X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer wrote:
    Niestety nie
    Joafer kiedy idziesz na bete? juz masz 7dzien wiec powinno juz wyjsc;)

  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linkaa...jesteśmy już w domu. Wczoraj była maskara mała bo dzieci na zmianę się darly. Mleko które kupiliśmy coś im nie smakowało więc mój na szybko leciał po kolejne. Na szczęście dzisiaj kolejny dzień i dzieciaczki smacznie śpią :-) zobaczymy jak będzie później.

    lilou, mandy11, dredzik84, Allessa, Sunshine_111 lubią tę wiadomość

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami Tobie tez juz powinno wyjsc masz 8dpt, nie kusi Cię?? :-)

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    Linkaa...jesteśmy już w domu. Wczoraj była maskara mała bo dzieci na zmianę się darly. Mleko które kupiliśmy coś im nie smakowało więc mój na szybko leciał po kolejne. Na szczęście dzisiaj kolejny dzień i dzieciaczki smacznie śpią :-) zobaczymy jak będzie później.
    Wesolku powoli opanujesz "system" i bedzie lepiej:-) zawsze poczatki sa trudne a co dopiero przy dwojeczce to musi byc hardcore :-p ale dasz rade, kto jak nje Ty :-)

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku kochany, najważniejsze ze juz w donku jesteście cali i zdrowi :) z dzieciaczkami na pewno swietnie sobie poradzisz! powodzenia

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość


    Peonia88
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku będzie tylko lepiej! Jesteście już razem, wesołą gromadką, o to walczyłaś, więc musi być dobrze :-)

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku super że już w domciu. Trzymaj się kochana :*

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś mi się nie spieszy bo wiem jaki wynik będzie

    5a594d206d5d9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer wrote:
    Jakoś mi się nie spieszy bo wiem jaki wynik będzie
    3mam kciuki obys sie mile zaskoczyla;))
    Sil o ktorej masz wizyte?

  • ewella Znajoma
    Postów: 17 29

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolku wszystkiego dobrego dla was ! Zdrowka dla dzieci a dla ciebie i męża duzo sil i cierpliwości

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela a co u Ciebie? jak dajesz rade ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie katastrofa. Endometrium od piatku "uroslo" tylko 1mm i jest za cienkie. mam 7mm, w piatek kontrola jak nie urosnie do 9mm to moge sie pozegnac z transferem. Najbardziej oslabia mnie to ze lykam ten steryd, i to wszystko na marne :( Nie wiem jak mam sobie pomoc, nie mam nadziei ze cos sie poprawi do piatku. Takze raczej crio nie dojdzie do skutku...

  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Dziewczyny u mnie katastrofa. Endometrium od piatku "uroslo" tylko 1mm i jest za cienkie. mam 7mm, w piatek kontrola jak nie urosnie do 9mm to moge sie pozegnac z transferem. Najbardziej oslabia mnie to ze lykam ten steryd, i to wszystko na marne :( Nie wiem jak mam sobie pomoc, nie mam nadziei ze cos sie poprawi do piatku. Takze raczej crio nie dojdzie do skutku...
    orzechy brazylijskie wcinasz?
    Winko czerwone pijesz?
    Estrofemu jaka masz dawke?

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrofemu od piatku 3x1, orzechow jesc nie moge a wina boje sie pic, choc przez weekend pilam czerwone wytrawne i ciul... lykalam tez wit e i magnez jem... nie wiem co jeszcze moge zrobic... W tym cyklu juz pewnie za pozno na cokolwiek - pies pogrzebany. Pojade w piate uslyszec ze dupa z tego wszystkiego zaplace 8 dych za tą fantastyczna informacje wroce do domu i sie upije. Taki plan.

    Zalamalam sie i placze od wyjscia z kliniki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu a te plastry moze mialas systen50? u kogo bylas na wizycie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prowadzi mnie dr. M i u niego bylam. Nie dal mi nic nowego, zadnych zalecen nowych nie dostalam. Pierwsze slysze o plastrach, o wiagrze dopochwowej slyszalam, ale nic mi lekarz nie mowil, cos tez slyszalam o jakims plukaniu macicy ?

    Nastepnego cyklu nie pozwole zmarnowac. Wydusze wszystko.... Moim zdaniem mialam za mala dawke estrofemu na poczatku bo tylko 2x1. Moze powinnam od poczatku miec 3x1?

    Nie wiem, nie wiem ...


    moze niczego nowego nie dostalam bo doktor sam nie wierzy w to ze to cos da. mam tylko dwa dni ... To jest nic, jak w ciagu czterech nie uroslo endometrium ....to dlaczego teraz mialoby urosnac... A jak cykl skazany na porazke to po co sie obklejac :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 15:07

  • dredzik84 Przyjaciółka
    Postów: 99 85

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer kochana moja co się dzieje? Kika dni mnie nie bylo na forum a tu takie dramaty! Przecież nie wszystko stracone! Przecież nie wiadomo! Maleńka nawet nie chcę słyszeć ze się poddałaś! Nie Ty! Nie teraz! Każda z nas po tych kilku dniach ma zjazd do boxu i zero wiary. Tak jest i ja na milion % tez tak będę miała. Taka nasza psychika.
    Joafer zrób betę...jestem tu i jesli czegoś potrzebujesz to pisz na fb:)

    Program Rządowy: 4 nieudane transfery.
  • Aneta197722 Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku...przypomnij mi ile ważyły przy porodzie Twoje szkraby?
    Ja mam dziś wizyte u gin i ciekawe co mi powie? a dziś zaczyna mi się 34tc.
    Tydzień temu jeden bąbel miał 2kg a drugi 1,6kg. To 17% różnicy w wadze a max może być 20%.

    83HOPE, Wesołek :-) lubią tę wiadomość

  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    Linkaa...jesteśmy już w domu. Wczoraj była maskara mała bo dzieci na zmianę się darly. Mleko które kupiliśmy coś im nie smakowało więc mój na szybko leciał po kolejne. Na szczęście dzisiaj kolejny dzień i dzieciaczki smacznie śpią :-) zobaczymy jak będzie później.
    Wesołku a karmisz tylko mlekiem modyfikowany? Czy piersią też ?
    Jak będziesz miała chwilkę czasu to wyślij na maila zdjecie swoich szkrabow.
    Ile już ważą?

    Wesołek :-) lubi tę wiadomość

    Karolcia885
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu olej z wiesiołka można brać na poprawę endo- ale tylko od 1 dc do owulacji- później może spowodować mikroskurcze.

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ