Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • 12345K Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 11 lutego 2023, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Tak. I nie wiem co mam myśleć 😂
    Wiec tak.. w poniedziałek 12 dc 11:30 pęcherzyk po prawej 0,81x1,17 i tylko to.
    Dzisiaj 16 dc 18:00 USG, po prawej pęcherzyk nie cały 1x1 wiec lekarz mówi to nie ten. Z lewej jakaś zmiana wskazująca, że to ciałko żółte mówię jak to.. przecież w poniedziałek było czysto! Plus płyn w zatoce.. endometrium 9 mm.
    Mój mózg tego nie ogarnął co się zadziało. 😂

    😂 taki zwrot sytuacji, jak chcesz to możesz jeszcze zrobić progesteron

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 11 lutego 2023, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Czyli ma plus,jak płyn to owulacja w 99%, prawda taka, że lekarze różnie czytają obraz usg 🤦‍♀️ ale doc M i dr T to nie mam zastrzeżeń,
    No właśnie z dr Trzcinskiego jestem bardzo zadowolona. U dr Szpiech tragedia. 5 minut może byłam maksymalnie, a teraz wszystko wytłumaczone. Super lekarz. 🙏🏼 ale taki mam mętlik 😵‍💫

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 11 lutego 2023, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12345K wrote:
    😂 taki zwrot sytuacji, jak chcesz to możesz jeszcze zrobić progesteron
    Tak właśnie myśle.. chociaż boje się 😂

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 11 lutego 2023, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    No właśnie z dr Trzcinskiego jestem bardzo zadowolona. U dr Szpiech tragedia. 5 minut może byłam maksymalnie, a teraz wszystko wytłumaczone. Super lekarz. 🙏🏼 ale taki mam mętlik 😵‍💫

    Faktycznie progesteron jeszcze bardziej pomoże i będzie jakąś wskazówka na zaś, też dobrze bo sam pęcherzyk prawdopodobnie pękł

  • Patrycja-p Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 11 lutego 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 🙂 mogę na priv? Bym chciała coś się dopytać o położną, ciąże prowadzę u doktora termin za trzy tygodnie

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 11 lutego 2023, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Faktycznie progesteron jeszcze bardziej pomoże i będzie jakąś wskazówka na zaś, też dobrze bo sam pęcherzyk prawdopodobnie pękł
    To jak myślisz, kiedy zrobić progesteron? Robi się 7 dpo ale w sumie to nie wiem kiedy ona była w ogóle 🤷🏼‍♀️

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 11 lutego 2023, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    To jak myślisz, kiedy zrobić progesteron? Robi się 7 dpo ale w sumie to nie wiem kiedy ona była w ogóle 🤷🏼‍♀️

    W takiej sytuacji to nie ma aż takiego znaczenia, ten 7 dpo to mówi się, że osiąga najwyższą wartość, możesz zrobić w wtorek, środa aby sprawdzić czy jest wykładnik owulacji, najlepiej z rana na czczo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2023, 13:06

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 11 lutego 2023, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    W takiej sytuacji to nie ma aż takiego znaczenia, ten 7 dpo to mówi się, że osiąga najwyższą wartość, możesz zrobić w wtorek, środa aby sprawdzić czy jest wykładnik owulacji, najlepiej z rana na czczo
    Ok 👍🏼 to polecę sprawdzić. Bo z jednej strony jestem ciekawa a z drugiej mam takie hmm, nie chce się nastawiać 😞

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 11 lutego 2023, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja-p wrote:
    Ania 🙂 mogę na priv? Bym chciała coś się dopytać o położną, ciąże prowadzę u doktora termin za trzy tygodnie

    Tak 🙂

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 11 lutego 2023, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca28 jak jeszcze aktualne to mam do oddania termin do doc Paśnika, mi już nie będzie potrzebny 🙂

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Patrycja-p Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 11 lutego 2023, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Tak 🙂

    Dzięki, wysyłam zaproszenie

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 11 lutego 2023, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Ok 👍🏼 to polecę sprawdzić. Bo z jednej strony jestem ciekawa a z drugiej mam takie hmm, nie chce się nastawiać 😞

    Znam to uczucie, będziesz wiedziała na czym stoisz, chociaż w 100% to czy była owulacja potwierdza tylko ciąża 🙈

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 12 lutego 2023, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Znam to uczucie, będziesz wiedziała na czym stoisz, chociaż w 100% to czy była owulacja potwierdza tylko ciąża 🙈
    A no oczywiście 🤷🏼‍♀️ w środę chyba pójdę na ten progesteron i zobaczymy. Nawet z czystej ciekawości, będę wiedzieć co faktycznie zadziało się. Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że była bo nie widziałam pęcherzyka 😂

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 12 lutego 2023, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 jak tam u Was?

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Moli27 jak tam u Was?

    W środę ma wizytę u doktora i zobaczymy już 36 tydzień, końcówka miała być na obserwacji w szpitalu, już tylko czekamy z Anielką na rozwój sytuacji ☺️

    Jak Twoje samopoczucie?

    Starajaca28, Alicjaaa91 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • 12345K Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 12 lutego 2023, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    A no oczywiście 🤷🏼‍♀️ w środę chyba pójdę na ten progesteron i zobaczymy. Nawet z czystej ciekawości, będę wiedzieć co faktycznie zadziało się. Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że była bo nie widziałam pęcherzyka 😂

    Aż sama jestem ciekawa, może pęcherzyk się jakoś ukrył 🙈😆

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 12 lutego 2023, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Starająca28 jak jeszcze aktualne to mam do oddania termin do doc Paśnika, mi już nie będzie potrzebny 🙂


    Dzięki ❤️❤️ odezwałam się na priv, szczęśliwego rozwiązania!

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 12 lutego 2023, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    W środę ma wizytę u doktora i zobaczymy już 36 tydzień, końcówka miała być na obserwacji w szpitalu, już tylko czekamy z Anielką na rozwój sytuacji ☺️

    Jak Twoje samopoczucie?

    No to super 🙂 jeszcze trochę więc nie będę narzekać, ale ostatnio lekki spadek formy

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 13 lutego 2023, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12345K wrote:
    Aż sama jestem ciekawa, może pęcherzyk się jakoś ukrył 🙈😆
    Nie mam pojęcia 😂 ale no tez go nie widziałam.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Patrycja-p Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 13 lutego 2023, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    W środę ma wizytę u doktora i zobaczymy już 36 tydzień, końcówka miała być na obserwacji w szpitalu, już tylko czekamy z Anielką na rozwój sytuacji ☺️

    Jak Twoje samopoczucie?

    Cześć, na kiedy masz termin? ☺️

‹‹ 455 456 457 458 459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ