Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dowiedziałam się o azospermii męża rok po ślubie. Teraz mija 6 lat od tej wiadomości. Mnóstwo jego i moich badań. Morze łez. Aż wkoncu diagnoza , że zostaje tylko skorzystanie z nasienia dawcy . Mąż odrazu mnie na to namawiał, ja dopiero w zeszłoroczne wakacje podjelam decyzje. Nie byłam gotowa. 2 inseminacje nie udane. Rozumiem co przeżywasz. Walczę, bo pragniemy dziecka bardzo i zrobię wszystko żeby zostać mama. Jestem dobrej myśli i wiem, że się uda❤

    justyna1719 lubi tę wiadomość

  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Beta 38,2 💕
    Jaki wspaniały widok❤ jak się czujesz ogólnie?

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Super Justyna teraz tylko sobie powtórz za 2 dni albo w sobotę
    W środę powtórzę 💕💕💕

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze wyczerpałam wszystko i uśmiechnie się do mnie szczęście naprawdę ze jutro zobaczę jakaś wysoka betę pierwsza w życiu

    justyna1719 lubi tę wiadomość

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Jaki wspaniały widok❤ jak się czujesz ogólnie?
    Ogólnie to trochę brzuch tak ciągnie nadal, chociaż dziś zajęłam głowę sprzątaniem itd, bo nie mogłam usiedzieć na miejscu czekając na wynik bety

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jutro tak będę miała ze wezmę się za sprzątanie bo przecież 11 dni już leżałam

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Ja dowiedziałam się o azospermii męża rok po ślubie. Teraz mija 6 lat od tej wiadomości. Mnóstwo jego i moich badań. Morze łez. Aż wkoncu diagnoza , że zostaje tylko skorzystanie z nasienia dawcy . Mąż odrazu mnie na to namawiał, ja dopiero w zeszłoroczne wakacje podjelam decyzje. Nie byłam gotowa. 2 inseminacje nie udane. Rozumiem co przeżywasz. Walczę, bo pragniemy dziecka bardzo i zrobię wszystko żeby zostać mama. Jestem dobrej myśli i wiem, że się uda❤
    To widzę, że u was to samo było... Mój mąż też od razu podjął decyzję... Dla mnie oba była chyba trudniejsza... I wiesz co??? Dziś gdy mu pokazałam test to rozpłakał się 💕💕
    Dorosly chłop a tak się wzruszył, że zostanie tata, choć był czas, że myślałam, że zostajemy tylko my... Dla mnie ta decyzja na początku była nie do zaakceptowania...
    Wy też doczekacie się tego momentu ❤️
    Jedna mała blasteczka z całej mojej procedury, a tak silna ❤️

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Ja mam nadzieje ze wyczerpałam wszystko i uśmiechnie się do mnie szczęście naprawdę ze jutro zobaczę jakaś wysoka betę pierwsza w życiu
    Trzymam kciuki ✊✊❤️

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    To widzę, że u was to samo było... Mój mąż też od razu podjął decyzję... Dla mnie oba była chyba trudniejsza... I wiesz co??? Dziś gdy mu pokazałam test to rozpłakał się 💕💕
    Dorosly chłop a tak się wzruszył, że zostanie tata, choć był czas, że myślałam, że zostajemy tylko my... Dla mnie ta decyzja na początku była nie do zaakceptowania...
    Wy też doczekacie się tego momentu ❤️
    Jedna mała blasteczka z całej mojej procedury, a tak silna ❤️
    Dla mnie też ta decyzja była nie do zaakceptowania, nawet nie dopuszczalam tego do siebie. Ale kiedyś wracaliśmy z pracy i jakoś tak nie wiadomo skąd powiedziałam, że spróbujemy. Nawet nie wiesz ile radości dałam tym mężowi.
    Chce nam się żyć. I bardzo to nas zblizylo do siebie. Mimo że 2 inseminacje się nie udały jestem pełna nadziei.
    Doczekamy ❤
    Jedna mała blasteczka a jakie ogromne szczęście❤❤❤❤

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Dla mnie też ta decyzja była nie do zaakceptowania, nawet nie dopuszczalam tego do siebie. Ale kiedyś wracaliśmy z pracy i jakoś tak nie wiadomo skąd powiedziałam, że spróbujemy. Nawet nie wiesz ile radości dałam tym mężowi.
    Chce nam się żyć. I bardzo to nas zblizylo do siebie. Mimo że 2 inseminacje się nie udały jestem pełna nadziei.
    Doczekamy ❤
    Jedna mała blasteczka a jakie ogromne szczęście❤❤❤❤
    Wiesz może z zewnątrz są silnymi facetami, ale wewnątrz przeżywają wszystko tak jak i my ❤️
    Zobaczysz i Twój maz zapłacze ze szczęścia 💕 bo to on będzie tata 💕 mimo wszystko, mimo diagnozy, mimo przeciwności 💕

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś to chyba się zapale tak mi ciepło ze szok ,

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • Kate_B Autorytet
    Postów: 633 628

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Beta 38,2 💕

    Pięknie ;) oby teraz tylko rosła i rosła ;)

    Ja tak jak i Ola jutro robię badania... Tyle że ja już kolejne i zobaczymy co dalej... Dr kazał zrobić jutro badania i powiedział, że potem umówimy się na kolejną wizytę... Może już serduszkową?

    No i widzę, że my tu prawie wszystkie jesteśmy w porównywalnej sytuacji, w sensie daty transferu: 31.01, 02.02, 03.02 i 07.02 :)

    justyna1719 lubi tę wiadomość

    ♀️36lat - niedoczynność tarczycy w przebiegu Hashimoto
    ♂️ 38lat - oligozoospermia, 1% form prawidłowych

    Starania od 01.2017

    15.11.2021 - 11 pobranych oocytów, 10 dojrzałych, 7 prawidłowo zapłodnionych

    17.11.2021 embriotransfer (2-dniowego) zarodka cI 4.1
    9dpt - HCG 7,3
    12dpt - HCG 65,4
    15dpt - HCG 90,3
    19dpt - HCG 8,0

    Mamy ❄❄❄ blastocysty

    02.02.2022 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 4BB
    6dpt - HCG 29,6
    9dpt - HCG 155,7
    13dpt - HCG 1246,6
    16dpt - HCG 3853
    21dpt - mamy ❤
    12.10.2022 Leoś jest już z nami (4430g 59cm)

    15.05.2024 kriotransfer (5-dniowej) blastocysty 3AB
    6dpt - HCG <0,2

    Została nam jeszcze ❄ blastocysta
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od jakiego lekarza jesteście ja od Hawryluka

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • MYSZA Autorytet
    Postów: 2118 2379

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    Wiesz może z zewnątrz są silnymi facetami, ale wewnątrz przeżywają wszystko tak jak i my ❤️
    Zobaczysz i Twój maz zapłacze ze szczęścia 💕 bo to on będzie tata 💕 mimo wszystko, mimo diagnozy, mimo przeciwności 💕
    Chciałabym żeby jak najszybciej tak się stalo.
    Mam nadzieję, że ten rok będzie dla nas również szczesliwy❤

    justyna1719 lubi tę wiadomość

  • αηgєℓ Autorytet
    Postów: 2099 2313

    Wysłany: 14 lutego 2022, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1719 wrote:
    ad8b076b40a0.jpg
    Zrobiłam go!!!! Aż cała się trzęse!!!!
    Boże ale się cieszę 🥰❤❤❤❤ gratulacje 🥰

    justyna1719 lubi tę wiadomość

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 14 lutego 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Ja dziś to chyba się zapale tak mi ciepło ze szok ,
    Może to dobry znak??? 😊

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 14 lutego 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYSZA wrote:
    Chciałabym żeby jak najszybciej tak się stalo.
    Mam nadzieję, że ten rok będzie dla nas również szczesliwy❤
    Będzie 💕💕💕

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 14 lutego 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_B wrote:
    Pięknie ;) oby teraz tylko rosła i rosła ;)

    Ja tak jak i Ola jutro robię badania... Tyle że ja już kolejne i zobaczymy co dalej... Dr kazał zrobić jutro badania i powiedział, że potem umówimy się na kolejną wizytę... Może już serduszkową?

    No i widzę, że my tu prawie wszystkie jesteśmy w porównywalnej sytuacji, w sensie daty transferu: 31.01, 02.02, 03.02 i 07.02 :)
    Oooo to jakiś znał dla Oli 😊

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 14 lutego 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    A od jakiego lekarza jesteście ja od Hawryluka
    No ja też 😊

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 14 lutego 2022, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo taki znak ze komuś z nasze 4 się NIe udało 😓

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ