X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 10 lipca 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    dziękuje kochana że pytasz..jestem po wizycie, moje endo dziś miało 8,9 mm..transfer mam na piątek..dziś przed wizytą stres mnie zżerał ,cały czas się denerwuje od jutra zaczynam brać utrogestan,i clexan, estrofem nadal 5 tabletek..jak tam Aniu twoje dzieciaczki?:) jak córcia sobie radzi?

    To trzymam kciuki za Was i dawaj znać. Małej zęby wychodzą i mamy masakrę w domu. Bidulka strasznie to przechodzi. Syn ma już dwa zęby też marudził ale było spokojniej. W tym tygodniu zaczynamy z nią rehabilitację więc powinno być coraz lepiej.

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 10 lipca 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    hej dziewczyny, chcialam sie przyłączyć do Was, i jako pierwwsze pytanie moje do Was to czy wszytskie leczycie sie w gyn centrum? Ja chcialabym dolaczyc do jakiejs przyjemnej grupy wsparcia, ale nie planuję leczenia w gyn centrum, kiedys sie tam lecylam i osobiscie nie wroce, ale czy pomimo to mogę tu pozostac?

    Pewnie - razem raźniej. :) Najlepiej dopisz w swojej stopce inf. z historii Twoich starań itp., tak jak tu większość ma.

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 10 lipca 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Tyszanka trzymaj się Dziołszka.
    Chcialabym...ale ciezko jak cholera :-(
    Byle do jutra!

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka trzymaj się kochana, daj znac po wizycie.

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anemic daj tez znac po wizycie, powtarzalas bete czy nie?

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • Fay Ekspertka
    Postów: 132 113

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka, wizyta rozjaśni sytuację.

    Ania, wreszcie jesteś dobrze przygotowana do transferu. Oby to był ostatni - udany.

    Madwitka, dalej się leczysz? W innej klinice?

    Ja dalej oczekuję, ale już, myślę, niedługo, około dwa tygodnie.

    madwitka lubi tę wiadomość

    Fay
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Dziewczyny za przyjęcie mnie.
    To ja W srócie opisze moją historie:
    Od 2010 roku staralismy sie z mezem o dziecko, bezskutecznie, przeszlam kilku ginekologow takich co niby sie znają na niepłodnosci, ale nie lecza w zadnej klinice.
    W styczniu 2012 trafilam do gyn c i tam "leczylam sie" do listopada 2013, i po ostaniej wyzycie w listopadzie w gyn , powiedzialam dosc, i bedac jeszcze na parkingu pod przychodnia zadzwoniłam do provity(numer juz od kilku miesiecy mialam wpisany to telefonu) umowiono mnie na wizyte dopiero na luty 2014(taki termin był do lekarza ktorego sobie wybralam) i w październiku pan doktor przeprowadził szczesliwy transfer, dzieki ktoremu jestem mama.

    Sil, linkaa28, Klee lubią tę wiadomość

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz od kilku miesiecy marzę o rodzeństwie dla naszej małej, i przymierzam sie do odwiedzenia kliniki, ale tak strasznie boję sie ze w razie nie powodzenia nie poradze z tym sobie, bo ja jestem strasznie słaba psychicznie...

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    a teraz od kilku miesiecy marzę o rodzeństwie dla naszej małej, i przymierzam sie do odwiedzenia kliniki, ale tak strasznie boję sie ze w razie nie powodzenia nie poradze z tym sobie, bo ja jestem strasznie słaba psychicznie...
    Próby nigdy nie są łatwe. Trzymamy kciuki. Choć wydaje mi się że choć odrobinę łatwiej godzi się człowiek z porażką gdy ma już dziecko na świecie. Ja zawsze marzyłam o dużym stadku. Jak zaczynałam przygodę z ivf chciałam choć jedno dziecko. Po wielu niepowodzeniach w ivf, krótko po porodzie nie mam parcia na kolejne dziecko. Ucieszę się jak się pojawi. Za kilka-kilkanaście miesięcy wrócimy po mrozaczka ostatniego. Ale chyba nowej procedury już nigdy nie podejmę...

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 11 lipca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil my nie mamy mrozaczków:( zresztą nie wiem dlaczego ale z tamtego okresu jak pamietam to żadna z dziewczyn nie miała zarodków do zamrozenia, dlatego estem wdzieczna provicie za to ze mamy dziecko, ale z drugiej strony zastanawia mnie sprawa ze cos jest dziwnego w tym , ze wlasnie zadna dziewczyna nie miala nic do zamrozenia w październiku 2014....

    Sil widze ze Ty swieża mamusia estes super gratuluje, moja z tego samego dnia tylko dwa lata wczesniej:)

    Sil lubi tę wiadomość

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 11 lipca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madwitka, a ten transfer w Provicie to był Twój pierwszy w ogóle? Miałaś coś w Gyncentrum robione?
    A jaki jest u Was problem? Niepłodność idiopatyczna czy coś innego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 14:33

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 11 lipca 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klee w gyn c mialam robione hsg, później histeroskopie, i 6 inseminacji z udziałem menopuru bo clostilbegyt po dwoch latach przyjmowania go leczac sie zanim dotarłam do kliniki, najzwyczajniej w swiecie przestał na mnie działać, i w gyn stwierdzono włąsnie niepłodnosc idiopatyczna.

    Kiedy poszłam do provity , doktorek powiedział ze pierwsza rzecz którą trzeba zrobic to laparoskopia ( w gyn c nikt na to nie wpadł) no i wyszlo szydlo z worka: Endometrioza. Tak to była pierwsza próba in vitro i udana.

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 11 lipca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i w provicie powiedzieli ze jak 4 inseminacje były bezskuteczne to ze nie ma sensu robic az do 6, a w gyn c caly czas słyszałam zeby sprobowac jeszcze raz , bo duze szanse są ble ble ble...

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 11 lipca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Klee w gyn c mialam robione hsg, później histeroskopie, i 6 inseminacji z udziałem menopuru bo clostilbegyt po dwoch latach przyjmowania go leczac sie zanim dotarłam do kliniki, najzwyczajniej w swiecie przestał na mnie działać, i w gyn stwierdzono włąsnie niepłodnosc idiopatyczna.

    Kiedy poszłam do provity , doktorek powiedział ze pierwsza rzecz którą trzeba zrobic to laparoskopia ( w gyn c nikt na to nie wpadł) no i wyszlo szydlo z worka: Endometrioza. Tak to była pierwsza próba in vitro i udana.

    Myślę, że jak u Was in vitro zadziałało (i to za pierwszym razem), to przy drugim dziecku też może zadziałać. Bądź dobrej myśli! Powodzenia! :)

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 11 lipca 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    a i w provicie powiedzieli ze jak 4 inseminacje były bezskuteczne to ze nie ma sensu robic az do 6, a w gyn c caly czas słyszałam zeby sprobowac jeszcze raz , bo duze szanse są ble ble ble...

    To nas akurat na inseminacje nie naciskali (ale my się leczyliśmy w Gync. później niż Wy, bo od połowy 2013 r., wiec może zmienili podejście), mieliśmy 3, ale to raczej nasza decyzja była. Dr Cz za to przy wizytach (jak się zdarzało, że do naszego dra M nie mogliśmy się dostać) odliczała nam tylko cykle nieudane (np. z clo) i pytała: "To co, in vitro?". Ale to był wtedy okres działania programu rządowego, to pewnie pacjentów (i kasę) chcieli nałapać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 15:21

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 11 lipca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klee a przyjmuje w gyn c jeszcze pan doktor S? my chodzilismy do niego, pare razy mialam nieprzyjemnosc trafic do dr cz, i nie miło ją wspominam.

    anouk11 lubi tę wiadomość

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 lipca 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Szaniecki? Przyjmuje! Czy dr Serafin? Ponoć też przyjmuje dalej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 16:03

    madwitka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 11 lipca 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dr Szaniecki? Przyjmuje! Czy dr Serafin? Ponoć też przyjmuje dalej


    Serafin:) do niego wlasnie chodzilismy, chociaz wlasciwie to praktycznie , co wizyta to inny lekarz usg robił.

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 11 lipca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz u niego byłam, jak dla mnie to taki trochę dziwny. Nie wiem, czy teraz przyjmuje, bo tam już dawno nie byłam.

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 11 lipca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klee ah tak ,przepraszam , nie doczytałam, ze Ty teraz w artemidzie probuesz, ale gafe strzeliłam ;(

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
‹‹ 402 403 404 405 406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ