X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • jasminowa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 17 maja 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty! 😊Dajcie koniecznie znać jak wrażenia. Ja jutro będę dzwonić żeby się zapisać bo trochę dzisiaj poszperałam w Internecie i doktor zbiera bardzo dobre opinie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasminowa wrote:
    Trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty! 😊Dajcie koniecznie znać jak wrażenia. Ja jutro będę dzwonić żeby się zapisać bo trochę dzisiaj poszperałam w Internecie i doktor zbiera bardzo dobre opinie.
    dziękuje :) oj opinie ma super ja też dużo wlasnie slyszalam od dziewczyn z ktorymi pisalam :) dam znać na pewno jutro :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Ja też jutro mam pierwszą wizytę u doktora, moim jedynym problemem są niedrozne jajowody, jedna ciąża pozamaciczna, zobaczymy co doktor powi.
    I jak wizyta u ciebie?

  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 18 maja 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    I jak wizyta u ciebie?


    Teraz nic nie działamy bo mam niedrozne jajowody, więc czekam na kontakt od doktora kiedy będzie możliwe wyznaczenie terminu operacji , i musi zobaczyć w jakim są stanie i jakie opcje nam zostaną, mam AMH do zbadania, hormony, mąż też badanie nasienia , więc idziemy robić, ogólnie wizyta na plus 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 15:15

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Teraz nic nie działamy bo mam niedrozne jajowody, więc czekam na kontakt od doktora kiedy będzie możliwe wyznaczenie terminu operacji , i musi zobaczyć w jakim są stanie i jakie opcje nam zostaną, mam AMH do zbadania, hormony, mąż też badanie nasienia , więc idziemy robić, ogólnie wizyta na plus 😊
    A maz nigdy nie badał?
    No u mnie tak samo na plus dużo wytłumaczył miły i wgl super atmosfera 😊

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 18 maja 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wspominał coś na temat tego czy już można działać? W sensie inseminacje, ivf?

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    A wspominał coś na temat tego czy już można działać? W sensie inseminacje, ivf?
    Niestety nic takiego nie mówił bo ja akurat narazie liczę że naturalnie się uda ale jeśli szczegółowa morfologia i fragmentacja wyjdzie źle to mówił że wtedy w kierunku inseminacji lub invitro pow że tylko od wzeszlego tygodnia działa laboratorium do badania nasienia .

  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 18 maja 2020, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    A maz nigdy nie badał?
    No u mnie tak samo na plus dużo wytłumaczył miły i wgl super atmosfera 😊


    Tak doktor jest bardzo miły, sympatyczny i cierpliwie wszystko tłumaczy ☺️

    Ja w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu, ale była pozamaciczna, później nie badał nic, więc doktor kazał zrobić , Ja mam też monitoring cyklu.

    Co to ivf, inseminacji to nie mam pojęcia, doktor tylko mówił, że jesteśmy w kontakcie i mi powie kiedy będzie możliwe wymaczenie terminu operacji.

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 18 maja 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w środę wizytę, a też mamy zacząć przygotowania do inseminacji, zobaczymy czy już można ☺️

    Dżoni lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2020, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Niestety nic takiego nie mówił bo ja akurat narazie liczę że naturalnie się uda ale jeśli szczegółowa morfologia i fragmentacja wyjdzie źle to mówił że wtedy w kierunku inseminacji lub invitro pow że tylko od wzeszlego tygodnia działa laboratorium do badania nasienia .

    Widzisz i mówiłam, że warto najpierw poczekać na wizyte u doktora 😏

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Tak doktor jest bardzo miły, sympatyczny i cierpliwie wszystko tłumaczy ☺️

    Ja w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu, ale była pozamaciczna, później nie badał nic, więc doktor kazał zrobić , Ja mam też monitoring cyklu.

    Co to ivf, inseminacji to nie mam pojęcia, doktor tylko mówił, że jesteśmy w kontakcie i mi powie kiedy będzie możliwe wymaczenie terminu operacji.
    a co to za operacja ma być ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Widzisz i mówiłam, że warto najpierw poczekać na wizyte u doktora 😏
    i warto było niepotrzebnie sie takstresowałam tym że mnie zbyje czy coś.. wszystko wytlumaczył i narazie wlasnie trrzeba porobić te badania partnerowi , martwi mi jedynie to że liczylam jednak na naturalne a tu sie okazuje że może sie tak nie udać.

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 18 maja 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺️

    Podczytuje Was trochę, ale się jeszcze nie odzywałam , też doczekałam się swojej pierwszej wizyty u doktora, mam za tydzień ☺️, u mnie nie jest problemem zajście w ciążę, tylko utrzymanie, no ale po takich pozytywnych wpisach jestem nastawiona pozytywnie, że doktor cos zaradzi. 😊

    Pozdrawiam

    anka lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 18 maja 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Ja mam w środę wizytę, a też mamy zacząć przygotowania do inseminacji, zobaczymy czy już można ☺️

    Ja też w środę mam wizytę :) no zobaczymy co to będzie, fajnie by było jakby juz coś ruszyło, bo to czekanie mnie wykańcza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 18:18

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • jasminowa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 18 maja 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zapisałam się na wizytę na 24 czerwca. Trochę poczekam, ale czytając wasze opinie wiem, że warto :)

  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 18 maja 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    a co to za operacja ma być ?


    Laparoskopia, bo nie wiadomo w jakim stanie jest jajowod po ciąży pozamacicznej, potem miałam tylko HSG robione wyszło niestety, że dwa są niedrozne, ale doktor mówił że na podstawie samego HSG dokładnie nie wiemy jaka jest ta niedroznosc i co ja powoduje trzeba zajrzeć od środka i zobaczyc, będzie starał się udroznic te jajowody i potem zobaczymy co dalej

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasminowa wrote:
    Właśnie zapisałam się na wizytę na 24 czerwca. Trochę poczekam, ale czytając wasze opinie wiem, że warto :)
    Pierwsza wizyta zawsze taka długa . Ale warta czekania

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 18 maja 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Ja też w środę mam wizytę :) no zobaczymy co to będzie, fajnie by było jakby juz coś ruszyło, bo to czekanie mnie wykańcza.


    Tez mam taka nadzieje, to trzymamy kciuki za start ☺️.

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    i warto było niepotrzebnie sie takstresowałam tym że mnie zbyje czy coś.. wszystko wytlumaczył i narazie wlasnie trrzeba porobić te badania partnerowi , martwi mi jedynie to że liczylam jednak na naturalne a tu sie okazuje że może sie tak nie udać.


    To się cieszę,to teraz małymi kroczkami do przodu😏

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    To się cieszę,to teraz małymi kroczkami do przodu😏
    Ale jednak wizyta u niego kosztuje bo myślałam że za pierwszą zapłacę 250 a zapłaciłam 300 😯 oby kolejna była jakaś tansza

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ