X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • Syl-wia888 Autorytet
    Postów: 289 176

    Wysłany: 12 listopada 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Dziewczyny ja lada moment mam zacząć brać leki do transferu a mam mieszane uczucia to mój ostatni zarodek wszystkie wyniki mam zrobione przyczyna jest raz się z zaleceniami nie udało teraz kolejny to już mój 4 a jak mam nie chce poprostu czuje ze nie chce nie wiem czemu złe jestem nastawiona bo myśle ze muszę iść na wolne bo ja w sklepie pracuje a to przed świetami i w ogóle proszę pomóżcie !
    Hej.Robiłaś badanie allo mlr?

  • Syl-wia888 Autorytet
    Postów: 289 176

    Wysłany: 12 listopada 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaaa091 wrote:
    Nie robiłam bo pan doktor uważa ze nie ma takiej potrzeby, ale chyba muszę się za to wziąć bo to jest niewiarygodne ze 4 transfery i beta ani rusz. Raz miałam 3.2 i później nic więcej.
    Kochana jak ja miałabym liczyć aż doktor mi coś zleci, to bym osiwiala. Po 2 nieudanym transferze zaczęłam się badac. Zrobiłam sama na własną rękę cała immunologie i genetykę, krzywe i panel tarczycowy. Wiem bardzo dużo. Wyszły kwiatki. Dr C nie wierzy zbytnio w immuno. Udało mi się dostać do docenta Paśnika i mam wstepne zalecenia od niego. Czekam jeszcze na konsultacje z docentem, bo zlecił mi jedno badanie allo mlr , którego mi brakowało. Po nowym roku zaczynam nową procedurę w Płocku. Nie wiem czy Dr.C akceptuje zalecenia docenta.

  • Joanna. Joanna Autorytet
    Postów: 917 848

    Wysłany: 12 listopada 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syl-wia888 wrote:
    Kochana jak ja miałabym liczyć aż doktor mi coś zleci, to bym osiwiala. Po 2 nieudanym transferze zaczęłam się badac. Zrobiłam sama na własną rękę cała immunologie i genetykę, krzywe i panel tarczycowy. Wiem bardzo dużo. Wyszły kwiatki. Dr C nie wierzy zbytnio w immuno. Udało mi się dostać do docenta Paśnika i mam wstepne zalecenia od niego. Czekam jeszcze na konsultacje z docentem, bo zlecił mi jedno badanie allo mlr , którego mi brakowało. Po nowym roku zaczynam nową procedurę w Płocku. Nie wiem czy Dr.C akceptuje zalecenia docenta.
    Z tego co wiem to akceptuje, ale recepty musi docent ci wystawić na accofil czy inne leki od immunologa

    👩🏼31 🧔🏻‍♂️32
    3x IUI ❌
    IVF 1
    07.2020 punkcja pobrano 10 🥚= 1 ❄️ 3 CC
    09.2020 transfer beta zero
    IVF 2
    01.2021 punkcja pobrano 15 🥚, 3 ❄️ 3BC (beta zero) 4 BB (beta zero ) 5 CC ( biochemiczna 5 dpt beta 2,820 , 8 dpt beta 21,050, 12 dpt beta 12,220 💔) stymulacja mensinorm 225j + orgalutran
    IVF 3
    Stymulacja mensinorm 225j , orgalutran
    03.2022 punkcja pobrano 10🥚
    ❌ brak zarodków
    IVF 4
    01.2023 wracamy do gry 🥰
    Torbiel —> pozbywamy się jej antykoncepcja 💪🏻
    30.01.23 stymulacja! Puregon 150j
    10.02.23 PUNKCJA 13 🥚
    6 prawidłowo zapłodnionych
    2 piękne blastocysty 4 AB❄️ 4BA❄️
    27.03.2023 criotransfer blastki 4AB
    3 dpt progesteron 22,9
    7 dpt prg 24,8 Beta 27,61 🍀
    10 dpt prg 25,99. Beta 116,80🍀
    15 dpt prg 32,4 Beta 777,0🍀
    18 dpt prg 29,5 Beta 1651 🍀
    21dpt Beta 2837 🍀🥹🤞🏻🙏🏻
    23dpt pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy 😍🍀🤞🏻
    31dpt MAMY ❤️
    21.05.2023 Aniołek 👼
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 13 listopada 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syl-wia888 wrote:
    Hej.Robiłaś badanie allo mlr?


    Tak 47,7%

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 13 listopada 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 to bardzo dziwne... No ja byłam teraz 4 listopada, a ty z Mazowsza jesteś? A do tej pory też leczyłaś się w gravidzie czy dopiero chciałaś zacząć???

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Syl-wia888 Autorytet
    Postów: 289 176

    Wysłany: 13 listopada 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Tak 47,7%
    Masz bardzo ładne allo.

  • Pestka" Przyjaciółka
    Postów: 81 83

    Wysłany: 14 listopada 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa Alo a mogłabyś napisać jaką dietę zalecił Ci prof. Lewandowski i jakie przyjmujesz suplementy i zioła? Też mam endometriozę, z tym że IV stopnia, i jak na razie widzę że stanowi ona problem tylko dla mnie. Lekarze z klinik podchodzą chyba do tego na zasadzie żeby próbować aż się uda a ja nie mam na to ani czasu ani pieniędzy i też szukam na własną rękę jak zwiększyć szansę, co mogłoby pomóc przy tej chorobie.

  • mamowymi Przyjaciółka
    Postów: 120 133

    Wysłany: 14 listopada 2021, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka90 wrote:
    justyna1719 Byłam na wizycie 20 października kiedy dr C. powiedział, że już nie ma miejsc na ten rok. Jak mu powiedziałam, że mogę poza programem zapłacić, to odp, że to już koniec roku i żeby laboratorium nie obciążać, a dodał, żebym odpoczęła i na spokojnie w nowym roku zaczniemy procedurę (ale po czym odpocząć? jak byłam dopiero na drugiej wizycie, nastawienie miałam pozytywne po pierwszej wizycie i nadzieje, że uda się zacząć jeszcze w tym roku), to tak to odebrałam, jakby mnie zbył :/
    Ja dzwoniłam w listopadzie i miejsca do programu jeszcze były,po trzech dniach byłam na wizycie i doktor powiedział że w tym roku nie ma szans ..

  • Nowa Alo Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 14 listopada 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Pestka wrote:
    Nowa Alo a mogłabyś napisać jaką dietę zalecił Ci prof. Lewandowski i jakie przyjmujesz suplementy i zioła? Też mam endometriozę, z tym że IV stopnia, i jak na razie widzę że stanowi ona problem tylko dla mnie. Lekarze z klinik podchodzą chyba do tego na zasadzie żeby próbować aż się uda a ja nie mam na to ani czasu ani pieniędzy i też szukam na własną rękę jak zwiększyć szansę, co mogłoby pomóc przy tej chorobie.

    Hej , w tej chwili jestem na diecie bez czerwonego mięsa i to najmniejszy problem, ale też bez glutenu i bez laktozy . Dieta ma póki co trwać przez 2 miesiące , do kolejnej wizyty, czyli do 9 grudnia. Na początku było mi bardzo ciężko, miałam wrażenie, że wszystko kręci się wokół jedzenia, a że temat był dla mnie zupełnie nowy to trudno mi było przede wszystkim wybierać właściwe produkty, które nie ukrywam, nie zawsze są smaczne, ale teraz już wiem co mi smakuje ,gdzie to kupić, więc daję radę. Do tego oczywiście kw.foliowy oraz Wit.D3 , ashwagandha i koenzym Q10 w dawce 100. Co do ziół, to mieszanka, która podobno funkcjonuje pod nazwą OVOVITA , jest dostępna w aptece przy klinice, z tym ,że nie jest to mieszanka gotowa tylko zbiór kilku rodzajów ziół.

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 14 listopada 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syl-wia888 wrote:
    Masz bardzo ładne allo.


    Tak wiem wyszło mi Ana 1 dodatnie Ana 3 Jo-1 graniczne jakiś jeden kir tylko ale docent mówi ze on nie ważny . I accofil miałam wlew encorton i nic nie drgnęło już nie wiem czemu

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny u mnie plan działania nowy I w związku z tym mam pytanie , czy udało się komuś przy niskim amh bardzo niskim wręcz minimalnym bo 0.11 A jednak udało się z własną komórką ? Jeśli tak to jaki był plan teraz mam brać od dziś do końca listopada duphaston I estrofem po jednej tab I wtedy decyzja o kolejnyn in vitro jaka bedzie odpowiedź jajników bo przy tej stymulacji ktora mialam od razu bralam zastrzyki a tu jednak estrofem I duphaston

  • Granda4231 Koleżanka
    Postów: 77 13

    Wysłany: 17 listopada 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny widzę że każda z nas ma bardzo duże pytań na które szuka odpowiedzi. Ja w ostatnim czasie odkryłam warsztaty " obudź w sobie zycie" najbliższą edycja tych warsztatów odbędzie się 20 i 27 listopada także można się zapisywać. Warsztaty są bezpłatne, w formie online. Podczas tego spotkania macie możliwość zadawania pytań o swoje konkretne przypadki do ginekologa embriologa, immunologa i dietetyka. Dodatkowo także będzie spotkanie z psychologiem, mówca motywacyjnym oraz coachem kryzysowym. Ja podczas pierwszych swoich warsztatów znalazłam odpowiedzi na pytania, a także zobaczyłam jak inny immunolog widzi mój problem na podstawie dotychczasowych wynikow badań (i tu zwracał uwagę na zupełnie inne rzeczy niż "moj" immunolog). Nie przedłużam już tego wpisu generalnie jeżeli tak jak ja macie mętlik w głowie i chcecie bezpłatnie sprawdzić jak inny lekarz widzi wasz problem to polecam te warsztaty.

    justyna1719 lubi tę wiadomość

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 17 listopada 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak spóźnia się
    Miesiączka
    To można ja przesunąć , czym Luteina?

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Pestka" Przyjaciółka
    Postów: 81 83

    Wysłany: 17 listopada 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggggg na forach mnóstwo jest historii dziewczyn, którym udało się mimo niskiego amh, często nawet naturalnie. To będzie Twoja druga procedura? , ile miałaś zarodków z poprzedniej? Gdy zaczynałam stymulację w zeszłym roku moje AMH wynosiło 1.29. Myślałam że jak na moje 39 lat to dobry wynik. Niestety przez endometriozę moja odpowiedź na stymulację była kiepska, w pierwszej procedurze pobrano 3 kumulusy z tego jeden zarodek, w drugiej 3 kumulusy też jeden zarodek, oba transfery nieudane. Mimo to podeszłam do trzeciej procedury, bo na ten czas nie byłam gotowa na KD. Zmieniłam klinikę na Gravidę, miałam nadzieję że nowy lekarz, nowe podejście, inne leki dadzą lepszy efekt ale na podglądzie okazało się że mam po jednym pęcherzyku w każdym jajniku. Zdecydowałam się jednak na punkcję, bo nie miałam już nic do stracenia i teraz czeka na mnie jedna blastka. Nie żałuję, że próbowałam na własnych komórkach. Będę miała przynajmniej poczucie że nie poddałam się bez walki. Myślę że jeśli lekarz proponuje dalsze leczenie to wciąż widzi szansę na powodzenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej o naturalnym poczęciu to nie ma mowy ponieważ mam niedrozne jajowody, również mam Endo 4 stopnia ,liczne zrosty po 3 operacjach , przez to niska rezerwę bo wycieli mi prawie cały jajnik prawy , w pierwszej procedurze miałam 4 pęcherzyki pobrali 3 został jeden zaplodnione podany w 2 dobie embriolog.mowila że nie jestzlejj klasy lekarz powiedzial natomiast ze nie byl szałowy aa plus do tego jeszcze wodniak jajowodu jest ale nie usuwamy ponieważ pozbawił by mnie jajnika I tym samym zmniejszył rezerwę do zera pewnie

  • Pestka" Przyjaciółka
    Postów: 81 83

    Wysłany: 17 listopada 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam endometriozę 4 stopnia. Dowiedziałam się o niej rok temu podczas laparoskopii gdy usuwano mi wodniaka jajowodu. Usunięto go z jajowodem ale jajnika nie ruszali. Ponieważ został mi ten jeden zarodek chciałam się dobrze przygotować do transferu, byłam u immunologa bo słyszałam że endometrioza może podnosić cytokiny. Udało mi się też umówić na wizytę we Wrocławiu w klinice leczenia endometriozy. Byłam tam w zeszłym tygodniu, chciałam się dowiedzieć co mogę zrobić by zwiększyć szansę mając endometriozę. To co tam usłyszałam ścięło mnie z nóg. Myślałam że skoro mimo IV stopnia nie mam dolegliwości bólowych to nie jest źle. Myliłam się bardzo. Lekarz powiedział że mam to dziadostwo od 20 lat. Guz endometrialny przerasta tylną ścianę macicy i tworzy zrosty z jelitami, przenika do jelit i zwęża ich światło. Szanse na naturalne poczęcie 0,5 % (to już zresztą sama wiedziałam że to raczej kwestia cudu), in vitro - ma pacjentki którym się udało ale ogólnie nie brzmiało to dobrze, postraszył że ciąża może być zagrożeniem bo rozrastająca się macica może uciskać jelita. Mam się zastanowić co ważniejsze płodność czy zdrowie. Kilka dni trawiłam te informacje, ale postanowiłam że przynajmniej przez następny rok będę walczyć dalej. Niestety problemem są pieniądze bo to wszystko jest bardzo drogie, dofinansowania nie miałam, trzy procedury za mną, oszczędności się wyczerpały.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli masz guza dodatkowi tak ?

  • Pestka" Przyjaciółka
    Postów: 81 83

    Wysłany: 17 listopada 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tworzy go endometriozą. Oni tam mają już na prawdę dobry sprzęt, widzą to czego przez zwykłe usg lekarz nie zobaczy. Byłam wcześniej u lekarza w Gdyni i on na swoim sprzęcie nie widział tego wszystkiego co oni tam we Wrocławiu. Ale skierował mnie do szpitala na usunięcie ognisk endometriozy i powiedział żeby robić transfer 2-3 miesiące po operacji. Tyle że termin mam dopiero na lutego 2023r. Z uwagi na wiek dla mnie to za długo żeby czekać ze staraniami. A na operację we Wrocławiu mnie nie stać bo oni nie robią na NFZ. Zresztą tam mi sugerują usunięcie wszystkiego. Mam nadzieję że mój mrozaczek zostanie ze mną. Że mimo wszystko się uda. Przeczucia mnie nie myliły że z tą endometriozą to może być duży problem nawet z in vitro, lekarze z klinik podchodzą do tego czasem zbyt lekceważąco, ja szukałam na własną rękę ale spodziewałam się raczej że znajdę coś co mi w tym pomoże a nie jeszcze bardziej zdołuje. Tyle że wiem że nie ma czasu do stracenia i trzeba działać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kiedy transfer szykujcie z lekarzem u kogo w gravidze w ogóle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2021, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie kupujecie biosteron ?

‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ