Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • MG Ekspertka
    Postów: 142 440

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Malina1991, MG to pewnie się zobaczymy na oddziale, u mnie jeszcze trzy tygodnie do rozwiązania a zostaje do końca 🙂
    A wiesz już kiedy będziesz miała rozwiązanie tzn. jakaś data już została wyznaczona i kto będzie robił CC?

    Wiek 37 lat.
    09.2017r. HSG
    12.2017r. laparoskopia niedrożność jajowodów,
    2018r. Novum, krótki protokół
    06.2018r., punkcja 22 oocyty, 21 dojrzałych, 6 do zapłodnienia, 15 oocytów do zamrożenia. Z 6 zapłodniło się 5, 3 zostały w 3 dobie zamrożone. Ryzyko hiperki
    13.09.2019 r., crio na naturalnym cyklu, musieli odmrozić wszystkie zarodki, 2 nie podjęły funkcji życiowych, 1 dość słaby podali, beta nie ruszyła,
    11.2019r., rozmrożenie wszystkich komórek, decyzja o zapłodnieniu wszystkich i hodowla do 5 doby, 5 zarodków,
    13.11.2019r., świeży transfer zarodka z rozmrożonej komórki jajowej na sztucznym cyklu, beta nie ruszyła,
    02.2019r., histeroskopia, wynik zapalenie endometrium, przeleczone antybiotykiem,
    04.2019r., crio na naturalnym cyklu, blastki 5.1.1, beta w 9dpt 5,80, w 11dpt mniej niż 1,20
    07.2019r., crio blatski 5.1.1, 7 dpt 22,97, 10 dpt 17,95, 12dpt – 12,35 :(
    22.05.21 crio 2 blastek 7 dpt 67,05, 9dpt 162,15, 11dpt 408,11, 13dpt 763, 16dpt 2233,88
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MG wrote:
    A wiesz już kiedy będziesz miała rozwiązanie tzn. jakaś data już została wyznaczona i kto będzie robił CC?

    Wstępnie rozwiązanie ciąży na być po 31 stycznia, ale to doktor mówi, że wszystko teraz będzie zależeć od bierzacych wyników i sytuacji, doktora nie będzie ten drugi tydzień feri więc jest też opcja, że CC będzie mi robil ktoś inny , ale dr mówił, że jeszcze przed nieobecnością będziemy rozmawiać co i jak, tak jak dotrwam do 31 stycznia to CC będzie robił doktor

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • MG Ekspertka
    Postów: 142 440

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Wstępnie rozwiązanie ciąży na być po 31 stycznia, ale to doktor mówi, że wszystko teraz będzie zależeć od bierzacych wyników i sytuacji, doktora nie będzie ten drugi tydzień feri więc jest też opcja, że CC będzie mi robil ktoś inny , ale dr mówił, że jeszcze przed nieobecnością będziemy rozmawiać co i jak, tak jak dotrwam do 31 stycznia to CC będzie robił doktor
    Trzymam kciuki, żebyś dotrwała do najlepszego terminu dla Was 🙂

    Wiek 37 lat.
    09.2017r. HSG
    12.2017r. laparoskopia niedrożność jajowodów,
    2018r. Novum, krótki protokół
    06.2018r., punkcja 22 oocyty, 21 dojrzałych, 6 do zapłodnienia, 15 oocytów do zamrożenia. Z 6 zapłodniło się 5, 3 zostały w 3 dobie zamrożone. Ryzyko hiperki
    13.09.2019 r., crio na naturalnym cyklu, musieli odmrozić wszystkie zarodki, 2 nie podjęły funkcji życiowych, 1 dość słaby podali, beta nie ruszyła,
    11.2019r., rozmrożenie wszystkich komórek, decyzja o zapłodnieniu wszystkich i hodowla do 5 doby, 5 zarodków,
    13.11.2019r., świeży transfer zarodka z rozmrożonej komórki jajowej na sztucznym cyklu, beta nie ruszyła,
    02.2019r., histeroskopia, wynik zapalenie endometrium, przeleczone antybiotykiem,
    04.2019r., crio na naturalnym cyklu, blastki 5.1.1, beta w 9dpt 5,80, w 11dpt mniej niż 1,20
    07.2019r., crio blatski 5.1.1, 7 dpt 22,97, 10 dpt 17,95, 12dpt – 12,35 :(
    22.05.21 crio 2 blastek 7 dpt 67,05, 9dpt 162,15, 11dpt 408,11, 13dpt 763, 16dpt 2233,88
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MG wrote:
    Hej, widzę że jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży 36, też mam w środę wizytę i mam nadzieję że wszystkiego się dowiem od dr, też mam wysokie ciśnienie i wstępnie ma być indukcja, może spotkamy się w szpitalu 🙂


    O to miło ☺️ ja właśnie czekam na jutrzejszą wizytę i co dalej, to tak jak piszesz możliwe do zobaczenia 🙂

    MG lubi tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dwóch silnych atakach kolki wylądowałam wczoraj w szpitalu. Wykryli u mnie kamienie w woreczku żółciowym 😣 bol niesamowity. Czekam na obchód lekarzy o 20:00 żeby powiedzieli co dalej.

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Po dwóch silnych atakach kolki wylądowałam wczoraj w szpitalu. Wykryli u mnie kamienie w woreczku żółciowym 😣 bol niesamowity. Czekam na obchód lekarzy o 20:00 żeby powiedzieli co dalej.

    Trzymaj się 😘, ale na tym etapie już można robić bezpieczne ewentualną laparoskopia, podobnie przy atakach wyrostka, jak leczenie zachowawcze nie pomaga, kciuki za dalsze decyzję ✊

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Po dwóch silnych atakach kolki wylądowałam wczoraj w szpitalu. Wykryli u mnie kamienie w woreczku żółciowym 😣 bol niesamowity. Czekam na obchód lekarzy o 20:00 żeby powiedzieli co dalej.

    Wiem co to za ból, sama miałam jestem trzy lata po lsparskopi, może dieta wątrobowa pomoże na początek u mnie zmniejszała ataki, też zależy jak próby wątrobowe.

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Po dwóch silnych atakach kolki wylądowałam wczoraj w szpitalu. Wykryli u mnie kamienie w woreczku żółciowym 😣 bol niesamowity. Czekam na obchód lekarzy o 20:00 żeby powiedzieli co dalej.

    Ojej, trzymajcie się tam z Mulchem i zdrówka 😚

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ****Sikorka **** jak będziesz chciała to daj znać jak się czujesz, jak coś to priv.

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    ****Sikorka **** jak będziesz chciała to daj znać jak się czujesz, jak coś to priv.
    Odezwę się jak wyjdę do domu, dzięki 😘

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    mam takie pytanko: czy któraś z obecnych tutaj stara się o dzidzie czy dziewczyny już szczęśliwie czekacie na rozwiązanie?
    Tak przeglądam i się zastanawiam czy zostałam sama na polu bitwy ;-)

  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Pytanie do dziewczyny które robiły badanie kariotypu w Poznaniu, lepjej wybrać Genesis czy testDNA? Albo który ośrodek/placówkę preferuję Dr?

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Cześć,

    mam takie pytanko: czy któraś z obecnych tutaj stara się o dzidzie czy dziewczyny już szczęśliwie czekacie na rozwiązanie?
    Tak przeglądam i się zastanawiam czy zostałam sama na polu bitwy ;-)


    Ja się jeszcze staram 🙂

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Cześć,

    mam takie pytanko: czy któraś z obecnych tutaj stara się o dzidzie czy dziewczyny już szczęśliwie czekacie na rozwiązanie?
    Tak przeglądam i się zastanawiam czy zostałam sama na polu bitwy ;-)
    Podchodzilas do iui ? :)

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Hejka. Pytanie do dziewczyny które robiły badanie kariotypu w Poznaniu, lepjej wybrać Genesis czy testDNA? Albo który ośrodek/placówkę preferuję Dr?

    Obojętnie, ja robiłam w Genesis

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Ja się jeszcze staram 🙂[/QUO

    ja czekam na wizytę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:30

  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Pszczolaaa wrote:
    Ja się jeszcze staram 🙂[/QUO

    ja czekam na wizytę (doktor ma pobrać wymazy) i w następnym cyku iui - już się martwię żeby coś nie powychodziło w tych wymazach i będzie trzeba odłożyć iui ;-(

    To kciuki aby były prawidłowe ✊

    Ja czekam na wynik biopsji i potem przygotowania to transferu,tylko jeszcze dr musi przemyśleć jaki cykl

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    To kciuki aby były prawidłowe ✊

    Ja czekam na wynik biopsji i potem przygotowania to transferu,tylko jeszcze dr musi przemyśleć jaki cykl

    Dziękuje , tez trzymam kciuki ✊

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Podchodzilas do iui ? :)

    Jeszcze nie, teraz miałam chwile, żeby porobić badania do iui i jeszcze doktor po niedzieli ma pobrać wymaz na biocenozę i chlamydie... żeby w kolejnym cyklu zrobić iui
    A co u Ciebie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:31

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    **Sikorka *** dużo zdrowia 😘

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
‹‹ 342 343 344 345 346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ