X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 8 listopada 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek na wyniki czeka się 4-6 tygodni, a ile na wizytę - nie mam pojęcia, ja robiłam prywatnie.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Kasiurek na wyniki czeka się 4-6 tygodni, a ile na wizytę - nie mam pojęcia, ja robiłam prywatnie.

    Pewnie tez bym zrobiła prywatnie ale ze teraz to już mi sie nie spieszy to mogę poczekać. Gorzej tylko z moim facetem bo on już ma dość słuchania o badaniach, wizytach itd. Muszę trochę odczekać zeby zacząć ten temat :) mieliśmy dać spokój a ja ciagle drążę. Tak przyzwyczaiłam sie do szukania ze nie potrafię chociaż raz dziennie nie szukać czegoś nowego. Ciagle bym coś badała... teraz wymyśliłam badanie z włosów bo chce sprawdzić poziom mikroelementów, jestem jakaś depresyjna i doszukuje sie winy w niedoborach. Przy moim ubogim odżywczo odżywianiu to b prawdopodobne.

    A czasami to mam ochotę sobie w łeb strzelić, wtedy nic nie trzeba będzie badać :)

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek rozumiem cię, bo też badaliśmy wszystko co się dało. Aż w końcu prawie nic nie zostało, a w Arte nam powiedzieli, że zrobiliśmy masę badań, bez potrzeby... Ale tam wiele rzeczy uznają za wątpliwe...

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Dzisiaj pni doktor zaproponowała nam badanie kariotypow. Pisaliście ze robiłyscie je na NFZ, to w poradni genetycznej sie robi? Długo sie czeka na wizytę do genetyka i trzeba mieć skierowanie? W sumie to nie spieszy mi Sie wiec mogę poczekać na wizytę. Jak sie nazywa ta poradnia? Krew pobiera sie od partnerów i porównuje?

    Kasiurek ja katiotypy badalam w genomie w rudzie slaskiej...musicie miec skierowanie od lekarza rodzinnego...na wizyte czekalam ok 1.5 tygodnia...na wizycie dostalismy skierowanie na kariotypy po ok tygodnia tekefon z poradni aby przyjechac oddac krew i na wyniki czekalam ok 4-5 tygodni:)

  • Arwena8 Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczy leczace sie w gync mam pytanie czy robilyscie tam screching endo tam czy poza klinika? Ja chce w tym cyklu to zrobic ale cena w klinice mnie odstrasza. Robila ktoras z Was gdzie indziej i jak zaopatrywał się na to lek prowadzacy w Gync.

    W trakcie II procedury...
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 8 listopada 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Niby sie nie nastawialam na wynik pozytywny, na wszelki wypadek, a jednak dalo mi popalic. Juz nasmecilam na watku glownym. Teraz spac nie moge to tu bede zrzedzic :)

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 8 listopada 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Pewnie tez bym zrobiła prywatnie ale ze teraz to już mi sie nie spieszy to mogę poczekać. Gorzej tylko z moim facetem bo on już ma dość słuchania o badaniach, wizytach itd. Muszę trochę odczekać zeby zacząć ten temat :) mieliśmy dać spokój a ja ciagle drążę. Tak przyzwyczaiłam sie do szukania ze nie potrafię chociaż raz dziennie nie szukać czegoś nowego. Ciagle bym coś badała... teraz wymyśliłam badanie z włosów bo chce sprawdzić poziom mikroelementów, jestem jakaś depresyjna i doszukuje sie winy w niedoborach. Przy moim ubogim odżywczo odżywianiu to b prawdopodobne.

    A czasami to mam ochotę sobie w łeb strzelić, wtedy nic nie trzeba będzie badać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 22:24

    7pqmag4.png
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 9 listopada 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag nie poddawaj się- warto walczyć o to Wasze male szczęście :-*

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 9 listopada 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag, kochana tak mi przykro. Ale jesteś silna kobieta, doczekasz sie dzidziusia!!! Zbadajcie ta genetykę i immunologie na NFZ i wyjedźcie chociażby na weekend gdzieś odpocząć, bo należy wam sie. Do inmunologa dziewczyny jeżdżą jeszcze do Łodzi do dr Pasnika i bardzo sobie chwala. Nie wiem jak dr Papuga podchodzi do badań, ile ich zleca i jakie. Jak sie juz tyle transferów nie udało, to trzeba szukać przyczyny na własna rękę i zrobić wszystko co sie da przed kolejnym podejściem. A w między czasie odpoczniesz psychicznie od oczekiwania na bete.
    To jest bardzo trudne, tyle pieniędzy, tyle nadziei pokładamy w ivf, a to jak wygrana w totka :/


    Peonia88
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 9 listopada 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena8 wrote:
    Dziewczy leczace sie w gync mam pytanie czy robilyscie tam screching endo tam czy poza klinika? Ja chce w tym cyklu to zrobic ale cena w klinice mnie odstrasza. Robila ktoras z Was gdzie indziej i jak zaopatrywał się na to lek prowadzacy w Gync.
    Ja robiłam w Invimedzie, nikt się mnie o to nie czepiał, a jeżeli by tak było, to powiedziałabym co o tym myślę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 08:11

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 9 listopada 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag bardzo mi przykro...

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag, bardzo mi przykro. Wiem, że w pewnym momencie każdego dopada zniechęcenie wszystkiego mamy dość. Po prostu trzeba przetrwać ten etap. To Dobrze, że masz siłę na badania, skorzystaj z NFZ i zbadaj immunologię w Będzinie, może coś znajdziesz? Trzymaj się kochana

  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena8 wrote:
    Dziewczy leczace sie w gync mam pytanie czy robilyscie tam screching endo tam czy poza klinika? Ja chce w tym cyklu to zrobic ale cena w klinice mnie odstrasza. Robila ktoras z Was gdzie indziej i jak zaopatrywał się na to lek prowadzacy w Gync.

    Dziewczyny pisały, że robiły w Invimedzie w Katowicach, tylko tam trzeba umówić się na wizytę lekarską przed, więc z tego co pamiętam 200 za scratching z intralipidem i chyba 150 za wizytę wychodzi. Słyszałam jeszcze o Zięba clinic w Katowicach , gdzie scratching robią za 140, o ile ceny się nie zmieniły. A co do lekarza prowadzącego, uważam, że nie powinno bo obchodzić gdzie zrobiłaś. Za takie coś 500 to nienormalna cena, skoro nie w smak im, że pacjentki chodzą gdzie indziej, to niech zacierają cenę, prawa rynku tu też obowiązują.

  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniają cenę miało być; )

  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do oddania nieotwarty olej z wiesiolka ważny do 04.02.2017

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 9 listopada 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam go i mi zalega, a może komuś się przyda do symulacji :-)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Pewnie tez bym zrobiła prywatnie ale ze teraz to już mi sie nie spieszy to mogę poczekać. Gorzej tylko z moim facetem bo on już ma dość słuchania o badaniach, wizytach itd. Muszę trochę odczekać zeby zacząć ten temat :) mieliśmy dać spokój a ja ciagle drążę. Tak przyzwyczaiłam sie do szukania ze nie potrafię chociaż raz dziennie nie szukać czegoś nowego. Ciagle bym coś badała... teraz wymyśliłam badanie z włosów bo chce sprawdzić poziom mikroelementów, jestem jakaś depresyjna i doszukuje sie winy w niedoborach. Przy moim ubogim odżywczo odżywianiu to b prawdopodobne.

    A czasami to mam ochotę sobie w łeb strzelić, wtedy nic nie trzeba będzie badać :)

    Kasiurek wiem jak Ci źle i co czujesz. To, że same musimy szukać przyczyny i się diagnozowac to dla mnie jakiś koszmar. Kiedyś ufalam, że kiedy idę do lekarza, to on mi pomoze. Teraz pozbylam się złudzeń. Może i czasem zajmie się jakimś problemem i coś uda mu się wyleczyć, Ale cos takiego jak podejście holistyczne to nie wiem ilu lekarzy stosuje. Ile razy denerwują się na pacjenta, że " czyta internet". Ano czyta, bo na niedosyt, bo lekarz nie wyjaśni, może i ma większą wiedzę, ale po co tłumaczyć pacjentowi, z braku czasu można co zbyć, powiedzieć zeby" tym się nie przejmowal". To pacjent szuka i leczy się sam, bo czuje, że coś z nim nie tak. A już w ogóle porażką dla mnie jest wizyta u ginekologa- endokrynologia, który bagatelizuje wyniki tsh, albo interpretuje je raz tak raz siak. Wy wiecie do czego piję. No wrzuciłam z siebie żale, a zaczęłam pisać żeby zapytać Cię Kasiurek co jm jod

  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek co z tym jodem? Badałas to jakoś?

  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek pisałaś w którymś poście o badaniu włosów. Mi takie badanie zleciła refleksolog żeby sprawdzić poziom metali w organizmie. Wiem, że to robi jakieś labo z Poznania. Jakbyś potrzebowała namiary daj znać :-) Kosztuje to ok. 300 zł. Ja tego badania nie robiłam :-)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolku, jak sie dziś miewasz? Jak sie czujecie? Cos lekarze mowili?

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ