Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 16 listopada 2022, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    O to dużo dajesz, ja mm daje po 60 ml plus to co zessie z piersi
    Jak mój je z piersi to tez daje mu 60 mm ale jak je samo mm to 100 ml już ale będziemy zwiększać bo już starcza tylko na 2,5-3 h

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • MagdaBarto Koleżanka
    Postów: 34 60

    Wysłany: 16 listopada 2022, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek mam monitoring endometrium 10dc(biorę estrofem) , Pani doktor nic nie mówiła żebym jakieś badania z krwi zrobiła ale jutro rano chciałabym zrobić progesteron i co jeszcze musiałabym zrobić ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2022, 18:43

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 listopada 2022, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Jak mój je z piersi to tez daje mu 60 mm ale jak je samo mm to 100 ml już ale będziemy zwiększać bo już starcza tylko na 2,5-3 h
    Nie to moja też się budzi co 2,5 do 3 godzin.. Ale to normalne bo wcześniej jak spala dłużej to dr kazała mi ją wybudzać co tyle. A to dłużej Ci spał niż te 3 godziny???

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • MagdaBarto Koleżanka
    Postów: 34 60

    Wysłany: 16 listopada 2022, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 wrote:
    Wcześniej to nie ma dużego sensu robić progesteronu, najlepiej jak zrobisz dzień przed albo w dniu transferu, żeby wiedzieć na jakim jest poziomie 🙂. Takie minimum proga w dzień transferu to 15, a najlepiej 20 i więcej. Tylko od dnia transferu to dr zawsze przepisuje więcej tych leków z progesteronem, żeby zwiększyć jego poziom 🙂.
    To czekamy teraz do piątku jak tam endo pięknie urosło ✊✊🍀❤️

    A estradiol wtedy mam zrobić z krwi ?

  • Dziewczyna28 Ekspertka
    Postów: 190 371

    Wysłany: 16 listopada 2022, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 wrote:
    Halo 🙂, Dziewczyna28 dzisiaj miałaś mieć wyniki histero? Napisz jak wyszły, trzymamy kciuki za dobre wieści ✊✊🍀❤️
    Jutro sporo się dzieje, trochę dziewczyn ma wizyty w klinice, będą tłumy 😊 to która pierwsza będzie? 🙂
    Hej kochana, tak wyniki miały być dziś ale dzwoniła Pani Małgosia, niestety jeszcze ich nie ma. Wizyta przełożona na poniedziałek 🙁

  • MagdaBarto Koleżanka
    Postów: 34 60

    Wysłany: 16 listopada 2022, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 wrote:
    Estradiol to przed punkcją się bada, przed transferem nie trzeba. Jak miałaś okres po punkcji to powinien spaść do normalnego poziomu.
    Ok , dziękuję. To jutro nie id wtedy na krew i zobaczymy w piątek jak tam endometrium i co dalej

    Binka90 lubi tę wiadomość

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 17 listopada 2022, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Nie to moja też się budzi co 2,5 do 3 godzin.. Ale to normalne bo wcześniej jak spala dłużej to dr kazała mi ją wybudzać co tyle. A to dłużej Ci spał niż te 3 godziny???
    Mój najwiecej 4,5 h spał ale potem nadrabiał

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 17 listopada 2022, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binia kciuki za dzisiejsza wizytę 💗💗💗💗💗💗✊✊✊✊🍀

    Binka90 lubi tę wiadomość

  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 17 listopada 2022, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka, kciuki ♥️. Widzę, że nie tylko ja cierpię na bezsenność 🥺

    Binka90, MYSZA lubią tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 17 listopada 2022, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 wrote:
    Dziękuje ❤️
    A Ty będziesz dzisiaj rano dzwonić czy się uda przełożyć wizytę?
    Tak będę dzwoniła dzisiaj 💗 może się uda jakimś cudem

    Binka90 lubi tę wiadomość

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 17 listopada 2022, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 wrote:
    Dziękuje ❤️ Przyzwyczajam się do budzenia o różnych porach 🙈
    Też masz dzisiaj wizytę, więc zaciskam za Ciebie kciuki ✊✊🍀❤️
    Kręcona również trzymam kciuki za Ciebie kochana 💗💗💗💗🍀🍀✊

  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 17 listopada 2022, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za wasze wizyty ✊🏻❤️

    Calineczka niech się kropek zadomowi na 9 miesięcy! ✊🏻✊🏻🍀💛

    Binka90, MYSZA, Calineczka90 lubią tę wiadomość

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 17 listopada 2022, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka kciuki ogromne 💗💗💗💗💗🍀✊✊✊

    Calineczka90 lubi tę wiadomość

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 17 listopada 2022, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 wrote:
    Mam nadzieje, że się uda✊✊🍀 czekamy tutaj na wieści od Twojego kropeczka 💗
    Też mam taką nadzieję, będę próbować 💗

    Binka90 lubi tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 listopada 2022, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za was kciuki ✊️🤞 ❤

    Binka90 lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Calineczka90 Autorytet
    Postów: 1404 1681

    Wysłany: 17 listopada 2022, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie ♥️. Za godzinkę wyjeżdżamy do Płocka.

    Binka90, Ania1414, MYSZA, Dziewczyna28, justyna1719 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Olcia93 Przyjaciółka
    Postów: 76 236

    Wysłany: 17 listopada 2022, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny🙂🙂 trzymam za Was wszystkie kciuki 😘😘
    Ja natomiast oddałam krew na proga i Beta hCG. Dziś 8dpt. Transfer był 10.11. Wyniki będą dopiero po 16.

    Ania1414, Calineczka90, MYSZA, Binka90, kreconairuda, αηgєℓ, MagdaBarto, Paula1212, Kaczuszka.w.czepku, justyna1719, Kate_B lubią tę wiadomość

  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 17 listopada 2022, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia93 czekamy ✊🏻✊🏻🍀🍀🍀

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 17 listopada 2022, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia93 trzymam kciuki 💗💗💗💗💗✊✊✊✊✊🍀

  • Lalka30 Autorytet
    Postów: 765 798

    Wysłany: 17 listopada 2022, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celineczko kochana trzymam kciuki ❤❤🥰🥰

    Calineczka90 lubi tę wiadomość

‹‹ 1175 1176 1177 1178 1179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ