Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamy serduszko 💗💗💗💗 zwolnilo się miejsce na 8 45 i pojechałam 💗💗💗 taka jestem wzruszona. Teraz czeka mnie wizyta 1 grudnia żeby założyć kartę ciąży itd.

    Olcia93, Binka90, Ania1414, Lil.ja, kreconairuda, Paulina12345, αηgєℓ, Joanna. Joanna, Paula24, Dziewczyna28, Calineczka90, MagdaBarto, Kaczuszka.w.czepku, justyna1719, Aleks11, Kate_B lubią tę wiadomość

  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Kochane mamy serduszko 💗💗💗💗 zwolnilo się miejsce na 8 45 i pojechałam 💗💗💗 taka jestem wzruszona. Teraz czeka mnie wizyta 1 grudnia żeby założyć kartę ciąży itd.

    Pięknie Myszka!! ❤️ Bardzo się cieszę 🥹🥰
    Teraz już będzie tylko dobrze ☀️🍀✊🏻

    MYSZA lubi tę wiadomość

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • Lil.ja Autorytet
    Postów: 414 458

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Kochane mamy serduszko 💗💗💗💗 zwolnilo się miejsce na 8 45 i pojechałam 💗💗💗 taka jestem wzruszona. Teraz czeka mnie wizyta 1 grudnia żeby założyć kartę ciąży itd.

    Gratulacje🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
    Super ze zwolnilo sie miejsce i kilka dni niepotrzebnego stresu mniej🥳

    MYSZA lubi tę wiadomość

    XII 2019 iui 😥
    II 2020 iui 😥
    IV 2020 iui 😥
    VIII 2020 ivf start
    IX 2020 pick up
    X 2020 ❄️4AB 😥
    XII 2020 ❄️4AB 😥
    Badania immuno
    IV 2021 ❄️3AB
    7dpt beta 15.59; 9dpt 29.86; 11dpt 60.38; 14dpt 172.90; 16dpt 462.40; 18dpt 1086; 21dpt 2282; 24dpt 4462; 27dpt mamy💓
    XII 2021 wymarzony, wyczekany synek 💙
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Kochane mamy serduszko 💗💗💗💗 zwolnilo się miejsce na 8 45 i pojechałam 💗💗💗 taka jestem wzruszona. Teraz czeka mnie wizyta 1 grudnia żeby założyć kartę ciąży itd.
    Mysia zrobiłaś mi poranek ♥️♥️♥️♥️♥️ gratulacje kochana i niech nasz maluszek roooooośnie ♥️♥️💪
    Olcia, kciukasy za betę ♥️ i kciuki za wizyty dziewczyny! Ja miałam mieć wizytę dzisiaj ale ostatnio dr przełożył mi na za tydzień :)
    Zasnęłam dziś dopiero o 5:30... 🥺🥺

    MYSZA, Binka90 lubią tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 17 listopada 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 grudnia myszko to fajna data. Uwielbiam święta i wiele miłych rzeczy mnie w grudniu spotyka 💕 jak się czujesz po zobaczeniu serducha? 🧚‍♀️♥️

    Dziś mi się śniło, że urodziła się nasza malutka, ja następnego dnia poszłam już do pracy, mąż też i zostawiliśmy ją pod opieką psa 😂😂😂 a jak wróciłam do domu to karmiłam ją parówką 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2022, 09:46

    Binka90, MYSZA, Paula24 lubią tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    1 grudnia myszko to fajna data. Uwielbiam święta i wiele miłych rzeczy mnie w grudniu spotyka 💕 jak się czujesz po zobaczeniu serducha? 🧚‍♀️♥️

    Dziś mi się śniło, że urodziła się nasza malutka, ja następnego dnia poszłam już do pracy, mąż też i zostawiliśmy ją pod opieką psa 😂😂😂 a jak wróciłam do domu to karmiłam ją parówką 😂
    Nie dowierzam kochana normalnie 💗
    Aż mi łzy pociekly, jestem taka wzruszona.
    W grudniu na początku obchodzę urodziny. Oby wszystko było dobrze 💗 to najpiękniejszy dla mnie prezent od losu. 💗🍀🍀🍀

    Pani doktor przemiła. To co mówia o Niej to prawda😊

    A sen ciekawy 😁 i te parówki dla Małej 😁

    Binka90, kreconairuda lubią tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Kochane mamy serduszko 💗💗💗💗 zwolnilo się miejsce na 8 45 i pojechałam 💗💗💗 taka jestem wzruszona. Teraz czeka mnie wizyta 1 grudnia żeby założyć kartę ciąży itd.
    Piękna historia 🥰 Twój przypadek jest nadzieja dla wielu dziewczyn 🙂 życzę nudnej i beztroskiej ciąży 😊

    MYSZA, kreconairuda lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia93 wrote:
    Dziewczyny🙂🙂 trzymam za Was wszystkie kciuki 😘😘
    Ja natomiast oddałam krew na proga i Beta hCG. Dziś 8dpt. Transfer był 10.11. Wyniki będą dopiero po 16.
    🤞🤞🤞🤞

    Ps. Jak transfer był 10.11 to dziś 7dpt 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2022, 10:11

    Olcia93 lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    1 grudnia myszko to fajna data. Uwielbiam święta i wiele miłych rzeczy mnie w grudniu spotyka 💕 jak się czujesz po zobaczeniu serducha? 🧚‍♀️♥️

    Dziś mi się śniło, że urodziła się nasza malutka, ja następnego dnia poszłam już do pracy, mąż też i zostawiliśmy ją pod opieką psa 😂😂😂 a jak wróciłam do domu to karmiłam ją parówką 😂
    🤣🤣 fajne te sny są... moje to takie walnięte że po przebudzeniu chce jak najszybciej o nich zapomnieć 😂

    kreconairuda lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Dziewczyna28 Ekspertka
    Postów: 190 371

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka90 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie ♥️. Za godzinkę wyjeżdżamy do Płocka.
    Trzymam kciuki✊✊✊✊✊💪

    Calineczka90 lubi tę wiadomość

  • Dziewczyna28 Ekspertka
    Postów: 190 371

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Kochane mamy serduszko 💗💗💗💗 zwolnilo się miejsce na 8 45 i pojechałam 💗💗💗 taka jestem wzruszona. Teraz czeka mnie wizyta 1 grudnia żeby założyć kartę ciąży itd.
    Jezu, jak cudownie, gratuluję Ci z całego serca !!! 😍

    MYSZA lubi tę wiadomość

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 17 listopada 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za wszystkie ciepłe słowa 💗💗💗

    Binka90, kreconairuda, Ania1414 lubią tę wiadomość

  • Olgesha Nowa
    Postów: 5 11

    Wysłany: 17 listopada 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziewczyny,

    Miałam transfer u doktora H 10/11, już dziś oddałam krew, czekam na wyniki.

    To już mój 6 transfer (2 miałam w Gravidzie i 4 w Bociani).

    Paula24, Binka90, MYSZA, Ania1414, Calineczka90, αηgєℓ, MagdaBarto, Paula1212, Kaczuszka.w.czepku, justyna1719, Kate_B lubią tę wiadomość

  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 17 listopada 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgesha wrote:
    Witam, dziewczyny,

    Miałam transfer u doktora H 10/11, już dziś oddałam krew, czekam na wyniki.

    To już mój 6 transfer (2 miałam w Gravidzie i 4 w Bociani).
    Trzymamy kciuki 💪🤞🍀 i czekamy na informacje.
    Zmieniał dr jakieś zalecenia co do ostatniego transferu? :)

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 listopada 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgesha wrote:
    Witam, dziewczyny,

    Miałam transfer u doktora H 10/11, już dziś oddałam krew, czekam na wyniki.

    To już mój 6 transfer (2 miałam w Gravidzie i 4 w Bociani).
    Kciuki 🙂

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 17 listopada 2022, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgesha wrote:
    Witam, dziewczyny,

    Miałam transfer u doktora H 10/11, już dziś oddałam krew, czekam na wyniki.

    To już mój 6 transfer (2 miałam w Gravidzie i 4 w Bociani).
    Witaj 💗kciukaski ✊🍀

  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 17 listopada 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgesha wrote:
    Witam, dziewczyny,

    Miałam transfer u doktora H 10/11, już dziś oddałam krew, czekam na wyniki.

    To już mój 6 transfer (2 miałam w Gravidzie i 4 w Bociani).

    Trzymamy kciuki 🍀✊🏻✊🏻

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 17 listopada 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka jak miło patrzy się na aktualizację Twojej stopki ❤️☀️

    kreconairuda, MYSZA lubią tę wiadomość

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 17 listopada 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1414 wrote:
    Myszka jak miło patrzy się na aktualizację Twojej stopki ❤️☀️
    Kochana 💗
    Powiem Ci , że nadal w to wszystko nie dowierzam.
    Jestem taka wdzięczna , taka wzruszona.
    Wspaniale że zwolniła się dziś godzina i mogłam pojechać . Zadzwoniłam o 7 40 i okazało się, że na 8 45 jest okienko. Nie wiem jakbym wytrzymała do środy. Tak chciałam wiedzieć co z moim Kropeczkiem . Pierwszy raz w życiu, nie przeszkadzało mi że mąż jedzie za szybko 😁
    Niedługo i Twoja stopka się zmieni. Zobaczysz💗
    Teraz to będzie Ten czas i dla Ciebie kochana 💗

    Ania1414, kreconairuda, Binka90, αηgєℓ, Paula1212, Kate_B lubią tę wiadomość

  • Calineczka90 Autorytet
    Postów: 1404 1681

    Wysłany: 17 listopada 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Kochane mamy serduszko 💗💗💗💗 zwolnilo się miejsce na 8 45 i pojechałam 💗💗💗 taka jestem wzruszona. Teraz czeka mnie wizyta 1 grudnia żeby założyć kartę ciąży itd.

    Myszka tak się cieszę Twoim szczęściem ♥️♥️

    MYSZA lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 1176 1177 1178 1179 1180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ