Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gravida - Płock
Odpowiedz

Gravida - Płock

Oceń ten wątek:
  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 21 listopada 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem strasznie załamana już nie wspomnę o mężu. Krzywa insulinową i glukozowa ok ,Już dawno ja zrobiłam. Nie zapytalam bo byłam w szoku .
    To jakiś zły sen😪😪😪

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
  • Ewela1111 Przyjaciółka
    Postów: 121 36

    Wysłany: 21 listopada 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiula83 wrote:
    Ewela1111 masz już wyniki progesteronu?jak tam u Ciebie

    Tak mam już i tak myślałam, że dalej jest wysoki miałam powyżej 600... Tak sobie myślę, że może na świeżym transferze tak powinno być ? Pisałam do położnej i wszystko jest okej.

  • Ewela1111 Przyjaciółka
    Postów: 121 36

    Wysłany: 21 listopada 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i Basiula jeszcze będzie dobrze zobaczysz tylko się nie stresuj kochana...

  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 21 listopada 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela1111 nie wiem co myśleć. Mam nadzieję że ten jutrzejszy kropek będzie pięknie się rozwijał .u Ciebie też był 2dniowy kropek ?

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
  • Ewela1111 Przyjaciółka
    Postów: 121 36

    Wysłany: 21 listopada 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też był dwu dniowy... Myśl pozytywnie to naprawdę dużo daje... Ja od samego początku tak myślałam i na razie jesteśmy z mężem na dobrej drodze ☺☺ robiłam sikanca i jest druga kreseczka w sumie jeszcze słaba, ale jest 😁

  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 21 listopada 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana dajesz mi nadzieję, że może lepiej kropkowi będzie u mnie niż w lab.🙈

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2021, 22:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2020, 19:06

  • Mala1986 Ekspertka
    Postów: 226 72

    Wysłany: 21 listopada 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 8dpt 3dniowego okruszka- wysłałam męża po testy i niestety biel wizira. Myślę że u mnie klapa..
    Myślę że świeże transfery jednak są bardziej skuteczne.
    W pierwszym podejściu miałam cień cienia 10dpt 5dniowego więc jeszcze będę myśleć pozytywnie..
    Basia będzie dobrze.
    Ewela1111 super .

  • Ewela1111 Przyjaciółka
    Postów: 121 36

    Wysłany: 21 listopada 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala nie skreslaj jeszcze kropka uda się na pewno✊ jeszcze ujrzysz upragnione 2 kreseczki... A kiedy robisz betę?

  • Mala1986 Ekspertka
    Postów: 226 72

    Wysłany: 21 listopada 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bete robię dopiero w środę to bedzie 12dpt
    Wierzę, że się uda..póki nie zobaczę ujemnej bety 😉.
    Jakie to wszystko jest straszne...ile my musimy dźwigać na naszych barkach.

  • Ewela1111 Przyjaciółka
    Postów: 121 36

    Wysłany: 21 listopada 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale to również pokazuję nam jakie jesteśmy silne... Nie denerwuj się Mala odpoczywaj. Wszystko się ułoży ☺

    Mala1986 lubi tę wiadomość

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 21 listopada 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nareszcie małpa przyszła . Mala wierze ze się uda mam nadzieje ze antybiotyki zadziałały

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1111 615

    Wysłany: 21 listopada 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 16:07

    Mala1986 lubi tę wiadomość

  • Mala1986 Ekspertka
    Postów: 226 72

    Wysłany: 21 listopada 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaa wrote:
    Nareszcie małpa przyszła . Mala wierze ze się uda mam nadzieje ze antybiotyki zadziałały
    Czyli antybiotyki dziś czas start..
    Od jutra estrofem i za 16dni finał..

  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 21 listopada 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela1111 wrote:
    Tak też był dwu dniowy... Myśl pozytywnie to naprawdę dużo daje... Ja od samego początku tak myślałam i na razie jesteśmy z mężem na dobrej drodze ☺☺ robiłam sikanca i jest druga kreseczka w sumie jeszcze słaba, ale jest 😁

    Staram się myśleć, Już się wybeczałam dziś ,złość i nerwy aż mnie brzuch rozbołał,dlatego koniec muszę myśleć, że jutro jadę po malucha i muszę być w dobrej formie.
    Ewela1111 a przed punkcja miałaś ovitelle ,ile się utrzymuje w organiznie, coś lekarz Ci mówił?

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
  • Ewela1111 Przyjaciółka
    Postów: 121 36

    Wysłany: 21 listopada 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miałam robiłam zastrzyk w niedzielę bo dzień przed punkcja był spokój z zastrzykami... A ile się utrzymuje to nie powiem Ci kochana bo nie pytałam.

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1111 615

    Wysłany: 21 listopada 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 16:07

  • Ewela1111 Przyjaciółka
    Postów: 121 36

    Wysłany: 21 listopada 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie robiłam. Zrobię we wtorek razem już z progesteronem.

  • Olkaa Autorytet
    Postów: 3383 921

    Wysłany: 21 listopada 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala właśnie mi przypomniałaś kochana o estrofem i luteina chyba tak od jutra

    Walka 2018! Pcos , Ana1 graniczne , niedoczynnosc
    Leki : eutyrox 100, encorton 10 mg , neoparin , systen 50
    2020-1IUI 😑
    2020.06 punkcją -4blastki
    2020.08 transfer 5AA beta zero
    2020.11 transfer 5 AA beta zero
    2021 immunolog
    2021 histeroskopia - stany zapalne
    2021.09 transfer 4AA beta zero
    2022.02 transfer 4 CB na atosiban
    12dpt 1222,26🙏🏻
    15 dpt 3502,36🙏🏻
    19 dpt 12928,9🙏🏻
    22 dpt 27147,8🙏🏻
    26 dpt mamy serduszko ❤️
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ