Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 9 maja 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 będzie dobrze ✊, stres rozumiem sama mialam, u mnie pierwsze dwa dni też były słabe, głównie leżałam w łóżku i wstawałam do WC,z każdym dniem było lepiej.

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Maraga32 będzie dobrze ✊, stres rozumiem sama mialam, u mnie pierwsze dwa dni też były słabe, głównie leżałam w łóżku i wstawałam do WC,z każdym dniem było lepiej.
    Dziękuję dziewczyny😘

  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    No nie będę ukrywać, ze punkcję zniosłam bardzo źle.. ale z każda chwila bol był mniejszy. Co nie zmienia faktu, ze siadanie z pozycji leżącej sprawiało mi dużo trudnosci. Nie mogłam się śmiać ani kaszleć bo napinanie mięśni sprawiało bol. Następnego dnia już siadałam i poruszałam się normalnie, jedynie sikanie sprawiało bol, gdy pęcherz się opróżniał. Dziś poruszam się jak gdyby nigdy nic, choć czuje ze coś było tam robione ale bólem tego nazwać nie można. Siadam, chodze, spaceruje, schylam się, kaszle i się śmieje bez bólu :) koszt to 6451 zł plus u mnie jeszcze 400 zł na mrożenie zarodków.
    Rozumiem, że nie masz dofinansowania na in vitro? Bardzo dziękuję za odpowiedź 😊

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Rozumiem, że nie masz dofinansowania na in vitro? Bardzo dziękuję za odpowiedź 😊

    Nie, nie mamy ☺️

    Agata93 lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile zarodków Wam się zaplodnilo w dniu punkcji i ile przeżyło do 5-6 doby jeśli mogę wiedzieć? ☺️

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂

    Nie było mnie tu kilka miesięcy, gratulacja rozpakowanym i ✊ za te, które jeszcze się starają.

    Ewelina czy ja dobrze przeczytałam!!!! Wysłałam zaproszenie☺️, ja teraz idę na przegląd techniczny, u nas niedługo roczek, zobaczyny co doktor powie i kiedy wrócimy do starań o rodzeństwo.

    Ja123 co tam u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2021, 10:41

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 9 maja 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Ile zarodków Wam się zaplodnilo w dniu punkcji i ile przeżyło do 5-6 doby jeśli mogę wiedzieć? ☺️

    6 prawidłowych zapłodnień, zostały 4 zarodki

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 9 maja 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Ile zarodków Wam się zaplodnilo w dniu punkcji i ile przeżyło do 5-6 doby jeśli mogę wiedzieć? ☺️

    U mnie wyglądało to tak że dr zalecił zaplodnic wszystkie pobrane komórki, więc z 13 pobranych 10 było prawidłowych i te zaplodnili i finalnie mam 5 zarodków.

    06.03.2022 Basia❤
  • Calineczka2106 Przyjaciółka
    Postów: 64 81

    Wysłany: 9 maja 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    No nie będę ukrywać, ze punkcję zniosłam bardzo źle.. ale z każda chwila bol był mniejszy. Co nie zmienia faktu, ze siadanie z pozycji leżącej sprawiało mi dużo trudnosci. Nie mogłam się śmiać ani kaszleć bo napinanie mięśni sprawiało bol. Następnego dnia już siadałam i poruszałam się normalnie, jedynie sikanie sprawiało bol, gdy pęcherz się opróżniał. Dziś poruszam się jak gdyby nigdy nic, choć czuje ze coś było tam robione ale bólem tego nazwać nie można. Siadam, chodze, spaceruje, schylam się, kaszle i się śmieje bez bólu :) koszt to 6451 zł plus u mnie jeszcze 400 zł na mrożenie zarodków.

    Hej, napisałam na priv :)

    PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
    3 lata starań
    2012 - resekcja jajników, hsg
    2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
    czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
    10.2013 - ciąża naturalna
    05.2014 - CC, córka 10pkt
    05.2020 - polip endometrialny
    01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
    03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
    AMH - 4,19 ng/ml
    05.2021 - scratching endometrium
    06.2921 - planowana stymulacja do IVF
    26.07.2021 - mamy <3..., ciąża nat.
    luty 2022 - ur. kwiatuszka
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 9 maja 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka2106 wrote:
    Hej, napisałam na priv :)

    Odpisałam :)

    Calineczka2106 lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 9 maja 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂

    Nie było mnie tu kilka miesięcy, gratulacja rozpakowanym i ✊ za te, które jeszcze się starają.

    Ewelina czy ja dobrze przeczytałam!!!! Wysłałam zaproszenie☺️, ja teraz idę na przegląd techniczny, u nas niedługo roczek, zobaczyny co doktor powie i kiedy wrócimy do starań o rodzeństwo.

    Ja123 co tam u Ciebie?
    Haha żeś jedna zauważyła;) tak dziewczyny,niepłodna wpadła 😆

    Dżoni, MilenaMi, Maraga32, Calineczka2106, Zaba90, Agata93, MuminkAa lubią tę wiadomość

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 9 maja 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    MilenaMi a Ty jak się czujesz? Jak dobrze pamiętam to już koncoweczka? 😃

    Nawet dobrze 🙂, ostatnie dni więcej spacerowałam, w tygodniu mam wizytę u dr i mam nadzieję, że powie, że coś się zapowiada, mam jeszcze tydzień jak nic się nie zacznie dziać to do szpitala. Ale jestem zmotywowana 💪

    Alicjaaa, Zaba90, MuminkAa, Karina89 lubią tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 9 maja 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂

    Nie było mnie tu kilka miesięcy, gratulacja rozpakowanym i ✊ za te, które jeszcze się starają.

    Ewelina czy ja dobrze przeczytałam!!!! Wysłałam zaproszenie☺️, ja teraz idę na przegląd techniczny, u nas niedługo roczek, zobaczyny co doktor powie i kiedy wrócimy do starań o rodzeństwo.

    Ja123 co tam u Ciebie?

    A dziękuję całkiem dobrze 🙂 za 3 tygodnie wizyta i zobaczymy co Dr powie 🤔 może będzie jak z Ewelina 😉 gratulacje tak w ogóle i ✊ żeby wszystko było dobrze 🙂 Różyczka rządzić i zaskakuje każdego dnia 🙈 A co tam u Ciebie?

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 9 maja 2021, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Ja miałam wczoraj szczepienie i jak narazie też tylko ramie boli.

    To oby u nas wszystkich tak zostało,✊ jeszcze jedna dawka i po sprawie.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 9 maja 2021, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    To oby u nas wszystkich tak zostało,✊ jeszcze jedna dawka i po sprawie.

    Ja 8 czerwca na drugą nóżek 😂 gdzieś czytałam, że mają przyspieszyć podawanie drugiej dawki. U mnie poza ramieniem to jeszcze czkawke dostałam i się śmieje, że to po szczepieniu bo to drugi raz od porodu 🤣

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 9 maja 2021, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Haha żeś jedna zauważyła;) tak dziewczyny,niepłodna wpadła 😆


    Oooo gratulacje 😘, tak w ogóle zdrada miałyśmy leżeć razem 😁, po twojej wiadomości aż zerknęłam w notatnik, który dziś mam dzień cyklu 😂, jestem drugi miesiąc bez antykoncepcji.

    Ja123 ja mam wizytę za tydzień, u nas dobrze, synek zaczyna stawiać swoje pierwsze samodzielne kroczki, dużo umie wymusić 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2021, 23:28

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 9 maja 2021, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Nawet dobrze 🙂, ostatnie dni więcej spacerowałam, w tygodniu mam wizytę u dr i mam nadzieję, że powie, że coś się zapowiada, mam jeszcze tydzień jak nic się nie zacznie dziać to do szpitala. Ale jestem zmotywowana 💪

    Powodzenia 🤞

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 10 maja 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Oooo gratulacje 😘, tak w ogóle zdrada miałyśmy leżeć razem 😁, po twojej wiadomości aż zerknęłam w notatnik, który dziś mam dzień cyklu 😂, jestem drugi miesiąc bez antykoncepcji.

    Ja123 ja mam wizytę za tydzień, u nas dobrze, synek zaczyna stawiać swoje pierwsze samodzielne kroczki, dużo umie wymusić 🙈
    Przyjęłam zaproszenie:))2iec jak coś priv:)
    Sami jesteśmy zaskoczeni, jakieś wręcz wyszło niepokalane poczecie😁 mamy 9 tydz i zaczynamy już problemy:)

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 10 maja 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Któraś ciężarówka już zaszczepiona? Czy jestem pierwsza?
    U mnie też wszystko dobrze 🙂

    Ja mam termin na 21 maj🙂

    Ostatnio nie jestem na bieżąco, Dzoni to w takim razie odpoczywaj i oby wszystko było dobrze

    Kciuki za stymulacje, wizyty itd.

    MuminkAa lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 10 maja 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Przyjęłam zaproszenie:))2iec jak coś priv:)
    Sami jesteśmy zaskoczeni, jakieś wręcz wyszło niepokalane poczecie😁 mamy 9 tydz i zaczynamy już problemy:)

    Ok 🙂

    ZosiaM gratulacje

‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ