X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ale jednak wizyta u niego kosztuje bo myślałam że za pierwszą zapłacę 250 a zapłaciłam 300 😯 oby kolejna była jakaś tansza


    To nawet nie wiedziałam😎 ja płaciłam 250, też ostatnio byłam, czyli ta pierwszorazowa może być droższa, monitoringi też wychodzą taniej,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    To nawet nie wiedziałam😎 ja płaciłam 250, też ostatnio byłam, czyli ta pierwszorazowa może być droższa, monitoringi też wychodzą taniej,
    Tak pierwszorazowa jest droższa ale myślałam że 250 ale może przez wirusa podrożało 🤔
    A mogę zapytać w jakiej sprawie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Tak pierwszorazowa jest droższa ale myślałam że 250 ale może przez wirusa podrożało 🤔
    A mogę zapytać w jakiej sprawie ?


    Możliwe, że przez wirusa 🤔

    Takie organizacyjne sprawy, już nie karmie, więc ustawienie hormonalne na czas oczekiwania do kolejne ciąży 😏

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Możliwe, że przez wirusa 🤔

    Takie organizacyjne sprawy, już nie karmie, więc ustawienie hormonalne na czas oczekiwania do kolejne ciąży 😏
    To chcecie jeszcze jednego maluszka? 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    To chcecie jeszcze jednego maluszka? 😊


    Marzy mi się jeszcze mały mężczyzna ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Marzy mi się jeszcze mały mężczyzna ☺️
    Super! Ale to pewnie za kilka lat?
    Ja zawsze chciałam mieć chłopca i dziewczynkę 😍 ale przy tych wszystkich zmaganiach będę się cieszyć z jednego dziecka .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Super! Ale to pewnie za kilka lat?
    Ja zawsze chciałam mieć chłopca i dziewczynkę 😍 ale przy tych wszystkich zmaganiach będę się cieszyć z jednego dziecka .


    Ja jestem po 2 operacjach i jedno cc, problemy zdrowotne więc czas mi nie służy, wracamy pod koniec roku po rodzeństwo .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Ja jestem po 2 operacjach i jedno cc, problemy zdrowotne więc czas mi nie służy, wracamy pod koniec roku po rodzeństwo .
    Ooo to super 😊

  • miedzianna Ekspertka
    Postów: 147 75

    Wysłany: 19 maja 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Ja jestem po 2 operacjach i jedno cc, problemy zdrowotne więc czas mi nie służy, wracamy pod koniec roku po rodzeństwo .

    a powiesz po jakich operacjach? ja miałam usuwanego mięśniaka,cięcie było duże w macicy, potem laparoskopię i okazało się że jajowody niedrożne. Zostało ivf. Boję się,że po tych cięciach nie będę mogła być w ciąży :( W czerwcu drugie podjeście do ivf, na polnej.

    IVF #1 10/19 Kriobank
    12 pęcherzyków, zapłodniony 1 :(
    brak mrozaków.
    06/2020 Ciąża - Naturalny Cud !!!❤️❤️❤️ p19udqk34m90fk7z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna wrote:
    a powiesz po jakich operacjach? ja miałam usuwanego mięśniaka,cięcie było duże w macicy, potem laparoskopię i okazało się że jajowody niedrożne. Zostało ivf. Boję się,że po tych cięciach nie będę mogła być w ciąży :( W czerwcu drugie podjeście do ivf, na polnej.


    Ja ogólnie miałam 2 laparoskopie, jedna nie ginekologiczna, 2 ginekologiczna u mie bardziej problemem są zrosty jelit z otrzewna, które po każdej laparoskopi się nasilają i po ginekologiczne gdzie miałam operacje na jajnikach po jakimś czasie zrobiły się niedrozne jajowody, wcześniej były drodze, jak trafiłam do doktora to już nie chciał mnie kolejny raz operować, udało się udroznic jeden jajowod podczas HSG , drugi niestety jest niedrozny, teraz podczas cc też doktor usuwa zrosty.

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 19 maja 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    dziękuje :) oj opinie ma super ja też dużo wlasnie slyszalam od dziewczyn z ktorymi pisalam :) dam znać na pewno jutro :)


    A jakie badania robiłaś przed pierwszą wizyta?, mi o doktorze powiedzial reumatolog do którego trafiłam po poronieniach na diagnostykę, że słyszał wiele dobrego o doktorze, badania w kierunku trombofili mam, ale tak myślę czy AMH bo czytałam, że robiłaś??

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    A jakie badania robiłaś przed pierwszą wizyta?, mi o doktorze powiedzial reumatolog do którego trafiłam po poronieniach na diagnostykę, że słyszał wiele dobrego o doktorze, badania w kierunku trombofili mam, ale tak myślę czy AMH bo czytałam, że robiłaś??
    Tak robiłam amh mój wynik to 1,26 no i doktor właśnie pow że trzeba działać szybko .
    Mi robili badania w szpitalu na nfz w grudniu na Polnej
    Myślę że możesz zrobić podstawowe hormony glukoze, insulinę pakiet tarczycowy i iść z tymi wynikami a dalej doktor pokieruje :)

    Moli27 lubi tę wiadomość

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 19 maja 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, najlepiej mieć AMH, tarczyce, badanie nasienia i hormony np.prokaktyne,fsh,progesteron tylko te robi się w konkretne dni cyklu.

    Moli27 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 19 maja 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, chce już chociaż coś zrobić, jeszcze byłam zapisana przed pandemia, ale niestety odwołali bo akurat był początek a czekałam za pierwszą wizyta prawie 7 tygodni takie były dopiero wolne twrminu, ale na szczęście teraz udało się szybciej przestawić wizytę 🤗

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Dzięki, chce już chociaż coś zrobić, jeszcze byłam zapisana przed pandemia, ale niestety odwołali bo akurat był początek a czekałam za pierwszą wizyta prawie 7 tygodni takie były dopiero wolne twrminu, ale na szczęście teraz udało się szybciej przestawić wizytę 🤗
    Na kiedy masz?

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 19 maja 2020, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Na kiedy masz?

    W przyszłą środę 🙂

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    W przyszłą środę 🙂
    To trzymam kciuki ! I dawaj znać jak już będziesz po :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Mam od rana rozkmine lekarz mojemu zlecił powtórne badanie nasienia i to jak najszybciej, tyle że on robił tydzień temu a podobno ma być 3 miesięczna przerwa i teraz nwm czy doktor nie zauważył daty czy po prostu jak inne miejsce pobrania to można szybciej? Nie mam jak skontaktować się z doktorem żeby zapytać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Dziewczyny! Mam od rana rozkmine lekarz mojemu zlecił powtórne badanie nasienia i to jak najszybciej, tyle że on robił tydzień temu a podobno ma być 3 miesięczna przerwa i teraz nwm czy doktor nie zauważył daty czy po prostu jak inne miejsce pobrania to można szybciej? Nie mam jak skontaktować się z doktorem żeby zapytać...


    Ale jak przeczytałam to ma do zrobienia szczegółowa morfologia i fragmentacja a tego jeszcze nie robił, a dwa jak robił w inny miejscu to też może wyjść inny powtórzony wynik. My też robiliśmy w 2 miejscach aby mieć większą jasność bo wiadomo mogą się różnić wyniki między innymi labolatoriami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Ale jak przeczytałam to ma do zrobienia szczegółowa morfologia i fragmentacja a tego jeszcze nie robił, a dwa jak robił w inny miejscu to też może wyjść inny powtórzony wynik. My też robiliśmy w 2 miejscach aby mieć większą jasność bo wiadomo mogą się różnić wyniki między innymi labolatoriami
    Ale wcześniej też miał szczegółowa bo to chodzi podobno o tę główki witki itp nie miał robionej fragmentacji tylko...
    Dwa razy w innych laboratoriach? Ale jakaś przerwa ? Czy te same dni?

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ