego. Wiecie może jak długo mniej więcej czeka się na wizytę i czy przyjmuje popołudniami/wieczorami? :)


    Ja również Polecam doktora, przeszliśmy wiele burz aż po szczęśliwy finał, mam porównanie z innymi lekarzami, cenie u doktora to, że jest lekarzem otwartym przy moich problemach zdrowotnych nie miał problemu aby się skonsultować z innym specjalista, będąc w innej klinice musiałam wymuszac konsultacje .

    jasminowa lubi tę wiadomość

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 17 maja 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z terminami wizyt różnie, na pierwszą się trochę dłużej czeka, a potem jak są konkretne zalecenia dr, że np. Widzimy się 12dc to w rejestracji zazwyczaj nie ma problemu. Też często wizyty mieliśmy po 22 nawet.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Z terminami wizyt różnie, na pierwszą się trochę dłużej czeka, a potem jak są konkretne zalecenia dr, że np. Widzimy się 12dc to w rejestracji zazwyczaj nie ma problemu. Też często wizyty mieliśmy po 22 nawet.
    A czy te późne wizyty zależą od jakieś nagłej sytuacji czy normalnie też tak zapisują? 🤔 Bo ja nie z Poznania i mam około 80 km

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsza wizytę właśnie miałam na 22, byłam ostatnia pacjentka, po mnie doktor jeszcze miał wpisane te pilne konsultacje, z tym też jest różnie, w ciąży to miałam tak, że doktor kazał kilka wizyt do przodu zapisywać, że względu na ilość pacjentek i miałam bardziej elastyczny dobór godzin.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2020, 14:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Ja pierwsza wizytę właśnie miałam na 22, byłam ostatnia pacjentka, po mnie doktor jeszcze miał wpisane te pilne konsultacje, z tym też jest różnie, w ciąży to miałam tak, że doktor kazał kilka wizyt do przodu zapisywać, że względu na ilość pacjentek i miałam bardziej elastyczny dobór godzin.
    O kurde zawsze myślałam że to centrum jest tylko do 20 . To się załapałam bo akurat jutro wizytę mam na 13:30 to dość wczrsnie 🤗

  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 17 maja 2020, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    O kurde zawsze myślałam że to centrum jest tylko do 20 . To się załapałam bo akurat jutro wizytę mam na 13:30 to dość wczrsnie 🤗


    Ja też jutro mam pierwszą wizytę u doktora, moim jedynym problemem są niedrozne jajowody, jedna ciąża pozamaciczna, zobaczymy co doktor powi.

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Ja też jutro mam pierwszą wizytę u doktora, moim jedynym problemem są niedrozne jajowody, jedna ciąża pozamaciczna, zobaczymy co doktor powi.
    Ooo to koniecznie daj znać jak na wizycie :)
    Ja to już mam stresa 🙄

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ