X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ale wcześniej też miał szczegółowa bo to chodzi podobno o tę główki witki itp nie miał robionej fragmentacji tylko...
    Dwa razy w innych laboratoriach? Ale jakaś przerwa ? Czy te same dni?


    Ja bym zrobiła tak jak doktor zalecił, zawsze jest lepiej powtórzyć w 2 miejscach badanie, jeżeli mąż by miał jakieś leki przepisania to te 3 miesiące by były ważniejsze na poprawę, a tutaj chodzi o postawienie diagnozy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 06:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Ja bym zrobiła tak jak doktor zalecił, zawsze jest lepiej powtórzyć w 2 miejscach badanie, jeżeli mąż by miał jakieś leki przepisania to te 3 miesiące by były ważniejsze na poprawę, a tutaj chodzi o postawienie diagnozy.
    Wcześniej robiliśmy w bocianie i tydzień temu też w bocianie 🙄 i właśnie w obu 0% . Ale doktor chce być pewny i kazał właśnie na Polnej teraz .tylko teraz zwątpiłam w tą przerwę od badania ale chyba masz rację 🤔

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 397 182

    Wysłany: 20 maja 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    A wspominał coś na temat tego czy już można działać? W sensie inseminacje, ivf?


    My też bedziemy podchodzić do naszego pierwszego transferu, wizytę mam w przyszłym tygodniu, mam nadzieję że już będzie można🙂, po punkcji doktor przełożył że względu na moje AMH i wynik estradiolu było duże ryzyko hiperstymulacji.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    My też bedziemy podchodzić do naszego pierwszego transferu, wizytę mam w przyszłym tygodniu, mam nadzieję że już będzie można🙂, po punkcji doktor przełożył że względu na moje AMH i wynik estradiolu było duże ryzyko hiperstymulacji.


    A jak po punkcji? Ile zarodków?

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 397 182

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    A jak po punkcji? Ile zarodków?


    6zarodki 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2020, 06:47

    Dżoni lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Wcześniej robiliśmy w bocianie i tydzień temu też w bocianie 🙄 i właśnie w obu 0% . Ale doktor chce być pewny i kazał właśnie na Polnej teraz .tylko teraz zwątpiłam w tą przerwę od badania ale chyba masz rację 🤔


    Tez tak myślę 😏 mi doktor też parę razy kazał powtórzyć szybciej jakieś badania aby mieć pewność co do diagnozy i dalszego leczenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Tez tak myślę 😏 mi doktor też parę razy kazał powtórzyć szybciej jakieś badania aby mieć pewność co do diagnozy i dalszego leczenia
    Już umówiłam go na 2 czerwca więc już nie ma odwrotu 😊 ja mam jeszcze panel tarczycowy powtórzyć. Jeszcze umówiłam siebie do doktora i teraz mam dalszy terminie niz pierwszej wizyty bo dopiero na 29 czerwca 🤔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Już umówiłam go na 2 czerwca więc już nie ma odwrotu 😊 ja mam jeszcze panel tarczycowy powtórzyć. Jeszcze umówiłam siebie do doktora i teraz mam dalszy terminie niz pierwszej wizyty bo dopiero na 29 czerwca 🤔


    Wiem, że tak teraz jest doktor ostatnio przyjmował tylko cieżarne, niedawno zostały wizyty dla pozostałych wznowione i takie terminy są 🙈, na chwilę obecną, ale jak już będziesz po 2 wizycie i w toku leczenia to tak jak doktor wyznacza będą panie zapisywaly

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Wiem, że tak teraz jest doktor ostatnio przyjmował tylko cieżarne, niedawno zostały wizyty dla pozostałych wznowione i takie terminy są 🙈, na chwilę obecną, ale jak już będziesz po 2 wizycie i w toku leczenia to tak jak doktor wyznacza będą panie zapisywaly
    No to na pewno zresztą on kazał przyjść tak za 4 tygodnie ważne było żeby szybko badanie partnerowi zrobić i się udało 😊

  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 51

    Wysłany: 20 maja 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Wcześniej robiliśmy w bocianie i tydzień temu też w bocianie 🙄 i właśnie w obu 0% . Ale doktor chce być pewny i kazał właśnie na Polnej teraz .tylko teraz zwątpiłam w tą przerwę od badania ale chyba masz rację 🤔


    Mojemu mężowi też doktor kazał powtórzyć badanie nasienia na Polnej, wcześniej robiliśmy w innej klinice aby zobaczyć czy wynik się potwierdzi i co dalej więc spokojnie 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa91 wrote:
    Mojemu mężowi też doktor kazał powtórzyć badanie nasienia na Polnej, wcześniej robiliśmy w innej klinice aby zobaczyć czy wynik się potwierdzi i co dalej więc spokojnie 🙂
    I potwierdził się ?
    Ja po cichu wierzę że tam mieli jakiś ciulowy sprzęt i może na podstawie onej wyjdą jakieś lepsze 🙄

  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 51

    Wysłany: 20 maja 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    I potwierdził się ?
    Ja po cichu wierzę że tam mieli jakiś ciulowy sprzęt i może na podstawie onej wyjdą jakieś lepsze 🙄


    Tak u męża wyszło lepiej badanie nasienia i mogliśmy spróbować inseminacji, ale doktor mówił max dwie bo mam edometrioze na usg nie widać, ale ona się rozrasta i rekomendowal dalej ivf.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 19:42

  • aśka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 20 maja 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie u doktora mogę przekazać że inseminacje na Polnej jeszcze nie ruszyły i nie wiadomo kiedy dokładnie ruszą. Wszyscy mają nadzieje ze na dniach ruszy.

    Starajaca28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa91 wrote:
    Tak u męża wyszło lepiej badanie nasienia i mogliśmy spróbować inseminacji, ale doktor mówił max dwie bo mam edometrioze na usg nie widać, ale ona się rozrasta i rekomendowal dalej ivf.
    To teraz jedynie ivf ?
    Ja liczę że jeszcze spróbujemy jednak naturalnie 🙄

  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 51

    Wysłany: 20 maja 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    To teraz jedynie ivf ?
    Ja liczę że jeszcze spróbujemy jednak naturalnie 🙄


    My już jesteśmy na ostatnim etapie obecnie 27 +3tc☺️, udał się 3 transfer.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 21:40

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 20 maja 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    To teraz jedynie ivf ?
    Ja liczę że jeszcze spróbujemy jednak naturalnie 🙄


    My będziemy podchodzić do inseminacji po operacji, doktor mówił aby myśleć pozytywnie więc tego się trzymam🙂, zobaczymy jak to się potoczy.

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 21 maja 2020, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam na stronie szpitala na Polnej oficjalny komunikat z18. 05w sprawie inseminacji. Możecie tam zerkać, może będą jakieś nowe informacje niebawem.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa91 wrote:
    My już jesteśmy na ostatnim etapie obecnie 27 +3tc☺️, udał się 3 transfer.
    Gratulacje :)

    Lenaa91 lubi tę wiadomość

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 21 maja 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszedł wynik AMH 8,24 😲, trochę wysoki.

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Przyszedł wynik AMH 8,24 😲, trochę wysoki.
    Masz pcos?

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ