X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też właśnie czytałam różne opinie na jej temat. Większość była pozytywna, ale zdarzyły się takie, że jest olewająca i wizyta trwa 5 min. Człowiek szuka pomocy, a tu takie problemy :/
    Boję się, że znowu będziemy musieli próbować gdzie indziej, a gyncentrum najbardziej nam pasuje pod względem dojazdu i godzin pracy.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia ja bym tam poczekała na dr M :-P

    Kasiurku cieszę się, że rozpatrujemy u Ciebie tę najlepszą opcję, kamień z serca... Teraz badanie i niezależnie od wyniku będzie dobrze! Trzymaj się Kochana, ja miałam usuwaną zmianę z piersi, okazała się łagodna, ale swoje przeszłam podczas diagnostyki, więc wiem co czujesz. U Ciebie będzie tak jak u mnie - trochę zachodu, ale ostatecznie dobrze! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 14:23

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia, ja bym na twoim miejscu tak jak Mandy radzi poczekała na dr M az wróci z urlopu. Szkoda by było jakbyś sie zraziła do kliniki przez dr Cz, Która jest bardzo specyficzna i raczej jej unikamy. Pozostali lekarze sa ok. Z której kliniki sie przenosisz?


    Peonia88
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Też właśnie czytałam różne opinie na jej temat. Większość była pozytywna, ale zdarzyły się takie, że jest olewająca i wizyta trwa 5 min. Człowiek szuka pomocy, a tu takie problemy :/
    Boję się, że znowu będziemy musieli próbować gdzie indziej, a gyncentrum najbardziej nam pasuje pod względem dojazdu i godzin pracy.
    Opinie o klinice są różne... Jest to niestety trochę taka "produkcja taśmowa", wiele rzeczy trzeba samemu doczytać, poszukać możliwości diagnostycznych, bo tego w gyn niestety brakuje... Nie mniej jednak wiele Dziewczyn zaszło z nimi w ciążę, sporo podczas pierwszego transferu inv, więc najgorzej nie jest... Nie jest tak dobrze, gdy są poważniejsze problemy, bo jak pisałam wcześniej, diagnostyka niewątpliwie nieco kuleje. Ja jednak (to moja osobista opinia) dr Cz nie ufam i nie chciałabym, żeby była moim lekarzem prowadzącym.

    83HOPE lubi tę wiadomość

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peonia u Ciebie już skończony 13 tydzień, mam nadzieję że rozmów z toaletą coraz mniej, tak? :-D

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    Opinie o klinice są różne... Jest to niestety trochę taka "produkcja taśmowa", wiele rzeczy trzeba samemu doczytać, poszukać możliwości diagnostycznych, bo tego w gyn niestety brakuje... Nie mniej jednak wiele Dziewczyn zaszło z nimi w ciążę, sporo podczas pierwszego transferu inv, więc najgorzej nie jest... Nie jest tak dobrze, gdy są poważniejsze problemy, bo jak pisałam wcześniej, diagnostyka niewątpliwie nieco kuleje. Ja jednak (to moja osobista opinia) dr Cz nie ufam i nie chciałabym, żeby była moim lekarzem prowadzącym.

    masz racje, tez sie do niej zrazilam i tez nie chcialabym zeby prowadzila mi ciaze...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Kozamonia, ja bym na twoim miejscu tak jak Mandy radzi poczekała na dr M az wróci z urlopu. Szkoda by było jakbyś sie zraziła do kliniki przez dr Cz, Która jest bardzo specyficzna i raczej jej unikamy. Pozostali lekarze sa ok. Z której kliniki sie przenosisz?
    Do tej pory leczyliśmy się w InviMedzie, wszystko było jak najbardziej w porządku tylko mają takie godziny otwarcia, że normalny człowiek pracujący nie ma szans się do nich umówić bez nerwów ;/

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    Peonia u Ciebie już skończony 13 tydzień, mam nadzieję że rozmów z toaletą coraz mniej, tak? :-D
    No niestety jeszcze czekam na ten piękny moment :) ale trochę lepiej juz jest. Nie spędzam juz całego dnia nad kibelkiem, tylko pół :p


    Peonia88
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    Kozamonia ja bym tam poczekała na dr M :-P

    Kasiurku cieszę się, że rozpatrujemy u Ciebie tę najlepszą opcję, kamień z serca... Teraz badanie i niezależnie od wyniku będzie dobrze! Trzymaj się Kochana, ja miałam usuwaną zmianę z piersi, okazała się łagodna, ale swoje przeszłam podczas diagnostyki, więc wiem co czujesz. U Ciebie będzie tak jak u mnie - trochę zachodu, ale ostatecznie dobrze! :-)
    Dziękuje Mandy :* ja jestem trochę przewrażliwiona bo moja mam drugi raz zachorowała na raka 2 lata temu i dalej sie leczy i i trochę sie wystraszyłam, ale Pani doktor mówiła, ze jeszcze sie jej nie zdarzyło zeby przy takim wyniku w trakcie badania pokazało sie coś więcej. Dostałam gynalgin dowcipnie i mam iść na badanie.

    Pozegnalam sie dzisiaj z Paniami w GC, z panią doktor, jakoś sie tak przyzwyczaiłam ze tam co chwile jestem, ze jakiś dziwnie sie czułam mówiąc ze długo mnie nie będzie :)

    Wrócę chyba razem z Panią doktor czyli koło marca:)

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    No niestety jeszcze czekam na ten piękny moment :) ale trochę lepiej juz jest. Nie spędzam juz całego dnia nad kibelkiem, tylko pół :p
    Qrcze jeszcze się męczysz Biedna... :-( Ale już bliżej niż dalej :-)

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Też właśnie czytałam różne opinie na jej temat. Większość była pozytywna, ale zdarzyły się takie, że jest olewająca i wizyta trwa 5 min. Człowiek szuka pomocy, a tu takie problemy :/
    Boję się, że znowu będziemy musieli próbować gdzie indziej, a gyncentrum najbardziej nam pasuje pod względem dojazdu i godzin pracy.
    W GynC 99% wizyt trwa 2 minuty, 5 to juz dużo :)

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Ala76 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny, biore sprawy w swoje ręce:) Zapisałam się do endokrynologa ponieważ podczas 2 -go crio mialam TSH 1,79 ( marzec) a przed drugim nikt tego nie badał i obawiam się , że mogło byc wysokie...Tak więc pójde do fachowca niech coś poradzi. Dodatkowo robię limfocyty subpopulacyjne ( NK) i wszystkie możliwe badania , które mam z Luxmedu.Zbadam nawet Helicobaktera itp. Dostałam energii listopadowej:) Pozdrawiam Was :)

    mandy11, Sil, linkaa28, pippi, Klee lubią tę wiadomość

  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    W GynC 99% wizyt trwa 2 minuty, 5 to juz dużo :)
    No ja nigdy nie byłam ani 2, ani 5 minut, zawsze miałam dużo pytań i nigdy nie poczułam się wypraszana, więc ja akurat tego nie mogę im zarzucić...

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    No ja nigdy nie byłam ani 2, ani 5 minut, zawsze miałam dużo pytań i nigdy nie poczułam się wypraszana, więc ja akurat tego nie mogę im zarzucić...
    Mandy, ja też zwykle miałam listę pytań, ale, szczególnie na początku, nawet jak z listą byłam, to jak wychodziłam, to okazywało się że wizyta trwała 5-7 min. Z czasem, gdy "zżyłam się" z dr M wizyty były bardziej treściwe z jego strony, nawet bez pytań, nie zmienia to faktu, że wizyty są u nich ekspresowe. Nawet moja pierwsza wizyta ciążowa u dr G, trwała 15 minut, a już u dr Janosz ponad pół godziny, o tym jak w Artemidzie było to nawet wspominać nie będę. Jasne, dziewczyny często opisywały, że one jeszcze w łazience były, a dr Cz już stała w drzwiach, mi się tak nie przytrafiło, ale taśmówka niestety jest...

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Mandy, ja też zwykle miałam listę pytań, ale, szczególnie na początku, nawet jak z listą byłam, to jak wychodziłam, to okazywało się że wizyta trwała 5-7 min. Z czasem, gdy "zżyłam się" z dr M wizyty były bardziej treściwe z jego strony, nawet bez pytań, nie zmienia to faktu, że wizyty są u nich ekspresowe. Nawet moja pierwsza wizyta ciążowa u dr G, trwała 15 minut, a już u dr Janosz ponad pół godziny, o tym jak w Artemidzie było to nawet wspominać nie będę. Jasne, dziewczyny często opisywały, że one jeszcze w łazience były, a dr Cz już stała w drzwiach, mi się tak nie przytrafiło, ale taśmówka niestety jest...
    Akurat po dr Cz bym się tego spodziewała jak najbardziej ;-) Ja byłam u niej raz, nie wyprosiła mnie co prawda, ale jej fałszywy wyraz twarzy i tak mnie mega zniechęcił... Ja tam nigdy nie liczyłam dokładnie ile jestem w gabinecie, ale zawsze wyszłam ukontentowana jeśli chodzi o poświęcony mi czas ;-) Piszę oczywiście z mojej perspektywy tylko i wyłącznie

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 listopada 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mialam taka sytuacje z dr Cz ze nie zdazylam sie do konca ubrac a ona juz wstawala od biurka zeby wychodzic... placisz nie male pieniadze to powinno im zalezec a nie wizyta tak krotko... to jest jakas kpina!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 8 listopada 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek dobrze, że jest w porządku :-)

    Kozamonia ja chodziłam do Cz, dzięki niej jestem w ciąży. Jest trudna w kontakcie, wizyty trwają krótko, ale jest konkretna i rzeczowa. Ja uważam, że jest dobrym lekarzem, ale potrafi być niemiła, wręcz chamska.

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 8 listopada 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak sie zalogowac na te wyniki elektroniczne w gync? Mam haslo i id a nie wiem gdzie wpisac. Nie widze tego na stronce.

    Karolcia885 lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 8 listopada 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby znalazlam, ale mi nie wchodzi. Bez sensu.

    7pqmag4.png
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 8 listopada 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Dziewczyny w trzecim trymestrze- czy w ogole ktoras z Was otrzymala kiedykolwiek skierowanie na ktg? Badz czy wykonują takie badanie w gync? Dzisiaj w nocy mialam dosc czeste skurcze- nie bolesne ale powtarzalne nie moglan spac. Rano tez juz jeden dosc duzy. Czy ktoras z was miala podobnie?

    Allesa mnie raz dr Gajewska po wizycie wysłała do szpitla na ktg zeby sprawdzić czy sa skurcze. W szpitalu mi powiedzieli ze ktg robi się po 28tc

    Allessa lubi tę wiadomość

    Karolcia885
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ