Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Dziś mam wizytę 🙂

    Powodzenia😊✊

    06.03.2022 Basia❤
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie chce doktora spamować SMS, dziś mam 6 dzien po punkcji i mam plamienia, czy to możliwe abym na dniach dostała miesiączkę? tak szybko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2021, 15:10

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dziewczyny, nie chce doktora spamować SMS, dziś mam 6 dzien po punkcji i mam plamienia, czy to możliwe abym na dniach dostała miesiączkę? tak szybko

    Wszystko możliwe ja dostałam równo tydzień po punkcji. I panie położne też mi mówiły że ta miesiaczka po punkcji jest wcześniej.

    Pszczolaaa lubi tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni Twoja szyjka się zatrzymała? Ja właśnie ucze się funkcjonować ze szwem.

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzewko90 wrote:
    Dżoni Twoja szyjka się zatrzymała? Ja właśnie ucze się funkcjonować ze szwem.

    😳😳😳
    Dziś się dowiem czy nadal stopuje...

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    😳😳😳
    Dziś się dowiem czy nadal stopuje...


    ✊☘️

    Mi najpierw dr zalecił leżenie, niestety nie było poprawy, szło dalej i w dość szybkim tempie, ale pomału się przyzwyczajam

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to powodzenia na dzisiejszych wizytach ✌️

    Paula1706 ✊ 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2021, 19:54

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie, jest ❤️ , wszystko ok, leki bez zmian , możemy jechać na krótkie wakacje 🙂

    MuminkAa, Ania0692, AgnieszkaB, Tatosya, Karina89, Paula1706, Ciri86, Nadzieja88, Gosia9305, Zaba90 lubią tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzewko90 wrote:
    ✊☘️

    Mi najpierw dr zalecił leżenie, niestety nie było poprawy, szło dalej i w dość szybkim tempie, ale pomału się przyzwyczajam

    A do ilu ci się skróciła, że decyzja o szwie? I jak się z nim czujesz?
    Ja dziś zamykałam maraton na Ułańskiej, u mnie na szczęście zatrzymała się i póki co się nie skraca 🙏 z małą wszytko dobrze, więc cieszę się bardzo ❤️ a aplikacja pokazuje 100 dni do końca, choć dr ciągle wspomina 38 tydzień 🤣
    Dziewczyny czy dr będąc teraz na rehabilitacji nie ma dyżurów w szpitalu (w sensie poza ivf)? Bo tak coś wspomniał ale nie wiem czy dobrze skumałam 🙈

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    A do ilu ci się skróciła, że decyzja o szwie? I jak się z nim czujesz?
    Ja dziś zamykałam maraton na Ułańskiej, u mnie na szczęście zatrzymała się i póki co się nie skraca 🙏 z małą wszytko dobrze, więc cieszę się bardzo ❤️ a aplikacja pokazuje 100 dni do końca, choć dr ciągle wspomina 38 tydzień 🤣
    Dziewczyny czy dr będąc teraz na rehabilitacji nie ma dyżurów w szpitalu (w sensie poza ivf)? Bo tak coś wspomniał ale nie wiem czy dobrze skumałam 🙈

    Najważniejsze, że wszystko dobrze 😁 kojarzy mi się, że kiedyś Dr mówił że od tego 38 tygodnia można bezpiecznie rodzić, więc może o to chodzi 😉

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 super wiadomość!

    Dżoni z tego co ja też zrozumiałam to ogólnie jest w szpitalu, tylko nie ma jeszcze tych dyżurów na porodówce 24 h czy na bloku operacyjnym, ale nie jestem pewna na 100%, ciąże mam książkowa, nie byłam w szpitalu, ja już mam 31 tc 😱

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Tatosya Przyjaciółka
    Postów: 78 90

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dziewczyny, nie chce doktora spamować SMS, dziś mam 6 dzien po punkcji i mam plamienia, czy to możliwe abym na dniach dostała miesiączkę? tak szybko
    Ja dostałam w 5 dniu

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Malina1991 super wiadomość!

    Dżoni z tego co ja też zrozumiałam to ogólnie jest w szpitalu, tylko nie ma jeszcze tych dyżurów na porodówce 24 h czy na bloku operacyjnym, ale nie jestem pewna na 100%, ciąże mam książkowa, nie byłam w szpitalu, ja już mam 31 tc 😱

    No to byle do terminu porodu tak zostało ✊✊✊✊✊ u mnie też była ciąża książkowa i dzidzia w pełnym dobrostanie a Agata aż się dziwiła, że Dr niczego nie chciał obserwować na oddziale 🙈🤣

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Malina1991 super wiadomość!

    Dżoni z tego co ja też zrozumiałam to ogólnie jest w szpitalu, tylko nie ma jeszcze tych dyżurów na porodówce 24 h czy na bloku operacyjnym, ale nie jestem pewna na 100%, ciąże mam książkowa, nie byłam w szpitalu, ja już mam 31 tc 😱

    O mamo.. Już 31 tc?! Jak to zleciało. Ja pytalam doktora pod kątem porodu, czy może już coś wie czy będzie we wrześniu itp i tak właśnie zrozumiałam że nie ma go na dyżurach ani na operacjach ze względu na rehabilitację. Ciakawe czy się jeszcze coś zmieni...bo ja już jak to ja chciałabym mieć wszystko rozpracowane 🤣

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Jestem po wizycie, jest ❤️ , wszystko ok, leki bez zmian , możemy jechać na krótkie wakacje 🙂

    Super 😃 wszystkiego dobrego życzę 🥰

    06.03.2022 Basia❤
  • Matołek Autorytet
    Postów: 265 343

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.

    Mam ogromną prośbę do tych z Was, które po transferze dostały karteczkę z nr kontaktowymi w celu przekazania wyniku bety. Ja takiej po swoim nie dostałam, wczoraj wyszła mi negatywna beta, mój doktor jest na urlopie i nie wiem, czy mam odstawić leki, powtórzyć betę, czy się powiesić.

    Byłabym mega zobowiązana. Też jestem z Polnej, chociaż od innego lekarza

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matołek wrote:
    Cześć Dziewczyny.

    Mam ogromną prośbę do tych z Was, które po transferze dostały karteczkę z nr kontaktowymi w celu przekazania wyniku bety. Ja takiej po swoim nie dostałam, wczoraj wyszła mi negatywna beta, mój doktor jest na urlopie i nie wiem, czy mam odstawić leki, powtórzyć betę, czy się powiesić.

    Byłabym mega zobowiązana. Też jestem z Polnej, chociaż od innego lekarza

    Ja zawsze pisałam/dzwoniłam z wynikami bety, i co dalej do dr, potem do położnych na tą końcówkę 59, kiedyś jak dobrze pamiętam właśnie jedna z Pan mówiła, do jakiejś pacjentki, że najpierw się kontaktują z lekarzem prowadzącym, kwestia leków itd a potem dzwonią do nich.

  • Matołek Autorytet
    Postów: 265 343

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Ja zawsze pisałam/dzwoniłam z wynikami bety, i co dalej do dr, potem do położnych na tą końcówkę 59, kiedyś jak dobrze pamiętam właśnie jedna z Pan mówiła, do jakiejś pacjentki, że najpierw się kontaktują z lekarzem prowadzącym, kwestia leków itd a potem dzwonią do nich.

    Nadzieja88, dziękuję. Mimo to napisałam do mojego lekarza wczoraj, cały czas czekam na odpowiedź. Wolałabym jednak już wiedzieć, bo bez sensu się szprycować. No nic, jeszcze trochę poczekam

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    No to byle do terminu porodu tak zostało ✊✊✊✊✊ u mnie też była ciąża książkowa i dzidzia w pełnym dobrostanie a Agata aż się dziwiła, że Dr niczego nie chciał obserwować na oddziale 🙈🤣

    😅, ogólnie to zawsze miałam fale pytań , ostatnio się śmiałam, że mam prawie pusta kartkę z pytaniami😂, nic mnie nie boli, czuję się bardzo dobrze,bym mogła chodzić i chodzić w tej ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2021, 10:34

    Dżoni lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,Jestem po monitoringu jest ciałko żółte 😇 tylko trochę martwi mnie Endo 7 ? Czy nie jest za cienkie chociaż profesor nie mówił że źle czy cos 🙄

‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ