Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 19 października 2022, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka90 wrote:
    Dziewczyny bardzo przepraszam, że nie pisałam ale z poniedziałku na wtorek złapała mnie angina i wczoraj cały dzień przespałam. Oczywiście nie dałam rady jechać na krew 😥
    Dziś 9dpt i zrobiłam ponownie sikańca. Jest wyraźna druga kreska. Jutro mam powtórzyć progesteron. Mam nadzieję, że już dojdę trochę do siebie i pojadę również na betę.
    Trzymajcie dalej kciuki, bo to ewidentnie pomaga 😁🤗
    Gratulacje Calineczko ❤ trzymam kciukasy cały czas

    Calineczka90 lubi tę wiadomość

  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 19 października 2022, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli już czytacie maluchom do brzuszka albo niedługo będziecie czytać na żywo to polecam stronkę skupszop.pl. Kupiłam 28 książek za łączną kwotę 55 zł :)

    Takaja12, justyna1719 lubią tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 19 października 2022, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka wspaniała informacja! ❤️ Bardzo się cieszę, dawaj znać po badaniach ✊🏻❤️❤️❤️

    Calineczka90 lubi tę wiadomość

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6463 3627

    Wysłany: 19 października 2022, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka90 wrote:
    Dziewczyny bardzo przepraszam, że nie pisałam ale z poniedziałku na wtorek złapała mnie angina i wczoraj cały dzień przespałam. Oczywiście nie dałam rady jechać na krew 😥
    Dziś 9dpt i zrobiłam ponownie sikańca. Jest wyraźna druga kreska. Jutro mam powtórzyć progesteron. Mam nadzieję, że już dojdę trochę do siebie i pojadę również na betę.
    Trzymajcie dalej kciuki, bo to ewidentnie pomaga 😁🤗

    🥰🥰🥰✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️

    Calineczka90 lubi tę wiadomość

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 19 października 2022, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka90 wrote:
    Dziewczyny bardzo przepraszam, że nie pisałam ale z poniedziałku na wtorek złapała mnie angina i wczoraj cały dzień przespałam. Oczywiście nie dałam rady jechać na krew 😥
    Dziś 9dpt i zrobiłam ponownie sikańca. Jest wyraźna druga kreska. Jutro mam powtórzyć progesteron. Mam nadzieję, że już dojdę trochę do siebie i pojadę również na betę.
    Trzymajcie dalej kciuki, bo to ewidentnie pomaga 😁🤗
    Ojej to fantastycznie ❤️❤️❤️❤️ tzn nie, że chora jesteś, ale ta kreska ❤️❤️❤️🤣
    Jak ha się cieszę 😍😍😍😍😍 już zaczynalam się martwić a tu taka wiadomość ❤️❤️❤️❤️
    Zdrowiej kochana szybciutko 💕💕💕💕

    Calineczka90 lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 19 października 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka90 wrote:
    Dziękuję dziewczyny. Jesteście naprawdę Kochane ♥️
    Zobaczymy jak tym razem potoczy się nasza historia i czy te dodatkowe leki pomogą utrzymać ciążę ✊✊
    Trzymam kciuki ✊✊❤️❤️❤️

    Calineczka90 lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 19 października 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko jak się czujesz?? Jak malutka??

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 19 października 2022, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka90 wrote:
    Dziękuję dziewczyny. Jesteście naprawdę Kochane ♥️
    Zobaczymy jak tym razem potoczy się nasza historia i czy te dodatkowe leki pomogą utrzymać ciążę ✊✊
    Kochana trzymam kciuki za Ciebie i napewno będzie wszystko dobrze 🤩🤩🤩❤❤🙏

    Calineczka90 lubi tę wiadomość

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 19 października 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane właśnie doszło do mnie, że razem z Kreconairuda zaczęliśmy 6 miesiąc ciąży 😍❤🙈
    Boże kiedy to zleciało? 😍😍😍😍

    Takaja12, kreconairuda, Calineczka90 lubią tę wiadomość

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 19 października 2022, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Kochane właśnie doszło do mnie, że razem z Kreconairuda zaczęliśmy 6 miesiąc ciąży 😍❤🙈
    Boże kiedy to zleciało? 😍😍😍😍
    No i niedługo dojdziecie do 9 miesiąca i też zleci 🤣🤣🤣

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 19 października 2022, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie właśnie mąż zadzwonil, że ma gorączkę potworny bol glowy i miesni 🥵 jeszcze nam wirusa w domu brakowało 🤒😒

    A wiecie jak się ma np. Encorton jakby mnie zaraził? Czy to bezpieczne go przyjmować podczas infekcji ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2022, 16:13

    age.png
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 19 października 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Do mnie właśnie mąż zadzwonil, że ma gorączkę potworny bol glowy i miesni 🥵 jeszcze nam wirusa w domu brakowało 🤒😒

    A wiecie jak się ma np. Encorton jakby mnie zaraził? Czy to bezpieczne go przyjmować podczas infekcji ?
    Oj byś musiała lekarza zapytać o to.... No ale może to nie wirus tylko się przeziębił i nie zarazi Cie niczym ❤️❤️❤️

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 19 października 2022, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo wczorajszego tematu teściowych... Wczoraj Angel byłaś podkurzona, a dziś ja musze się wyrzalic, bo taka jestem zła, wściekła po prostu, że aż kipie ze złości 🥵🥵🥵
    A więc moja tesciowa stwierdziła, że malując włosy truje dziecko i mu bardzo szkodzę, oczywiście nabuntowała mojego męża, że nie powinno się farbować włosów w takim stanie.
    Nosz kurde tak szkodzę dziecku, naprawdę... Przecież teraz są inne farby niz kiedyś 😡😡😡😡😡
    No wkurwiłam się niesamowicie

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 19 października 2022, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Apropo wczorajszego tematu teściowych... Wczoraj Angel byłaś podkurzona, a dziś ja musze się wyrzalic, bo taka jestem zła, wściekła po prostu, że aż kipie ze złości 🥵🥵🥵
    A więc moja tesciowa stwierdziła, że malując włosy truje dziecko i mu bardzo szkodzę, oczywiście nabuntowała mojego męża, że nie powinno się farbować włosów w takim stanie.
    Nosz kurde tak szkodzę dziecku, naprawdę... Przecież teraz są inne farby niz kiedyś 😡😡😡😡😡
    No wkurwiłam się niesamowicie
    No wiadomo, że muszą nabuntować synka przeciwko bo byłyby chyba chore 🙄🙄🙄 pojebało się im we łbie ostatnio 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2022, 17:17

  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 19 października 2022, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Apropo wczorajszego tematu teściowych... Wczoraj Angel byłaś podkurzona, a dziś ja musze się wyrzalic, bo taka jestem zła, wściekła po prostu, że aż kipie ze złości 🥵🥵🥵
    A więc moja tesciowa stwierdziła, że malując włosy truje dziecko i mu bardzo szkodzę, oczywiście nabuntowała mojego męża, że nie powinno się farbować włosów w takim stanie.
    Nosz kurde tak szkodzę dziecku, naprawdę... Przecież teraz są inne farby niz kiedyś 😡😡😡😡😡
    No wkurwiłam się niesamowicie

    A daj spokój...zawsze maja coś do dodania 😶 i jeszcze mężowi zrobią wodę z mózgu. Mam nadzieje, zenie zamierzasz rezygnować z farbowania przez nia

    age.png
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 19 października 2022, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    A daj spokój...zawsze maja coś do dodania 😶 i jeszcze mężowi zrobią wodę z mózgu. Mam nadzieje, zenie zamierzasz rezygnować z farbowania przez nia
    Ja już się pofarbowałam i ogólnie jak wróciliśmy to tak jakby focha o coś miała... No tak ja zrobię dziecku krzywdę..... Jakbym nie była pewna, to bym się nie farbowała... Od 26 mam dietę, której przestrzegam, żeby aby nie zaszkodzić dziecku, a teraz jednego dnia bym miała mu zaszkodzić... Nosz kurde... To najlepiej jakbym chodziła zaniedbana bo w ciąży jestem... No kiedyś były te rozjaśniacze, farby z amoniakiem itd to mogło szkodzić, ale teraz te farby to nawet zapachu nie mają 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ale wiedziałam, że coś jej nie tego.. Bo zawsze to wychodziła, żeby zobaczyć jak wyglądam, a dziś nawet nie spojrzała, a potem nagle pytanie męża po rozmowie z nią "a te malowanie nie zaszkodzi małej?" i już wiedziałam skąd mu się to wzięło, a potem tylko się w tym utwierdziłam, że ona mu o tym nagadała... Ale jej córka też była przed porodem włosy malowac..

    Takaja12, αηgєℓ lubią tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 19 października 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    No wiadomo, że muszą nabuntować synka przeciwko bo byłyby chyba chore 🙄🙄🙄 pojebało się im we łbie ostatnio 🤦‍♀️
    Weź daj spokój, normalnie mi ciśnienie podniosła...

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 945 988

    Wysłany: 19 października 2022, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Ja już się pofarbowałam i ogólnie jak wróciliśmy to tak jakby focha o coś miała... No tak ja zrobię dziecku krzywdę..... Jakbym nie była pewna, to bym się nie farbowała... Od 26 mam dietę, której przestrzegam, żeby aby nie zaszkodzić dziecku, a teraz jednego dnia bym miała mu zaszkodzić... Nosz kurde... To najlepiej jakbym chodziła zaniedbana bo w ciąży jestem... No kiedyś były te rozjaśniacze, farby z amoniakiem itd to mogło szkodzić, ale teraz te farby to nawet zapachu nie mają 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ale wiedziałam, że coś jej nie tego.. Bo zawsze to wychodziła, żeby zobaczyć jak wyglądam, a dziś nawet nie spojrzała, a potem nagle pytanie męża po rozmowie z nią "a te malowanie nie zaszkodzi małej?" i już wiedziałam skąd mu się to wzięło, a potem tylko się w tym utwierdziłam, że ona mu o tym nagadała... Ale jej córka też była przed porodem włosy malowac..

    Nie przejmuj się kochana ❤ przejdzie jej . Powiedz mężowi, że nowoczesne farby nie szkodzą i koniec tematu 😘

    age.png
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 19 października 2022, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Nie przejmuj się kochana ❤ przejdzie jej . Powiedz mężowi, że nowoczesne farby nie szkodzą i koniec tematu 😘
    Nie przejmuje się tylko się strasznie wkurzyłam, no ciśnienie mi tym podniosła... No tak specjalnie poszłam włosy farbować, żeby dziecku zaszkodzić, no niech w łeb się palnie i pomyśli co gada... Jeśli takie mają być jej rady to ja nie wiem jak mala się urodzi, też będzie to źle to nie dobrze??

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 19 października 2022, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka tak to jest z teściowymi one żyją jeszcze średniowieczem, jak ja mieszkałam z moją to najlepsze było to jak przyszła najebała głupot wkurzyła nas swoim pieprzeniem dogadywaniem, a na koniec dodała róbcie co chcecie ja się nie wtrącam...to był w ogóle hit hitów 🤣🤣 ale mimo wszystko mam super tesciowa pomocna i pomogła mi przy dziecku bardziej niż moja własna matka z którą nawet kontaktu w tej chwili nie mam, także trzeba zacisnąć zęby, i się nie przejmować. 😉 jeśli to oczywiście jednorazowe wybryki bo jak będzie się powtarzać to trzeba wziąć na dywanik i powiedzieć co na sercu leży 😜🤭😙

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2022, 18:54

    Takaja12, Calineczka90, MYSZA, justyna1719 lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
‹‹ 1100 1101 1102 1103 1104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ