X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Tyszanko, zdaję sobie z tego sprawę, jednak ja mam problem z endometrium wiec wiem jak jest. Dla mnie 7 to sporo.
    bez wspomagaczy ma 5mm. Nie wiem co bedzie.

  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 29 listopada 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Wiem Tyszanko, zdaję sobie z tego sprawę, jednak ja mam problem z endometrium wiec wiem jak jest. Dla mnie 7 to sporo.
    bez wspomagaczy ma 5mm. Nie wiem co bedzie.
    bedzie dobrze!!!
    Zobaczysz.Nie stresuj sie ☺
    Byle do piatku ☺
    &&&&

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 29 listopada 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia placilas juz 1000 zł za punkcje? I podchodzisz kolejny raz do 3 procedury?:)

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 29 listopada 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Dziewczyny u mnie katastrofa. Endometrium od piatku "uroslo" tylko 1mm i jest za cienkie. mam 7mm, w piatek kontrola jak nie urosnie do 9mm to moge sie pozegnac z transferem. Najbardziej oslabia mnie to ze lykam ten steryd, i to wszystko na marne :( Nie wiem jak mam sobie pomoc, nie mam nadziei ze cos sie poprawi do piatku. Takze raczej crio nie dojdzie do skutku...
    Kup sobie olej z wiesiołka i jedz 3 razy dziennie. Może pomoże, a jak nie, to jedz go cały czas do transferu

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 29 listopada 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Prowadzi mnie dr. M i u niego bylam. Nie dal mi nic nowego, zadnych zalecen nowych nie dostalam. Pierwsze slysze o plastrach, o wiagrze dopochwowej slyszalam, ale nic mi lekarz nie mowil, cos tez slyszalam o jakims plukaniu macicy ?

    Nastepnego cyklu nie pozwole zmarnowac. Wydusze wszystko.... Moim zdaniem mialam za mala dawke estrofemu na poczatku bo tylko 2x1. Moze powinnam od poczatku miec 3x1?

    Nie wiem, nie wiem ...


    moze niczego nowego nie dostalam bo doktor sam nie wierzy w to ze to cos da. mam tylko dwa dni ... To jest nic, jak w ciagu czterech nie uroslo endometrium ....to dlaczego teraz mialoby urosnac... A jak cykl skazany na porazke to po co sie obklejac :(
    Mi tez na edtrofemie nie chciało rosnąć, encorton może mieć na to wpływ. Miałam tez plastry i nic. Dwa cykle próbowałam, ale w końcu Musiałam podchodzić na naturalnym cyklu i zawsze miałam ładne endo, ale np. Do 12dc miałam marne s w dwa dni nadrabialo mi np. Po 4/5mm

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 29 listopada 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurku jak tam u Ciebie? Jak się czujesz Kochana?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 22:38

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 29 listopada 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, świetne podejście masz, a twój podpis w profilu jest bardzo wzruszajacy :)
    Kochana, trzymam kciuki za ciebie i wierze w twoje blastki. Będziesz mama i z brzucha i z serducha :)

    WIKI 82 lubi tę wiadomość


    Peonia88
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 29 listopada 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta197722 wrote:
    Karolcia, dorcia.. -ciekawe która z nas będzie następna haha-idziemy "łeb w łeb". Ja już po wizycie, jestem wstępnie umòwiona na cesarke też na 14 grudnia jak karolcia:)))
    Jeden bąbel waży 2300kg a drugi 1860kg
    Szyjka mi się szybko skróciła na 2,4cm także musze chyba odpuścić sprzątanie itp... karolcia-gdzie zamierzasz rodzić? Ja w pyskowicach tam gdzie pracuje moja gin.

    Aneta ja w Świętochłowicach bo prowadzę ciaze u dr Gajewskiej i chcę u niej mieć cc. Może wszystkie będziemy miały cc w ten sam dzień ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 23:20

    Karolcia885
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 30 listopada 2016, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zaczynam się stresowac bo nie śpie od 5 rano:-( od wczoraj mnie boli glowa, wczoraj tez mnie w dole plecow pobolewalo jak na @ ale to raczej za wczesnie..?
    Szkoda ze tego relanium nie mozna brac dluzej;-) a gdzie tam sobota.. Zwariuje to pewne hihi

    Dredzik czy to dzis masz wizytę czy jutro? Ja juz trzymam kciuki za piękne endo :-)

    No nic policze barany moze zasnę choc na chwilkę :-)

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • dredzik84 Przyjaciółka
    Postów: 99 85

    Wysłany: 30 listopada 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka wizytę mam jutro na 12.00 także juz czuję stresa związanego z podróżą, lekarzem który nie zna nas ani naszej historii i tym że crio będą chcieli mi zrobić w tym czasie kiedy moj M. musi być w Gdańsku....a mi dr Gaj powiedziała że przy transferze musi być partner.
    Trzymajcie kciuki Dziewczyny :)

    Program Rządowy: 4 nieudane transfery.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka dzisiaj chyba taka noc ja tez nie spalam cala noc;((

  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 30 listopada 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Linka dzisiaj chyba taka noc ja tez nie spalam cala noc;((
    A masz kochana jakies przeczucia? idziesz na bete w sobotę czy wcześniej? niby ten czas leci a jednocześnie się dłuży.. ahh co ma być to bedzie trzeba myśleć pozytywnie :)

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dredzik84 wrote:
    Linka wizytę mam jutro na 12.00 także juz czuję stresa związanego z podróżą, lekarzem który nie zna nas ani naszej historii i tym że crio będą chcieli mi zrobić w tym czasie kiedy moj M. musi być w Gdańsku....a mi dr Gaj powiedziała że przy transferze musi być partner.
    Trzymajcie kciuki Dziewczyny :)
    Dredzik oni dlatego chcą zeby partner był na transferze bo musi podpisać przygotowane przez nich papiery, ale gdyby faktycznie tak się Ci to złożyło terminowo to myślę ze pójdą Wam na ręke i podpisze Twój m innym razem, ale trzymam kciuki żeby nie było takiej konieczności:) od razu jutro poinformujcie o tej sytuacji :)

    a planujesz zostać w Kato po transferze czy do domu w tym samym dniu? ile godzin jedziesz? to musi byc męczące, ale wierze że się uda teraz :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 08:01

    dredzik84 lubi tę wiadomość

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez nie moglam zasnac a potem spalam takim plytkim snem ze w ogole nie wypoczelam tej nocy.

  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    No ja tez nie moglam zasnac a potem spalam takim plytkim snem ze w ogole nie wypoczelam tej nocy.
    To pewnie przez ten głupi stres tak reagujemy :(

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    A masz kochana jakies przeczucia? idziesz na bete w sobotę czy wcześniej? niby ten czas leci a jednocześnie się dłuży.. ahh co ma być to bedzie trzeba myśleć pozytywnie :)
    ja 3mam sie soboty...wczesniej napewno nie...nic nie mysle...nie mam zadnych przeczuc...ostatnio bylam przekonana ze sie udalo i byla dupa wiec teraz nic sie nie nastawiam ani z M nie rozmawiamy na ten temat..

    Dredzik kciuki za jutro nie zazdroszcze tej podrozy:((

    linkaa28 lubi tę wiadomość

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Hope, świetne podejście masz, a twój podpis w profilu jest bardzo wzruszajacy :)
    Kochana, trzymam kciuki za ciebie i wierze w twoje blastki. Będziesz mama i z brzucha i z serducha :)

    Dziękuję Ci bardzo :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiisia wrote:
    Zizia placilas juz 1000 zł za punkcje? I podchodzisz kolejny raz do 3 procedury?:)


    tak płaciłam...bede podchodziła w styczniu/lutym..jak sie wszystko uda

    linka, małami trzymam kciuki zeby sie udało

    Dredzik!!! za Twoja wizyte tez trzymam kciuki:)ps. Papiery moze podpisać wcześniej lub później (ostatnio panie w rejestracji pytały czy mąż będzie na transferze bo jesli nie to podpisze papiery później..takze dopytaj sie:) )

    Opu pewnie tak kiepsko spałaś przez stres..głowa do góry, bedzie dobrze!

    Hope ktory ośrodek wybraliście? przepraszam ze pytam..ale nie mogę znaleźć tej informacji a ze tak powiem rozmyślam o adopcji ale cholernie sie boje;/

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj 1,5 kieliszka wytrawnego czerwongo plus 5 suszonych moreli :)

    Tak naprawde to mam nauczke. Dopoki nie bede miaka terminu transferu nic ni jest pewne :( dopoki mi dzieci dr nie poda pod serduszko - nie mam nic. I niczym sie nie bede ekscytowac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziza my tez rozmyslamy.
    W sumie zdecydowalismh ze po nowym roku trzeba skompletowac papiery i zlozyc. To i tak sie toczy swja droga nie krotka zreszta ... Wiec szkoda czasu.

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ