Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
A wiesz już kiedy będziesz miała rozwiązanie tzn. jakaś data już została wyznaczona i kto będzie robił CC?MuminkAa wrote:Malina1991, MG to pewnie się zobaczymy na oddziale, u mnie jeszcze trzy tygodnie do rozwiązania a zostaje do końca 🙂Wiek 37 lat.
09.2017r. HSG
12.2017r. laparoskopia niedrożność jajowodów,
2018r. Novum, krótki protokół
06.2018r., punkcja 22 oocyty, 21 dojrzałych, 6 do zapłodnienia, 15 oocytów do zamrożenia. Z 6 zapłodniło się 5, 3 zostały w 3 dobie zamrożone. Ryzyko hiperki
13.09.2019 r., crio na naturalnym cyklu, musieli odmrozić wszystkie zarodki, 2 nie podjęły funkcji życiowych, 1 dość słaby podali, beta nie ruszyła,
11.2019r., rozmrożenie wszystkich komórek, decyzja o zapłodnieniu wszystkich i hodowla do 5 doby, 5 zarodków,
13.11.2019r., świeży transfer zarodka z rozmrożonej komórki jajowej na sztucznym cyklu, beta nie ruszyła,
02.2019r., histeroskopia, wynik zapalenie endometrium, przeleczone antybiotykiem,
04.2019r., crio na naturalnym cyklu, blastki 5.1.1, beta w 9dpt 5,80, w 11dpt mniej niż 1,20
07.2019r., crio blatski 5.1.1, 7 dpt 22,97, 10 dpt 17,95, 12dpt – 12,35
22.05.21 crio 2 blastek 7 dpt 67,05, 9dpt 162,15, 11dpt 408,11, 13dpt 763, 16dpt 2233,88 -
MG wrote:A wiesz już kiedy będziesz miała rozwiązanie tzn. jakaś data już została wyznaczona i kto będzie robił CC?
Wstępnie rozwiązanie ciąży na być po 31 stycznia, ale to doktor mówi, że wszystko teraz będzie zależeć od bierzacych wyników i sytuacji, doktora nie będzie ten drugi tydzień feri więc jest też opcja, że CC będzie mi robil ktoś inny , ale dr mówił, że jeszcze przed nieobecnością będziemy rozmawiać co i jak, tak jak dotrwam do 31 stycznia to CC będzie robił doktor2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Trzymam kciuki, żebyś dotrwała do najlepszego terminu dla Was 🙂MuminkAa wrote:Wstępnie rozwiązanie ciąży na być po 31 stycznia, ale to doktor mówi, że wszystko teraz będzie zależeć od bierzacych wyników i sytuacji, doktora nie będzie ten drugi tydzień feri więc jest też opcja, że CC będzie mi robil ktoś inny , ale dr mówił, że jeszcze przed nieobecnością będziemy rozmawiać co i jak, tak jak dotrwam do 31 stycznia to CC będzie robił doktorWiek 37 lat.
09.2017r. HSG
12.2017r. laparoskopia niedrożność jajowodów,
2018r. Novum, krótki protokół
06.2018r., punkcja 22 oocyty, 21 dojrzałych, 6 do zapłodnienia, 15 oocytów do zamrożenia. Z 6 zapłodniło się 5, 3 zostały w 3 dobie zamrożone. Ryzyko hiperki
13.09.2019 r., crio na naturalnym cyklu, musieli odmrozić wszystkie zarodki, 2 nie podjęły funkcji życiowych, 1 dość słaby podali, beta nie ruszyła,
11.2019r., rozmrożenie wszystkich komórek, decyzja o zapłodnieniu wszystkich i hodowla do 5 doby, 5 zarodków,
13.11.2019r., świeży transfer zarodka z rozmrożonej komórki jajowej na sztucznym cyklu, beta nie ruszyła,
02.2019r., histeroskopia, wynik zapalenie endometrium, przeleczone antybiotykiem,
04.2019r., crio na naturalnym cyklu, blastki 5.1.1, beta w 9dpt 5,80, w 11dpt mniej niż 1,20
07.2019r., crio blatski 5.1.1, 7 dpt 22,97, 10 dpt 17,95, 12dpt – 12,35
22.05.21 crio 2 blastek 7 dpt 67,05, 9dpt 162,15, 11dpt 408,11, 13dpt 763, 16dpt 2233,88 -
MG wrote:Hej, widzę że jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży 36, też mam w środę wizytę i mam nadzieję że wszystkiego się dowiem od dr, też mam wysokie ciśnienie i wstępnie ma być indukcja, może spotkamy się w szpitalu 🙂
O to miło ☺️ ja właśnie czekam na jutrzejszą wizytę i co dalej, to tak jak piszesz możliwe do zobaczenia 🙂
MG lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Po dwóch silnych atakach kolki wylądowałam wczoraj w szpitalu. Wykryli u mnie kamienie w woreczku żółciowym 😣 bol niesamowity. Czekam na obchód lekarzy o 20:00 żeby powiedzieli co dalej.28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Po dwóch silnych atakach kolki wylądowałam wczoraj w szpitalu. Wykryli u mnie kamienie w woreczku żółciowym 😣 bol niesamowity. Czekam na obchód lekarzy o 20:00 żeby powiedzieli co dalej.
Trzymaj się 😘, ale na tym etapie już można robić bezpieczne ewentualną laparoskopia, podobnie przy atakach wyrostka, jak leczenie zachowawcze nie pomaga, kciuki za dalsze decyzję ✊2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
***Sikorka*** wrote:Po dwóch silnych atakach kolki wylądowałam wczoraj w szpitalu. Wykryli u mnie kamienie w woreczku żółciowym 😣 bol niesamowity. Czekam na obchód lekarzy o 20:00 żeby powiedzieli co dalej.
Wiem co to za ból, sama miałam jestem trzy lata po lsparskopi, może dieta wątrobowa pomoże na początek u mnie zmniejszała ataki, też zależy jak próby wątrobowe.2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
***Sikorka*** wrote:Po dwóch silnych atakach kolki wylądowałam wczoraj w szpitalu. Wykryli u mnie kamienie w woreczku żółciowym 😣 bol niesamowity. Czekam na obchód lekarzy o 20:00 żeby powiedzieli co dalej.
Ojej, trzymajcie się tam z Mulchem i zdrówka 😚06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
****Sikorka **** jak będziesz chciała to daj znać jak się czujesz, jak coś to priv.06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
nick nieaktualny
-
ZuzaMaruda wrote:Hejka. Pytanie do dziewczyny które robiły badanie kariotypu w Poznaniu, lepjej wybrać Genesis czy testDNA? Albo który ośrodek/placówkę preferuję Dr?
Obojętnie, ja robiłam w Genesis
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Ola_koniczynka wrote:Pszczolaaa wrote:Ja się jeszcze staram 🙂[/QUO
ja czekam na wizytę (doktor ma pobrać wymazy) i w następnym cyku iui - już się martwię żeby coś nie powychodziło w tych wymazach i będzie trzeba odłożyć iui ;-(
To kciuki aby były prawidłowe ✊
Ja czekam na wynik biopsji i potem przygotowania to transferu,tylko jeszcze dr musi przemyśleć jaki cykl -
anka wrote:Podchodzilas do iui ?

Jeszcze nie, teraz miałam chwile, żeby porobić badania do iui i jeszcze doktor po niedzieli ma pobrać wymaz na biocenozę i chlamydie... żeby w kolejnym cyklu zrobić iui
A co u Ciebie ?Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:31




