X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gonapeptyl na pękanie?
Odpowiedz

Gonapeptyl na pękanie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz chce podać na pękanie gonapeptyl jako ostatnia deska ratunku. Jak nie pęknie to laparo. Vaneesa gdzie w Krk ten naorotechnolog jest i jak się nazywa

  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 14 września 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Przepraszam ze sie podpinam pod ten watek ale widze ze Wy oblatane w temacie pekania pecherzykow ;) chodzi mi o ovitrelle...dostalam przedwczoraj po poludniu zastrzyk, 2 pecherzyki mialam po CLO, 20 i 24 mm, wszystko fajnie tylko wczoraj wieczorem i dzis rano sprawdzalam szyjke (czy ktoras z Was tez to kontrolowala?) I szyjka niby wysoko ale zamknieta raczej :/ czy w przypadku takiego sztucznego cyklu to mozliwe? Sluzu tez "plodnego" chyba nie mam za duzo. Sama nie wiem co o tym myslec. Juz raz ovitrelle mialam i zareagowalam (ciaza, niestety poroniona) ale teraz panikuje czy i tym razem sie uda :( pomocy bo zwariuje!

    f2w3dqk3604phf94.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jak nie pekaly wam pęcherzyki po ovitrelle, pregnyl itp to po gonapeptylu ruszyło?? jak się czujecie po gonapeptyl? Mi po ovitrelle nic nie było a po pregnylu 15 000 czułam lekki paraliż brzucha na 5 min czyli też jakby bez objawów.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ