X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum Bielsko Biała
Odpowiedz

Gyncentrum Bielsko Biała

Oceń ten wątek:
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was sie tam leczy? Słyszałyście coś o tej Filli?

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was sie tam leczy? Słyszałyście coś o tej Filli?
    Tak,ja tam chodze. Mam bliżej do Bielska niż do Katowic. Przedtem nie miałam owulacji a teraz po w sumie dwóch cyklach wiadomo co muszę brać zęby owulacja była. Także jestem zadowolona ze wizyty przyniosły rezultat w postaci owulacji,bo poprzedni lekarz wcale się mną nie przejmował wiec go zmienilam. Teraz będzie mój trzeci cykl.

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Tak,ja tam chodze. Mam bliżej do Bielska niż do Katowic. Przedtem nie miałam owulacji a teraz po w sumie dwóch cyklach wiadomo co muszę brać zęby owulacja była. Także jestem zadowolona ze wizyty przyniosły rezultat w postaci owulacji,bo poprzedni lekarz wcale się mną nie przejmował wiec go zmienilam. Teraz będzie mój trzeci cykl.

    My w sumie też wywoływaliśmy owulacje ale ciaży brak... Myślimy o czyms powazniejszym... Do bb tez bym miala bardzo blisko... :(

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    My w sumie też wywoływaliśmy owulacje ale ciaży brak... Myślimy o czyms powazniejszym... Do bb tez bym miala bardzo blisko... :(
    Tzn myślicie o in vitro? Ja myśle o iui. Moglibyśmy jeszcze próbować naturalnie,ale zastrzyki kosztują. Dlatego próbujemy iui.

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslimy o ivf i zastanawiałam sie jak to u nich wyglada, Jakie maja statystyki i lekarzy ale doczytałam ze cala procedura i tak odbywa sie w katowicach. Wczesniej tez mamy zamiar podejsc do IUI

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Myslimy o ivf i zastanawiałam sie jak to u nich wyglada, Jakie maja statystyki i lekarzy ale doczytałam ze cala procedura i tak odbywa sie w katowicach. Wczesniej tez mamy zamiar podejsc do IUI
    Tak,iui czy in vitro w Katowicach. W Bielsku jest ośrodek, gdzie jezdze na monitoring place za wizytę 80 zł. Pierwsza była droga, ale teraz po 80 zł. Ja widzę efekty,bo wczesniej u innego gin nie miałam owulacji,a tu mam. Wiemy juz co muszę brać żeby ja mieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 07:14

    Agi83 lubi tę wiadomość

  • Mandolina Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 23 lipca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli w tym cyklu znowu się nie uda, zdecydowaliśmy, że idziemy do tej kliniki na badania. Widać, że jest nowa, bo nie mogę znaleźć wielu opinii na jej temat, ale mam nadzieję, że nam pomogą.

    Starania od 11.2014
    11.2015 - HSG, oba jajowody niedrożne
    12.2015 - laparoskopia, rzekome udrożnienie jednego jajowodu, AMH: 2,9
    04.2018 - dramat, AMH 0,77, lecimy z in-vitro
    06.2018 - ICSI 1 zarodek :(
    09.2018 - ICSI 2 zarodki :(
    11.2018 - ICSI 1 zarodek :(
  • Eliza20 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak cenowo wyglada tam wizyta?Wybieramy sie tam ale niewiem na jaka kwote sie przygotowac

    Eliza20
  • annamaste Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsz wizyta odbyła się w pażdzierniku i trochę mnie zamurowało,bo koszt wyniósł ok. 800 zł, ale od razu zrobili mi ważne badania. Następne wizyty to ok 80 zł.

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza20 wrote:
    Dziewczyny a jak cenowo wyglada tam wizyta?Wybieramy sie tam ale niewiem na jaka kwote sie przygotowac
    pierwsza wizyta 200 zł z partnerem plus usg. Jesli Ci zleca jakies badania i chcesz je zrobić w klinie to dodatkowy koszt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 11:21

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • anemic Ekspertka
    Postów: 137 169

    Wysłany: 24 maja 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Powiedźcie czy warto tam iść? Któraś zaszla w ciążę "z nimi"? Jak lekarze? Normalni czy robią żeby odbębnić?

    f2w33e3krygmun4e.png

    12.12 - crio beta: 12 dpt: 230; 15 dpt 935,5

    22.06 transfer-5t 5dz - Strata :(
    ANA 2 - dodatni 1:320
    NK: 50,1%, hashimoto
  • czeka Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem warto... Pani doktor Piekarz bardzo ciepła i konkretna osoba, podchodzi do sprawy indywidualnie i rzetelnie. Ja jestem po dwóch cyklach stymulowanych clostilbegyt + ovitrelle + luteina. Niestety dziś znów dostałam @... ale jutro już umówiłam wizytę i chyba będę badać drożność jajowodów a mój luby znów nasienie.

    Plus dla GYNCENTRUM taki że nie gdybają, tylko działają. ;)

    clostilbegyt+ovitrelle+luteina
  • Totallyburntout Znajoma
    Postów: 23 10

    Wysłany: 15 stycznia 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :-) widzę, że wątek jest otwarty dość dawno, ale może ktoś jeszcze tutaj zagląda :) jesteśmy przed decyzją ws. In vitro - chodzimy z mężem do GC w Bielsku, ale jeśli i tak mamy ponieść koszty związane z procedurą to chcemy rozważyć inne opcje. Prowadzi nas dr Kopiec, czy któraś z Was miała może z nim styczność? Mieliście może in vitro pod jego okiem?

  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny,
    pracuję nad pracą badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

  • Moniaa88 Autorytet
    Postów: 609 616

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totallyburntout wrote:
    Cześć wszystkim :-) widzę, że wątek jest otwarty dość dawno, ale może ktoś jeszcze tutaj zagląda :) jesteśmy przed decyzją ws. In vitro - chodzimy z mężem do GC w Bielsku, ale jeśli i tak mamy ponieść koszty związane z procedurą to chcemy rozważyć inne opcje. Prowadzi nas dr Kopiec, czy któraś z Was miała może z nim styczność? Mieliście może in vitro pod jego okiem?
    Cześć :) noe znam p. Doktora, bo on nie tak dawno rozpoczął pracę w filii, ale jestem ciekawa opinii na jego temat. Ja się leczę u dr P.-A. z wynikami zawartymi w stopce

    👩 35 👦 34 kocham mojego P. od 14lat💕

    Kwiecień 2021 - histero i hsg✅
    AMH - 0,14 ➡️0,4 ➡️0,16 ❌
    FSH 9,6➡️9,9❌

    Własne owulacje ✅
    Regularne cykle ✅
    Kariotypy ✅
    gen FMR1 ✅
    HOMA ✅
    Krzywe Igła✅
    KIR bx (brak 1ds)✅
    Niedobór białka S 46%❌
    CD-138 4/10‼➡️po antybiotykoterapii
    NK - OK (1% poza normą)
    Czynnik męski❌

    1. InVitro 02.2022(pISCI, fertile chip, msome)
    ➡️8 pobranych, 3 dojrzałe, 2 zapłodnione, brak ❄
    ➡️10.03.22 ET blastka 4AB🍀
    ➡️6dpt❌😥

    ➡️05.22 naturals - CP 💔 laparo

    2. InVitro 07.2022(j.w.)
    ovulastan, gonapeptyl, menopur 300, miovelia nac, Q10, orgalutran, ovitrelle
    ➡️5 pobranych, 5 dojrzałych, 5 zapłonionych, mamy ❄❄❄❄🤩
    ➡️24.10.22 KET 4AB (AH, atosiban, encorton, estrofem, neoparin, cyclogest, besins) ❌😭

    Suple: Ferti Powder, Estabiom mama, C 1000, D3 2000, Pregna start, Q10, Stymen 50, Mg, Ashwaganda, E 370, melatonina 3mg

    Obecnie ➡️ obraza na wszystko
  • Totallyburntout Znajoma
    Postów: 23 10

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa88 wrote:
    Cześć :) noe znam p. Doktora, bo on nie tak dawno rozpoczął pracę w filii, ale jestem ciekawa opinii na jego temat. Ja się leczę u dr P.-A. z wynikami zawartymi w stopce
    Cześć! Dziękuję za odpowiedź :-) o Pani Doktor słyszałam ostatnio bdb opinie od znajomej, która też leczyła :-) także myślę, że jesteś w dobrych rekach! na ten moment nie będziemy zmieniać, zobaczymy :-) za niedługo zaczynamy pierwsza stymulację!

  • Czarnuszka666 Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 13 lutego 2023, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja również szukam opinii o tej klinice w Bielsku, z racji tego że najbliżej. Jesteśmy z mężem zainteresowani ich programem in vitro " ciąża lub zwrot kosztów" czy ktoś stąd może brał w tym udział/bierze? Podzieliby się oponią?

    Pozdrawiam !

    Starania od 2018r
    Po drodze w 2019r - poronienie 13tc / zespół turnera, biopsja kosmówki + mikromacierze - genetycznie ok
    2021r - endo I/II stopnia - laparoskopia - wszystko w normie.
    2021r - słabe nasienie
    2022r- bardzo słabe nasienie
    2023r- ciut lepsze nasienie
  • Kasiek.28 Przyjaciółka
    Postów: 94 93

    Wysłany: 11 marca 2023, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnuszka666 wrote:
    Cześć, ja również szukam opinii o tej klinice w Bielsku, z racji tego że najbliżej. Jesteśmy z mężem zainteresowani ich programem in vitro " ciąża lub zwrot kosztów" czy ktoś stąd może brał w tym udział/bierze? Podzieliby się oponią?

    Pozdrawiam !

    Cześć! My rozważaliśmy program "bez ryzyka finansowego", ale zrezygnowaliśmy. Znalazłam gdzieś tu na forum wpis dziewczyny, że żeby w ogóle się do niego zakwalifikować najpierw trzeba wykonać badania, których koszt to około 8tys. i przejść rozmowę kwalifikacyjną. Dodatkowo podobno w umowie jest zapis, że program uważa się za zakończony kiedy stwierdzi się ciążę w 6 tygodniu. A 6 tydzień to bardzo wcześnie. Dodatkowo w naszym przypadku przez wadę w kariotypie trzeba by każdorazowo robić diagnostykę przedimplantacyjną, więc mimo wszystko wyszły by kolosalne koszty. A niech by się okazało, że po pierwszej procedurze w 8 tygodniu doszłoby do poronienia to bylibyśmy ponad 30tys. w plecy. Także stwierdziliśmy, że za duże ryzyko finansowe 😅
    Aktualnie chodzimy do doktora w Tychach, który współpracuje z kliniką Angelius w Katowicach. Tu rozważaliśmy program "3mam" (na zasadzie 2+1), jednak tu znowu wkraczają kariotypy, konieczność diagnostyki przediplantacyjnej i masa okołoprocedurowych kosztów, których program nie obejmuje. Więc najprawdopodobniej stanie na podejściu do procedury bez żadnych programów, jeśli się nie uda za pierwszym razem, to zrobimy drugie podejście. A jak i wtedy poniesiemy porażkę to mąż się śmieje, że zgodzi się na kolejnego kota 🤣

    Czarnuszka666 lubi tę wiadomość

    ♀️ 29
    ♂️ 34

    Ciąże:
    styczeń 2018 💔
    maj 2018 💔
    sierpień 2019 💔

    kariotyp ♂️ - 🆗
    kariotyp ♀️ - translokacja wz. zr. 13 i 16
    AMH - 6,08 ng/ml

    2023 - decyzja o IVF

    Czerwiec 2023 - ciąża naturalna
    beta-HCG:
    6.06 - 1063
    9.06 - 4424
    12.06 - 12159

    15.06 - 2.8mm i mamy ❤️
  • Czarnuszka666 Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 11 marca 2023, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek.28 wrote:
    Cześć! My rozważaliśmy program "bez ryzyka finansowego", ale zrezygnowaliśmy. Znalazłam gdzieś tu na forum wpis dziewczyny, że żeby w ogóle się do niego zakwalifikować najpierw trzeba wykonać badania, których koszt to około 8tys. i przejść rozmowę kwalifikacyjną. Dodatkowo podobno w umowie jest zapis, że program uważa się za zakończony kiedy stwierdzi się ciążę w 6 tygodniu. A 6 tydzień to bardzo wcześnie. Dodatkowo w naszym przypadku przez wadę w kariotypie trzeba by każdorazowo robić diagnostykę przedimplantacyjną, więc mimo wszystko wyszły by kolosalne koszty. A niech by się okazało, że po pierwszej procedurze w 8 tygodniu doszłoby do poronienia to bylibyśmy ponad 30tys. w plecy. Także stwierdziliśmy, że za duże ryzyko finansowe 😅
    Aktualnie chodzimy do doktora w Tychach, który współpracuje z kliniką Angelius w Katowicach. Tu rozważaliśmy program "3mam" (na zasadzie 2+1), jednak tu znowu wkraczają kariotypy, konieczność diagnostyki przediplantacyjnej i masa okołoprocedurowych kosztów, których program nie obejmuje. Więc najprawdopodobniej stanie na podejściu do procedury bez żadnych programów, jeśli się nie uda za pierwszym razem, to zrobimy drugie podejście. A jak i wtedy poniesiemy porażkę to mąż się śmieje, że zgodzi się na kolejnego kota 🤣


    Dzięki za informację. Tak myślałam, że jest w tym jakiś haczyk- faktycznie się nie opłaca z tymi programami... chociaż jak pisałam z kliniką to nic nie wspominali mi o takich rzeczach jak Ty, zresztą gym centrum chyba nie cieszy się popularnością jeśli chodzi o in vitro. Już Angelius lepszy :)
    My będziemy podchodzić w Czechach, moja ginekolog z Angeliusa wlasnie nam poleciła , podobno mają lepszych embrologów niż w Pl. Haha też mamy kota ❤️
    Pozdrawiam! :)

    Starania od 2018r
    Po drodze w 2019r - poronienie 13tc / zespół turnera, biopsja kosmówki + mikromacierze - genetycznie ok
    2021r - endo I/II stopnia - laparoskopia - wszystko w normie.
    2021r - słabe nasienie
    2022r- bardzo słabe nasienie
    2023r- ciut lepsze nasienie
  • Totallyburntout Znajoma
    Postów: 23 10

    Wysłany: 11 marca 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-) my zakwalifikowaliśmy bez problemu do programu, po diagnozie niedrożnych jajowodów - bez żadnych badań. Co prawda, część badań mieliśmy wcześniej zrobionych - jeszcze przed diagnozą i są one aktualne.l, nie trzeba było ich powtarzać. Na ten moment jedyny dodatkowy koszt to rozmowa z embriologiem - 150 zł - nieobowiązkowa. Jestem przed punkcją. Zobaczymy jak będzie dalej :)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ