Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Ania🙂 wrote:Właśnie u mnie jest tak, że też może być koleżanka mojej wybranej położnej zależy która będzie, ale też jest spoko rozmawiałyśmy, więc jak co to warto mieć chyba kilka na oku albo tą co poleca docent Brazert, tylko ja akurat zdecydowałam się na inną, sle doktor mówił, że nie ma problemu
No właśnie też mi mówiła że jak nie ona to jej koleżanka 🙂 więc chyba będzie dobrze 😉 ja mam jeszcze czas 😂 ale pewnie to szybko zleci.pamietam jak pisałaś że serduszko jest a ty juz lada chwila rodzisz 🥰🥰🥰 -
........ wrote:No właśnie też mi mówiła że jak nie ona to jej koleżanka 🙂 więc chyba będzie dobrze 😉 ja mam jeszcze czas 😂 ale pewnie to szybko zleci.pamietam jak pisałaś że serduszko jest a ty juz lada chwila rodzisz 🥰🥰🥰
Oj tak nie wiem kiedy to zleciało 🙈😍 mi wypadł balonik, zaraz będę jechała na porodówkę na oxy, odezwę się po a Wy nie puszczajcie kciuków 🙂
........, Pucz, ZuzaMaruda, Moli27 lubią tę wiadomość
4.07. 2022 jest ❤️ -
Ania🙂 wrote:Oj tak nie wiem kiedy to zleciało 🙈😍 mi wypadł balonik, zaraz będę jechała na porodówkę na oxy, odezwę się po a Wy nie puszczajcie kciuków 🙂
🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🥰🥰🥰🥰🥰🥰💪💪💪💪 -
nick nieaktualnyCześć dziewczyny, przepraszam że tak tu wam wlatuję z nienacka ale widzę, że rozmawiacie o położnych na polnej, że warto mieć wybraną. Możecie mi w tej kwestii podpowiedzieć, które są polecane i jak się z nimi skontaktować? I jak to wygląda odnośnie ceny? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Ja niestety nie wiem jak się za to zabrać 🫣🙈.
Edit: ja jestem z forum invimed Poznań ale was podczytuję czasami
.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2023, 09:57
-
Dżoanniks wrote:Cześć dziewczyny, przepraszam że tak tu wam wlatuję z nienacka ale widzę, że rozmawiacie o położnych na polnej, że warto mieć wybraną. Możecie mi w tej kwestii podpowiedzieć, które są polecane i jak się z nimi skontaktować? I jak to wygląda odnośnie ceny? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Ja niestety nie wiem jak się za to zabrać 🫣🙈.
Edit: ja jestem z forum invimed Poznań ale was podczytuję czasami
.
Rozmawiałam z doktorem na wizycie, polecił położną od siebie i podał namiar, od koleżanki mam też dwie inne polozne które są polecane, jak coś mogę na priv,nie jestem pewna czy kontaktu do położnych nie ma na stronie szpitala odnośnie ceny nie wiem czy jest stała u każdej, 1500/1700
nick nieaktualny lubi tę wiadomość
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
nick nieaktualnyMoli27 wrote:Rozmawiałam z doktorem na wizycie, polecił położną od siebie i podał namiar, od koleżanki mam też dwie inne polozne które są polecane, jak coś mogę na priv,nie jestem pewna czy kontaktu do położnych nie ma na stronie szpitala odnośnie ceny nie wiem czy jest stała u każdej, 1500/1700
Czy mogę poprosić na prv? Zaraz poszukam też na stronie
. Bardzo dziękuję
-
Dżoanniks wrote:Czy mogę poprosić na prv? Zaraz poszukam też na stronie
. Bardzo dziękuję 
Napisałam na prv namiar 😉
nick nieaktualny lubi tę wiadomość
-
Hej dziewczyny!
Ja również pod opieka u dr M. Brązerta od lipca 2022.
Aktualnie drugi cykl lamettą, byłam na kontroli wczoraj USG w 12 dc i jeden pęcherzyk 11 mm. Aż w szoku jestem bo w poprzednim cyklu w 11 dniu już były dwa po 22 mm a teraz taki mały
ale akurat doktor na urlopie i byłam u lek Szpiech.
Teraz w piątek jadę do lek Trzcinskiego, zobaczymy czy urosło i czy dostanę zastrzyk
Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:Hej dziewczyny!
Ja również pod opieka u dr M. Brązerta od lipca 2022.
Aktualnie drugi cykl lamettą, byłam na kontroli wczoraj USG w 12 dc i jeden pęcherzyk 11 mm. Aż w szoku jestem bo w poprzednim cyklu w 11 dniu już były dwa po 22 mm a teraz taki mały
ale akurat doktor na urlopie i byłam u lek Szpiech.
Teraz w piątek jadę do lek Trzcinskiego, zobaczymy czy urosło i czy dostanę zastrzyk
Cześć, czasem tak bywa, że jajniki się buntują, ja miałam najczęściej po 3, była też i taka stymulacja co trafił się tylko 1, jeszcze może urosnąć 🙂
GosiaK lubi tę wiadomość
-
Ania🙂 wrote:Zwolniłam brzuszek, Staś jest już na świecie 💙 urodziłam naturalnie, więcej jutro
Gratulacje 💐
Ania🙂 lubi tę wiadomość
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Gratulacje 🥰Ania🙂 wrote:Zwolniłam brzuszek, Staś jest już na świecie 💙 urodziłam naturalnie, więcej jutro
Ania🙂 lubi tę wiadomość
07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Ania🙂 wrote:Zwolniłam brzuszek, Staś jest już na świecie 💙 urodziłam naturalnie, więcej jutro
Gratulacje 🎊 kochana dużo dużo zdrówka dla was Staś piękne imię
Ps.ja też takie imię wybrałam jak będzie chłopiec 🥰
Ania🙂 lubi tę wiadomość
-
Nie chce za dużo pisać bo sama po sobie wiem jak to działa, podświadomie też się bałam porodu indukcji jak to będzie czy dam radę, osobiście nie wspominam indukcji źle, miałam cudowną położną cały czas motywowała i myślę, że dzięki niej udało się i aż tak nie popękałam i tylko kedno szycie było, na koniec poród pełen bólu nie powiem skurcze na oxytocynie 😵😵 może być zarazem piękny ❤️
Trzymacie się dziewczyny, walczcie o marzenia, postaram się w miarę możliwości zaglądać 🙂
ZuzaMaruda, ........, Lena91aa, Moli27, Agata93 lubią tę wiadomość
4.07. 2022 jest ❤️ -
GosiaK wrote:Hej dziewczyny!
Ja również pod opieka u dr M. Brązerta od lipca 2022.
Aktualnie drugi cykl lamettą, byłam na kontroli wczoraj USG w 12 dc i jeden pęcherzyk 11 mm. Aż w szoku jestem bo w poprzednim cyklu w 11 dniu już były dwa po 22 mm a teraz taki mały
ale akurat doktor na urlopie i byłam u lek Szpiech.
Teraz w piątek jadę do lek Trzcinskiego, zobaczymy czy urosło i czy dostanę zastrzyk
Również tego doświadczyłam, że stymulacja i cykl cyklowi nierówne




