Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Moli27 wrote:Powiem Ci, że nie 🙉 końcówkę już totalnie leżącą we wtorek 35 tydzień, teraz przez internet zamawiam to co potrzebuje, będzie mieszkanie zagracone kartonami, mąż się ucieszy 🤣będzie druga córeczka więc sporo rzeczy mam, teraz w tygodniu idę na te przepływy i ktg jak doktor zalecił, potem po urlopie wizyta i zobaczymy
Znam ten stan z kartonami 🙈
Na jaki się zdecydowaliście termometr albo przy pierwszym dziecku się sprawdził? Z tymi termometrami po sobie wiem, że każdy potrafi pokazać inna temperature czy to ten bezdotykowy, pod pachę a jednak u niemowlaka to istotne czy ma temperature czy nie i ile.4.07. 2022 jest ❤️ -
Ania🙂 wrote:Znam ten stan z kartonami 🙈
Na jaki się zdecydowaliście termometr albo przy pierwszym dziecku się sprawdził? Z tymi termometrami po sobie wiem, że każdy potrafi pokazać inna temperature czy to ten bezdotykowy, pod pachę a jednak u niemowlaka to istotne czy ma temperature czy nie i ile.
Od jakiegoś czasu mamy visiofocus i polecam, wczesniej mieliśmy aqiura i też byłam zadowolona
Ania🙂 lubi tę wiadomość
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Ja123 wrote:No to powodzenia ✊✊ i do boju 💪 💪💪 uważaj tylko na schodach bo ja z nich spadłam 🙈 i kiedyś jeszcze jedna dziewczyna tu była, która tez z nich spadła
My od wczoraj w domku 😁😍 co prawda troszkę opaleni ale za to nareszcie wyspani.... 😂
💙 najlepiej w domku -
Moli27 wrote:Od jakiegoś czasu mamy visiofocus i polecam, wczesniej mieliśmy aqiura i też byłam zadowolona
Dzięki 😘
Edit:jak któraś będzie się wybierała na dłuższy pobyt albo jakieś przekąski, wody to bufet zamknięty prawdopodobnie już nie będzie, tylko automaty, jakieś przekąski, wody warto mieć więcej
Alicjaaa91 lubi tę wiadomość
4.07. 2022 jest ❤️ -
Miło, że pytasz 😘 ogólnie dobrze, żadne dodatkowe dolegliwości się nie pojawiają ☺ dzisiaj miałam troche słabszy dzień, dopadły mnie zawroty głowy i trochę mdłosci, ale tak to nadal głównie ból pleców i spadek mocy, jak już wrócę z pracy to marzę, aby szybko zrobić co muszę i kocyk + książka to wieczór idealny 😁Alicjaaa91 wrote:Pucz jak Twoje samopoczucie🙂?
Byłam teraz w piątek na Ułańskiej, bo zrobiłam alarm do dr, że chyba się infekcja pojawia i kazał przyjechać na posiew, po czym w sumie chyba jednak przeszło, panika to moje drugie imię 🤣
Wyczekuje z bólami do 15.02 do wizyty, bo się martwię co tam się dzieje i czy Maluszek rośnie jak trzeba, ciągnie się ten czas niemożliwie, chociaż z drugiej strony aż się wierzyć nie chce, że to już 8 tydzień ☺
A jak tam u Ciebie? 😊
Alicjaaa91 lubi tę wiadomość
07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Miło, że pytasz 😘 ogólnie dobrze, żadne dodatkowe dolegliwości się nie pojawiają ☺ dzisiaj miałam troche słabszy dzień, dopadły mnie zawroty głowy i trochę mdłosci, ale tak to nadal głównie ból pleców i spadek mocy, jak już wrócę z pracy to marzę, aby szybko zrobić co muszę i kocyk + książka to wieczór idealny 😁
Byłam teraz w piątek na Ułańskiej, bo zrobiłam alarm do dr, że chyba się infekcja pojawia i kazał przyjechać na posiew, po czym w sumie chyba jednak przeszło, panika to moje drugie imię 🤣
Wyczekuje z bólami do 15.02 do wizyty, bo się martwię co tam się dzieje i czy Maluszek rośnie jak trzeba, ciągnie się ten czas niemożliwie, chociaż z drugiej strony aż się wierzyć nie chce, że to już 8 tydzień ☺
A jak tam u Ciebie? 😊
To super 🙂 zaraz drugie prenatalne, potem trzecie i zobaczysz jak zleci, mi właśnie brakuje w drugiej ciąży takich wieczorów z książką albo dobrym filmem, jak synek zasypia to ja rozkładam deskę i prasuje albo wstawiam pranie albo poprostu idę spać, rano o 6 wstajemy i zaczynamy dzień 🙆♀️, czuje się bardzo dobrze, jedynie mniejszą tolerancję mam na wysiłek i kąpiel Franka kończę w staniku lekko zasapana😅to już taki tydzien, że lepiej nie będzie 🙉 -
Póki co oby do 15 😅 chociaż dzisiaj już do męża mówiłam, ze to niedowiary, że za miesiąc prenatalne 😱 pomijając, że dłuży mi się między wizytami to generalnie czas zasuwa 😁Alicjaaa91 wrote:To super 🙂 zaraz drugie prenatalne, potem trzecie i zobaczysz jak zleci, mi właśnie brakuje w drugiej ciąży takich wieczorów z książką albo dobrym filmem, jak synek zasypia to ja rozkładam deskę i prasuje albo wstawiam pranie albo poprostu idę spać, rano o 6 wstajemy i zaczynamy dzień 🙆♀️, czuje się bardzo dobrze, jedynie mniejszą tolerancję mam na wysiłek i kąpiel Franka kończę w staniku lekko zasapana😅to już taki tydzien, że lepiej nie będzie 🙉
Oj to napewno przy dziecku masz mniej czasu na takie leniwe spędzanie czasu 😊 ale najważniejsze, że się dobrze czujesz to jest chęć na te wszystkie obowiązki, które nie chcą się same zrobić 😁07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Póki co oby do 15 😅 chociaż dzisiaj już do męża mówiłam, ze to niedowiary, że za miesiąc prenatalne 😱 pomijając, że dłuży mi się między wizytami to generalnie czas zasuwa 😁
Oj to napewno przy dziecku masz mniej czasu na takie leniwe spędzanie czasu 😊 ale najważniejsze, że się dobrze czujesz to jest chęć na te wszystkie obowiązki, które nie chcą się same zrobić 😁
To jest zmora każdej w ciąży 🤣 zaryzykuje, mi też się okropnie dłużyło między wizytami, po dwóch dniach już myślałam o kolejnej 🤣1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
........ wrote:Ania🙂 jak sie czujesz trzymam cały czas 🤞🤞🤞
Dziękuję, czuje się dobrze, chodzę z cewnikiem bo już u doktora na ostatniej wizycie miałam lekkie rozwarcia zdecydowałam się na położną bo dr na urlopie, jak coś nie chce przeszkadzać, jestem w kontakcie z położną, nastawiona pozytywnie, jakoś dziwnie spokojna 🙈
Jak się czujesz? 🙂4.07. 2022 jest ❤️ -
Oj tak 😊 normalnie czas zasuwa jak szalony, a teraz czeka i czekam, a tu dzień za dniem prawie nie ubywa 😁Zaba90 wrote:To jest zmora każdej w ciąży 🤣 zaryzykuje, mi też się okropnie dłużyło między wizytami, po dwóch dniach już myślałam o kolejnej 🤣
Chciałoby sie mieć częstszy podgląd, że wszytsko jest ok, ale nawet jakby wizyty były co tydzień to by się narzekało, że długo 🤣
Ania🤞🍀
Ania🙂 lubi tę wiadomość
07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Ania🙂 wrote:Dziękuję, czuje się dobrze, chodzę z cewnikiem bo już u doktora na ostatniej wizycie miałam lekkie rozwarcia zdecydowałam się na położną bo dr na urlopie, jak coś nie chce przeszkadzać, jestem w kontakcie z położną, nastawiona pozytywnie, jakoś dziwnie spokojna 🙈
Jak się czujesz? 🙂
Ja dobrze w czwartek mam wizytę,robiłam dziś badania i znów w moczu wyszło białko-ślad zobaczymy co mi Prof. powie.
Oj to dobrze słyszałam właśnie ze warto mieć położna do porodu ja też chcę mieć tylko już mi powiedziała że będzie przy porodzie jak będzie miała dyżur na Polnej ,bo już nie dojeżdża jak ma wolne może przez te wszystkie zmiany na Polnej I nie wiem co zrobić czy szukać innej. -
........ wrote:Ja dobrze w czwartek mam wizytę,robiłam dziś badania i znów w moczu wyszło białko-ślad zobaczymy co mi Prof. powie.
Oj to dobrze słyszałam właśnie ze warto mieć położna do porodu ja też chcę mieć tylko już mi powiedziała że będzie przy porodzie jak będzie miała dyżur na Polnej ,bo już nie dojeżdża jak ma wolne może przez te wszystkie zmiany na Polnej I nie wiem co zrobić czy szukać innej.
Właśnie u mnie jest tak, że też może być koleżanka mojej wybranej położnej zależy która będzie, ale też jest spoko rozmawiałyśmy, więc jak co to warto mieć chyba kilka na oku albo tą co poleca docent Brazert, tylko ja akurat zdecydowałam się na inną, sle doktor mówił, że nie ma problemuWiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2023, 18:55
4.07. 2022 jest ❤️




