Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 15 listopada 2022, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    A wszystko dobrze 😊😊😊 mała w czwartek już 3 tygodnie będzie miała 😊
    Ciągle wisi na cycu.. 😊 Ale niestety pokarmu mam mało i muszę jej podawać mm dodatkowo.. No cóż ważne aby głodna nie była... Ty też widzę, że niedługo 30 tydzień... Kurcze wszystkie po kolei dalej będziecie się rozpakowywać ❤️❤️❤️
    Mam ten sam problem i już nie wiem ile tego mm do cycka dawać , chyba przejdę tylko na mm bo wiem ile zje i ze się naje

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 15 listopada 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a były u Was w domu po porodzie jakieś położne żeby pokazać jak uzyskać więcej pokarmu itp?
    Spójrzcie sobie też tutaj, może uda się uzyskać jakieś cenne informacje :) https://www.hafija.pl/2014/10/karmienie-piersia-poczatki.html

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 15 listopada 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    A wszystko dobrze 😊😊😊 mała w czwartek już 3 tygodnie będzie miała 😊
    Ciągle wisi na cycu.. 😊 Ale niestety pokarmu mam mało i muszę jej podawać mm dodatkowo.. No cóż ważne aby głodna nie była... Ty też widzę, że niedługo 30 tydzień... Kurcze wszystkie po kolei dalej będziecie się rozpakowywać ❤️❤️❤️
    Ojej to już 3 tygodnie 😍 bardzo się cieszę, że z Wami wszystko w porządku :) pamiętaj, nic na siłę :) masz racje, jak mała będzie najedzona to i Ty będziesz spokojniejsza 😊
    Powiem Ci że ciężko już mi się robi, a kręgosłup daje o sobie znać 🙈 z 48kg zrobiło się już 65kg 😅 a Mała ma tyle siły że czasem aż nie mogę złapać oddechu jak kopnie 🙈 ucałuj Kruszynke od nas i życzę Wam dużo zdrówka ❤😚

  • Ania1414 Autorytet
    Postów: 946 1331

    Wysłany: 16 listopada 2022, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane, jakie plany na dziś? Ktoś dziś wizyta? Za kogo trzymać kciuki? ❤️✊🏻

    Miłego dnia, pomino tej paskudnej pogody za oknem ☀️💛

    Calineczka90, Binka90 lubią tę wiadomość

    11.2021 INVIMED
    01.-03.2022 3x iui 😓
    06.2022 GRAVIDA
    07.2022 punkcja 3❄️
    08.2022 1 TRANSFER
    🍀bHCG 8 dpt 25,7
    🍀bHCG 10 dpt 6,2 😓
    11.2022 immunolog -> Accofil, Encorton, heparyna
    11.2022 histeroskopia, podwyższone CD56
    18.01.2023 TRANSFER 5BB 🙏🏻
    🍀 6 dpt 61 mIU/ml
    🍀 8 dpt 134 mIU/ml
    🍀 12 dpt 569 mIU/ml
    🍀 15 dpt 1166 mIU/ml
    🍀 17 dpt 2467 mIU/ml
    🍀 20 dpt 6181 mIU/ml
    🍀 26 dpt ❤️

    👱‍♀️28 lat, KIR AA, wysokie NK, mutacje: mthfr, pai, adenomioza, ChLC
    👨🏻 31 lat, lekko obniżone parametry nasienia, HLA-C C1C2
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 listopada 2022, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Mam ten sam problem i już nie wiem ile tego mm do cycka dawać , chyba przejdę tylko na mm bo wiem ile zje i ze się naje
    Ja dodaje po 60 ml. Dawałam 4 razy wcześniej, teraz dr kazała zwiększyć do 5 razy, bo za mało przybrała na wadze, ale ja jej daje czasami i częściej jak widzę, że mocno głodna. W nocy tylko mm daje. Aż piersi ściągam, to przez 3 razy udaje mi się ściągnąć około 90 ml przez noc, więc malutko... Ale cóż nic nie poradzę.. Piję herbatki na laktacje, dużo wody, przystawiam do piersi i ściągam jak najczęściej i nic..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • kreconairuda Autorytet
    Postów: 2545 2843

    Wysłany: 16 listopada 2022, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Ja dodaje po 60 ml. Dawałam 4 razy wcześniej, teraz dr kazała zwiększyć do 5 razy, bo za mało przybrała na wadze, ale ja jej daje czasami i częściej jak widzę, że mocno głodna. W nocy tylko mm daje. Aż piersi ściągam, to przez 3 razy udaje mi się ściągnąć około 90 ml przez noc, więc malutko... Ale cóż nic nie poradzę.. Piję herbatki na laktacje, dużo wody, przystawiam do piersi i ściągam jak najczęściej i nic..
    Justynko, najważniejsze żeby mała była najedzona a Ty razem z nią szczęśliwa 💓

    Ania1414, justyna1719 lubią tę wiadomość

    Start 13.05.22 r. od 2dc 💊estrofem i sildenafil.
    Transfer 30.05.2022 ❄️ 5dniowa blastka 4BB z eglue
    6dpt 12,99
    7dpt 33,5
    9dpt 80
    10dpt 130,4
    12dpt 328,3
    14dpt 815 prog 49
    18dpt 2635,4
    25dpt jest ♥️
    380 g szczęścia 👧
    26+3 tc 1100 g 👸,
    28+3 tc 1338 g👸
    31 tc 1750 g 🥰
    38 tc 4 prenatalne 3600 g 🧚‍♀️❤️
    09.02 córcia 3310 g, 56 cm, 10/10 😍

    Start stymulacji 24.03.2022: Mensinorm, Bemfola, Orgalutran oraz Gonapeptyl.
    Punkcja 05.04.2022, pobrano 20 oocytów, dodatkowo Zymot Multi (850 µL). 3 ❄️ z 6 zapłodnionych komórek.

    3 iui ☹️
    Sono HSG-ok, biopsja endometrium- ok.
    💊 Glucophage 500 XR, fertistim, wit D3 Ibuvit 4000, wit B12 metylo, sanprobi superfomuła.
    Dieta z niskim IG od 02.2022
    Immunosupresja: encorton i equoral od 12.04.2022.
    Ana3 silnie dodatnie, kir bx, wysokie tnf.
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 16 listopada 2022, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Ja dodaje po 60 ml. Dawałam 4 razy wcześniej, teraz dr kazała zwiększyć do 5 razy, bo za mało przybrała na wadze, ale ja jej daje czasami i częściej jak widzę, że mocno głodna. W nocy tylko mm daje. Aż piersi ściągam, to przez 3 razy udaje mi się ściągnąć około 90 ml przez noc, więc malutko... Ale cóż nic nie poradzę.. Piję herbatki na laktacje, dużo wody, przystawiam do piersi i ściągam jak najczęściej i nic..
    Kochana jakbyś nie karmiła to Twoje dzieciątko i tak będzie szczęśliwe, i Ty tez się nie przejmuj, nie każda kobieta może karmić, po to jest mleko mm 🙂 dla dziecka najważniejsza jest Twoja miłość, a nie jakie mleko je.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2022, 09:32

    Ania1414, justyna1719, kamisia lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 listopada 2022, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Dziewczyny a były u Was w domu po porodzie jakieś położne żeby pokazać jak uzyskać więcej pokarmu itp?
    Spójrzcie sobie też tutaj, może uda się uzyskać jakieś cenne informacje :) https://www.hafija.pl/2014/10/karmienie-piersia-poczatki.html
    No na wizyty patronażowa przyjeżdża położna raz w tygodniu. No powiem Ci, że to wszystko tak ładnie piszą a temat laktacji i karmienia piersią.. Po porodzie SN jest łatwiej, bo wszystko zachodzi w organizmie jak potrzeba, niestety po cesarce często jest problem z laktacja.. No i nie niestety tak jest.. Ja mam bardzo mało mleka, a tym bardziej teraz muszę dokładać mm bo za mało przybrała na wadze...a Ty jak się czujesz 😊

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 listopada 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    αηgєℓ wrote:
    Ojej to już 3 tygodnie 😍 bardzo się cieszę, że z Wami wszystko w porządku :) pamiętaj, nic na siłę :) masz racje, jak mała będzie najedzona to i Ty będziesz spokojniejsza 😊
    Powiem Ci że ciężko już mi się robi, a kręgosłup daje o sobie znać 🙈 z 48kg zrobiło się już 65kg 😅 a Mała ma tyle siły że czasem aż nie mogę złapać oddechu jak kopnie 🙈 ucałuj Kruszynke od nas i życzę Wam dużo zdrówka ❤😚
    Ooo to sporo Ci się przybrało 😊😊😊 nie dziwię się, że Ci ciężko.. Ja 9 kg przytyłam i też pamiętam jak szybko się męczyłam.. No z każdym dniem coraz bliżej rozwiązania ❤️❤️❤️

    αηgєℓ lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 listopada 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreconairuda wrote:
    Justynko, najważniejsze żeby mała była najedzona a Ty razem z nią szczęśliwa 💓
    Dokładnie, choć nie powiem bo z kazda butelka mm mam wyrzuty sumienia, że nie potrafię jej dostarczyć odpowiedniej ilości mleka... Tymbardziej, że się czyta, że ze jazda butelka to jedno karmienie piersią mniej 🙄 nie tak sobie to wyobrażałam... Kupiłam nawet kolektor pokarmu... Bo przecież jak będę karmić z jednej piersi to z drugiej będzie mleko lecieć to żeby nie marniwac 🤦‍♀️ wkładki laktacyjne kupiłam 2 paczki... Nawet nie rozpieczetowane.... No cóż plany planami a rzeczywistość rzeczywistością..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 listopada 2022, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Kochana jakbyś nie karmiła to Twoje dzieciątko i tak będzie szczęśliwe, i Ty tez się nie przejmuj, nie każda kobieta może karmić, po to jest mleko mm 🙂 dla dziecka najważniejsza jest Twoja miłość, a nie jakie mleko je.
    No wiem ❤️❤️❤️ o kurcze Ty już połowę ciąży masz za sobą widzę ❤️❤️❤️ a niedawno kurcze transfer miałaś 😍😍😍
    Kurcze ile ja mam zaległości tu u was ❤️❤️❤️

    Paula24 lubi tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 16 listopada 2022, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    No wiem ❤️❤️❤️ o kurcze Ty już połowę ciąży masz za sobą widzę ❤️❤️❤️ a niedawno kurcze transfer miałaś 😍😍😍
    Kurcze ile ja mam zaległości tu u was ❤️❤️❤️
    Tak jutro równo 23 tc 😊 czas leci, zaraz wszystkie maluch będą ma świecie 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2022, 10:20

    justyna1719, αηgєℓ, Binka90 lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 listopada 2022, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Tak jutro równo 23 tc 😊 czas leci, zaraz wszystkie maluch będą ma świecie 🙂
    I kolejne nowe w brzuszkach 😍😍😍

    Joanna. Joanna, αηgєℓ, Calineczka90, MYSZA, Ania1414, kreconairuda, Paula24, Binka90, Kate_B lubią tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 16 listopada 2022, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Tak jutro równo 23 tc 😊 czas leci, zaraz wszystkie maluch będą ma świecie 🙂
    Oj tak🙈 czas leci jak szalony, a zobaczycie po świętach 🙈🤣

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 16 listopada 2022, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Ja dodaje po 60 ml. Dawałam 4 razy wcześniej, teraz dr kazała zwiększyć do 5 razy, bo za mało przybrała na wadze, ale ja jej daje czasami i częściej jak widzę, że mocno głodna. W nocy tylko mm daje. Aż piersi ściągam, to przez 3 razy udaje mi się ściągnąć około 90 ml przez noc, więc malutko... Ale cóż nic nie poradzę.. Piję herbatki na laktacje, dużo wody, przystawiam do piersi i ściągam jak najczęściej i nic..
    Mam to samo w nocy daje mm a dziś byłam już na kontroli to tez mm przez dzień i mały wazy już 4 kg

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Aisak88 Autorytet
    Postów: 398 1275

    Wysłany: 16 listopada 2022, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała świeży transfer? I jak to wyglada?

    Walka o trzeci cud

    Czeka 7 ❄️
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 16 listopada 2022, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ja karmie 40 minut odstawiam i po 1 h znowu a potem już płacze i mm a jak daje samo mm to 100 ml

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 listopada 2022, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Mam to samo w nocy daje mm a dziś byłam już na kontroli to tez mm przez dzień i mały wazy już 4 kg
    O to dużo, moja 3,400 miała tydzień temu i dr mówiła, że za mało przybrała, kazała zwiększyć o jedną dawkę mm i jutro mamy kontrol masy ciała

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 listopada 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 wrote:
    Halo 🙂, Dziewczyna28 dzisiaj miałaś mieć wyniki histero? Napisz jak wyszły, trzymamy kciuki za dobre wieści ✊✊🍀❤️
    Jutro sporo się dzieje, trochę dziewczyn ma wizyty w klinice, będą tłumy 😊 to która pierwsza będzie? 🙂
    To trzymamy kciuki z Gabrysia za dobre wieści z jutrzejszych wizyt ✊✊✊✊❤️❤️❤️

    MYSZA, Binka90, αηgєℓ, kreconairuda lubią tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 16 listopada 2022, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Justyna ja karmie 40 minut odstawiam i po 1 h znowu a potem już płacze i mm a jak daje samo mm to 100 ml
    O to dużo dajesz, ja mm daje po 60 ml plus to co zessie z piersi

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
‹‹ 1174 1175 1176 1177 1178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ