Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
GosiaK wrote:Tak. I nie wiem co mam myśleć 😂
Wiec tak.. w poniedziałek 12 dc 11:30 pęcherzyk po prawej 0,81x1,17 i tylko to.
Dzisiaj 16 dc 18:00 USG, po prawej pęcherzyk nie cały 1x1 wiec lekarz mówi to nie ten. Z lewej jakaś zmiana wskazująca, że to ciałko żółte mówię jak to.. przecież w poniedziałek było czysto! Plus płyn w zatoce.. endometrium 9 mm.
Mój mózg tego nie ogarnął co się zadziało. 😂
😂 taki zwrot sytuacji, jak chcesz to możesz jeszcze zrobić progesteron
GosiaK lubi tę wiadomość
-
No właśnie z dr Trzcinskiego jestem bardzo zadowolona. U dr Szpiech tragedia. 5 minut może byłam maksymalnie, a teraz wszystko wytłumaczone. Super lekarz. 🙏🏼 ale taki mam mętlik 😵💫Agata93 wrote:Czyli ma plus,jak płyn to owulacja w 99%, prawda taka, że lekarze różnie czytają obraz usg 🤦♀️ ale doc M i dr T to nie mam zastrzeżeń,Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
-
GosiaK wrote:No właśnie z dr Trzcinskiego jestem bardzo zadowolona. U dr Szpiech tragedia. 5 minut może byłam maksymalnie, a teraz wszystko wytłumaczone. Super lekarz. 🙏🏼 ale taki mam mętlik 😵💫
Faktycznie progesteron jeszcze bardziej pomoże i będzie jakąś wskazówka na zaś, też dobrze bo sam pęcherzyk prawdopodobnie pękł -
To jak myślisz, kiedy zrobić progesteron? Robi się 7 dpo ale w sumie to nie wiem kiedy ona była w ogóle 🤷🏼♀️Agata93 wrote:Faktycznie progesteron jeszcze bardziej pomoże i będzie jakąś wskazówka na zaś, też dobrze bo sam pęcherzyk prawdopodobnie pękłAleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
-
GosiaK wrote:To jak myślisz, kiedy zrobić progesteron? Robi się 7 dpo ale w sumie to nie wiem kiedy ona była w ogóle 🤷🏼♀️
W takiej sytuacji to nie ma aż takiego znaczenia, ten 7 dpo to mówi się, że osiąga najwyższą wartość, możesz zrobić w wtorek, środa aby sprawdzić czy jest wykładnik owulacji, najlepiej z rana na czczoWiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2023, 13:06
GosiaK lubi tę wiadomość
-
Ok 👍🏼 to polecę sprawdzić. Bo z jednej strony jestem ciekawa a z drugiej mam takie hmm, nie chce się nastawiać 😞Agata93 wrote:W takiej sytuacji to nie ma aż takiego znaczenia, ten 7 dpo to mówi się, że osiąga najwyższą wartość, możesz zrobić w wtorek, środa aby sprawdzić czy jest wykładnik owulacji, najlepiej z rana na czczoAleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
-
Starająca28 jak jeszcze aktualne to mam do oddania termin do doc Paśnika, mi już nie będzie potrzebny 🙂Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
A no oczywiście 🤷🏼♀️ w środę chyba pójdę na ten progesteron i zobaczymy. Nawet z czystej ciekawości, będę wiedzieć co faktycznie zadziało się. Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że była bo nie widziałam pęcherzyka 😂Agata93 wrote:Znam to uczucie, będziesz wiedziała na czym stoisz, chociaż w 100% to czy była owulacja potwierdza tylko ciąża 🙈Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
-
Alicjaaa91 wrote:Moli27 jak tam u Was?
W środę ma wizytę u doktora i zobaczymy już 36 tydzień, końcówka miała być na obserwacji w szpitalu, już tylko czekamy z Anielką na rozwój sytuacji ☺️
Jak Twoje samopoczucie?
Starajaca28, Alicjaaa91 lubią tę wiadomość
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
GosiaK wrote:A no oczywiście 🤷🏼♀️ w środę chyba pójdę na ten progesteron i zobaczymy. Nawet z czystej ciekawości, będę wiedzieć co faktycznie zadziało się. Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że była bo nie widziałam pęcherzyka 😂
Aż sama jestem ciekawa, może pęcherzyk się jakoś ukrył 🙈😆 -
Moli27 wrote:Starająca28 jak jeszcze aktualne to mam do oddania termin do doc Paśnika, mi już nie będzie potrzebny 🙂
Dzięki ❤️❤️ odezwałam się na priv, szczęśliwego rozwiązania!Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Moli27 wrote:W środę ma wizytę u doktora i zobaczymy już 36 tydzień, końcówka miała być na obserwacji w szpitalu, już tylko czekamy z Anielką na rozwój sytuacji ☺️
Jak Twoje samopoczucie?
No to super 🙂 jeszcze trochę więc nie będę narzekać, ale ostatnio lekki spadek formy


