X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 29 maja 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer???

  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia gratulacje!
    Rubi jak wykonujesz badania tsh- na czczo czy po eutyroxie? Wyszedł mi masakryczny wynik a za kilka dni mamy mieć kolejną próbę...

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 30 maja 2018, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Joafer???
    Tak?

    5a594d206d5d9.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 maja 2018, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki
    Allessa tsh tylko na czczo bez tabletki! Kciuki za próbę!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 07:39

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raczej nie będziemy próbować-tsh wyszło mi 5,5. Ostatnio, w lutym, 0,2. Cały czas biorę euthyrox 100. Pewnie dlatego ostatnio była biochemiczna :-( ciekawe co teraz. W piątek dla pewności powtórzę badanie a w sobotę mam wizytę w gync.

  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer wrote:
    Tak?
    Kiedy masz wielki dzień??? Szykujesz się wcześniej czy czekasz do terminu?

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa powiem Ci ze ja tsh zbijałam od lipca 2017 i dopiero w marcu udało mi sie zbić do dobrego poziomu..i biorę własnie cały czas letrox 100, ja uważam że teraz zaskoczyło z tego powodu.

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Kiedy masz wielki dzień??? Szykujesz się wcześniej czy czekasz do terminu?
    Szykuje się wcześniej bo będzie cc. Albo 6.06 albo 7.06. Dziś się dokładnie dowiem. Ale stres już jest

    5a594d206d5d9.png
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 30 maja 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia ja mam termin na 28.12 lub 2.01 :)

    Allessa ogromne masz Tsh :( Mi teraz w ciąży też podskoczylo i wyszło 3,70 a jak podchodziłam miałam 1,2 i się udało. Masakra z tymi hormonami:( Na czczo robię.

    Joafer ale super, już za chwilę będziesz tulic maluszka :)

    Joafer, zizia_a lubią tę wiadomość

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 maja 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi czyli dwa tygodnie przede mna..bedziesz przecierała szlaki :P

    Joafer no to kciuki!

    Joafer lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 30 maja 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer &&&! Nie jest źle, szybko dostajesz maleństwo i się zapomina, a stres przed cięciem normalna sprawa.

    Joafer lubi tę wiadomość

  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 31 maja 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym badaniem TSH to jest tak, że bada się go nie zaraz po zjedzeniu tabletki, musi być kilka godzin odstępu, rano jesz tabletkę, więc możesz iść na badanie np. po południu (nie trzeba być na czczo, bo jedzenie nie wpływa na hormony) - tak mi mówił lekarz. Albo, jak kto woli, idziesz na badanie na czczo i przed zjedzeniem tabletki.
    Joafer - powodzenia! :)
    Zizia - a udało Ci się teraz naturalnie zajść czy zmiana kliniki pomogła? To ostatnie udane podejście to było AZ czy na własnych komórkach i plemnikach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2018, 10:34

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klee to było az, ale pomogła zmiana kliniki i podejście lekarza (tak myślę przynajmniej).

    Allessa, Klee, pippi lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w czwartek ma cc. Stres jest masakryczny. A co dopiero w środę będzie masakra. Powiedzcie że do przeżycia to jest

    5a594d206d5d9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joefar ja po 2 da sie przezyc. Boli ale nasze maluchy nam to wynagradzaja. Powodxonka i trzymam kciuki za Was :-D

  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer, ja sie bardzo balam znieczulenia w kregoslup ale prawie nie poczulam. Ciecia i wyjmowania tez chyba nawet nie czulam. Potem troche bolalo, wiadomo, ale spoko, wieczorem juz kazali chodzic. Mnie bardziej bolalo potem kurczenie macicy i o wiele bardziej moje biedne sutki... Dla mnie cesarka to byl pryszcz i chetnie powtorze ;) Takze bedzie dobrze i trzymam kciuki! :)

    Joafer lubi tę wiadomość

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer przezyjesz-dasz rade;))
    Mnie z calej cesarki bolalo wklucie w kregoslup...jak Mala wyciagali to czulam takie szarpanie...cesarka trwala ok 30 min pozniej przewiezli na sale pooperwcyjna i podawali leki przeciwbolowe...po 24h pionizacja..troszke nie przyjemna ale wszystko da sie przezyc;) Przy dzieciatku zapomnisz...ja nawet nie zwracalam uwagi ze boli...trzabylo wstac nakarmic i przebrac dzieciatko;)

    Powodzenia i daj znac po;**

    Joafer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa no i ja tez sie stresowalam.Tylko mnie laplo wczesniej niz planowane i nie mialam.czasu sie stresowac bo wszystko tak szybko sie dzialo;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 23:06

  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pippi ulewania są straszne. Aurora ulewała bardzo dużo i bardzo długo. Bardzo długo musieliśmy jej zagęszczać mleko, dlatego m. in. Zaczęłam ściągać mleko i podawać z butelki. Jezusiu aż mnie wzdryga jak sobie to przypomnę, bo zagęstnik musi być w mleku chwile nim podasz, wcześniej podgrzewasz… dziecko płacze a ty szykujesz mleko bo to z piersi nie dość że powoduje ból to jeszcze w brzuszku nie zostaje ☹

    Nasza Aurorka też wolno przybierała i dalej jest okruszek. Za 2 tygodnie roczek, a waży 8,5 kg. Przez większą część swojego życia oscylowała w okolicach 18-20 centyla. Teraz trochę podskoczyła. Dzieci różnie przybierają. Jest kilka zasad, np. do pół roku powinno podwoić wagę urodzeniową.
    Zizia gratuluję, Allessa tulę, Joaref trzymam kciuki.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil, podziwiam Cię za kpi, bo chyba bym tego nie ogarnęła. U nas trochę lepiej, ulewanie sporadyczne i niewielkie, może to moja dieta pomogła. I w 2 tyg. przybyło jej 300g, więc ładnie, obym nie zapeszyla. I mówi się, ze nie ma diety matki karmiącej;)

‹‹ 518 519 520 521 522 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ