Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala06 wrote:
    czesc dziewczyny u mnie beta 1,20 :(

    przykro mi :(

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Kala06 Autorytet
    Postów: 284 473

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zbadałam dzisiaj tez progesteron i wyszło 0,35 to chyba bardzo mało, o co chodzi z tym progesteronem ?

    km5scwa15d6x29ua.png
    starania od 2013 PCOS, M: azoospermia
    GynCentrum 02.08 2x blastocysty, 8tc. ☹️09.01.17 2 w 3 dobie ☹️ Invimed Warszawa, 1.04. 2x 3 doba 12 dpt - 267,26 14dpt-529 17dpt-1391, mamy ❤️
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Kamisia kiedy masz kolejny podglad? ja w sobote mam juz punkcje...
    Jutro mam podgląd a jak przebiegało wszystko u Ciebie u dr G ?;)

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiisia wrote:
    Jutro mam podgląd a jak przebiegało wszystko u Ciebie u dr G ?;)
    zobaczymy w sobote jaki bedzie rezultat tej stymulacji...ile komorek itp...dr hr byl zadowolony pecherzyki ok i wyniki estradiolu tez wporzo....od jakiego poziomu estradiolu w gyn nie robia swiezego transferu? 3 000 ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala06 wrote:
    Dziewczyny zbadałam dzisiaj tez progesteron i wyszło 0,35 to chyba bardzo mało, o co chodzi z tym progesteronem ?
    wg mnie niski ten poziom:/ a co bralas? lutinus?

  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    zobaczymy w sobote jaki bedzie rezultat tej stymulacji...ile komorek itp...dr hr byl zadowolony pecherzyki ok i wyniki estradiolu tez wporzo....od jakiego poziomu estradiolu w gyn nie robia swiezego transferu? 3 000 ??
    Tak, oni od 3 tyś nie zrobią.
    Mi w Arte zrobili przy 5.4 i Aurorka jest w brzuchu. Ale mi dr Z powiedział że inaczej patrzy się na pacjentkę która trochę więcej waży. I jeszcze chodzi o doświadczenie lekarza.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Kala06 Autorytet
    Postów: 284 473

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    wg mnie niski ten poziom:/ a co bralas? lutinus?

    Brałam najpierw utrogestan a pózniej zmienili na duphaston bo miałam uczulenie

    km5scwa15d6x29ua.png
    starania od 2013 PCOS, M: azoospermia
    GynCentrum 02.08 2x blastocysty, 8tc. ☹️09.01.17 2 w 3 dobie ☹️ Invimed Warszawa, 1.04. 2x 3 doba 12 dpt - 267,26 14dpt-529 17dpt-1391, mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala06 wrote:
    Brałam najpierw utrogestan a pózniej zmienili na duphaston bo miałam uczulenie
    u kogo sie leczysz u dr M ? najlepiej pokaz mu ten wynik...ja ostatnio przy negatywnej becie jak badalam to mialam 16 progesteronu a bralam utrogestan + duphaston..

  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    A mozesz podac link jakis ? Bo ja nie umiem nic znalezc w necie
    Pewnie, proszę: http://www.e-zikoapteka.pl/zurawina-30-kapsulek-langsteiner.html

    5958beaa9c1f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Bardzo :)

    Kala bardzo mi przykro :(

  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala... Bardzo szkoda.

    5958beaa9c1f8.png
  • Kala06 Autorytet
    Postów: 284 473

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka mogłabyś napisać cos więcej o swoim lekarzu i klinice ? Zastanawiamy sie nad zmiana

    km5scwa15d6x29ua.png
    starania od 2013 PCOS, M: azoospermia
    GynCentrum 02.08 2x blastocysty, 8tc. ☹️09.01.17 2 w 3 dobie ☹️ Invimed Warszawa, 1.04. 2x 3 doba 12 dpt - 267,26 14dpt-529 17dpt-1391, mamy ❤️
  • Basik37 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yeti chętnie odkupię od ciebie wysłałam ci zaproszenie do przyjaciółek

    Yeti76 lubi tę wiadomość

    6 inseminacji w Prowicie
    8 pełnych procedur in vitro-Gyn w tym było jeszcze 5 crio
    w międzyczasie szczepienia imuno (ok1 rok) ,2×histero, 1×laparo, PGA zarodków(zarodki ok) i praktycznie wszystko co możliwe zbadane , a beta zawsze 0 .
    Przedemną jeszcze tylko test ERA i wtedy decyzja co dalej i gdzie
  • Basik37 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 02:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz proszę na priv gdy mnie dodasz, gdzie i kiedy mogę podjechać po tę leki ?

    6 inseminacji w Prowicie
    8 pełnych procedur in vitro-Gyn w tym było jeszcze 5 crio
    w międzyczasie szczepienia imuno (ok1 rok) ,2×histero, 1×laparo, PGA zarodków(zarodki ok) i praktycznie wszystko co możliwe zbadane , a beta zawsze 0 .
    Przedemną jeszcze tylko test ERA i wtedy decyzja co dalej i gdzie
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala :(

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala06 wrote:
    Dziewczyny zbadałam dzisiaj tez progesteron i wyszło 0,35 to chyba bardzo mało, o co chodzi z tym progesteronem ?

    Powiem Ci, że bardzo niski. Koniecznie o tym powiedz.

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami już jutro punkcja:) ale szybko ten czas leci. Trzymam kciuki bardzo :** daj znać jak będziesz po ile tam wysiedziałaś tych jajec ;) mam nadzieję że teraz będzie Twój czas:**

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Małami już jutro punkcja:) ale szybko ten czas leci. Trzymam kciuki bardzo :** daj znać jak będziesz po ile tam wysiedziałaś tych jajec ;) mam nadzieję że teraz będzie Twój czas:**
    dzieki linka;* dam znac az sie boje co to bedzie...stresujacy bede miala kolejne 2 tygodnie....

  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami silna babka z Ciebie, nie stresuj się tak, a będzie dobrze :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • ewella Znajoma
    Postów: 17 29

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia malami

‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ