Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
GosiaK wrote:Ja to nie wiem jak sobie tłumaczyć. Nie wiem jakiej wielkości musi być pęcherzyk, żeby USG wyłapało bo z ręka na sercu nic nie było widać. Nawet mój mąż nie widzial nic 😂 nie wiem jak to się stało.
Tego się już pewnie nigdy nie dowiemy, może dr Maciej będzie w stanie rozwikłać jak to mogło być, ale całą sytuacja na plus i progesteron też całkiem ok, dominuje się jak osiąga około 10 mm, bo to ciałko żółte było w drugim jajniku?Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2023, 10:57
-
Kashanka89 wrote:Czy mogę napisać na priv?
Przyjęłam zaproszenie, takStarania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Właśnie napisałam do niegoAgata93 wrote:Tego się już pewnie nigdy nie dowiemy, może dr Maciej będzie w stanie rozwikłać jak to mogło być, ale całą sytuacja na plus i progesteron też całkiem ok, dominuje się jak osiąga około 10 mm, bo to ciałko żółte było w drugim jajniku?

W poniedziałek 12 dc był pęcherzyk 12 mm w lewym jajniku, w piątek w 16 dc pęcherzyk w lewym miał niecałe 10 mm wiec mówił lekarz ze to nie ten ale w prawym była zmiana która wskazywała, ze jest to ciałko żółte.
Wczoraj zrobiłam progesteron i taki wynik. 😂 mój mózg nie jest w stanie tego pojąć. A zrobiłam z ciekawości tylko.Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
Pucz wrote:To daj znać co dr powiedział, bo ja szczerze, mam trochę luki z wizyty 😅 kojarzę tylko, że polecał i od razu się zapisaliśmy 😁
Dobrze się czuję, wiadomo, że są lepsze i gorsze dni, ale poza zmęczeniem, bólem pleców, sporadycznymi mdłościami i zawrotami głowy nic nowego sie nie pojawia 😊
To super, że tak dobrze się czujesz, oby teraz juz był tylko ten dobry czas 😁
Pucz to już zaraz prenatalne, pamiętam jak gratulowałyśmy dodatniej bety, dobrze przeczytać, że wszystko dobrze 🙂 -
12345K wrote:Dziewczyny czy któraś się orientuję jaka jest różnica między sanco a nifty? Niedługo prenatalne i się zastanawiam
Robiliśmy sanco, doktor też polecał badania genetyczne, decyzję pozostawił nam, wynik po około 6 dniach mieliśmy 🙂
12345K, Zaba90 lubią tę wiadomość
-
Oj tak, najbardziej zauważyłam jak to zleciało na wizycie w ubiegłym tygodniu, kiedy na usg z małej kropki ukazał się już malutki człowieczek 😍 i mimo, że niby się ogląda w internecie te USG na dany tydzień i niby powinno wiedzieć czego się spodziewać to wrażenie było niesamowite ☺Alicjaaa91 wrote:Pucz to już zaraz prenatalne, pamiętam jak gratulowałyśmy dodatniej bety, dobrze przeczytać, że wszystko dobrze 🙂
Niestety dalej z tyłu głowy pozostaje kwestia torbieli, która nie chce się wchłonąć i do tego złapaliśmy infekcje, ale oby ze wszystkim udało się uporać ☺
07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Oj tak, najbardziej zauważyłam jak to zleciało na wizycie w ubiegłym tygodniu, kiedy na usg z małej kropki ukazał się już malutki człowieczek 😍 i mimo, że niby się ogląda w internecie te USG na dany tydzień i niby powinno wiedzieć czego się spodziewać to wrażenie było niesamowite ☺
Niestety dalej z tyłu głowy pozostaje kwestia torbieli, która nie chce się wchłonąć i do tego złapaliśmy infekcje, ale oby ze wszystkim udało się uporać ☺
Oj tak😊 my już wiecej dzieci nie planujemy i teraz chcieliśmy mieć pamiątke umówiliśmy się z doktorem na nagranie filmu 3d/4d też sobie oglądałam w necie ale to bliskie spotkanie w gabinecie to było całkowicie inaczej ☺️
Karina89 lubi tę wiadomość
-
Oj to napewno, zwłaszcza, że w tym 3d/4d to już wszystko tak pięknie widać 😁 pewnie bym ten film oglądała w kółko 🤣Alicjaaa91 wrote:Oj tak😊 my już wiecej dzieci nie planujemy i teraz chcieliśmy mieć pamiątke umówiliśmy się z doktorem na nagranie filmu 3d/4d też sobie oglądałam w necie ale to bliskie spotkanie w gabinecie to było całkowicie inaczej ☺️07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Cześć, pewnie kilka z was będzie mnie kojarzyło może z -in vitro na polnej ☺️ chciałam się tylko pochwalić czymś ☺️
W przyszłym miesiącu miałam jechac na wizytę w związku z 2 procedura. Aktualnie 3 dni spoznia mi się miesiączka. ☺️ Jutro idę na imprezę i pomyślałam że wypadałoby zrobić test chociaż pewnie nie wyjdzie. GODZINA 19:00
No więc szukam w szafce i mam jeden jedyny najtańszy paskowy facetell. No więc nic nie świadoma go zrobiłam.
WYSZEDŁ OD RAZU PO SEKUNDZIE POZYTYWNY !!!
Pojechałam do Rossmana po 5 następnych. Wszystkie od razu pozytywne.
Proszę trzymajcie kciuki ☺️☺️☺️🥹🥹🥹
........, ZuzaMaruda, Pucz, Alicjaaa91 lubią tę wiadomość
Ona 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Izabela🌺 wrote:Cześć, pewnie kilka z was będzie mnie kojarzyło może z -in vitro na polnej ☺️ chciałam się tylko pochwalić czymś ☺️
W przyszłym miesiącu miałam jechac na wizytę w związku z 2 procedura. Aktualnie 3 dni spoznia mi się miesiączka. ☺️ Jutro idę na imprezę i pomyślałam że wypadałoby zrobić test chociaż pewnie nie wyjdzie. GODZINA 19:00
No więc szukam w szafce i mam jeden jedyny najtańszy paskowy facetell. No więc nic nie świadoma go zrobiłam.
WYSZEDŁ OD RAZU PO SEKUNDZIE POZYTYWNY !!!
Pojechałam do Rossmana po 5 następnych. Wszystkie od razu pozytywne.
Proszę trzymajcie kciuki ☺️☺️☺️🥹🥹🥹
Cudowna wiadomość 🥰🥰 właśnie tak siedziałam i myślałam o tobie czy już zaczynacie a tu taka wiadomość Gratulacje 🙂🙂🙂 -
Jestem w ogromnym Szoku 😆 test od razu pozytywny. Nie musiałam czekać na drugą kreskę 🥹🥹🥹 umówiłam się do lekarza na wtorek i zapytałam się o bóle brzucha bo mnie tak pobolewa więc duphaston i nospa. Jutro może cudem znajde labolatoriumOna 26
Starania od maja 2020 r.
AMH 05.2022 r. :2,67
Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia
On 28
Obniżone parametry nasienia
Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2
4.2.2, 4.2.3
tranfer nr 1 19.07 odwołany
TRANFER Nr 1 08/09. 2022r? -
Izabela🌺 wrote:Jestem w ogromnym Szoku 😆 test od razu pozytywny. Nie musiałam czekać na drugą kreskę 🥹🥹🥹 umówiłam się do lekarza na wtorek i zapytałam się o bóle brzucha bo mnie tak pobolewa więc duphaston i nospa. Jutro może cudem znajde labolatorium
A to chyba normalne mnie też pobolewał brzuch na początku i czułam się jak bym miała dostać okres. -
Cudownie 😍 życie potrafi zaskoczyć, gratulacje ☺Izabela🌺 wrote:Cześć, pewnie kilka z was będzie mnie kojarzyło może z -in vitro na polnej ☺️ chciałam się tylko pochwalić czymś ☺️
W przyszłym miesiącu miałam jechac na wizytę w związku z 2 procedura. Aktualnie 3 dni spoznia mi się miesiączka. ☺️ Jutro idę na imprezę i pomyślałam że wypadałoby zrobić test chociaż pewnie nie wyjdzie. GODZINA 19:00
No więc szukam w szafce i mam jeden jedyny najtańszy paskowy facetell. No więc nic nie świadoma go zrobiłam.
WYSZEDŁ OD RAZU PO SEKUNDZIE POZYTYWNY !!!
Pojechałam do Rossmana po 5 następnych. Wszystkie od razu pozytywne.
Proszę trzymajcie kciuki ☺️☺️☺️🥹🥹🥹
Bóle brzucha też miałam, w zasadzie zdarzają się nadal takie ukłucia i to ponoć normalne ☺07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Cudownie 😍 życie potrafi zaskoczyć, gratulacje ☺
Bóle brzucha też miałam, w zasadzie zdarzają się nadal takie ukłucia i to ponoć normalne ☺
Mi doktor kiedyś mówił, że są kobiety które mają tak całą ciąże też miałam, albo odczuwają skurcze, które poprostu są ale nie powodują skutków ubocznych dla ciąży -
Izabela🌺 wrote:Cześć, pewnie kilka z was będzie mnie kojarzyło może z -in vitro na polnej ☺️ chciałam się tylko pochwalić czymś ☺️
W przyszłym miesiącu miałam jechac na wizytę w związku z 2 procedura. Aktualnie 3 dni spoznia mi się miesiączka. ☺️ Jutro idę na imprezę i pomyślałam że wypadałoby zrobić test chociaż pewnie nie wyjdzie. GODZINA 19:00
No więc szukam w szafce i mam jeden jedyny najtańszy paskowy facetell. No więc nic nie świadoma go zrobiłam.
WYSZEDŁ OD RAZU PO SEKUNDZIE POZYTYWNY !!!
Pojechałam do Rossmana po 5 następnych. Wszystkie od razu pozytywne.
Proszę trzymajcie kciuki ☺️☺️☺️🥹🥹🥹
✊ powodzenia oby się udało 🙂 -
Izabela🌺 wrote:Jestem w ogromnym Szoku 😆 test od razu pozytywny. Nie musiałam czekać na drugą kreskę 🥹🥹🥹 umówiłam się do lekarza na wtorek i zapytałam się o bóle brzucha bo mnie tak pobolewa więc duphaston i nospa. Jutro może cudem znajde labolatorium
Moje najserdeczniejsze gratulacje 🥰 niech rosną w siłę dwie kreseczki 😍
A co do bólu brzucha to przy pierwszej ciąży nie miałam praktycznie żadnych a teraz przy Adasiu odwrotnie. Bardzo często się pojawiały, w zasadzie cały pierwszy, drugi trymestr i tak mniej więcej do połowy trzeciego ale Dr mówił, że spokojnie nic się nie dzieje z dzieckiem a jeśli będą szczególnie intensywne to kazał brać nospe. także spokojnie, odpoczywajcie i dbajcie o siebie 😊 będzie dobrze 😉 -
........ wrote:A wy jak tam się czujecie jak Stasiu 🥰🥰🥰
Stasiu dobrze 😍 nie wiem czy to tak na początku tylko ale całe dnie śpi nawet muszę wybudzać na jedzenie bo by spał i spał 🙈dzisiaj obiad ugotowałam😁 ja ciągle na lekach, ciśnienie nie odpuszcza, zobaczymy jak będzie po połogu.
........, Moli27, MilenaMi lubią tę wiadomość
4.07. 2022 jest ❤️




