Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 2 października 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę inaczej tzn jak cię boli mi to ciężko powiedzieć czy tak samo czy inaczej

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Ma83 Przyjaciółka
    Postów: 181 29

    Wysłany: 2 października 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie dziwne czasem nawet gorące rozpieranie. Z tym że nie jest to jakiś silny ból. Normalnie bez tabletek da się przeżyć

    Pcos, nadwaga
    Starania od październik 2016
    08.2017 elektropunkcja jajników
    09.17 c. biochem
    23.11.17 nowy cykl- udało sie!
    10.09.18 synek jest juz z nami❤
    03.19 start- starania o drugi cud
    05.19 c.pozamaciczna (1 jajowod)
    12.2019 puste jajo
    06.2020 c.biochem
    02.21 hsg brak drożności
    04.21 start- in vitro
    07.21 punkcja,mamy 2❄❄
    09.21 transfer❄️- nieudany
    11.21 transfer II❄️🤞🙏
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 2 października 2021, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo ja tez był przeżyła bez tabletki bo się położę i jest ok ale biorę kazali mi brać

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 2 października 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dziewczyny 3 h spacer

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 3 października 2021, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba jednak wariuje bo dziś mój 10 dpt i fakt bóle czasami są ale mniej przeważnie gdzie czytam to dziewczyny miały jakieś krwawienie czy coś a ja nic śluz normalny

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Nika01 Autorytet
    Postów: 327 399

    Wysłany: 3 października 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Dziewczyny chyba jednak wariuje bo dziś mój 10 dpt i fakt bóle czasami są ale mniej przeważnie gdzie czytam to dziewczyny miały jakieś krwawienie czy coś a ja nic śluz normalny
    Ja nie miałam żadnego krwawienia nie każda je ma więc spokojnie.

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 3 października 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff jak na razie to czuje podbrzusze cały czas nie jakoś mocno ale czuje takie kucia

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Lil.ja Autorytet
    Postów: 414 458

    Wysłany: 3 października 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2022, 23:36

    XII 2019 iui 😥
    II 2020 iui 😥
    IV 2020 iui 😥
    VIII 2020 ivf start
    IX 2020 pick up
    X 2020 ❄️4AB 😥
    XII 2020 ❄️4AB 😥
    Badania immuno
    IV 2021 ❄️3AB
    7dpt beta 15.59; 9dpt 29.86; 11dpt 60.38; 14dpt 172.90; 16dpt 462.40; 18dpt 1086; 21dpt 2282; 24dpt 4462; 27dpt mamy💓
    XII 2021 wymarzony, wyczekany synek 💙
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 3 października 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś ty nie nawet bie mam testu . Boje sie rozczarowania . Wytrzymam we wtorek będę już wiedzieć

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 3 października 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne co to już dwa razy śniło mi się ze się obudziłam i miałam krew na wkładce

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Nika01 Autorytet
    Postów: 327 399

    Wysłany: 3 października 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę Olka jesteś wytrwała. Ja bym nie wytrzymała tyle czasu. No ale już niedługo wtorek.

  • Ma83 Przyjaciółka
    Postów: 181 29

    Wysłany: 3 października 2021, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie krwawiłam więc to nie wyznacznik.

    Pcos, nadwaga
    Starania od październik 2016
    08.2017 elektropunkcja jajników
    09.17 c. biochem
    23.11.17 nowy cykl- udało sie!
    10.09.18 synek jest juz z nami❤
    03.19 start- starania o drugi cud
    05.19 c.pozamaciczna (1 jajowod)
    12.2019 puste jajo
    06.2020 c.biochem
    02.21 hsg brak drożności
    04.21 start- in vitro
    07.21 punkcja,mamy 2❄❄
    09.21 transfer❄️- nieudany
    11.21 transfer II❄️🤞🙏
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 3 października 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam żadnych objawów procz tego bólu brzucha jak leżę to tylko czasami zakuje jak wstanę to bardziej

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Ma83 Przyjaciółka
    Postów: 181 29

    Wysłany: 3 października 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na takim etapie jeszcze nic może ci nie być. A może będziesz jedną z tych szczęśliwych przyszłych mam, które całą ciążę przechodzą bez większych objawow

    Pcos, nadwaga
    Starania od październik 2016
    08.2017 elektropunkcja jajników
    09.17 c. biochem
    23.11.17 nowy cykl- udało sie!
    10.09.18 synek jest juz z nami❤
    03.19 start- starania o drugi cud
    05.19 c.pozamaciczna (1 jajowod)
    12.2019 puste jajo
    06.2020 c.biochem
    02.21 hsg brak drożności
    04.21 start- in vitro
    07.21 punkcja,mamy 2❄❄
    09.21 transfer❄️- nieudany
    11.21 transfer II❄️🤞🙏
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 3 października 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma83 a ty odczuwasz coś ?

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Nika01 Autorytet
    Postów: 327 399

    Wysłany: 3 października 2021, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy są wśród nas mamuśki ?

  • Nika01 Autorytet
    Postów: 327 399

    Wysłany: 3 października 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata 90 a co u cb jak się czujesz

  • Ma83 Przyjaciółka
    Postów: 181 29

    Wysłany: 3 października 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika01 wrote:
    Dziewczyny a czy są wśród nas mamuśki ?
    Ja już jestem mamuśką😀. Też po staraniach, z pomocą gina(nie in vitro) mam 3letniego synka

    Pcos, nadwaga
    Starania od październik 2016
    08.2017 elektropunkcja jajników
    09.17 c. biochem
    23.11.17 nowy cykl- udało sie!
    10.09.18 synek jest juz z nami❤
    03.19 start- starania o drugi cud
    05.19 c.pozamaciczna (1 jajowod)
    12.2019 puste jajo
    06.2020 c.biochem
    02.21 hsg brak drożności
    04.21 start- in vitro
    07.21 punkcja,mamy 2❄❄
    09.21 transfer❄️- nieudany
    11.21 transfer II❄️🤞🙏
  • Ma83 Przyjaciółka
    Postów: 181 29

    Wysłany: 3 października 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Ma83 a ty odczuwasz coś ?
    Dziś, jak i wczoraj do południa mam spokój. Później zaczynam czuć brzucho. Dziś jeszcze co jakiś czas kują mnie jajniki. I co najlepsze mam momenty, że chyba będę chora. Nawet mierzyłam sobie gorączkę ale jest ok. Nie chcę się nakręcać ale w pierwszej ciąży też tak miałam ( niby grypa a jednak nic)

    Pcos, nadwaga
    Starania od październik 2016
    08.2017 elektropunkcja jajników
    09.17 c. biochem
    23.11.17 nowy cykl- udało sie!
    10.09.18 synek jest juz z nami❤
    03.19 start- starania o drugi cud
    05.19 c.pozamaciczna (1 jajowod)
    12.2019 puste jajo
    06.2020 c.biochem
    02.21 hsg brak drożności
    04.21 start- in vitro
    07.21 punkcja,mamy 2❄❄
    09.21 transfer❄️- nieudany
    11.21 transfer II❄️🤞🙏
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 3 października 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma83 ja tez bardziej brzuch czuje na wieczór . Ogólnie czuje czasami takie dziwne uczucie do żołądka . Mam takie napady goraca

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ