Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 odezwałam się na priv 🙂

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 udało się z tym usg 3D ? 🙂

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka *** dużo zdrowia.

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Nie..... No co Ty.... 😂😂😂😂😂 taki żart😂 i ja przyjezdna..... Za mężem 🙈 więc tylko z meldunku gnieznianka bliżej mi właśnie do Bydgoszczy 😉 na pierwszej wizycie jak Dr usłyszał że ja z Gniezna to stwierdził, że a to nie to u nas zrobimy badania 🤣🙈
    Ale wiesz co sie u "nas" dzieje chociaz;)

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Pierwsze iui? Bo moje pierwsze i się chyba zaczynam stresować🙈 można wiedzieć co jest powodem, że będziesz podchodzić do iui ?
    Nieee, mogę Ci napisać jak to wszystko wygląda na priv. Na spokojnie, to nic strasznego 🤗. U nas powodem są obniżone parametry nasienia. Kiedy idziesz na IUI? Wiesz czy doktor bedzie wtedy na dyżurze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2022, 21:30

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Ale wiesz co sie u "nas" dzieje chociaz;)

    Ci powiem, u nas w mieście też są tacy lekarze co ja pierd.., ale serio nie wiedziałam czy się roześmiać czy wstać i wyjść, jak jeszcze kiedyś mieszkaliśmy w innym mieście to chodziłam do takiego gina i miałam podejrzenie PCOS/PCO no i mówię temu lekarzowi a ten do mnie, że przecież Pani brwi nie zarastają to nie ma tego, i tyle w temacie 🤣szczegół, że chodzę do kosmetyczki i robię regularnie 🤷‍♀️

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Nieee, trzecie. Jak to mówią do trzech razy sztuka 😅. Mogę Ci napisać jak to wszystko wygląda na priv. Na spokojnie, to nic strasznego 🤗. U nas powodem są obniżone parametry nasienia. Kiedy idziesz na IUI? Wiesz czy doktor bedzie wtedy na dyżurze?

    To prawda do trzech razy sztuka, to trzymam mocni kciuki ✊ ja pi weekendzie mam wizytę i to będzie końcówka mojego cyklu wiec pobieramy wymazy i doktor ma jeszcze podjąć decyzje czy robimy ba cyklu naturalnym czy wspomaganym. Wiec działamy następny cykl myśle, że iui wypadnie na początku lutego, wiec nie wiem czy doktor będzie miał dyżur (bardzo bym chciał)
    Możemy priv ?

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Ale wiesz co sie u "nas" dzieje chociaz;)

    Oj wiem wiem...... Tutejszy lekarz zapytał mnie "o jakiej ciąży pani marzy...." A później stwierdził, że jeśli się uda to kto wie czy ją donosze 🤷‍♀️ A jak na ktg tutaj chodziłam i polozne dla świętego spokoju kazały wejść do gabinetu żeby spojrzał na zapis to popatrzył w kartoteke i na mnie i z tekstem A jak pani chce urodzić to dziecko? Normalnie SN. Spojrzał na kartę ciąży że od Dr zasmial się i było to niech sobie pani u nich rodzi powodzenia....

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Oj wiem wiem...... Tutejszy lekarz zapytał mnie "o jakiej ciąży pani marzy...." A później stwierdził, że jeśli się uda to kto wie czy ją donosze 🤷‍♀️ A jak na ktg tutaj chodziłam i polozne dla świętego spokoju kazały wejść do gabinetu żeby spojrzał na zapis to popatrzył w kartoteke i na mnie i z tekstem A jak pani chce urodzić to dziecko? Normalnie SN. Spojrzał na kartę ciąży że od Dr zasmial się i było to niech sobie pani u nich rodzi powodzenia....
    Haha chybs wiem gdzie te ktg robilas i podejrzewam jaki lekarz😁😁 moje skurcze w 1 ciazy w 24 i poczatek skracania szyjki to dla niego bylo rozciaganie macicy😁qz strach myslec gdybym dalej tu ciaze prowadzila

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Haha chybs wiem gdzie te ktg robilas i podejrzewam jaki lekarz😁😁 moje skurcze w 1 ciazy w 24 i poczatek skracania szyjki to dla niego bylo rozciaganie macicy😁qz strach myslec gdybym dalej tu ciaze prowadzila

    Oj są tu takie kwiatki, że nie wiesz czy śmiać się czy płakać 🙈 moja położna stwierdziła, że pewnie i tak by mnie stąd wywieźli żeby mieć spokój 🤷‍♀️ A te od ktg że dobrze, ze w Poznaniu ciążę prowadzę... jak kosmita się tam czułam 🤣🤣🤣

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    To prawda do trzech razy sztuka, to trzymam mocni kciuki ✊ ja pi weekendzie mam wizytę i to będzie końcówka mojego cyklu wiec pobieramy wymazy i doktor ma jeszcze podjąć decyzje czy robimy ba cyklu naturalnym czy wspomaganym. Wiec działamy następny cykl myśle, że iui wypadnie na początku lutego, wiec nie wiem czy doktor będzie miał dyżur (bardzo bym chciał)
    Możemy priv ?
    Oczywiscie 😊

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Oczywiscie 😊
    Zaprosiłam do przyjaciółek 😊

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    To prawda do trzech razy sztuka, to trzymam mocni kciuki ✊ ja pi weekendzie mam wizytę i to będzie końcówka mojego cyklu wiec pobieramy wymazy i doktor ma jeszcze podjąć decyzje czy robimy ba cyklu naturalnym czy wspomaganym. Wiec działamy następny cykl myśle, że iui wypadnie na początku lutego, wiec nie wiem czy doktor będzie miał dyżur (bardzo bym chciał)
    Możemy priv ?

    Łącznie miałam trzy inseminacje pierwsza robił inny lekarz ( też było ok) druga i trzecia doktor.

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czy możecie napisać trochę o tym, jak wygląda temat prowadzenia stymulacji owulacji u doktora? Jakie macie doświadczenia odnośnie skuteczności, plus jakie jest ogólnie jego podejście do tematu? Przy staraniach o pierwsza ciążę chodziłam do innego lekarza, teraz rozważam dr Brązerta i chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia.

  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Łącznie miałam trzy inseminacje pierwsza robił inny lekarz ( też było ok) druga i trzecia doktor.
    Czyli za trzecim razem się udalo? 😉

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ollinda wrote:
    Cześć Dziewczyny, czy możecie napisać trochę o tym, jak wygląda temat prowadzenia stymulacji owulacji u doktora? Jakie macie doświadczenia odnośnie skuteczności, plus jakie jest ogólnie jego podejście do tematu? Przy staraniach o pierwsza ciążę chodziłam do innego lekarza, teraz rozważam dr Brązerta i chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia.

    Na ten temat mogę się wypowiedzieć bo miałam dość sporo stymulacji, u nas problem był tylko po mojej stronie bo nie działa mi przysadka tak jak trzeba i ja miałam stymulację łączone tabletki plus zastrzyki, Gonal, Mensinorm,na samych zastrzykach u mnie nie było rezultatu, jaką stymulacja zależy z czym masz problem, moja znajoma mając PCOS, teraz leczy się u doktora ma inne stymulację niż ja, z reguły najpierw są tabletki jak nie ma na nich owulacji to dalej są zastrzyki, i też dr najpierw sprawdza czy masz swoje owulacje, rośnie endometrium i jak ten cykl naturalny wygląda.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Paula1706 udało się z tym usg 3D ? 🙂

    Na szczęście tak😊 Pokazała mi się moja malutka i się bardzo wzruszylam🤗

    06.03.2022 Basia❤
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Na szczęście tak😊 Pokazała mi się moja malutka i się bardzo wzruszylam🤗

    🤗🤗, też miałam wzrusza jak oglądaliśmy Antosie, jeny to już zaraz, chyba zaczynam mieć lekkiego stresa. Jutro ciąża donoszona 😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2022, 21:53

    Gosia9305, Paula1706, Dżoni lubią tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Czyli za trzecim razem się udalo? 😉

    Za drugim razem była ciąża, ale skończyła się poronieniem i trzecia też udana na chwilę obecną wszystko prawidłowo.

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    🤗🤗, też miałam wzrusza jak oglądaliśmy Antosie, jeny to już zaraz, chyba zaczynam mieć lekkiego stresa. Jutro ciąża donoszona 😱

    Również mam na początku lutego 🙂

    Olivia27 lubi tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
‹‹ 344 345 346 347 348 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ